Перейти до вмісту

Батьки і діти....

Повідомлень в темі: 91

#81 Козаченько

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 76 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Україна, м.Богуслав

Відправлено 31.08.2011 – 14:53

Перегляд дописумарсіанка (31.08.2011 00:25) писав:

Незнаю як мені поводитися з своєю мамою мовчати аж ніяк неможу . я одружена з вже 7 р. і живу я з чол. ніби не погано сварки в нас з ним рідко бувають .і то не сильні . він не пє . не бє мене . гроші заробляє . коли є більше . коли менше переважно все віддає мені зароблене . ще в нас ростуть донечки гарненькі одній 3 рочки другій 1. 5 р. але мою маму бач завжди в ньому щось не влаштовує . то він мало заробляє . то гнилим обзиває і т. . ...він переважно мовчить ... Живемо ми разом з батьками . йти на квартиру там де ми живемо не получається . бо кавртири всі зайняті . ще ми будуємося . але роботи ще там багато десь на 3-- 4 р.... В мене вже нерви . не на місці . заводжуся з пів оборота . але як тут не нервуватися коли тобі кожного дня висувають якісь притензії . ... як дальше себе заспокоювати незнаю (( В деякі моменти . думаю продала би все і купила якись будиночок щоб ми собі тихо. окремо жили по дальше від батьків . А потім всетаки шкода бо і коштів і себе багато вкладено в той дім. Сьогодні мама сварючись каже наплодив тих дітей . а що з ними робити незнає ... Отакі то діла ...Обідно коли обзиває моїх дітей ... Я не кажу вам форумчани судити строго мою маму .. просто хочу від вас можливо якоїсь . поради як мені знею уникати конфіктів . чи шо незнаю ...
Чоловік у вас золотий, а якщо щей не куре то і платиновий :D , а от щодо матері я думаю що ви їй вже занадто набридли. :)
Так що шукайте собі квартирку! І чоловіку запропонуйте знайти кращу роботу. Адже чоловік не резиновий може колись і зірватися на тещу.
А тоді буде не перелепки!
  • 0

#82 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 6536 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 31.08.2011 – 16:26

Перегляд дописумарсіанка (31.08.2011 09:55) писав:

Йти на іншу квартиру треба платити оренду .тепер плата за оренду 1000 - 1500 грн. для нас це не є малі гроші

Якщо це занадто дорого за спокій в сім'ї, чого Ви витрачаєте наш час і займаєте місце на сервері темами, які не мають сенсу?
Розплачуйтесь сім'єю далі. Аби тільки потім не шкодувати.
  • 0

#83 марсіанка

Чайник

• Користувачі
  • Pip
  • 9 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Івано франківськ

Відправлено 31.08.2011 – 17:08

ясно зрозуміла ...
  • 0

#84 Kassandra

Т-Сонятко

• СуперМодератори
  • 5187 повідомлень
  • Місто:сплячих левів

Відправлено 31.08.2011 – 17:14

i 

Почистила

марсіанка
які б гроші не були на ті квартири, але краще потратити ті гроші і мати чистий спокій, ніж псувати собі стільки нервів.
  • 0

#85 Armando

Старійшина

• Користувачі
  • 1793 повідомлень

Відправлено 31.08.2011 – 22:46

Перегляд допису-=VJ=- (31.08.2011 17:26) писав:

Якщо це занадто дорого за спокій в сім'ї, чого Ви витрачаєте наш час і займаєте місце на сервері темами, які не мають сенсу?
Розплачуйтесь сім'єю далі. Аби тільки потім не шкодувати.
марсіанка, справа в тому, що в Україні 60-80% людей живуть як Ви з доходом в 1000-3000грн на людину або навіть на сім'ю.
Люди що отримують 1000-3000, але в доларах не розуміють Ваших проблем і того, чому Ви не можете легко прийняти рішення піти з батьківського дому.
Якщо у Вас є проблема, то ви в праві її обговорювати, бо це вільний форум і ніхто Вам не забороняє.
місце на сервері зайняте темами - порвало :gryzin: :D
Але порада у -=VJ=- слушна , треба роз'їхатись з матір'ю і не дозволяти їй лізти з порадами у Вашу сім'ю. Можна вислухати і робити по-своєму.
Будинок, що будуєте, дійсно через кілька років може виявитись не вартим того, щоб роки страждати.

Перегляд допису-=VJ=- (31.08.2011 09:49) писав:

Будинок батьків - правила теж їхні. Мовчи й терпи.
З іншого боку пан -=VJ=- нічим не кращий за Вашу маму. Мабуть палкий шанувальник 'Домострою'. :)
Звичайно для важких випадків, а вони дійсно є в Україні існують ювенальні служби, але вони опікуються неповнолітніми дітьми.
Проблема тиранії в сім'ї болюча, і відоме кожному 'я тебе породив, я тебе і уб'ю' міцно засіло в головах у більшості батьків.

Повідомлення відредагував Armando: 31.08.2011 – 22:54

• 0

#86 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 31.08.2011 – 22:59

Перегляд дописуArmando (31.08.2011 23:46) писав:

марсіанка, справа в тому, що в Україні 60-80% людей

Брехня.

з доходом в 1000-3000грн на людину або навіть на сім'ю.

На людину - вже можна знімати однокімнатну квартиру навіть в Києві (від 1800 грн на місяць).
Якщо вони примудряються так жити на сім'ю - тоді одразу виникає питання "чим ці люди думали, коли одружувались". В першу чергу - чим думав чоловік. Хоча й жінка теж.

З іншого боку пан -=VJ=- нічим не кращий за Вашу маму.

Пан -=VJ=- при створенні сім'ї при перших ознаках втручання в цю саму сім'ю батьків перевіз сім'ю на орендовану, зате виключно свою квартиру
Щоправда для цього пану -=VJ=- довелось покинути роботу в інституті на 120 грн на місяць і швиденько вчитися заробляти стільки, щоб все це фінансувати.
І якось ані пан -=VJ=- не помер, ані сім'я за 12 років не розвалилась.

Тому пан -=VJ=- принципово не розуміє створення таких тем. Це питання не інтернет-форуму, а наявності мізків у чоловіка - бо це має бути його клопіт.
  • 0

#87 марсіанка

Чайник

• Користувачі
  • Pip
  • 9 повідомлень

Відправлено 31.08.2011 – 23:47

Перегляд допису-=VJ=- (31.08.2011 22:59) писав:

Брехня.

На людину - вже можна знімати однокімнатну квартиру навіть в Києві (від 1800 грн на місяць).
Якщо вони примудряються так жити на сім'ю - тоді одразу виникає питання "чим ці люди думали, коли одружувались". В першу чергу - чим думав чоловік. Хоча й жінка теж.

Пан -=VJ=- при створенні сім'ї при перших ознаках втручання в цю саму сім'ю батьків перевіз сім'ю на орендовану, зате виключно свою квартиру
Щоправда для цього пану -=VJ=- довелось покинути роботу в інституті на 120 грн на місяць і швиденько вчитися заробляти стільки, щоб все це фінансувати.

Тому пан -=VJ=- принципово не розуміє створення таких тем. Це питання не інтернет-форуму, а наявності мізків у чоловіка - бо це має бути його клопіт.
цікаво . а де живете саме Ви .з батьками . чи окремо ? А ви були на тернопільщині .. бачили як там люди живуть . їхній дохід на сімю . мабуть становить 800 грн. Так що не рівняйте . столичні заробітки з провінційними . де люди по городах роблять . щоб прогодувати сімю . А порівняти роки до 2008р. до 2012р. Є різниця які заробітки в людей ? Тут ще не діло з орендною платою .. а просто те що і їм буде важко без нас . без дитячого сміху в хаті ..
  • 0

#88 Nameless One

ЧВ

• СуперМодератори
  • 2251 повідомлень

Відправлено 01.09.2011 – 00:05

марсіанка, таке враження що ви шукаєте на цьому форумі не пораду стосовно вашої непростої ситуації, а виправдання вашої позиції і теперішнього стану.
пан VJ чудово висловився стосовно даного питання. хто хоче той знайде і кращу роботу і підзаробіток і недорогу квартиру для найму. а хто не хоче - значить їх і так все влаштовує - дітей бавлять баба з дідом, можна не напрягатися.
  • 0

#89 Armando

Старійшина

• Користувачі
  • 1793 повідомлень

Відправлено 01.09.2011 – 00:39

Перегляд допису-=VJ=- (31.08.2011 23:59) писав:

-=VJ=-, питання навіть не в тому, що люди не мають достатньо волі і бажання себе забезпечити на гідному рівні.
А в тому, що в наших сім'ях з покоління у покоління складається нестерпна ситуація з втручанням батьків у сімейні справи дітей, що призводить до неможливості жити під одним дахом. Для більшості єдиний вихід - жити окремо. Батьки вважають, що вони знають як краще і змушують дітей коритись своїй волі. Навіть якщо дітям вже 30-50, а батькам за 70 :) .
Немає поваги до життєвого вибору і рішень своїх дітей і прийняття цього вибору, яким би він не був.
І коли батьки і діти роз'їзжаються на занадто великі відстані або просто втрачають стосунки на роки, то втрачається головне - можливість спілкування.

Повідомлення відредагував Armando: 01.09.2011 – 00:43

• 0

#90 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 01.09.2011 – 07:17

Перегляд дописумарсіанка (1.09.2011 00:47) писав:

цікаво . а де живете саме Ви .з батьками . чи окремо ?

Окремо, звісно.

А ви були на тернопільщині .. бачили як там люди живуть . їхній дохід на сімю . мабуть становить 800 грн.

Був неодноразово і все бачив - супутникова антена на кожній хаті. 800 грн в Україні не заробляють навіть пенсіонери - мінімальна пенсія вже більша. Так що не треба прибіднятися.
Насправді тут все просто: хто хоче - шукає вихід, хто не хоче - шукає виправдання.

Так що не рівняйте . столичні заробітки з провінційними . де люди по городах роблять . щоб прогодувати сімю . А порівняти роки до 2008р. до 2012р. Є різниця які заробітки в людей ? Тут ще не діло з орендною платою .. а просто те що і їм буде важко без нас . без дитячого сміху в хаті ..

Бла-бла-бла.
Ціла купа виправдань, які Ви, бачу, чудово вмієте знаходити.
Тему можна закривати - по факту людина всім задоволена.

Перегляд дописуArmando (1.09.2011 01:39) писав:

Немає поваги до життєвого вибору і рішень своїх дітей і прийняття цього вибору, яким би він не був.
І коли батьки і діти роз'їзжаються на занадто великі відстані або просто втрачають стосунки на роки, то втрачається головне - можливість спілкування.

Я Вам натякну на іншу проблему - більшість дітей роблять такі вибори, що на їх повагу елементарно не заслуговують. Тим паче, що до старості здебільшого так дітьми й лишаються.
А щодо можливості - Ви не повірите, але особисто мені від відсутності цієї можливості з минулого тисячоліття тільки краще.
  • 0

#91 Зимова Дівчина

Білочка-пустунка

• Користувачі
  • 2069 повідомлень

Відправлено 01.09.2011 – 20:59

Перегляд дописуArmando (1.09.2011 01:39) писав:

-=VJ=-, питання навіть не в тому, що люди не мають достатньо волі і бажання себе забезпечити на гідному рівні.
А в тому, що в наших сім'ях з покоління у покоління складається нестерпна ситуація з втручанням батьків у сімейні справи дітей, що призводить до неможливості жити під одним дахом. Для більшості єдиний вихід - жити окремо. Батьки вважають, що вони знають як краще і змушують дітей коритись своїй волі. Навіть якщо дітям вже 30-50, а батькам за 70 :) .
змусити можна лише того, хто кориться. але і батьки різні бувають. зі свого досвіду, та досвіду друзів точно знаю.
звичайно сім’я має жити в окремому помешканні — це аксіома. і дітей мають батьки виховувати, а не бабусі з дідусями.
  • 0

#92 марсіанка

Чайник

• Користувачі
  • Pip
  • 9 повідомлень

Відправлено 03.09.2011 – 19:53

Перегляд дописуNameless One (1.09.2011 01:05) писав:

марсіанка, таке враження що ви шукаєте на цьому форумі не пораду стосовно вашої непростої ситуації, а виправдання вашої позиції і теперішнього стану.
пан VJ чудово висловився стосовно даного питання. хто хоче той знайде і кращу роботу і підзаробіток і недорогу квартиру для найму. а хто не хоче - значить їх і так все влаштовує - дітей бавлять баба з дідом, можна не напрягатися.
Мені просто цікаво було почути . які відносини батьків з дітьми що разом живуть під одним дахом ... Тай не можу зрозуміти сама для себе чому не мож порозумітися з найближчими людьми . Я не виправдовуюся ні в чому . те що не маю свого кута . винні самі ми . 5р. тому коли не було в нас ще дітей . ми мали гроші щоб перейти до хати жити . Нас відмовили батьки . кажучи та не треба вам ще туда йти жити . як ви будете без машини і т. п. .. а потім пішли діти і нам би заважко було ... А на квартиру я так і не піду . Як піду то тільки у свою хату . .робота на будові йде маю надію що до жовтня зайдем до хати жити ... А дітей не закриєш в кімнаті . щоб вони не пішли до батьків по гратися . А як каже моя бабуся не бавили своїх дітей то хай внуків бавлять ... Мене теж залишили з 6 р.до 18р. на різних там людей що доглядали за мною .поки батьки були заграницею .А після 19р. після мого весілля вже сидять дома .
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних