Перейти до вмісту

Неділя

Повідомлень в темі: 51

#41 Twinkle

Старійшина

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1625 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Львів

Відправлено 25.10.2009 – 13:28

Перегляд дописуГетьман (25.10.2009 13:24) писав:

Я в неділю зазвичай найбільше працюю. І в суботу багацько працюю. А у четвер/п'ятницю відпочиваю. Я мусульманин?

Люди собі самі вибирають вихідний. Я за те, щоб він був. Але саме неділя (чи субота) є виправданою ще й з такої точки зору, що саме в цей день є багато масових розважальних заходів.
  • 0

#42 Гетьман

I am forsaken (c) Sylvanas

• Користувачі
  • 2480 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Leopolis novus

Відправлено 25.10.2009 – 13:31

Перегляд дописуЛастiвочка (25.10.2009 14:28) писав:

якщо по виду судити - то може якісь корені і є)))
з приводу працювати в неділю...це ж воно як звичка, давня така, над якою вже й не задумуєшся. така традиція вдома і нікому в голову й думка така не приходила
Рішуче стверджу, що мусульманство - це віросповідання, яке генетично не передається.
А я все дитинство воював із батьками, які забороняли мені щось майструвати/тягати/працювати в неділю.

Перегляд дописуTwinkle (25.10.2009 14:28) писав:

Люди собі самі вибирають вихідний. Я за те, щоб він був. Але саме неділя (чи субота) є виправданою ще й з такої точки зору, що саме в цей день є багато масових розважальних заходів.
А я за те, щоб підстроювати власні вихідні під біоритми, а не календар.
  • 0

#43 Twinkle

Старійшина

• Користувачі
  • 1625 повідомлень

Відправлено 25.10.2009 – 13:39

Перегляд дописуГетьман (25.10.2009 13:31) писав:

Так, загалом, теж можна... Якщо мати відповідну роботу.
  • 0

#44 Ластiвочка

перчинка

• Користувачі
  • 5828 повідомлень
  • Стать:Не скажу
  • Місто:Україна вул Любая8

Відправлено 25.10.2009 – 13:39

Перегляд дописуГетьман (25.10.2009 13:31) писав:

Рішуче стверджу, що мусульманство - це віросповідання, яке генетично не передається.
я жартую з вами:rolleyes:

Цитата

все вірно. особливо коли графік ненормований то заснути можеш і в маршрутці. Але звички в нашому житті теж багато чого значать
  • 0

#45 Гетьман

I am forsaken (c) Sylvanas

• Користувачі
  • 2480 повідомлень
  • Місто:Leopolis novus

Відправлено 25.10.2009 – 13:48

Перегляд дописуЛастiвочка (25.10.2009 14:39) писав:

все вірно. особливо коли графік ненормований то заснути можеш і в маршрутці. Але звички в нашому житті теж багато чого значать
Звичку змінити легше, аніж зламати біоритми. І значно менш шкідливо.

Перегляд дописуTwinkle (25.10.2009 14:39) писав:

Так, загалом, теж можна... Якщо мати відповідну роботу.
Дуже мало робіт є, де фіксовані розклади. Зважаючи на те, що зараз згадаєте власну викладацьку роботу, то пригадаю власне навчання, де викладачі неодноразово мінялися парами, попередивши перед цим студентів. Фіксованості розкладів більше сприяє звичка, а не неможливість щось змінити.
  • 0

#46 Twinkle

Старійшина

• Користувачі
  • 1625 повідомлень

Відправлено 25.10.2009 – 14:04

Перегляд дописуГетьман (25.10.2009 13:48) писав:

Дуже мало робіт є, де фіксовані розклади. Зважаючи на те, що зараз згадаєте власну викладацьку роботу, то пригадаю власне навчання, де викладачі неодноразово мінялися парами, попередивши перед цим студентів. Фіксованості розкладів більше сприяє звичка, а не неможливість щось змінити.

Якраз власну викладацьку роботу згадувати не буду, бо це саме приклад роду діяльності, де є можливою гнучкість графіку. Я це вважаю однією з переваг і от саме зараз планую цим скористатися. Натомість маю дуже багато знайомих, які мусять сидіти на роботі чітко від години до години. От саме у таких працівників зазвичай вихідними є субота і неділя, і вибору - катма.
  • 0

#47 WTF?

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 939 повідомлень

Відправлено 25.10.2009 – 21:08

я працюю у неділю. ібо вихідні дні в мене не є вихідними.
відпочиваю у неділю ввечері, в суботу ввечері. о, ще у п'ятницю ввечері.
ох, мабуть я потраплю у пекло, ібо працюю у неділю. ах, яка жалість.
  • 0

#48 За межею

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 171 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 26.10.2009 – 08:53

Перегляд дописуЛастiвочка (25.10.2009 13:20) писав:

я фігію від тебе :rolleyes:
не працюю в неділю, бо йду до церкви, бо просто люблю побайдикувати і повалятись на дивані з цікавою книжкою чи посидіти за компом. В нас вдома ніхто не працює у неділю, бо для цього є цілий тиждень, традиція така...хороша традиція. З приводу що хтось когось жене на службу як отару (і тра ж таке дурне написати), то я працюю в лікарні, щоб мо якась вівця не з отари заслабне то було б кому її рятувати ;). Так само і водії маршруток, продавці в магазинах і так далі...та що тобі толкувати? маленька ти ще... рости ще :ggggg:
Та не фігій ти так, я, наприклад зазвичай байдикую в п'ятницю ввечері і в суботу, ну а в неділю вже набридає відпочивати, до того ж,треба готуватися до робочого тижня. Це все ,звісно, залежить від графіку роб.тижня,.мені бабуся в дитинстві казала не шити в неділю,на питання 'чому'-казала,що не можна, а чого не можна, пояснити не могла,і ви не можете,а починаєте доказувати,що вам це подобається і це є зручно..
  • 0

#49 WTF?

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 939 повідомлень

Відправлено 26.10.2009 – 09:17

а мені говорили, що в неділю не можна шити, різати. ібо покарає бог.
отак я і боялася бога до 9-ти років.
  • 0

#50 Ластiвочка

перчинка

• Користувачі
  • 5828 повідомлень

Відправлено 26.10.2009 – 15:21

Перегляд дописуЗа межею (26.10.2009 08:53) писав:

і ви не можете,а починаєте доказувати,що вам це подобається і це є зручно..
для заднього ряду і особоталановитих пояснюю вже втретє: я віруюча християнка і в неділю ходжу до церкви.2. я ніц не роблю в неділю, бо давня родинна традиція! ще що пояснити? можу працювати на роботі, але це вже як коли випаде. але в неділю завжди відпочиваю але не вважаю неділю святим днем як зазначено в назві теми. Коли свято велике - так, але не святим днем

Повідомлення відредагував Ластiвочка: 26.10.2009 – 15:22

• 0

#51 Безбожник

Старійшина

• Користувачі
  • 2624 повідомлень
  • Місто:Геєна огненна, вул Петра і Павла 666.

Відправлено 27.10.2009 – 20:20

Перегляд дописуЛастiвочка (26.10.2009 15:21) писав:

для заднього ряду і особоталановитих пояснюю вже втретє: я віруюча християнка і в неділю ходжу до церкви.2. я ніц не роблю в неділю, бо давня родинна традиція! ще що пояснити? можу працювати на роботі, але це вже як коли випаде. але в неділю завжди відпочиваю але не вважаю неділю святим днем як зазначено в назві теми. Коли свято велике - так, але не святим днем

Як на мене, то справедливо було б у неділю працювати не розгинаючи спину. А от решта 6 днів мають бути вихідними. Шкода, що мою пропозицію людство до цього часу не запровадило.
Але на Вас, Ластівочко, такий графік не розповсюджується. Тому що Ви, як віруюча християнка, мусите пам"ятати про написане в Святому Письмі : "в усі дні твої будеш працювати на землі твоїй..." Зверніть увагу, Ластівочко : "УСІ дні". Без винятку. Тим більше, що це НАЙПЕРША заповідь дана Ним для людства. Ото ж нІчого в неділю байдикувати. За роботу ! ;)
  • 0

#52 Ластiвочка

перчинка

• Користувачі
  • 5828 повідомлень

Відправлено 27.10.2009 – 20:23

Перегляд дописуБезбожник (27.10.2009 20:20) писав:

Як на мене, то справедливо було б у неділю працювати не розгинаючи спину. А от решта 6 днів мають бути вихідними. Шкода, що мою пропозицію людство до цього часу не запровадило.
Але на Вас, Ластівочко, такий графік не розповсюджується. Тому що Ви, як віруюча християнка, мусите пам"ятати про написане в Святому Письмі : "в усі дні твої будеш працювати на землі твоїй..." Зверніть увагу, Ластівочко : "УСІ дні". Без винятку. Тим більше, що це НАЙПЕРША заповідь дана Ним для людства. Ото ж нІчого в неділю байдикувати. За роботу ! :yes:
Ой..ваші слова та й десь би в парламент ;)
Та працюю я в неділю іноді...на роботі...в неділю подвійна оплата як і в святкові дні ;)
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних