Перейти до вмісту

Як важливо залишатися в душі дитиною.

Повідомлень в темі: 66

#41 Krendelek

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 125 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Київ

Відправлено 25.06.2007 – 14:35

у кожної людини в глибині душі живе дитина, якою вона була. інколи настає ностальгія за дитинством, згадуєш, як було все чудово, не було ніякої думки про те, що буде далі, відповідальності за вчинки і т.д. дитинство не вернеш і ним треба насолоджуватися, поки ти малий...
  • 0

#42 Jastreb

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 48 повідомлень

Відправлено 10.07.2007 – 09:19

Люди стають дорослими в наслідов включення у свою свідомість шаблонів поведніки, що виключає їх творчість і дитячу емоційність.
Покладьте людину в умови на які її шаблони не поширюються... що отримаємо?
Дипресію або дитину :)
  • 0

#43 малеча

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 669 повідомлень
  • Місто:вершина самотності

Відправлено 10.07.2007 – 13:03

Дитиною потрібно залишатися.. я так не хочу ствати дорослою... підлітковий мій вік, це саме прекрасне у моєму житті. Чим далі тим більше проблем у житті пред мною відкривається. Це як чим далі в ліс тим більше дров.
Що я б ще хотіла добавити це такий вислів: " Я хочу любити, любити як дитина"...
  • 0

#44 Руденька

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 271 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 16.07.2007 – 20:29

Зараз і тільки зараз! виключно для теревенчан! Рецепт повернення у дитинство!
Берете мильні бульбашки. Сідаєте у парку, де багато людей. І починаєте ЦЕ робити. Зупиняєтесь коли банка пустіє :)
Весь сенс життя зводиться в маленьке коло і питання - лопне чи ні? :P
Відчуття абсолютного щастя гарантоване :)
  • 0

#45 kviten

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 245 повідомлень
  • Місто:ua

Відправлено 16.07.2007 – 21:20

діти вміють радіти. Навіть через якусь дрібничку.
а дорослі вміють веселитись.
а це не те ж саме.. ((
веселуха,то пустий гиги, проходяще.
а радість-це відчуття,що є складовою щастя.більш глибоке..
  • 0

#46 Legum

Генеральний писар

• Користувачі
  • 735 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Луцьк

Відправлено 16.07.2007 – 23:02

Перегляд дописуaton (22.04.2006 00:19) писав:

Дорослі, в гонитві за матеріальними благами, майже забувають відчуття щастя;втрачають здатність дивуватися всьому новому...А варто тільки поглянути на світ очима дитини...і все стане набагато простішим.Тільки тоді зможемо помітити маленькі чудеса, що відбуваються навколо нас.Буденність набуде нових барв.Я вірю,що десь глибоко в душі у кожного живе дитя,здатне дивуватися,радіти життю, бути просто щасливим. А ви здатні побачити світ очима дитини? Приєднюйтеся до дискусії :P Висловлюйте свої думки!
дитячий світ - світ пізнання навколишнього, доросле життя - вибір шляху в залежності від отриманого пізнання.....свої плюси і мінуси.....але це життя "таке як воно є" ..... ми просто живем і в цьому насолода.....вік показує шлях вибору.....для мене були і приємні моменти дитинства так нинішні почуття.....а тому не можу залишатись з очима дитини.....це певний (різні почуття) пройдений шлях......
  • 0

#47 4esterfielter

вже не чайнік - самоваррр

• Користувачі
  • 615 повідомлень
  • Місто:Рівне - Київ - Рівне - Київ (туди-сюди їжджу:)

Відправлено 17.07.2007 – 09:09

Да, коли я миюсь у душі, я дуже схожий на дитину, я бризкаюсь, брьохаюсь, сміюсь та співаю... я дужже люблю бути в душі дитиною... і певно в душі завжди нею буду:P
  • 0

#48 Володя (vs wladlen)

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 80 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 17.07.2007 – 10:48

А я, коли мені важко, люблю дивитися гарні мультики(особливо старі однометражні Діснеївські). А коли весело, подуріти гарно по дитячому: побитися подушками, м'ячика попробувати забрати і т.і.
  • 0

#49 ukrainian2007

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 57 повідомлень

Відправлено 02.08.2007 – 16:42

Перегляд дописуaton (22.04.2006 01:19) писав:

Дорослі, в гонитві за матеріальними благами, майже забувають відчуття щастя;втрачають здатність дивуватися всьому новому...А варто тільки поглянути на світ очима дитини...і все стане набагато простішим.Тільки тоді зможемо помітити маленькі чудеса, що відбуваються навколо нас.Буденність набуде нових барв.Я вірю,що десь глибоко в душі у кожного живе дитя,здатне дивуватися,радіти життю, бути просто щасливим. А ви здатні побачити світ очима дитини? Приєднюйтеся до дискусії :D Висловлюйте свої думки!
Дитина в мені живе і дуже добре.
Декому це подобається, декого дратує... А мені просто цікаво жити! :D
Так, можу іноді щось сказати не те, але іноді помічаю цікаві речі - і розумію, що ЖИТИ ДУЖЕ ЦІКАВО!!! :)

Не вбивайте в собі дитину - вона частина вас самих! ;) :D
Саме ця дитина допомагає жити зі смаком, яскраво, робити щось неймовірне дурне і отримувати від цього задоволення, і радувати інших! :P

...проте весь час бути дитиною неможливо - і не треба.
Є час іграм, є час серйозним справам :)

І взагалі я мрію про сворення такого розважального центру в якому всі зможуть дуріти хто як захоче!!! :)
Тобто будуть різноманітні ігрові майданчики, де можна пограти у шалені галасливі добрі ігри:
- побитися подушками
- поскакати на надувних кулях
- поприскатись водою в водних пістолетів
- поборотись у багнюці
... та ще безліч усього, що може прийти в голову! ;)

Чуваки, хто мене підтримує?
  • 0

#50 Вертипузо

Генеральний писар

• Користувачі
  • 607 повідомлень

Відправлено 02.08.2007 – 23:10

Улюблена книжка мого дитинства Пеппі Довга Панчоха.. тому я ніколи не забуваю що потрібно лишатись дитям для того щоб не втратити смак до життя...
  • 0

#51 sagitta

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 315 повідомлень
  • Місто:Мельмак

Відправлено 04.08.2007 – 11:35

ну ось...я теж вважаю, що потрібно ВМІРУ заоишитись дитиною... дуже поважаю і підтримую панків, які приблизно таке і роблять, називаючи це протестом :) але батьки не сприйняли і кажуть, що я несамостійна, невідповідальна і т. д. і т. п., хоча це не так! ось в Житомир не відпускають :)
  • 0

#52 IRo

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 92 повідомлень
  • Місто:Полтава:))

Відправлено 05.08.2007 – 21:50

Твоя "дитина"завжди з тобою,якщо жити тут і тепер:)але усі намагаються жити спершу майбутнім,а потім минулим і дитинство зникає.Усім свої друзям кажу,що дитина-то найцінніше,що є у кожному з нас!якщо людям вдасться не втратити цей скарб,то зникне таке явище,як прірва між поколіннями.Тож намагаймося не втрачати жодної хвилини життя та цінувати її,як діти! :)
  • 0

#53 Жучка

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 45 повідомлень

Відправлено 05.08.2007 – 22:29

IRo гарно сказано, в більшості випадків сама поводжусь як дитина, так невимушено та наївно але деколи так "притисне")), що треба ставати серйозною і дорослою
  • 0

#54 IRo

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 92 повідомлень
  • Місто:Полтава:))

Відправлено 08.08.2007 – 12:34

Перегляд дописуЖучка (5.08.2007 23:29) писав:

IRo гарно сказано, в більшості випадків сама поводжусь як дитина, так невимушено та наївно але деколи так "притисне")), що треба ставати серйозною і дорослою
так,саму іноді "тисне",та зовні можна рикати й кусатися,аби всередині залишатися дитиною ;)
  • 0

#55 Руда_миша

Генеральний писар

• Користувачі
  • 547 повідомлень
  • Місто:Центру та окраїн Львова

Відправлено 13.08.2007 – 10:47

А я в душі все одно частково залишаюсь дитиною. І мене це дуже втішає. Бо так значно веселіше жити на світі. Знаходити радість там, де її не бачать інші - дуже класна штука...
  • 0

#56 Мимиха

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 96 повідомлень
  • Місто:Тернопіль

Відправлено 13.08.2007 – 14:16

Якщо дорослий зовсім забуде дитину в собі,то він перетвориться в машину для їжі, задоволення, добування грошей.
  • 0

#57 Lady Erato

Генеральний писар

• Користувачі
  • 882 повідомлень

Відправлено 15.09.2007 – 20:50

[font=Century Gothic][size=4]
Дитина може навчити дорослого трьом речам: радіти без всякої причини, знаходити собі завжди заняття і завжди наполягати на своєму.
  • 0

#58 Майже щаслива

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 123 повідомлень
  • Місто:червоного будинку)))

Відправлено 15.09.2007 – 22:05

хочеш ти чи не хочеш,а щось дитяче,безневинне буде присутнє в тобі до кінця твоїх днів...
щодо мене,то я в душі ше дитина(і не в душі я також дитина,я так думаю :rolleyes: ),добре бути дитиною,дуже люблю дитинство,якби можна було вибирати,то я б назавжди залишилась дитиною,але цього нам не дано :cool2: ...через,дуже люблю дітей,просто обожнюю.....дорослі ніколи не будуть такими щирими як діти
  • 0

#59 Lady Erato

Генеральний писар

• Користувачі
  • 882 повідомлень

Відправлено 15.09.2007 – 22:36

Перегляд дописуLeka (15.09.2007 23:05) писав:

хочеш ти чи не хочеш,а щось дитяче,безневинне буде присутнє в тобі до кінця твоїх днів...
щодо мене,то я в душі ше дитина(і не в душі я також дитина,я так думаю :rolleyes: ),добре бути дитиною,дуже люблю дитинство,якби можна було вибирати,то я б назавжди залишилась дитиною,але цього нам не дано :cool2: ...через,дуже люблю дітей,просто обожнюю.....дорослі ніколи не будуть такими щирими як діти
а мене останнім часом діти все більше і більше розчаровують і лакають! якимись надто жорстокими і дорослими вони стають і НАДТО швидко!
  • 0

#60 Lady Erato

Генеральний писар

• Користувачі
  • 882 повідомлень

Відправлено 16.09.2007 – 14:21

Перегляд дописуSER_ROCKO (16.09.2007 15:17) писав:

Діти часто жорстокі і агресивні. Просто в них ше не розвинена свідомість, вони більше схожі на тваринок а не на людей. Їм ше не в товмачили в голову всі правила поведінки в суспільстві. В їх поведінці велику роль відіграє людська природа. Часто можна спостерігати як діти знущаються над тваринами або своїми слабшими чи молодшими сородичами. Сам таким деякий час був. А тебер якби побачив що якісь діти ламають беззахисному голубу крила чи лапки я би поламав тим дітям руки і ноги. Серйозно. Люди це найгірші створіння на цій довбаній планеті, а їх діти ще огидніші. Треба міняти людську природу.

100% підтримую
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних