Перейти до вмісту

Неділя

Повідомлень в темі: 51

#21 Вік

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1280 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Київ, Україна-Русь

Відправлено 17.05.2006 – 09:14

Сама назва дня говориться, що ділу в цей день не місце ; )
Мене, напркилад, шляк трафліє, коли я чую в неділю як якийсь нелюд товче молотком по стінах чи ще щось майструє в цей день :/ …це в Києві, а от на Прикарпатті того нема, всі утримуються від робіт, і нічого, ще ніхто не вмер! : )
  • 0

#22 Viktor

НЕВГАМОВНИЙ

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 566 повідомлень
  • Місто:Львів, L'viv, Lwow, Leopolis, Lєmberg, Lion

Відправлено 17.05.2006 – 09:35

Перегляд дописуFreelancer (17.05.2006 10:14) писав:

Сама назва дня говориться, що ділу в цей день не місце ; )
Мене, напркилад, шляк трафліє, коли я чую в неділю як якийсь нелюд товче молотком по стінах чи ще щось майструє в цей день :/ …це в Києві, а от на Прикарпатті того нема, всі утримуються від робіт, і нічого, ще ніхто не вмер! : )

Я знаю людей, які роблять в неділю, буває, що й молотком товчуть. Але це по тій причині, що в них жорсткий графік роботи в будні дні включаючи суботу і часу на те,щоб щось зробити вдома- просто немає. Правда в неділю вони працюють при нагальній потребі, після обіду, як в церкві відправлять і якомога тихіше та не на людях.
  • 0

#23 Вік

• Користувачі
  • 1280 повідомлень
  • Місто:Київ, Україна-Русь

Відправлено 17.05.2006 – 20:50

Перегляд дописуViktor (17.05.2006 10:35) писав:

Я знаю людей, які роблять в неділю, буває, що й молотком товчуть. Але це по тій причині, що в них жорсткий графік роботи в будні дні включаючи суботу і часу на те,щоб щось зробити вдома- просто немає. Правда в неділю вони працюють при нагальній потребі, після обіду, як в церкві відправлять і якомога тихіше та не на людях.
Кожен вирішує для себе сам!
  • 0

#24 Їжачок

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 93 повідомлень

Відправлено 17.07.2006 – 22:55

Ага!Треба просто відпочивати від минувшого тижня і ходити до церкви,щоб наступний тиждень удався. :lol:
  • 0

#25 BHAAD

угу, так. дійсно. саме так. хоча ні. ось так! САМЕ ТАК!

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 930 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 22.07.2006 – 19:50

дивно... ніколи не вважав неділю особливим днем...
просто останній день вихідних, а далі робота, навчання.
кажете бог відпочивав в неділю? то ж ви стверджуєте що і він стомлюється? :)

от вам ваш Всемогутній...

праві були древні - дні однакові, але існуть дні ключові для природи( рівнодення там різні і тп...).
людина за природою лінива, ось і вигадала собі відмазку, прикривається якоюсь книжкою, стверджує те, в що сама не вірить.

ось така моя думка!
  • 0

#26 Гість_Знов Їжак_*

• Гості

Відправлено 22.07.2006 – 21:53

Перегляд дописуBHAAD (22.07.2006 20:50) писав:

дивно... ніколи не вважав неділю особливим днем...
просто останній день вихідних, а далі робота, навчання.
кажете бог відпочивав в неділю? то ж ви стверджуєте що і він стомлюється? :)

от вам ваш Всемогутній...

праві були древні - дні однакові, але існуть дні ключові для природи( рівнодення там різні і тп...).
людина за природою лінива, ось і вигадала собі відмазку, прикривається якоюсь книжкою, стверджує те, в що сама не вірить.

ось така моя думка!

ага!І Всесвіт також зробила людина!І планети,і системи і саму себе,так?Чи може воно якось само...ото я ви кажете "бац" і якось то воно так вийшло,що все створилося...Великий взрив?Теж з нікуди взявся,так?
  • 0

#27 Їжачок

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 93 повідомлень

Відправлено 22.07.2006 – 22:13

те,що зверху(знов Їжак) писала Я.

Parsokon:
загальне враження з усіх твоїх постів: море флуду.
за будь-які наступні 10 повідомлень не за темою буду давати 10%.

Повідомлення відредагував Parsokon: 22.07.2006 – 22:31

• 0

#28 Kassandra

Т-Сонятко

• СуперМодератори
  • 5187 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:сплячих левів

Відправлено 23.07.2006 – 00:46

Знаєте, можете називати мене грішницею, але просто відпочивати в неділю, бо це начебто святий день,це тупо.це так само, як якось сказав мій батько, що він усі триста з лишком днів не буде працювати, бо то є свята.Та й до сих пір не відомо, чи рахувати неділю сьомим днем...

У мене іноді виходить так, що неділя в мене - робочий день, і я не соромлюся і не боюся погрішити тим, що я працюю в неділю!
  • 0

#29 pyrius

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 284 повідомлень

Відправлено 23.07.2006 – 00:51

Я думаю, що багато з вас знають, що на заході тиждень починається не з понеділка, а з неділі. Тобто неділя - 1 день а не 7.

І згідно біблії 7-ий день це субота, і Бог відпочивав саме у суботу, а не внеділю.
А в нашій культурі - неділя - це спроба, якогося вченого, або священника увіковічнити себе в історії - змінивши порядок днів.
  • 0

#30 Kassandra

Т-Сонятко

• СуперМодератори
  • 5187 повідомлень
  • Місто:сплячих левів

Відправлено 23.07.2006 – 00:59

Перегляд дописуpyrius (23.07.2006 01:51) писав:

Я думаю, що багато з вас знають, що на заході тиждень починається не з понеділка, а з неділі. Тобто неділя - 1 день а не 7.

І згідно біблії 7-ий день це субота, і Бог відпочивав саме у суботу, а не внеділю.
А в нашій культурі - неділя - це спроба, якогося вченого, або священника увіковічнити себе в історії - змінивши порядок днів.

От, от!так що неділя, це ще нічого не значить...
  • 0

#31 Крихітка

Мрійниця

• Модератори
  • 4030 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківськ, Castelló, Ibiza, Hildesheim

Відправлено 24.10.2009 – 10:34

От завтра знову святий день) Ніяких ножиць, віників, голок..
  • 0

#32 kompman

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 373 повідомлень
  • Місто:Місто Кола

Відправлено 24.10.2009 – 10:46

Я дотримуюся тої традтції, шо в неділю треба відпочивати, на мій погляд 6 днів на тиждень стає щоб позавершувати якісь свої справи.
  • 0

#33 Ластiвочка

перчинка

• Користувачі
  • 5828 повідомлень
  • Стать:Не скажу
  • Місто:Україна вул Любая8

Відправлено 24.10.2009 – 12:22

неділя святий день? - ні :happy1: Святковий - можливо, як коли...але я ніколи нічого не роблю у неділю, хіба що роблю - байдикую по повній, або на роботі чергування
  • 0

#34 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • 6676 повідомлень
  • Місто:пекельне болото

Відправлено 24.10.2009 – 12:24

Перегляд дописуpyrius (23.07.2006 01:51) писав:

Ні, відповідь криється не там.

Неділя - це день коли прості люди ходять до церкви з давніх давен. Тому прості люди звільнені від трудової повинності своїм панам в цей день. В цей день священник працює на людей. В неділю починається робочий тиждень священника, тому що в суботу у священника вихідний, святий день - священнику не можна працювати в суботу на людей, цей день він посвячує богу. Тому так і повелося, що перший день робочого тижня для духовенства став вихідним днем для вірян.... а звідти вже в часи революції переназначили його на кінець тижня.
  • 0

#35 За межею

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 171 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 25.10.2009 – 00:06

не працювати, аби був привід байдикувати...,людям завжди треба привід. а за традиціями людей ще мають як отару овець гнати наслужбу, мов, вірте у цього бога і тіки спробуй щось сказати проти.
а ми в пам"ять про наших безправних пращурів мирно і добровільно повторим їхню долю..
  • 0

#36 Amarok

Старійшина

• Користувачі
  • 2350 повідомлень
  • Місто:Дубно -> Нетішин -> Київ -> New York

Відправлено 25.10.2009 – 00:59

Чесно виконую свій обовязок стосовно неділі. :happy1:
  • 0

#37 Twinkle

Старійшина

• Користувачі
  • 1625 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 25.10.2009 – 11:15

Посперечатися, чому саме неділя, звісно ж, можна, але як на мене, це добре, що є якийсь узаконений вихідний - бодай раз в тиждень. І не має значення, чи це релігійна спадщина чи ні - якби цього дня не було, сучасні роботодавці геть охаміли б. Словом, я люблю неділю як вихідний день :rolleyes:
  • 0

#38 Ластiвочка

перчинка

• Користувачі
  • 5828 повідомлень

Відправлено 25.10.2009 – 13:20

Перегляд дописуЗа межею (25.10.2009 00:06) писав:

не працювати, аби був привід байдикувати...,людям завжди треба привід. а за традиціями людей ще мають як отару овець гнати наслужбу, мов, вірте у цього бога і тіки спробуй щось сказати проти.
а ми в пам"ять про наших безправних пращурів мирно і добровільно повторим їхню долю..
я фігію від тебе :rolleyes:
не працюю в неділю, бо йду до церкви, бо просто люблю побайдикувати і повалятись на дивані з цікавою книжкою чи посидіти за компом. В нас вдома ніхто не працює у неділю, бо для цього є цілий тиждень, традиція така...хороша традиція. З приводу що хтось когось жене на службу як отару (і тра ж таке дурне написати), то я працюю в лікарні, щоб мо якась вівця не з отари заслабне то було б кому її рятувати ;). Так само і водії маршруток, продавці в магазинах і так далі...та що тобі толкувати? маленька ти ще... рости ще :ggggg:
  • 0

#39 Гетьман

I am forsaken (c) Sylvanas

• Користувачі
  • 2480 повідомлень
  • Місто:Leopolis novus

Відправлено 25.10.2009 – 13:24

Я в неділю зазвичай найбільше працюю. І в суботу багацько працюю. А у четвер/п'ятницю відпочиваю. Я мусульманин?
  • 0

#40 Ластiвочка

перчинка

• Користувачі
  • 5828 повідомлень

Відправлено 25.10.2009 – 13:28

Перегляд дописуГетьман (25.10.2009 13:24) писав:

Я в неділю зазвичай найбільше працюю. І в суботу багацько працюю. А у четвер/п'ятницю відпочиваю. Я мусульманин?
якщо по виду судити - то може якісь корені і є)))
з приводу працювати в неділю...це ж воно як звичка, давня така, над якою вже й не задумуєшся. така традиція вдома і нікому в голову й думка така не приходила
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних