Перейти до вмісту

Як важливо залишатися в душі дитиною.

Повідомлень в темі: 66

#61 Dovgapanchoha

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 307 повідомлень
  • Стать:Жінка

Відправлено 20.09.2007 – 16:52

Ми не були жорстокими в дитинстві. Я добре памятаю притягнутих додому котів... або ж намагання врятувати підбитого голуба... от

а щодо того чи залишатися дітьми... З мене часто сміються, що я дитина-дитиною... Хіба це так уже погано? Ну я не в плані інфантильності, егоїзму, несамостійності, а в плані наївності й безпосередньості.
  • 0

#62 mr.HOMER

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 15 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Київ!(руул)!!!!

Відправлено 20.09.2007 – 19:33

БІльше схиляюсь до відповіді"ДОВГОЇ ПАНЧОХИ"не скажу що таскав котів ін хаус але завжди всім допомагав!!!!!І чому обовязково залишати негативні риси з дитинства я досі дивлюсь уйму рульних мультів досі граю з друзями в чілдрен геймс та веселюсь на повну ХІБА Ж ЦЕ ПОГАНО????А мені вже 18олд я на 3 курсі супер мега серйозного коледжа але всіляко намагаюсь довести що піпли старіють тільки тілом!!!Згадайте всі КУУЛ МЕНА ЕЙНШТЕЙНА ОТО DUDE ТЕШО ТРЕБА!!!!!!! <_< :angry2: :) :)
  • 0

#63 Сварус

Старійшина

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3815 повідомлень
  • Місто:Вінниця

Відправлено 22.09.2007 – 21:58

Перегляд дописуaton (22.04.2006 01:19) писав:

Дорослі, в гонитві за матеріальними благами, майже забувають відчуття щастя;втрачають здатність дивуватися всьому новому...А варто тільки поглянути на світ очима дитини...і все стане набагато простішим.
Ні, вони його не втрачають, вони його видозмінюють. Дорослий щиро радіє коли йому піднімають зарплату, etc. Просто чим хороша дитина - вона ще не спорчена сусільством. За великим рахунком ми народжуємось дуже аморфною субстанцією, в яку можна запихнути ледь не що завгодно. Та все ж щось першородне у нас є, щось що дано Природою, Богом, як хочете. Завдання наше - правильно визначити це "щось" і намагатись створити таку модель суспільства, яка б забезпечила розвиток цієї субстанції. Тоді відпаде багато питань, якими людина впродовж життя забиває собі мізки.
Так, час від часу в мені пробуджується щось "первозданне, дитяче"...але суспільство і реальність тут же накладає на це важке ярмо і я не в силі з ним впоратись. Іноді приходить думка що порятунок можна знайти тільки знайшовши іншу людину...але на жаль такої людини мені ще не втрапилось...не розуміють мене.

Перегляд дописуSER_ROCKO (16.09.2007 15:17) писав:

Діти часто жорстокі і агресивні. Просто в них ше не розвинена свідомість, вони більше схожі на тваринок а не на людей. Їм ше не в товмачили в голову всі правила поведінки в суспільстві. В їх поведінці велику роль відіграє людська природа. Часто можна спостерігати як діти знущаються над тваринами або своїми слабшими чи молодшими сородичами. Сам таким деякий час був. А тебер якби побачив що якісь діти ламають беззахисному голубу крила чи лапки я би поламав тим дітям руки і ноги. Серйозно. Люди це найгірші створіння на цій довбаній планеті, а їх діти ще огидніші. Треба міняти людську природу.
Але, що таке суспілство? Де є критерій його правильности? Де є гарантія істинності існування суспільства як єдиної альтернативи? Чому діти знущаются? Чи не шукати тут проблему в оточенні? Причому не просто батьків а й навколишньої енергетики в цілому. А те що потрібно змінювати людську природу - це точно!
  • 0

#64 Teo

бовдур, булька, кулька, круть!

• Користувачі
  • 2841 повідомлень

Відправлено 20.12.2009 – 01:08

Перегляд дописуLady AD (16.09.2007 14:21) писав:

100% підтримую
це партія абсолютистів?

Перегляд дописуmr.HOMER (20.09.2007 19:33) писав:

БІльше схиляюсь до відповіді"ДОВГОЇ ПАНЧОХИ"не скажу що таскав котів ін хаус але завжди всім допомагав!!!!!І чому обовязково залишати негативні риси з дитинства я досі дивлюсь уйму рульних мультів досі граю з друзями в чілдрен геймс та веселюсь на повну ХІБА Ж ЦЕ ПОГАНО????А мені вже 18олд я на 3 курсі супер мега серйозного коледжа але всіляко намагаюсь довести що піпли старіють тільки тілом!!!Згадайте всі КУУЛ МЕНА ЕЙНШТЕЙНА ОТО DUDE ТЕШО ТРЕБА!!!!!!! :happy1: :) :happy1: :8:
ти також з Донбаса?
  • 0

#65 чорно-біла

Т-юлень

• Користувачі
  • 2757 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Roma

Відправлено 20.12.2009 – 01:58

Перегляд дописуTeo (20.12.2009 00:08) писав:

ти також з Донбаса?