Перейти до вмісту

Батьки і діти....

Повідомлень в темі: 91

#41 D1m{@}

Писар

• На перевірці
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 429 повідомлень
  • Стать:Чоловік

Відправлено 05.04.2009 – 14:17

Кожна людина маю індивідуальна, кожна людина повинна мати свою долю, своїх друзів, свою сім"ю, свої цінності.
Якщо батьки вирішили народити дитину і дати їй шанс пожити в цьому світі, то вони просто самі забов"язані дати цій дитині все. І дитина/людина доросла повинна потім сама вирішувати як, де і з ким прожити своє життя. Також дитина повинна не забувати опікуватись про батьків, допомагати їм по можливості. Тут як то кажуть, обидві сторони повинні піклуватися про один одного.

Повідомлення відредагував D1m{@}: 05.04.2009 – 14:18

• 0

#42 yushchenko

yushchenko

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3760 повідомлень
  • Місто:Backside of the Moon

Відправлено 05.04.2009 – 14:25

Перегляд дописуLady AD (12.12.2007 18:24) писав:

А тепер висновок. Для мене батьки не є авторитетом і ідеалом наслідування..
Звичайно, діти мають бути кращими. Чому б ні? Якщо дитина в чомусь краще за батька, то цілком можливо вона може стати ідеалом для наслідування, та авторитетом. Проте слухатись тато дочки не зобов*язаний, а ось дитина повинна слухати батьків, бо вони несуть усю повноту відповідальності за виховання.
  • 0

#43 madam

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 11 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Volyn

Відправлено 29.04.2009 – 14:06

Кожна людина має право на особисте життя, на особисті помилки, вибір і т.д. ;)
Батьків треба поважати, прислухатися і звичайно допомагати їм коли вони потребують, вони ж нас родили, виховали, виростили... ;)
а докори звичайно обідно, з однієї сторони, з іншої-признаки егоїзму .......... :)
  • 0

#44 електромайонез

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 153 повідомлень
  • Місто:Рівне

Відправлено 29.04.2009 – 14:20

мої батьки для мене є авторитетом але аж ніяк не ідеалом і не прикладом для наслідування. Ціную їх думку. Але ми занадто різні, щоб прагнути бути схожою на них. Стосунки з ними аж ніяк не компанійські. За порадою я перш за все звернусь до друзів. Все-все-все їм не розказую - в мене своє життя - в них своє.
  • 0

#45 Airo

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 300 повідомлень
  • Місто:Шполяндія

Відправлено 28.05.2009 – 21:22

А хто мені скаже, що зробити, щоб батьки не "пиляли" мене на рахунок компа? :happytwo:
  • 0

#46 Sergiy_K

Старійшина

• Користувачі
  • 6889 повідомлень
  • Місто:штори

Відправлено 28.05.2009 – 21:35

Перегляд дописуSparkX (28.05.2009 22:22) писав:

А хто мені скаже, що зробити, щоб батьки не "пиляли" мене на рахунок компа? :happytwo:

розпиляй комп
  • 0

#47 Halka

Старійшина

• Користувачі
  • 2314 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 29.05.2009 – 22:03

Перегляд дописуSparkX (28.05.2009 21:22) писав:

А саме на рахунок чого? Ти весь час за компом і нічого більше по хаті не робиш, чи ти деколи (часто) просиджуєш за компом?
  • 0

#48 Airo

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 300 повідомлень
  • Місто:Шполяндія

Відправлено 31.05.2009 – 18:59

Перегляд дописуHalka (29.05.2009 23:03) писав:

А саме на рахунок чого? Ти весь час за компом і нічого більше по хаті не робиш, чи ти деколи (часто) просиджуєш за компом?
Можливо десь 4 години на день, на днях он модема забрали...
  • 0

#49 ВакуОлька

Найпостожерливіша

• Користувачі
  • 1558 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківськ

Відправлено 31.05.2009 – 19:05

Перегляд дописуSparkX (31.05.2009 19:59) писав:

Можливо десь 4 години на день, на днях он модема забрали...
Пояснення таких дій батьків мають бути... Чим батьки аргументують заборону ?
  • 0

#50 Chuvachenko Cat

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 333 повідомлень
  • Місто:матки

Відправлено 31.05.2009 – 19:35

Діти, коли малі, як чистий аркуш паперу в який потрібно вкласти все хороше.У дорослому житті вже буде легше робити висновки коли і як себе вести. Вони тоді не говоритимуть,про їхнє погане вихованняі батьки є для них прикладом.
  • 0

#51 ВакуОлька

Найпостожерливіша

• Користувачі
  • 1558 повідомлень

Відправлено 31.05.2009 – 19:37

Перегляд дописуРибка (31.05.2009 20:35) писав:

Діти, коли малі, як чистий аркуш паперу в який потрібно вкласти все хороше.У дорослому житті вже буде легше робити висновки коли і як себе вести. Вони тоді не говоритимуть,про їхнє погане вихованняі батьки є для них прикладом.
Це якщо хороше...
Батьки вкладають те, що вважають за потрібне... Хто погане, хто хороше.. діти - то ж не паперовий пакунок, в який Ґ"напхав" всього і готов... Дитина осмислює, аналізує... Вбирає в себе не тільки дії батьків за зразок...
  • 0

#52 Панночка

Писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 472 повідомлень

Відправлено 31.05.2009 – 21:07

В тому-то й річ, що дитина - не горщик, в який треба пхати інформацію, як врожай. Вони повинні самі пізнавати світ
  • 0

#53 Chuvachenko Cat

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 333 повідомлень
  • Місто:матки

Відправлено 31.05.2009 – 22:14

Перегляд дописуВакуОлька (31.05.2009 19:37) писав:

Це якщо хороше...
Батьки вкладають те, що вважають за потрібне... Хто погане, хто хороше.. діти - то ж не паперовий пакунок, в який Ґ"напхав" всього і готов... Дитина осмислює, аналізує... Вбирає в себе не тільки дії батьків за зразок...

Напхайте Г і Г отримаєте.Тоді не шкодуйте, що погане виховання . Думати треба що "пхати".

Перегляд дописуПанночка (31.05.2009 21:07) писав:

В тому-то й річ, що дитина - не горщик, в який треба пхати інформацію, як врожай. Вони повинні самі пізнавати світ

Перш, ніж дитина буде пізнавати,у неї повинна бути деяка інформація про Світ. Початок повинні закласти батьки.
  • 0

#54 ВакуОлька

Найпостожерливіша

• Користувачі
  • 1558 повідомлень

Відправлено 01.06.2009 – 09:29

Перегляд дописуРибка (31.05.2009 23:14) писав:

Напхайте Г і Г отримаєте.Тоді не шкодуйте, що погане виховання . Думати треба що "пхати".
По-перше, то була "очепятка"...
По-друге, саме це я приблизной мала на увазі, тільки без явної "г"
  • 0

#55 Гетьман

I am forsaken (c) Sylvanas

• Користувачі
  • 2480 повідомлень
  • Місто:Leopolis novus

Відправлено 01.06.2009 – 09:37

Дві альтернативи: я виросту, вивчуся і звалю від батьків (з подальшим віддаванням коштів вгаханих у мене) або я залишаюся з батьками і виконую усі (чи майже усі) їхні забаганки, отримуючи за це відсутність "труднощів" у утвердженні власного життя (за умови, що усім зручно). Tertium non datur, якщо вам так здається - то або ви цинічна особа, яка нагло використовує батьківську любов, або ваші батьки ніколи не побачать у вас дорослої особи, добром зазвичай жодне не завершується (звісно, за умови присутності у вас та у батьках власної волі).
  • 0

#56 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 01.06.2009 – 09:38

Перегляд дописуПанночка (31.05.2009 22:07) писав:

Угумс, так-так. Треба заборонити батькам вчити дітей розмовляти - хай самі пізнають цей світ з мовою включно.
  • 0

#57 ВакуОлька

Найпостожерливіша

• Користувачі
  • 1558 повідомлень

Відправлено 01.06.2009 – 09:42

Так як вміє довести мій тато, так не вміє навіть свекруха... Завжди, за будь-яких обставин ми мирно говоримо тільки перших 15 хв. Мама розбороняє, каже, щоб помовчала... А це просто не реально... Одинакові характери, впертість, хоча, поза тим,Ю безмежна любов одне до одного, постійно зштовшує лобами... Ех.... Як то тяжко довести свою правоту... Гррр.. (Це після вчорашнього "допінгу")
  • 0

#58 begemot

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 277 повідомлень

Відправлено 03.06.2009 – 13:58

Цитата

Одинакові характери, впертість, хоча, поза тим,Ю безмежна любов одне до одного, постійно зштовшує лобами...

о да. згоден. впертість характерів є така штука.
  • 0

#59 гелена

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 44 повідомлень
  • Місто:львів

Відправлено 14.06.2009 – 14:15

дитина батькам нічого не винна, хіба виростити внуків так само :gryzin:

просто якщо батьки люблять дитину, то вона любить їх так само, дбають про неї - і вона захоче подбати про них коли виросте
і все. це саме собою розуміється і стається - діти ставляться до нас так як ми того заслужили
а от батьки бувають не найкращими прикладами для наслідування, це факт

діти не наша власність, їм треба допомогти вирости і прожити власне життя вільно і щасливо
а вони зроблять це для своїх дітей

Цитата

чи буває любові забагато???
[/color]
ні, якщо вона допомагає рости, а не шкодить B)
  • 0

#60 Dynkan 113

Старійшина

• Користувачі
  • 1721 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 14.07.2009 – 20:05

Сьогодні зранку, попиваючи кавусю на балконі, став свідком такої сцени: з сусіднього підїзду вийшла жінка років 40 з малим років 8, жінка закинула слідуючий монолог

- яке ти гавно, гавно, ти поняв ти мале гівно, навіщо ти натягнув ті окуляри, ти що придурок, на кого ти рівняєся, на дибілів, ти гавно-

Настрій одразуж зіпсувався, адже жінка розмовляла з малим як з нашкодившою твариною. Який в майбутньому стане малий навіть уявляти нехочеться.
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних