Перейти до вмісту

Блок Януковича-Тимошенко

Повідомлень в темі: 106

Опитування: БЛЯТу бути (43 користувачів проголосувало)

БЛЯТу бути?

1. Так, на жаль (17 голосів [39.53%])

Процент голосів: 39.53%

2. Так, на щастя (7 голосів [16.28%])

Процент голосів: 16.28%

3. Ні, на жаль (5 голосів [11.63%])

Процент голосів: 11.63%

4. Ні, на щастя (14 голосів [32.56%])

Процент голосів: 32.56%

Голосувати Гості не можуть голосувати

#21 Bublik

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 597 повідомлень

Відправлено 05.12.2008 – 00:34

Перегляд дописуЕгор.економист (4.12.2008 21:57) писав:

Дійсно цей президент – нездара - повністю згідний з -=VJ=-, щось робити треба і ця коаліція ,я впевнений ,що вона буде ситуаційна, потрібна країні бо бджоляр з любими друзями доведе її до ручки.
А варіант одночасні перевибори парламенту і президента піддержую повністю. Так буде краще!
Більшість в парламенті буде президенська!
І буде повна диктатура більшості, в даному випадку проросійської. Бугага... і поміняють Конституцію перейменувавши нашу любиму Україну в Малоросію, і нарешті усі щирі українці заговорять вільно на своїй рідній - російській мові. Слава Путіну!
  • 0

#22 Wеbеr

цинічний бандера

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 6047 повідомлень
  • Стать:Чоловік

Відправлено 05.12.2008 – 10:48

Перегляд дописуB.U.B.L.I.K (4.12.2008 23:34) писав:

І буде повна диктатура більшості, в даному випадку проросійської. Бугага... і поміняють Конституцію перейменувавши нашу любиму Україну в Малоросію, і нарешті усі щирі українці заговорять вільно на своїй рідній - російській мові. Слава Путіну!
В Московії заведено не вживати всує прізвище "любімого руководітєля", а у відповідному випадку говорити Слава Владіміру Вєлікому... :prapor3:
На мою думку БЛЯТ без твердого знаку створити буде важкувато, оскільки нац-демократична складова БЮТ таки отямиться, віддасть тих 30 срібляків Большой Юлії, і піде на вибори у Блоці Віктора Ющенка.
  • 0

#23 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 05.12.2008 – 11:08

Перегляд дописуB.U.B.L.I.K (5.12.2008 00:34) писав:

А Бубліка все несло...

Перегляд дописуWeber (5.12.2008 10:48) писав:

піде на вибори у Блоці Віктора Ющенка.

Ги-ги... :prapor3:
Ющенко зараз нагадує зачумленого - від нього тікають всі. Спочатку Гриценко, потім Луценко, тепер Яценюк. Залишився лише любий Балога, у якого за спиною для президента цілих дві дулі скручено.
Тому щодо БВЮ можете навіть не мріяти - це однозначно. Пан Президент зробив все можливе, щоб перетворитись на такої надійності політичний труп, якого не оживити вже жодною гальванізацією.
  • 0

#24 Егор.економист

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 102 повідомлень
  • Місто:Черкаська область м.Умань

Відправлено 05.12.2008 – 21:12

Хлопці почитайте це, і думаю тему буде закрито

Повідомлення відредагував Егор.економист: 05.12.2008 – 21:26

• 0

#25 Yurashlviv

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 48 повідомлень

Відправлено 05.12.2008 – 22:41

Перегляд дописуЕгор.економист (5.12.2008 21:12) писав:

Тему не закрито, бо не все так однозначно. Ахметов не хоче, але з НУ в них не вистачить голосів.
  • 0

#26 Bublik

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 597 повідомлень

Відправлено 05.12.2008 – 22:46

Перегляд допису-=VJ=- (5.12.2008 12:08) писав:

А Бубліка все несло...

Ги-ги... :prapor3:
Ющенко зараз нагадує зачумленого - від нього тікають всі. Спочатку Гриценко, потім Луценко, тепер Яценюк. Залишився лише любий Балога, у якого за спиною для президента цілих дві дулі скручено.
Тому щодо БВЮ можете навіть не мріяти - це однозначно. Пан Президент зробив все можливе, щоб перетворитись на такої надійності політичний труп, якого не оживити вже жодною гальванізацією.
А хто Вам сказав , що вони втікають? Може вони роблять вигляд такий. Щоб ніхто не "догадався". :kozak:

Дуже цікавий політичний труп був перед перевиборами 2007, коли Юлька аж тряслась бідняжка, як ходила плакатись Президентові про втечу її депутатів, це навіть по телевізору показали. На ній лиця не було, якщо б не Луценко, то взагалі б розплакалась прямо в мікрофон. :happy1:

Повідомлення відредагував B.U.B.L.I.K: 05.12.2008 – 23:12

• 0

#27 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 05.12.2008 – 22:47

Перегляд дописуYurashlviv (5.12.2008 22:41) писав:

Тему не закрито, бо не все так однозначно. Ахметов не хоче, але з НУ в них не вистачить голосів.

в таку коаліцію однозначно потрапляє Литвин.
І цілком можливо ще й комуністи. Тому вистачить.
  • 0

#28 Білий Дракон

Хлопець

• Користувачі
  • 6385 повідомлень
  • Місто:Палацу

Відправлено 06.12.2008 – 00:05

Перегляд допису-=VJ=- (5.12.2008 22:47) писав:

Стосовно комуністів, то сумніваюся. Тільки коли голосів не вистачить.
П.В. Скоріш би вже ту коаліцію створили.
  • 0

#29 sovist

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 122 повідомлень

Відправлено 06.12.2008 – 08:59

IМХО - коалiцiя ПР та БЮТ - було б дуже добре на тлi кризи в краiнi. Аби працювали на благо.
коалiцiя ПР та НУНС - було б дуже добре на тлi кризи в краiнi. Аби працювали на благо. Завжди найдутся тi хто не бажає таких конфiгурацiй. Але пара НУНС + БЮТ неспроможнi на щось конструктивне.
нема бажання наступний рiк проводити як рiк "виживанки"
  • 0

#30 Пантерка Патріотка

Президентське звірятко

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 400 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Дніпропетровськ

Відправлено 06.12.2008 – 11:40

дамо їм шанс... але мені здається, що вони тягнутимуть до президентських виборів... не буде коаліції... а якщо буде - в ній буде тільки один великий блок.
  • 0

#31 СВІ†ЛОНОСНИЙ

http://svobodaslova.ukrainianforum.net/

• Користувачі
  • 2386 повідомлень
  • Місто:з Небес

Відправлено 06.12.2008 – 13:57

Перегляд дописуzav (4.12.2008 14:02) писав:

Комплекс Януковича спрямовиний хіба не проти Тимошенко, і навпаки? У чому виграш для Януковича блокувати з Тимошенко? Він може здобути все, навіщо частина? Також цікаво, який сенс Тимошенко блокуватися з Януковичем - вона ж голоси виборців утратить остаточно і чимало.
Я вважаю малоймовірно таке блокування, ібо сторони багато втрачають і мало здобувають натомість.
А простому виборцеві вже на все накласти, він і так вже розчарувався у всіх політ силах.
Тому першими стратегічними завданнями стають міжолігархічні домовленості, з ким вигідніше вийде зторгуватися, а не електорат.

Повідомлення відредагував СВІ†ЛОНОСНИЙ: 06.12.2008 – 13:57

• 0

#32 Білий Дракон

Хлопець

• Користувачі
  • 6385 повідомлень

Відправлено 06.12.2008 – 14:22

Перегляд дописуsovist (6.12.2008 08:59) писав:

IМХО - коалiцiя ПР та БЮТ - було б дуже добре на тлi кризи в краiнi. Аби працювали на благо.
коалiцiя ПР та НУНС - було б дуже добре на тлi кризи в краiнi. Аби працювали на благо. Завжди найдутся тi хто не бажає таких конфiгурацiй. Але пара НУНС + БЮТ неспроможнi на щось конструктивне.
нема бажання наступний рiк проводити як рiк "виживанки"
Ти знаєш ще якісь можливі конфігурації, щоб парламент запрацював?
  • 0

#33 Одісей

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 67 повідомлень

Відправлено 06.12.2008 – 14:40

Не так давно Тимошенко вчергове заявали про свою готовність вітати в лавах кооліції блок Литвина і НУНС. Сторони вкотре обмінялись парламентерами в надії прокласти тунель через стіну власного тотального нерозуміння. Прозвучали резонансні заяви, але, дуже скоро, стало зрозуміло, що одних обітцянок і взаємних гарантій недостатньо для того, щоб заповнити прірву між двома полярними політичними силами.
Акведук взаємопорозуміння обвалився а вибори, між тим наближалися, як курєрський потяг.

НУНС ще з самого початку нагадувала мені ідеологічний Вавилон, в якому праві, націонал-демократичні сили, схильні постійно скочуватись до червоно-чорного радикалізму склали мезальянс з виразно лівими, лібиральними силами втіленими в народній самообороні. Цей презедентський ковчег розбився об стіни парламенту взявши на виборах лише 14 відсотків. Однак навіть витворена тривалим стовпотворінням, народжена в крові і муках НУНС, здається мені куди ідеологічно сильнішою ніж БЮТ.

Якщо кооліція між БЮТ і ПР сформується то це буде до болю нагадувати дуумвірат проти цезаря за часів стародавнього Риму. І все таки, допускаючи можливість такого утворення, я проти цієї псефдоукраїнської, квазідемократичної більшості що, поза сумнівом, заведе краюну у глухий кут геополітичної пастки.
  • 0

#34 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 06.12.2008 – 15:04

Перегляд дописуОдісей (6.12.2008 14:40) писав:

квазідемократичної більшості

Он як. Ви готові з доказами в руках спростувати результати останніх виборів? :lol:
  • 0

#35 Одісей

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 67 повідомлень

Відправлено 06.12.2008 – 15:27

Перегляд допису-=VJ=- (6.12.2008 15:04) писав:

Он як. Ви готові з доказами в руках спростувати результати останніх виборів? :lol:
Я не збираюсь нічого спростовувати і поважаю волевиявлення українського народу. А говорячи про "квазідемократичну більшість" просто кладу під сумнів щирість їхніх народницьких поривів.
  • 0

#36 Armando

Старійшина

• Користувачі
  • 1795 повідомлень

Відправлено 06.12.2008 – 18:58

Я давно чекав подібного об'єднання - неважливо з Ющенком чи ні. Погано що це відбувається на фоні кризи, на яку можновладці спишуть власну неспроможність, прорахунки та казнокрадство. Пересічному українцю в принципі всерівно хто дерибанить бюджет - ці гроші вже 17 років до нього не доходять.
  • 0

#37 Білий Дракон

Хлопець

• Користувачі
  • 6385 повідомлень

Відправлено 07.12.2008 – 15:12

Перегляд дописуОдісей (6.12.2008 15:27) писав:

Я не збираюсь нічого спростовувати і поважаю волевиявлення українського народу. А говорячи про "квазідемократичну більшість" просто кладу під сумнів щирість їхніх народницьких поривів.
Я сумніваюся у щирості народницьких порівів усіх депутатів. До чого тут коаліції?
  • 0

#38 Шошо

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 201 повідомлень
  • Місто:Луцьк

Відправлено 07.12.2008 – 16:00

Цитата

Ні, на жаль

Єдиної політичної сили, де був би Янукович і Тимошенко не буде)
А ось коаліція ПР і БЮТ буде на щастя усій Україні :lol:

Чесно кажучи я не розумію противників такої коаліції...
1)Ця коаліція покладе край політичній кризі
2)Один економічний план на багато років!
3)Економічний сектор віддадуть ПР, культуру і т.т. БЮТу - другої державної можна не боятися)
Янукович президент з невеликими повноваженнями, Юлька прим"єр.
4)Може помирить нарешті Схід і Захід.
5)Виведуть Україну з фінансової кризи
6)коротше, мир і процвітання...

Шо поганого...Не розумію.. :)

Повідомлення відредагував Смачно: 07.12.2008 – 16:04

• 0

#39 D1m{@}

Писар

• На перевірці
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 429 повідомлень

Відправлено 07.12.2008 – 19:12

Перегляд дописуWeber (4.12.2008 11:47) писав:

http://www2.pravda.c.../12/4/85559.htm
Авторитетні журналісти в авторитетному виданні пишуть, що все-таки ми незабаром матимемо БЛЯТ - БЛок Януковича-Тимошенко... Думаю, що від того БЛЯТа можуть бути дуууже неперадбачливі наслідки.

Я думю коаліція з'явиться 9 - 20 числа, тобто Партія регіонів і БЮТ.
Головою Верховної Ради стане Лавринович, що заміщає ГВРУ. Тимошенко залишиться на своїй посаді, можливо оберуть в парламенті Януковича Президентом (для цього змінять конституцію), будуть звільнені деякі міністри і заміняться новими. Для них в першу чергу будуть важливі економічні питання, а зовнішню політику не будуть чіпати майже (маю на увазі Нато і так далі...)
Думаю така коаліція потрібна, зважаючи на економічну кризу. Потрібно дієвий парламент, який приймає закони. Ідеологію ідеологією... а панове їсти треба щось... потрібно працювати разом на благо країни.
Знаю багато хто поставить - в репутацію.,. мені байдуже.
  • 0

#40 Yurashlviv

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 48 повідомлень

Відправлено 07.12.2008 – 19:12

Перегляд допису-=VJ=- (5.12.2008 22:47) писав:

Литвин не піде туди бо в них є Плющ. А КПУ голосує і діє синхронно з БЮТ вже досить давно. Та й з НУНС в коаліцію з регіонами піде лише та що НУ. Тому й не вистачить.

Повідомлення відредагував Yurashlviv: 07.12.2008 – 19:13

• 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних