Перейти до вмісту

Блок Януковича-Тимошенко

Повідомлень в темі: 106

Опитування: БЛЯТу бути (43 користувачів проголосувало)

БЛЯТу бути?

1. Так, на жаль (17 голосів [39.53%])

Процент голосів: 39.53%

2. Так, на щастя (7 голосів [16.28%])

Процент голосів: 16.28%

3. Ні, на жаль (5 голосів [11.63%])

Процент голосів: 11.63%

4. Ні, на щастя (14 голосів [32.56%])

Процент голосів: 32.56%

Голосувати Гості не можуть голосувати

#101 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 6536 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Київ

Відправлено 03.06.2009 – 14:58

Масована кампанія по промивці мізків продовжується

Коментуючи намір створити коаліцію цих двох політичних сил, Ющенко зазначив, що методи, якими вона створюється, свідчать, що мова йде не про добрі справи, не про те, як принести стабільність і спокій країні.

Усі сили президента та пропрезидентських ЗМІ кинути на кампанію таких масштабів, яких я щось не пригадую з часів 2004-го року - схоже таки виборами запахло і для Ющенка. Хоча особисто мене постійна мантра "халва-халва" в усіх ЗМІ, які трапляються на очі, вже навіть не дратує, а добряче бісить - не люблю, коли мене сприймають за лоха, якому досить десять раз повторити і він увірує.

Тим часом вже чутно і тверезі голоси:

Як відзначив директор Інституту Кость Бондаренко, основним результатом SWOT -аналізу ситуації, проведеного Інститутом Горшеніна, стала заява про те, що коаліція між ПР і БЮТ не відбудеться. "Після проведеного детального аналізу повідомлень ЗМІ за останній місяць ми прийшли до висновку, що у випадку з інформацією про нову коаліційну угоду ми маємо справу з політичним блефом і ретельно розробленою PR-кампанією" - запевнив Бондаренко. Експерт відзначив, що впадають в очі кілька моментів: "Юлія Тимошенко навряд чи схожа на політичного філантропа, щоб дарувати Віктору Ющенко или Арсенію Яценюку такого роду електоральний подарунок - адже створення коаліції істотно примножує їх рейтинги. Не схожий на філантропа і Віктор Янукович - адже створення коаліції буде означати не тільки внутрішній розкол у Партії регіонів, але й те, що партією, по суті, з цього моменту буде керувати Юлія Володимирівна. Фактор Януковича буде надійно похований ". За словами Бондаренко, провівши аналіз, експерти Інституту Горшеніна зробили висновки про те, що інформація про широку коаліцію говорить, зокрема, про спроби деяких кандидатів у Президенти створити видимість загрози та мобілізувати громадськість на боротьбу в захист демократії і підвищити свій рейтинг (знизивши при цьому рейтинги Тимошенко та Януковича).
  • 0

#102 katapulta

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 667 повідомлень
  • Місто:Золотоноша,Черкаси

Відправлено 03.06.2009 – 16:07

Яка там масована кампанія?! Усе очевидно. Учора українська служба ВВС в радіоефірі телефонувала до одіозної пані Герман і я все чув про причини утворення коаліції вужа і їжака. Підкилимні, закриті від громадськості переговори все ж велися ПРиБЮТом. Невже ти будеш заперечувати цей факт? В разі невдалих спроб домовитись ПРиБЮТ вийде і офіційно набреше українцям що ніяких переговорів по цьому питанню не велося і все це кампанія ворогів ПРиБЮТу.
  • 0

#103 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 03.06.2009 – 16:32

Перегляд допису-=VJ=- (3.06.2009 15:58) писав:

інформація про широку коаліцію говорить, зокрема, про спроби деяких кандидатів у Президенти створити видимість загрози та мобілізувати громадськість на боротьбу в захист демократії і підвищити свій рейтинг (знизивши при цьому рейтинги Тимошенко та Януковича).[/i]
"Бог не фраер, он всё видит."©
Ото нефіґ було голосувати з ПРегіонами, то й підстави би для звинувачень були відсутні, ги.
  • 0

#104 Armando

Старійшина

• Користувачі
  • 1793 повідомлень

Відправлено 03.06.2009 – 20:08

Цитата

"Наш блок може об`єднатися з "Регіонами" тільки за умов, якщо НЛО забере мене на тарілку, проведе наді мною незаконні дослідження та позбавить мене пам`яті та розуму. Інших обставин для такого об`єднання не існує"
http://unian.net/ukr...ews-271123.html
НЛО респект ;) тільки не кажіть що це провокація Льоні-космоса

Повідомлення відредагував Armando: 03.06.2009 – 20:23

• 0

#105 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 03.06.2009 – 21:32

Перегляд дописуkatapulta (3.06.2009 17:07) писав:

телефонувала до одіозної пані Герман і я все чув
Невже ти будеш заперечувати цей факт?

Який? Чергового слововиливу одіозної пані з регіонів? А триста років мені треба його заперечувати - звідти вже стільки всього вилито, що слухати одіозних регіоналів - це себе не поважати. Що Ви успішно і робите.

Перегляд дописуArmando (3.06.2009 21:08) писав:

тільки не кажіть що це провокація Льоні-космоса

О, ти диви, Уніан вже до того опустився, що не сам новини публікує, а "тирить" з тої ж таки "Української правди"
Ох як "ладно девки пляшут" - так цікаво спостерігати, як напередодні виборчої кампанії пан президент, який вже зробив добрий десяток послуг регіоналам, на пару з регіоналами "мочить" спільного конкурента. Точніше було б цікаво, якби не було так бридко від того, що усі вони тримають народ за тупих лохів. Причому найгірше - що серед цього народу лохів таки знаходиться чималенько.

Перегляд дописуzav (3.06.2009 17:32) писав:

Ото нефіґ було голосувати з ПРегіонами, то й підстави би для звинувачень були відсутні, ги.

Ой, я пана прошу - звинувачення почалися ледь не з січня 2005-го року, коли зі сторони БЮТ не було жодних підстав, а зі сторони президента вже був готовий меморандум. До чого ці "якбитології"? Нібито в нашій країні комусь з політиків потрібні були якісь підстави когось звинуватити.

Повідомлення відредагував -=VJ=-: 03.06.2009 – 21:35

• 0

#106 Wеbеr

цинічний бандера

• Користувачі
  • 6047 повідомлень

Відправлено 08.06.2009 – 10:15

Таки так. Віджей був правий. БЛЯТу не буде... Але дякуючи Віктору Федоровичу! А воровка аж посиніла з досади... Хі-хі...
http://obozrevatel.c.../6/8/306607.htm
  • 0

#107 Maryan

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 217 повідомлень

Відправлено 08.06.2009 – 11:48

Перегляд дописуЮст (8.06.2009 11:15) писав:

Таки так. Віджей був правий. БЛЯТу не буде... Але дякуючи Віктору Федоровичу! А воровка аж посиніла з досади... Хі-хі...
http://obozrevatel.c.../6/8/306607.htm

Розділяю злорадство <_< Нарешті нашу аферистку хтось розвів, та аж скорчилась. Її виступ був жалким закликом щоб її хтось пожалів, перший раз подивився на її виступ із задоволенням :)
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних

Магазин кубиков Рубика Cubes.in.ua