Перейти до вмісту

Порадьте, що обрати - піаніно чи синтезатор....

Повідомлень в темі: 40

#21 Amili

сама по собі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1458 повідомлень
  • Стать:Жінка

Відправлено 14.11.2009 – 10:50

Я тільки за піаніно (і бажано настроєне)) Щоб передати повністю спектр гри на цьому інструменті потрібний дуже вже якісний синтезатор, а він відповідно і дорогий. Піаніно потрібно відчувати. Та й поліфонію Баха на синтезаторі так не заграєш, як на піаніно. Рояль - концертний варіант, хоча і має насиченіший звук. Але відчуття клавіш і відчуття сили звуку думаю, що на синтезаторі не витренуєш.
Тільки за живий інструмент.
  • 0

#22 KinoManiak

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 887 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Львів

Відправлено 14.11.2009 – 11:14

Здається мало хто помітив, що потреба в інструменті виникла в першу чергу через заняття солфеджіо. Відчувати, грати Баха, тренувати відчуття сили звуку дитина буде на гітарі )

Цитата

(і бажано настроєне)
І бажано з клавішами )

Повідомлення відредагував KinoManiak: 14.11.2009 – 11:15

• 0

#23 Amili

сама по собі

• Користувачі
  • 1458 повідомлень

Відправлено 14.11.2009 – 11:22

Перегляд дописуKinoManiak (14.11.2009 11:14) писав:

Здається мало хто помітив, що потреба в інструменті виникла в першу чергу через заняття солфеджіо. Відчувати, грати Баха, тренувати відчуття сили звуку дитина буде на гітарі )

І бажано з клавішами )

Уточнюю, для занять звісно, що краще мати живий інструмент. І іронічне ваше зауваження про клавіші тут дивне. Тато допомагає підбирати інструменти для дітей, що вчаться в музичній школі, якщо купувати б\у фортепіано, то часто буває так, що стояло десь в сирості і від того навіть якщо перед тим інструмент був настроєний після декількох днів гри - розстроюється. Як результат - хороший вигляд з клавішами і блистить, а в середині - ніяке. Люди не завжди шанують музичні інструменти.
  • 0

#24 bendera.UA

Комбінатор....мясо-горілчаного комбінату.

• Користувачі
  • 2306 повідомлень
  • Місто:вокзал Київ-Пас - Дарниця

Відправлено 14.11.2009 – 11:26

Перегляд дописуTorry (16.10.2009 21:01) писав:

А щодо того,що дочці може скоро надоїсти музична,то більше всього так і буде. Я коли була в 5 класі,то мала дуже велике бажання її кинути. Ледве батьки заставили мене довчитись. Зате тепер я дуже рада) Хочу побажати вам терпіння.
на разі такі да............. ділема відпала сама собою. ІХМО добрі бабушкі і дедуфкі на літніх канікула вбили дитині в голову шо гітара для дєфачкі єнта нє єсть карашо(((( так що тепер ні за піаноло ні за гітару малу палкою не зажинеш..... і "ранєтки" не зарадили......

п.с. - харашо що барабани карошим дєфачкам тоже не ліквід.....
п.с. 2 - бубушко-дєдушкі отримали виговор з занесенням в гАлавной мозк....
  • 0

#25 Lactarius

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 976 повідомлень

Відправлено 14.11.2009 – 15:21

Цитата

на разі такі да............. ділема відпала сама собою. ІХМО добрі бабушкі і дедуфкі на літніх канікула вбили дитині в голову шо гітара для дєфачкі єнта нє єсть карашо(((( так що тепер ні за піаноло ні за гітару малу палкою не зажинеш..... і "ранєтки" не зарадили......
Вічно сують свого носа... Треба розвивати в дітей відчуття музики, а бабулі і дідулі певно такі ж як мої - крім городу, поля і сихівського ринку нічого не знають...

Цитата

Уточнюю, для занять звісно, що краще мати живий інструмент. І іронічне ваше зауваження про клавіші тут дивне. Тато допомагає підбирати інструменти для дітей, що вчаться в музичній школі, якщо купувати б\у фортепіано, то часто буває так, що стояло десь в сирості і від того навіть якщо перед тим інструмент був настроєний після декількох днів гри - розстроюється. Як результат - хороший вигляд з клавішами і блистить, а в середині - ніяке. Люди не завжди шанують музичні інструменти.
Люди часто не шанують. І серед тих хто грає...
Після перевезення(перепади температур ітд) інструменту все рівно прийшлося би настроювати (не зразу, треба щоб постояло)

Повідомлення відредагував Lactarius: 14.11.2009 – 15:23

• 0

#26 Ганна панна

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 104 повідомлень

Відправлено 14.11.2009 – 22:41

Синтезатор наче сучасніше. І в хаті менше місця займає. Піяніно варто купувати, коли вже точно знаєш, що воно тобі треба.
  • 0

#27 FT232BM

私は人々嫌い

• Користувачі
  • 3435 повідомлень
  • Місто:Київ->НТУУ "КПІ"

Відправлено 14.11.2009 – 23:10

Мона привести аналогію з програмуванням.
З одного боку вчитись на піаніно грати спочатку, так же як вчитись асемблеру перед тим, як програмувати на мовах високого рівня. Це класно, з іншого боку всі спочатку вчать мови високого рівня. It`s up 2 u 2 decide.
  • 0

#28 Мене тут нема!

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 32 повідомлень

Відправлено 15.11.2009 – 01:40

Перегляд дописуFT232BM (14.11.2009 23:10) писав:

Мона привести аналогію з програмуванням.
З одного боку вчитись на піаніно грати спочатку, так же як вчитись асемблеру перед тим, як програмувати на мовах високого рівня. Це класно, з іншого боку всі спочатку вчать мови високого рівня. It`s up 2 u 2 decide.
Повністю погоджуюся! :)
  • 0

#29 І Цвях

опозиція

• Користувачі
  • 1876 повідомлень
  • Місто:Мати міст руських

Відправлено 22.01.2010 – 16:36

Знаю, тута є піаністи. Потрібна допомога з пальцями (аплікатурою). В деяких місцях є сумніви, хтось може розставити аплікатуру?
http://www.8notes.com/scores/573.asp - можна зіграти, а в Пеінті намалювати пальці.
От мелодія:

• 0

#30 Halka

Старійшина

• Користувачі
  • 2314 повідомлень

Відправлено 22.01.2010 – 23:29

Перегляд дописуІ Цвях (22.01.2010 16:36) писав:

Знаю, тута є піаністи. Потрібна допомога з пальцями (аплікатурою). В деяких місцях є сумніви, хтось може розставити аплікатуру?
http://www.8notes.com/scores/573.asp - можна зіграти, а в Пеінті намалювати пальці.
От мелодія:
А які саме місця незрозумілі, а то дуже багато всього малювати доведеться.
Чи все-таки потрібно все?
  • 0

#31 І Цвях

опозиція

• Користувачі
  • 1876 повідомлень
  • Місто:Мати міст руських

Відправлено 23.01.2010 – 14:41

Не все. зара скажу, які такти.

Такти 12, 14, 16. Далі ще не дійшов :) 12 іде після 11, там позначені тільки непарні числа.
  • 0

#32 Halka

Старійшина

• Користувачі
  • 2314 повідомлень

Відправлено 23.01.2010 – 17:11

Мені так зручно:
Зображення

Зображення

Повідомлення відредагував Halka: 23.01.2010 – 17:11

• 0

#33 літо

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 122 повідомлень
  • Місто:рай

Відправлено 23.01.2010 – 17:16

думаю що найкращий варіант це те що називається інструментом-- фортепіано.. але за браком місця можна знайти альтернативу.. грати у знайомих-друзів, тобто у тих в кого воно є. на інші варіанти дивлюсь дуже скептично.. справжнє то є справжнє-- без штучності й фальші.
  • 0

#34 chipie

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 301 повідомлень

Відправлено 23.01.2010 – 17:34

Перегляд дописуліто (23.01.2010 17:16) писав:

думаю що найкращий варіант це те що називається інструментом-- фортепіано.. але за браком місця можна знайти альтернативу.. грати у знайомих-друзів, тобто у тих в кого воно є. на інші варіанти дивлюсь дуже скептично.. справжнє то є справжнє-- без штучності й фальші.
в поняття фортепіано входять усі клавішно-струнні інструменти, не думаю, що ви мали на увазі рояль як домашній інструмент:)

залежно від ситуації та потреб. у мене дома є піаніно, але в гуртожиток його не забереш, тому придбала синтезатор Yamaha PSR-E223, доволі непоганий інструмент, без надлишкових функцій. звук хороший, синтезатор реагує на силу натиснення - а це мої головні вимоги :)
  • 0

#35 літо

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 122 повідомлень

Відправлено 23.01.2010 – 18:13

в поняття фортепіано входять усі клавішно-струнні інструменти, не думаю, що ви мали на увазі рояль як домашній інструментsmile.gif

рояль--то мрія.. відчуття при натисканні клавіші не зрівняти ні з чим.. звичано краще ніж рояль нема нічого...
  • 0

#36 chipie

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 301 повідомлень

Відправлено 23.01.2010 – 19:53

Перегляд дописуліто (23.01.2010 18:13) писав:

рояль--то мрія.. відчуття при натисканні клавіші не зрівняти ні з чим.. звичано краще ніж рояль нема нічого...
ну звісно. але якщо ви можете дозволити собі рояль, то, мабуть, не будете вибирати між ним і синтезатором :)
  • 0

#37 літо

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 122 повідомлень

Відправлено 23.01.2010 – 23:10

:)
в мене ні того, ні того й ні отоговово немає..
в шкільні роки ще була дотичність до танців й фортепіано.. знаю що й чим відрізняється.. для мене навіть фортепіано мрія.. ех,ностальгія....
  • 0

#38 Бажана

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 113 повідомлень

Відправлено 24.01.2010 – 16:02

Питання в автора теми стосувалось піаніно і сентизатора, а почала радити всі можливі музичні інструменти, хто про який згадав :) Я, наприклад з радістю надала б перевагу піаніно, тому свій голос віддаю на користь класики <_<
  • 0

#39 bendera.UA

Комбінатор....мясо-горілчаного комбінату.

• Користувачі
  • 2306 повідомлень
  • Місто:вокзал Київ-Пас - Дарниця

Відправлено 27.01.2010 – 09:56

флуд видалив
  • 0

#40 Ім'я якої не називають

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 44 повідомлень
  • Місто:Київ - велике село.

Відправлено 10.03.2010 – 23:34

Якщо в хаті мало місця, то синтезатор - незамінна річ. Хоч правда це знущання над дитиною: маленькі клавіши, зпаганений звук, одна педалька, спотворений розмір клавіатури. Хоча, якщо ваша дитина захоплюється суто сучасною музикою, то синтезатор, можливо і вигршний варіант, але точно не для класики.
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних