Перейти до вмісту

Перехід російськомовних регіонів України на державну мову

Повідомлень в темі: 117

Опитування: Перехід російськомовних регіонів України на державну мову (74 користувачів проголосувало)

Як потрібно "українізовувати" російськомовні регіони?

1. Швидкий перехід в держустановах, заборона російської мови в документах і т.д (43 голосів [58.11%])

Процент голосів: 58.11%

2. Пропаганда шляхом показу мінусів двомовності, нагадування типу "Україна - не Росія" (7 голосів [9.46%])

Процент голосів: 9.46%

3. Тривалий перехід, в першу чергу - не реклама, а доказ життєздатності української мови (21 голосів [28.38%])

Процент голосів: 28.38%

4. Краще залишити російськомовними (3 голосів [4.05%])

Процент голосів: 4.05%

Голосувати Гості не можуть голосувати

#21 Білий Дракон

Хлопець

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 6385 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Палацу

Відправлено 05.12.2008 – 13:10

Перегляд дописуSensssorika (5.12.2008 11:16) писав:

з такою владою в нас це навряд вийде. Популяризація...))

На жаль, якби десь на заході,це тільки зміцнило українську мову,то у наших регіонах просто читати перестануть. Зважаючи на те що й так ні фіга не читають)

В нас буде анархія. Житимемо без влади років двадцять)

після 9-ти років дитина вже майже не здатна освоїти на належному рівні іноземну мову. Тут я спеціаліст- не поспориш)

Думка «людини системи». «Систему ніщо не можі змінити. Ніщо крім системи не може працювати». Всі ці речі здійсненні.
Я нічого не пропоную. Ви/ми не можемо зараз створити партію, яка набере більшість в парламенті.
  • 0

#22 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 05.12.2008 – 13:19

Перегляд дописуБілий Дракон (5.12.2008 13:10) писав:

Думка «людини системи». «Систему ніщо не можі змінити. Ніщо крім системи не може працювати». Всі ці речі здійсненні.
Я нічого не пропоную. Ви/ми не можемо зараз створити партію, яка набере більшість в парламенті.
Системи? в такому впадку це моя власна система,заснована виключно на седативних препаратах та літературі)
Я тобі як очевидець кажу. Якшо в нас книжок ніхто не читає навіть російською,то українською тим більше ніхто не читатиме.
  • 0

#23 Білий Дракон

Хлопець

• Користувачі
  • 6385 повідомлень

Відправлено 05.12.2008 – 13:22

Перегляд дописуSensssorika (5.12.2008 13:19) писав:

Системи? в такому впадку це моя власна система,заснована виключно на седативних препаратах та літературі)
Я тобі як очевидець кажу. Якшо в нас книжок ніхто не читає навіть російською,то українською тим більше ніхто не читатиме.
Якщо у нас книжок не читають, то давай продавати їх виключно російською?

Дивно, чому РФ ними тут так активно торгує? Та тому, що в Україні проводиться масштабна русифікація населення.
  • 0

#24 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 05.12.2008 – 13:37

Перегляд дописуБілий Дракон (5.12.2008 13:22) писав:

Якщо у нас книжок не читають, то давай продавати їх виключно російською?

Дивно, чому РФ ними тут так активно торгує? Та тому, що в Україні проводиться масштабна русифікація населення.
Хм....приїзджай в гості. На моє рідне місто..одна книгарня,і та- паршива. В нас не можна купити того ж Дереша,Карпу чи Матіос. Їх тут не продають,навіть не завозять.
Я часто купую книжки видавництва АСТ, Азбука-класика. Останнє шо купувала це Кундера. ну а шо робити,якшо його українською не перекладають? Я чеської не знаю.Якшо Зюськінда я можу не купувати російською,бо я і оригіналі німецькою читати його можу,тут мені українська взагалі ні до чого. Але...переклад в на,м"яко кажучи "галімий". Це не масштабна русифікація.Якшо повивозити всі книжки російською мовою( а основана їх маса,то саме переклади зарубіжних авторів),то в нас залишиться тільки українська література. І та- на заході,бо в нас на сході нею не торгують. Я б і рада купити була.та нема ж.
  • 0

#25 Білий Дракон

Хлопець

• Користувачі
  • 6385 повідомлень

Відправлено 05.12.2008 – 14:15

Перегляд дописуSensssorika (5.12.2008 13:37) писав:

Хм....приїзджай в гості. На моє рідне місто..одна книгарня,і та- паршива. В нас не можна купити того ж Дереша,Карпу чи Матіос. Їх тут не продають,навіть не завозять.
Я часто купую книжки видавництва АСТ, Азбука-класика. Останнє шо купувала це Кундера. ну а шо робити,якшо його українською не перекладають? Я чеської не знаю.Якшо Зюськінда я можу не купувати російською,бо я і оригіналі німецькою читати його можу,тут мені українська взагалі ні до чого. Але...переклад в на,м"яко кажучи "галімий". Це не масштабна русифікація.Якшо повивозити всі книжки російською мовою( а основана їх маса,то саме переклади зарубіжних авторів),то в нас залишиться тільки українська література. І та- на заході,бо в нас на сході нею не торгують. Я б і рада купити була.та нема ж.
А тепер читай вище, що я пропонував.
РФ русифікує Україну російським продуктом. Наші депутати виконують російське лобі. Роблять вигляд, що нічого не відбувається. Тобто нічого не роблять :prapor3:

Ну кричали нащі видавці книг, журналів і газет. Кричало СБУ. І що? ВР палець об палець не вдарило.

Єдине, одну єдину річ зробили. Змусили кінотеатри транслювати фільми українською. Який же тоді крик піднявся. Казали, що таке ніхто не дивитиметься. А щоб не дивилися, то зачиняли кінотеатри. Час пройшов і люди нормаьно ходять у кіно. Їм це навіть подобається.
То що лобісти роблять тепер? Випускають DVD українською із затримкою в один-два місяці. Це щоб якнайбільше людей дивилося російською мовою. Їх не конкуренція хвилює. Це спрямована програма русифікації.
  • 0

#26 рівноденник

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 18 повідомлень
  • Місто:Луганське на східній Україні-Русі

Відправлено 05.12.2008 – 15:53

Із якого ви міста? Наскільки зрозумів, ви розмовляєте російською, бо вважаєте її ріднішою? у вас дуже добра вкраїнська мова :prapor3:
  • 0

#27 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • 6637 повідомлень
  • Місто:пекельне болото

Відправлено 05.12.2008 – 16:09

Як проводилась русифікація?! Призначалися, та надсилалися чиновники та працівники. І сьогодні в нібито демократичній Росії, випускників ВУЗів направляють в провінцію на роботу. Чи може тепер Україна скористатись цим методом? Відправляти українців на донбас страшніше ніж на кавказ. Українці не хочуть туди їхати. Підтримувати україномовних чиновників україномовними військами, так як це було навпаки в 1939-1954 на західній Україні? Чи підходять імперські методи сучасній Україні? Я так не вважаю.
  • 0

#28 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 05.12.2008 – 17:51

Перегляд дописурівноденник (5.12.2008 15:53) писав:

Наскільки зрозумів, ви розмовляєте російською, бо вважаєте її ріднішою?
:prapor3: я такого не казала і навіть не могла.Не придумали ще таких седативних препаратів,які б змусили мене так думати.
  • 0

#29 aAa(against all authority)

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 351 повідомлень
  • Місто:гуртожиток

Відправлено 05.12.2008 – 19:15

:prapor3: ой,бідна дівчинка... мало того,що з 12 років з сатаністами знається та ще й книжку бідолашна купити українською мовою не може...я плякаль...одна паршива книгарня на все місто... та то у вас не місто,"а сєло какоето заби**ное",дєвушка :happy1:

Повідомлення відредагував aAa(against all authority): 05.12.2008 – 19:15

• 0

#30 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 05.12.2008 – 19:24

Перегляд дописуaAa(against all authority) (5.12.2008 19:15) писав:

:prapor3: ой,бідна дівчинка... мало того,що з 12 років з сатаністами знається та ще й книжку бідолашна купити українською мовою не може...я плякаль...одна паршива книгарня на все місто... та то у вас не місто,"а сєло какоето заби**ное",дєвушка :happy1:
По-перше,не з 12-ти. Погано рахуєш,сідай, "два") По-друге,обласний центр,який вже є. Це ж твоя країна,ти як патріот цієї селючної країни(твої слова,ібо країна якраз з міст і сіл і складається,жаль, шо ти їх такими вважаєш),повинен не плакати,а ридати.І висилати мені всіляку гуманітарну допомогу. Можеш? Я список книжок напишу,які мені потрібні. По пошті зможеш вислати? Самій їздити ніколи...(((
  • 0

#31 Блискавиця

ωριμότητα

• Користувачі
  • 2624 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Київ

Відправлено 05.12.2008 – 22:23

В Києві не у всіх кіосках продають українські газети і журнали, на комерційних розкладках їх взагалі немає. В решті кіосків є всього дві (може три) програми українською мовою, це ГПУ (газета по-українськи) та Експрес із теледодатком (львівський). Я купую Експрес. Його часто розмітають ще в п*ятницю. Іншої кольорової програми українською мовою в Києві взагалі не існує!
То це українізація швидка чи тривала?
  • 0

#32 КаваНеПийПивоЇжБорщ...

Т Чарівне Гімно 2009

• Користувачі
  • 3018 повідомлень
  • Стать:Не скажу
  • Місто:мами

Відправлено 05.12.2008 – 22:37

документація, дубляж і тд - я згодний.
але проти заборони вивченя російської мови в школах.
  • 0

#33 Bublik

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 597 повідомлень

Відправлено 05.12.2008 – 22:52

Перегляд дописуКава з козявками... (5.12.2008 23:37) писав:

документація, дубляж і тд - я згодний.
але проти заборони вивченя російської мови в школах.
А чому російську треба вчити? Може краще все-таки англійську поглиблено посилювати.
  • 0

#34 Білий Дракон

Хлопець

• Користувачі
  • 6385 повідомлень

Відправлено 06.12.2008 – 00:06

Перегляд дописуB.U.B.L.I.K (5.12.2008 22:52) писав:

А чому російську треба вчити? Може краще все-таки англійську поглиблено посилювати.
Нічим не краще.
  • 0

#35 Еней

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 366 повідомлень
  • Місто:Рогатин

Відправлено 06.12.2008 – 02:26

Перегляд дописуБілий Дракон (6.12.2008 00:06) писав:

Нічим не краще.

Краще. Англійська мова не має такого впливу (не лише на культуру) як російська. Крім того, я гадаю, варто знати найпоширенішу мову світу.
  • 0

#36 Білий Дракон

Хлопець

• Користувачі
  • 6385 повідомлень

Відправлено 06.12.2008 – 02:33

Перегляд дописуDraWeR (6.12.2008 02:26) писав:

Краще. Англійська мова не має такого впливу (не лише на культуру) як російська. Крім того, я гадаю, варто знати найпоширенішу мову світу.
Так матиме. І ви це з посмішками прглотите.

Зображення

Повідомлення відредагував Білий Дракон: 06.12.2008 – 02:35

• 0

#37 Sergiy_K

Старійшина

• Користувачі
  • 6889 повідомлень
  • Місто:штори

Відправлено 06.12.2008 – 02:53

Перегляд дописуB.U.B.L.I.K (5.12.2008 22:52) писав:

усілім і углубім))
рос. треба вчити якщо вона рідна інакше будуть стада неграмотних, але нинішню державу це неколише ясно, так що я за збільшення вивчення рос. мови в рос.мовних регіонах до необхідного рівня, викладання в державній школі повинно бути українською мовою, теж саме у вузах, але в нашій країні виконання мовного законодавства - не те ж саме що ломитись у відкриті двері
я за 1-й і 3-й варіанти, тупе опитування перепрошую, державна мова українська от хай держава і парицця щоб чиновники її знали, курси організовує добровільно-примусові, а просто екзамен на знання - це буде фікція

маркосе, тема політична
  • 0

#38 Еней

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 366 повідомлень

Відправлено 06.12.2008 – 03:01

Перегляд дописуБілий Дракон (6.12.2008 02:33) писав:

Зображення

Ой не думаю. Згадаймо як проводили русифікацію. Заборона друку, мовлення українською мовою, масове переселення людей (українців в центральні райони Росії, росіян в Україну), офіційна мова була російська, Україна вважалась Малоросією. Люди століття за століттям звикали до цього і от маємо сучасну ситуацію (не дуже втішну, як на мене). Тепер порівняймо це з англійською. Ніхто нам її не насаджує, немає навіть про визнання її другою державною, до того ж я не думаю, що якась бабця у глухому селі буде вчити англійську. Висновки зробіть самі.

Зображення

Ой не думаю. Згадаймо як проводили русифікацію. Заборона друку, мовлення українською мовою, масове переселення людей (українців в центральні райони Росії, росіян в Україну), офіційна мова була російська, Україна вважалась Малоросією. Люди століття за століттям звикали до цього і от маємо сучасну ситуацію (не дуже втішну, як на мене). Тепер порівняймо це з англійською. Ніхто нам її не насаджує, немає навіть про визнання її другою державною, до того ж я не думаю, що якась бабця у глухому селі буде вчити англійську. Висновки зробіть самі.

Зображення

• 0

#39 Sergiy_K

Старійшина

• Користувачі
  • 6889 повідомлень
  • Місто:штори

Відправлено 06.12.2008 – 03:02

Перегляд дописуБлискавиця (5.12.2008 22:23) писав:

В Києві не у всіх кіосках продають українські газети і журнали, на комерційних розкладках їх взагалі немає. В решті кіосків є всього дві (може три) програми українською мовою, це ГПУ (газета по-українськи) та Експрес із теледодатком (львівський). Я купую Експрес. Його часто розмітають ще в п*ятницю. Іншої кольорової програми українською мовою в Києві взагалі не існує!
То це українізація швидка чи тривала?
це тривала) є доконаний вид, а є недоконаний, тут про останнє, тобто про політику, ти що - пропонуєш адміністративно регулювати що має продаватись на розкладках? :lol: це вже проблема чому пропозиція не покриває попит. хоча по ідеї в Києві має бути фіфті-фіфті
  • 0

#40 Еней

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 366 повідомлень

Відправлено 06.12.2008 – 03:11

Зображення

Ой не думаю. Варто лише згадати як проводилось так зване ""зросійщення". Заборона друку, мовлення українською мовою, масові репресії, визнання російської мови як панівної і т.д. І от за декілька сотень років маєму сучасну (не дуже втішну) ситуацію. Тепер порівняймо з англйською. По-перше, ніхто її нам не насаджує і не збирається. По-друге, українцям її важче вчити ,так як вона не має спільного слов'янського походження. Ну і я не думаю, що якась бабця з глухого села буде вчити англійску. Висновки зробіть самі.
:lol:
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних