Перейти до вмісту

Як важливо залишатися в душі дитиною.

Повідомлень в темі: 66

#21 Зимова Дівчина

Білочка-пустунка

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2069 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Київ

Відправлено 01.05.2006 – 19:59

Цитата

хоча,коли людина така з дитинства, то вона буде такою завжди, а коли вона тиха, то вона тиха..якщо вона песеміст, то песеміст, і в дорослому житті вона не зміниться.
не правда. люди змінюються, залежно від оточення і ставлення оточення до неї. дитинство не показник, аж ніяк. на кожному етапі свого життя ми стикаємося з чимось, що суттєво змінює нас, наш характер і наше ставлення до життя.

щодо дитини у собі. мабуть наївності рано чи пізно ми все ж таки позбавляємося (хоча іноді вона вже назавжди залишається з нами). відвертість - це та дитяча риса, яка зникає дуже швидко і легко. її хотілося б бачити у людях частіше.
  • 0

#22 ЛиЛёК

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 97 повідомлень
  • Місто:Одеса

Відправлено 07.05.2006 – 09:30

~Погане дівчиcько~ (1.05.2006 17:49) писав:

Можливо, частково ти говориш вірні речі....
Можливо сама я не хочу йти на контакт....хоча, а чи потрібні мені такі люди поруч яких я ніколи не зможу назвати друзями?!
А про оптимізм та емоційність ти права..хоча,коли людина така з дитинства, то вона буде такою завжди, а коли вона тиха, то вона тиха..якщо вона песеміст, то песеміст, і в дорослому житті вона не зміниться. Все залежить від людини.

Трошки не згодна з тобою..Я ось коли була маленька було тихенькою собi дiвчинкою..а зараз..ховайся,змiнилась :blink: Ранiш я була песимiстом,але вже 2 роки,Як я змiнилась на оптимiстку I так i живу,посмiхаючись свiту :brovy:
  • 0

#23 М@ша

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 93 повідомлень
  • Місто:м. Одеса

Відправлено 08.05.2006 – 17:09

ЛиЛёК (7.05.2006 10:30) писав:

Трошки не згодна з тобою..Я ось коли була маленька було тихенькою собi дiвчинкою..а зараз..ховайся,змiнилась :blink: Ранiш я була песимiстом,але вже 2 роки,Як я змiнилась на оптимiстку I так i живу,посмiхаючись свiту :brovy:

Ти колись була писимісткою? Навідь повірити не можу!!! Така весела, радісна...
  • 0

#24 ЛиЛёК

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 97 повідомлень
  • Місто:Одеса

Відправлено 08.05.2006 – 17:23

М@ша (8.05.2006 18:09) писав:

Ти колись була писимісткою? Навідь повірити не можу!!! Така весела, радісна...

Повiр,дитинкою була-була песимIсткою,та ще хлопець один допомiг :blink: Але я змiнилась потiм кардинально..
  • 0

#25 М@ша

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 93 повідомлень
  • Місто:м. Одеса

Відправлено 08.05.2006 – 17:40

ЛиЛёК (8.05.2006 18:23) писав:

Повiр,дитинкою була-була песимIсткою,та ще хлопець один допомiг :blink: Але я змiнилась потiм кардинально..

Ось і добре
  • 0

#26 myrik

Чайник

• Користувачі
  • Pip
  • 6 повідомлень

Відправлено 01.06.2006 – 11:45

Мої знайомі не люблять бачити в мені дитину, вони хочуть бачити дорослого правильного хлопця. З великими амбіціями і скрізною відповідальністю.Тому приходиться одягати маску, прикидатись дорослим. Мені вже майже 18 а я до сих пір маю проблеми з дівчатами. Їм потрібен ДОРОСЛИЙ хлопець, а насправді вони самі хочуть виглядати такими. На жаль лише виглядати...

Дитиною залишатись вигідно лише аскетам
  • 0

#27 Lady Of The Flowers

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 952 повідомлень

Відправлено 01.06.2006 – 11:59

а мені видається, що люди і не виростають...

ростуть лише їх бажання, іграшки і витрати. а принципи залишаються такі ж дитячі...
  • 0

#28 Санька Колосок

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 376 повідомлень
  • Стать:Чоловік

Відправлено 01.06.2006 – 14:13

Parsokon (1.06.2006 12:59) писав:

а мені видається, що люди і не виростають...

ростуть лише їх бажання, іграшки і витрати. а принципи залишаються такі ж дитячі...
Я згоден. Що з нами відбувається з віком? Міняються вподобання, смаки..... але ми залишаємося такими як і були! Просто ми приховуємо це.
Пий Рогань і ти пізнаєш друзів по-новому, це те саме. Нам потрібен "поштовх" і ми знову станемо дітьми
  • 0

#29 Гість_Some1_*

• Гості

Відправлено 05.07.2006 – 21:35

перше дитинство - ти щасливий, бо про тебе усі дбають, друге "дитинство" - ти щасливий, бо щастя у тобі, а не у тих, хто про тебе дбає.
точно підмічено про "очі дитини", вчіться дивуватися буденному. Щодо того що дитиною вигідно бути аскетам, то мені здається їм чуже саме слово "вигідно"
  • 0

#30 Олесік

Хочу літати :)

• Користувачі
  • 944 повідомлень
  • Місто:Живу у хмарах

Відправлено 15.08.2006 – 00:43

Дитина в душі - це єдиний, як на мене, спосіб вижити в цинічному світі "дорослих". Рожеві окуляри і віра в майбтнє дарують тобі бронежелет, який Бог обергіє і діє тобі силу з усім впоратися <_<
  • 0

#31 Salt-water drop

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 34 повідомлень
  • Місто:океану

Відправлено 15.08.2006 – 17:50

Дитина живе в мені, в тобі, в кожному з нас. Кожен про це знає, кожен це відчуває, з цим живе. Тільки цій дитині далеко не 15, не 13, (хіба це дитина?) Ця дитина егоїстична до нескінченності, все крутится навколо неї, звісно що в нашому суспільстві їй такій не вижити, от ми її ховаємо, й ненароком ображаємо, мало уваги приділяємо, обмежуємо якимися уявними рамками. Але дехто не забуває хоч іноді пестити і задовільняти ці її егоїстичні потреби, а дехто страждає, не знаючи в чому справа. А все від того що вважаємо себе занадто дорослими.
  • 0

#32 AliSa

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 21 повідомлень

Відправлено 15.08.2006 – 21:09

В мені не люблять бачити дитину. Але надзвичайно важливо зберегти в собі щось дитяче)Іноді це рятує, наприклад, від дипресії. Добре в душі залишитись дитиною - хоча б на трішечки)
  • 0

#33 wizard

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 182 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 16.08.2006 – 00:08

Обмежену і компактну дівчину називають компактною... <_<

Ніколи не треба спішити дорослішати... Хоч інколи це від нас не залежить... Я прочитав тут багато дивних і незрозумілих мені речей... Як на мене, то дитячість не проявляється в тому скільки тобі років. Може до 18 різниця в віці і помітна, але коли ти стаєш незалежним, в тебе зявляються нові проблеми і перешкоди і тоді вже не важливо тобі 20 чи 30, чи навіть 40, бо життя однакове у всіх. Ти думаєш де взяти гроші, що ти будеш їсти, де ти будеш жити... От тоді по справжньому починаєш заздрити дітям. Та як добре що інколи ми можем дозволити собі бути дітьми. Я не пропускаю жодної нагоди покататись на качельках, побавитись в пісочку :) А ще гарний спосіб відчути себе дитиною - поїхати до бабусі, для неї я завжди буду дитиною, так себе в неї і почуваю..

Раджу усім почитати "Маленький принц" Екзюпері, чудова книжка в тему...
  • 0

#34 Олесік

• Користувачі
  • 944 повідомлень

Відправлено 21.08.2006 – 17:08

Це, мабуть, єдина можливість не тільки вижити, але бути щасливим у своїх рожевих небесах.
Хоча багато хто і захоче тебе їх позбавити

<_<
  • 0

#35 Олесік

• Користувачі
  • 944 повідомлень

Відправлено 28.08.2006 – 23:07

Salt-water drop (15.08.2006 18:50) писав:

Дитина живе в мені, в тобі, в кожному з нас. Кожен про це знає, кожен це відчуває, з цим живе. Тільки цій дитині далеко не 15, не 13, (хіба це дитина?) Ця дитина егоїстична до нескінченності, все крутится навколо неї, звісно що в нашому суспільстві їй такій не вижити, от ми її ховаємо, й ненароком ображаємо, мало уваги приділяємо, обмежуємо якимися уявними рамками. Але дехто не забуває хоч іноді пестити і задовільняти ці її егоїстичні потреби, а дехто страждає, не знаючи в чому справа. А все від того що вважаємо себе занадто дорослими.

Згодна. Усі люди такі. Але в дитячій душі є стільки вього прекрасного :happy1:
  • 0

#36 Nana

Генеральний писар

• Користувачі
  • 751 повідомлень
  • Місто:Dnipropetrovsk

Відправлено 22.06.2007 – 10:03

А згадайте, коли ми були маленькими, ми так сильно хотіли подорослішати! Нам здавалось, що дорослим все можна, їх не водять до дитсадку і вони ніколи не сплять удень на тиху годину (пам’ятаю, що просто ненавиділа спати удень). Дорослі вільні, воно можуть піти, куди їм хочеться, а також бути самостійними. Спочатку нам дуже хотілося піти до школи, але потім і першому чи другому класі ми прийшли до висновку, що в дитсадку було краще. А коли закінчили школу, яку, здавалося б, дуже хотіли залишити у своєму минулому, то теж зрозуміли, школа – це шматочок дитинства, де у нас було багато друзів, де було весело. Дуже важко прощатися з дитинством.
Десь можливо років у 13-14 я дуже хотіла виглядати дорослою, але потім все дуже швидко змінилося. Я вирішила бути собою, так і залишилася дитиною в душі. У мене була найкраща подруга, яка у 11-му класі досі ганялася за кимсь біля школи та грала у жмурки зі своїми друзями з молодших класів. Дитиною залишатися це дуже важливо. Знаєте чому? Дитяча ранима душа не може образити, вона сприймає світ таким, який віє, каже те, що думає.
Люди! Залишайтеся дітьми, будьте добрими і щасливими, посміхайтеся кожному променеві! Любіть світ і все що нас оточує! :gryzin:
  • 0

#37 LMaXLvIV

Старійшина

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1067 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 22.06.2007 – 16:13

Так, не дарма Ісус казав: "Будьте як діти, бо таких Царство Небесне..."
  • 0

#38 Eqilibrium

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 336 повідомлень
  • Місто:Сарни - Львів - Wadowice - ...

Відправлено 22.06.2007 – 18:35

А мені завжди кажуть Ти як дитина (в доброму значенні) і я такий радий з цього :gryzin:
Надіюсь залишитися таким forever
  • 0

#39 Духовна необмеженість

Писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 449 повідомлень
  • Місто:Ukraine(I'm back)

Відправлено 24.06.2007 – 23:21

коли мені було 6 років, батьки повідомили мені новину, яка назавджи змінила моє життя - "Я виросту!"
І я проплакала цілий день. Гірко, відчайдушно, такими недитячими сльозми... Мені так не хотілося ставати дорослою... І, напевне, десь у глибині моєї душі живе те наївне та миле створіння...
  • 0

#40 Antrenne Diourivelle

Генеральний писар

• Користувачі
  • 522 повідомлень
  • Місто:Uupernavik

Відправлено 25.06.2007 – 05:24

діти - геніальні..
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1