Перейти до вмісту

Хто, на вашу думку, є сучасною українською елітою?

Повідомлень в темі: 107

#41 bulbashka_aero

Вівця-перевертень

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1577 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Кременчук

Відправлено 12.12.2008 – 14:08

Перегляд дописуЗимова Дівчина (12.12.2008 14:20) писав:

Це Прохаськи, Винничук, Неборак та Барбара — низький рівень? :rolleyes:
Саме так (але це виключно моя точка зору)
  • 0

#42 Сварус

Старійшина

• Користувачі
  • 3815 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Вінниця

Відправлено 12.12.2008 – 14:41

Перегляд дописуЗимова Дівчина (12.12.2008 13:20) писав:

Це Прохаськи, Винничук, Неборак та Барбара — низький рівень? :rolleyes:
Ги, а чому би й ні? І взагалі, давайте спочатку дамо визначення що таке еліта нації. Це типу:

Перегляд дописуЙа_ЯбЛуЧкО_XD (6.12.2008 11:20) писав:

Елітою є люди освічені, інтелігентні, талановиті.
?
  • 0

#43 Зимова Дівчина

Білочка-пустунка

• Користувачі
  • 2069 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 12.12.2008 – 14:56

Киря
Я вже дала визначення.

Цитата

Ги, а чому би й ні?
Бо хто хто, а ці люди точно не низький рівень.

Принаймні не бачу пропозицій ані ваших, ані панни на противагу. Прошу аргументи на користь низького рівня до якого ви віднесли письменників і музикантів, яких поважає українська нація (наголос на слова нація, а не громадяни…народ)
  • 0

#44 aAa(against all authority)

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 351 повідомлень
  • Місто:гуртожиток

Відправлено 12.12.2008 – 14:57

Перегляд дописуfreemaster (12.12.2008 13:15) писав:

Це талановитий письменник R., чиї твори не публікує і не видає зв'язане по руках українське видавництво. Це скромний і обдарований музикант W., кому не вистачає на демо-запис і хто змушений дарувати талант вузькому колу друзів. Це геніальний молодий економіст S. з купою ідей і без можливості їх реалізувати...
Повна фігня !
Думка вигадана невизнаними і депресивними "талантами" і "геніями", які відкинуті суспільством !

Зараз достатньо видають, тому талановитий письменник, як мінімум, виданий буде !! От чи буде відомим після цього -- інша справа, але виданим буде !! Обдарований музикант(слід додати, що всіх так званих неформалів, які тринькають 3 акорди, талановитими, геніальними чи навіть здібними не вважаю) ніколи не буде дарувати свою музику тільки вузькому колу! Талановитий музикант обовязково буде побачений і почутий ! Обовязково !
Так же економіст, імхо, хоча тут стопроцентно стверджувати не буду, занадто далекий я від цієї сфери

Повідомлення відредагував aAa(against all authority): 12.12.2008 – 14:58

• 0

#45 Сварус

Старійшина

• Користувачі
  • 3815 повідомлень

Відправлено 12.12.2008 – 15:17

Перегляд дописуЗимова Дівчина (12.12.2008 14:56) писав:

Киря
Я вже дала визначення.

Бо хто хто, а ці люди точно не низький рівень.

Принаймні не бачу пропозицій ані ваших, ані панни на противагу. Прошу аргументи на користь низького рівня до якого ви віднесли письменників і музикантів, яких поважає українська нація (наголос на слова нація, а не громадяни…народ)
Яке визначеня? "Справжні науковці, музиканти, письменники, поети…" А чому військові, вчителі, домогосподарки - не підпадають під дану категорію? І який критерій справжности? Відносний чи абсолютний? Тому що за моїм відносним критерієм справжности виходить зовсім інше. Еліта нації, я так розумію, це не просто справжній водій-далекобійник професіонал чи справжня шльондра, будь то фізична чи літературномистецька. Для мене еліта нації - це апрофесійна людина (точніше кажучи, професія не є важливою), що вже зробила якийсь вагомий внесок в розвиток своєї нації/народу або ж заклала для цього фундамент. А систематичне сшибання бабла на своїх творах для мене не є показником елітарности. Просто людина заробляє, як вміє, от і все.
  • 0

#46 Зимова Дівчина

Білочка-пустунка

• Користувачі
  • 2069 повідомлень

Відправлено 12.12.2008 – 15:38

Киря

Цитата

А чому військові, вчителі, домогосподарки - не підпадають під дану категорію?
бо ті люди яких назвала я, справді створюють те, що залишається як ознака існування нації — українська наука, музика, література — з чого формується душа нації і її світогляд.

Цитата

А систематичне сшибання бабла на своїх творах для мене не є показником елітарности. Просто людина заробляє, як вміє, от і все.
Цікаве формулювання "сшибання бабла". Його "сшибають" абсолютно всі.
А справжність і заключається у щирості людини. Тобто якщо хтось щось створює лише заради "бабла" то він не буде справжнім.
Яскравим прикладом можу назвати "Кому Вниз". Для мене вони є представниками української еліти.
  • 0

#47 Сварус

Старійшина

• Користувачі
  • 3815 повідомлень

Відправлено 12.12.2008 – 16:00

Перегляд дописуЗимова Дівчина (12.12.2008 15:38) писав:

Цікаве формулювання "сшибання бабла". Його "сшибають" абсолютно всі.
Абсолютно правильно :rolleyes: саме тому абсолютно всі й не є елітою нації :angry12:

А справжність і заключається у щирості людини. Тобто якщо хтось щось створює лише заради "бабла" то він не буде справжнім.
Тобто якщо я не заради грошей малюю восковими олівцями - я еліта нації. А якщо я заради грошей ініціював і здійнснив проект по захороненню радіоактивних відходів ЧАЕС, заодно зробивши неоціненну штукенцію для всього народу, то я не є елітою?

бо ті люди яких назвала я, справді створюють те, що залишається як ознака існування нації — українська наука, музика, література — з чого формується душа нації і її світогляд.
Ну що я можу сказати? Махно казав що "за мовою вони(українофіли) не бачать простої істини: що свобода і незалежність України поєднані тільки зі свободою і незалежністю українського трудового люду". А я скажу що ознака існування нації - це не музика й література, а благополуччя рядового громадянина. А сидіти в смердючій квартирі, читаючи Прохаська - не значить усвідомлювати себе українцем. І в такому випадку мені діла до того Прохаська, як зайцю до стоп-сигналу. І елітою для мене буде пасажир маршрутки, що зможе заставити маршрутчика вимкнути радіо "Шансон".
  • 0

#48 tuchka

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 19 повідомлень

Відправлено 12.12.2008 – 18:00

люди, які вчать інших пишатись своєю національністю, любити Україну, вчити її історію, поважати традиції! :rolleyes:
  • 0

#49 Зимова Дівчина

Білочка-пустунка

• Користувачі
  • 2069 повідомлень

Відправлено 12.12.2008 – 18:19

Перегляд дописуКиря (12.12.2008 16:00) писав:

І елітою для мене буде пасажир маршрутки, що зможе заставити маршрутчика вимкнути радіо "Шансон".
А для мене це людина, яка зможе навчити дитину пишатись своєю мовою, історією, країною, культурою.
  • 0

#50 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень
  • Місто:скіфські вали

Відправлено 12.12.2008 – 22:50

Не буду голосослів"ям займатись щодо патріотизму, але для мене українська еліта - саме інтелектуальна, а не грошова частина українства.
  • 0

#51 Зимова Дівчина

Білочка-пустунка

• Користувачі
  • 2069 повідомлень

Відправлено 13.12.2008 – 00:29

Перегляд дописуОлеська (12.12.2008 22:50) писав:

Не буду голосослів"ям займатись щодо патріотизму, але для мене українська еліта - саме інтелектуальна, а не грошова частина українства.
окрім інтелекту потрібен ще й дух. розум та емоції речі різні, проте разом творять чудеса))
  • 0

#52 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень
  • Місто:скіфські вали

Відправлено 13.12.2008 – 00:37

Перегляд дописуЗимова Дівчина (13.12.2008 00:29) писав:

окрім інтелекту потрібен ще й дух. розум та емоції речі різні, проте разом творять чудеса))
Розум і емоції творять політику.)))
  • 0

#53 Nomad

Старійшина

• Користувачі
  • 3581 повідомлень

Відправлено 15.12.2008 – 12:58

Ну скажіть вже пару фамілій хтось, які б були знайомі всім- ато еліта, еліта, а думаєцця шо ніхто ту еліту ні разу не бачив
  • 0

#54 Сварус

Старійшина

• Користувачі
  • 3815 повідомлень

Відправлено 15.12.2008 – 13:57

Перегляд дописуNomad (15.12.2008 12:58) писав:

Ну скажіть вже пару фамілій хтось, які б були знайомі всім- ато еліта, еліта, а думаєцця шо ніхто ту еліту ні разу не бачив
Лазаренко - елітарний дядя
  • 0

#55 Katod

вєтєран

• Користувачі
  • 3642 повідомлень

Відправлено 15.12.2008 – 14:01

а чого б не Патон, він як на мене підходить під еліту, всетаки приудмав досить корисну штуку
Богдан Ступка, такий хлопець, який робить вигляд досить розумного дядька
ну і Лазаренко....:unsure:
  • 0

#56 Nomad

Старійшина

• Користувачі
  • 3581 повідомлень

Відправлено 15.12.2008 – 14:05

Перегляд дописуКиря (15.12.2008 13:57) писав:

Лазаренко - елітарний дядя

А чо, якшо слідувати думці шо ми повинні рівнятися на еліту, то рівняння на Пашка дає хороші бонуси- шось типу "Як всіх надути і купу грошей стибзити".
Це цілком і повністю в дусі часу.
  • 0

#57 kavalok

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 30 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 18.12.2008 – 08:51

Я вважаю, шо справжня еліта, як і справжні генії, сидять десь в тихому куточку, тихенько творять свої шедеври і не показуються на люди.
Є таланти, є майстри своєї справи, не сперечаюсь, а "еліта" - то взагалі випендрьож, позерство і кітч... не люблю тих слів... :gryzin:
  • 0

#58 bendera.UA

Комбінатор....мясо-горілчаного комбінату.

• Користувачі
  • 2306 повідомлень
  • Місто:вокзал Київ-Пас - Дарниця

Відправлено 18.12.2008 – 08:58

На разі такої не бачу. Можливо і є творчі і талановиті, роботящі та старанні, геніальні і продвинуті люди в нашій державі, але через ту гору гімна і бидлоти, що сидить в політиці, бізнесі, при владі і над владою (ба й під нею) - які гордо самі себе велечають ЕЛІТОЮ - їх нажаль не видно. І це є проблемою і за цим шкодую.............
  • 0

#59 Сварус

Старійшина

• Користувачі
  • 3815 повідомлень

Відправлено 18.12.2008 – 12:08

Отже, еліта - це як секс в СРСР. Вона десь точно є, всі про неї мріють. Але ніхто її толком показати не може)
  • 0

#60 СВІ†ЛОНОСНИЙ

http://svobodaslova.ukrainianforum.net/

• Користувачі
  • 2386 повідомлень
  • Місто:з Небес

Відправлено 18.12.2008 – 12:32

Ми - Еліта!

П.С.
Усе відносно.