Перейти до вмісту

Милостиня

Повідомлень в темі: 94

#41 Nomad

Старійшина

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3581 повідомлень

Відправлено 25.11.2008 – 22:22

Принципово не даю
  • 0

#42 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 25.11.2008 – 22:25

Перегляд дописуNomad (25.11.2008 22:22) писав:

Принципово не даю
:rolleyes: Маладєц.От шоб всі дівчата так як ти! :happy1:
вибачте,не втрималась. настрій абалдєнний. Були б жебраки поряд: віддала б гроші разом з всією сумкою))))
  • 0

#43 Nomad

Старійшина

• Користувачі
  • 3581 повідомлень

Відправлено 25.11.2008 – 22:29

Перегляд дописуSensssorika (25.11.2008 22:25) писав:

:rolleyes: Маладєц.От шоб всі дівчата так як ти! :happy1:
вибачте,не втрималась. настрій абалдєнний. Були б жебраки поряд: віддала б гроші разом з всією сумкою))))
Віддайся жебракам- чого мєлочитися
  • 0

#44 СВІ†ЛОНОСНИЙ

http://svobodaslova.ukrainianforum.net/

• Користувачі
  • 2386 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:з Небес

Відправлено 26.11.2008 – 01:34

Перегляд дописуКрихітка на 1000000 гривень (25.11.2008 22:11) писав:

Йому ж гірше а мені не жаль)
Оце я і є про що я кажу. Відкуп совісти.

Перегляд дописуNomad (25.11.2008 22:29) писав:

Віддайся жебракам- чого мєлочитися
Я теж за такий подвиг.
  • 0

#45 RyVOL

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 267 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 26.11.2008 – 11:12

якщо це обшмаргане мале грязне, якому тре на клей, випивку і т.д. - то не даю!
вуйко розказував: якось зустрів одного жебрака, сказав що грошей просто так не дам, але у мене ферма є, попрацюєш там, а я уже не поскуплюся - то ще й нагодую, будеш приходити ще, то будеш мати і роботу і гроші! - то цей відповів що ні, то йому не підходить, бо то тяжка праця, а тут так гроші дають
  • 0

#46 Блискавиця

ωριμότητα

• Користувачі
  • 2624 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Київ

Відправлено 27.11.2008 – 12:34

У Швецарії на вулицях жебраків немає. Зате є вуличні артисти (зазвичай молоді люди), яких вважають неробами і рідко їм подають.
У розвинених країнах про жебраків дбає держава. У нас держава покаладає виживання на самих людей. Податки збираються у великих кількостях, але де ці гроші?
Особливим нахабством вважаю збір коштів з простих людей, як от буває при якихось стихійних лихах, або чомусь стає відомою хвороба якоїсь однієї дитини в Україні (хоча таких сотні і тисячі) і по телевізору починають збирати кошти.
Це шахрайство на державному рівні. На такі справи гроші збирати потрібно лише з олігархів, а не з простих людей.
Та й до прикладу продаж одного урядового автомобіля врятує кілька лікарень. Не кажучи про пільги і "матеріальні допомоги".

Україна - багата країна. За правильної організації державного управління грошей вистачить на все.
  • 0

#47 Sergiy_K

Старійшина

• Користувачі
  • 6889 повідомлень
  • Місто:штори

Відправлено 28.11.2008 – 21:07

просити треба вміти)
  • 0

#48 Атеїст

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 683 повідомлень
  • Місто:драстуй, рідне село!

Відправлено 29.11.2008 – 14:22

Цитата

Завжди подаю музикантам.Вони дійсно працюють
Так то не милостиня, то платня! Тільки й того, що добровільна й наперед не обумовлена. Дати певну винагороду за докладені зусилля (хоча б мінімальні) - це одне, музикантам я теж щось даю (лиш не за репертуар радіо "Шансон", нічого таке стимулювати), а коли хтось хоче грошей взагалі ні за що - ?.. От якраз аргумент "ніхто не застрахований" я в таких випадках і згадую. Якби раптом я опинився в подібному становищі, шукав би будь-яку роботу, але скорше здохну з голоду, ніж проситиму милостиню. Тому навіть крихти співчуття до жебраків не маю. Задарма в цьому світі нічого не дається, а хто взагалі ні на що не здатен - хай на тому світі пошукає. Там, кажуть, для Лазарів повний рай передбачено.
  • 0

#49 Bublik

Генеральний писар

• Користувачі
  • 597 повідомлень

Відправлено 29.11.2008 – 14:49

Перегляд дописуАтеїст (29.11.2008 14:22) писав:

Так то не милостиня, то платня! Тільки й того, що добровільна й наперед не обумовлена. Дати певну винагороду за докладені зусилля (хоча б мінімальні) - це одне, музикантам я теж щось даю (лиш не за репертуар радіо "Шансон", нічого таке стимулювати), а коли хтось хоче грошей взагалі ні за що - ?.. От якраз аргумент "ніхто не застрахований" я в таких випадках і згадую. Якби раптом я опинився в подібному становищі, шукав би будь-яку роботу, але скорше здохну з голоду, ніж проситиму милостиню. Тому навіть крихти співчуття до жебраків не маю. Задарма в цьому світі нічого не дається, а хто взагалі ні на що не здатен - хай на тому світі пошукає. Там, кажуть, для Лазарів повний рай передбачено.
Тобто Ви виступаєте за винищення, наприклад, інвалідів? Чому Ви вважаєте, що вони не мають права на життя?

Це Ви зараз так кажете, що краще здохнете, ніж жебракуватиме. Чи Ви реально попадали в ситуації , коли нема за що істи?

Мені здається, що то Ви просто філософствуєте на тему "якби". Та реально в такій ситуації не були, інстинкт самозбереження здатний заставити людину робити багато речей, на які їй "здається", що не спроможна.

Повідомлення відредагував B.U.B.L.I.K: 29.11.2008 – 14:55

• 0

#50 Атеїст

Генеральний писар

• Користувачі
  • 683 повідомлень
  • Місто:драстуй, рідне село!

Відправлено 29.11.2008 – 20:09

Державою передбачені пенсії за інвалідністю. Хай невеликі, але вони виплачуються. Я не говорив, що їх треба відібрати.

B.U.B.L.I.K сказав:

Це Ви зараз так кажете, що краще здохнете, ніж жебракуватиме. Чи Ви реально попадали в ситуації, коли нема за що істи?
Мені здається, що то Ви просто філософствуєте на тему "якби". Та реально в такій ситуації не були
Соромно признатись, але був. І не день. Можна без подробиць? Скажу лише, що їв недозрілі яблука. Думав, на все життя яблук перехочеться. :ggggg: На щастя, через рік попустило. :lol:

B.U.B.L.I.K сказав:

інстинкт самозбереження здатний заставити людину робити багато речей, на які їй "здається", що не спроможна.
Так, тільки для одних ці речі полягають у жебракуванні, а для інших - у мобілізації внутрішніх резервів організму.
  • 0

#51 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень
  • Місто:скіфські вали

Відправлено 29.11.2008 – 20:35

Перегляд дописуАтеїст (29.11.2008 14:22) писав:

Ну, ти зараз справді говориш як атеїст.) Хоча не скажу, що не погоджуюсь з твоїми словами.
У нас в місті є одна жінка режисер, вона сама росіянка, вірніше буде сказати кацапка, бо має багато властивих саме росіянам негативних звичок. Так от. Має двох дітей, чоловіка-наркомана посадили за грати, отримує копійки в місцевому будинку культури, боргів маса за комунпослуги, передні зуби вставити ніяк не може. Словом, виживає. Так от, дали їй город, співробітники зібрались разом засадили їй город своєю картоплею, але бачать, що вона нічого там робити не збирається, питають, чого? Так вона відповіла, що вона "чєлавєк іскусства". Словом, їй простіше взяти торбу і піти по багатих хатах жебракувати, щоби дали на дітей, ніж фізично працювати.

Перегляд дописуАтеїст (29.11.2008 20:09) писав:

Соромно признатись, але був. І не день. Можна без подробиць? Скажу лише, що їв недозрілі яблука. Думав, на все життя яблук перехочеться. :ggggg: На щастя, через рік попустило. :lol:
Так от власне. що людина, яка самотужки змогла вижити, жебракувати не піде.

Та ось ніхто не подумав, що людині може такий "труд" подобатись? Так само, як і повіям - їх.
  • 0

#52 Nomad

Старійшина

• Користувачі
  • 3581 повідомлень

Відправлено 29.11.2008 – 20:47

Перегляд дописуОлеська (29.11.2008 20:35) писав:

Та ось ніхто не подумав, що людині може такий "труд" подобатись? Так само, як і повіям - їх.
Троха оффтопу- а звідкіля думка- повіям подобається їхня робота? :ggggg:
  • 0

#53 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень
  • Місто:скіфські вали

Відправлено 29.11.2008 – 20:53

Перегляд дописуNomad (29.11.2008 20:47) писав:

Троха оффтопу- а звідкіля думка- повіям подобається їхня робота? :ggggg:
Не повіриш, але іноді я читаю пресу та дивлюсь телевізор. А ще дуже люблять ту тему розкручувати в серіалах.)
  • 0

#54 Nomad

Старійшина

• Користувачі
  • 3581 повідомлень

Відправлено 29.11.2008 – 20:59

Перегляд дописуОлеська (29.11.2008 20:53) писав:

Не повіриш, але іноді я читаю пресу та дивлюсь телевізор. А ще дуже люблять ту тему розкручувати в серіалах.)
Тема нещасних повій- це золота жила для журналюг і продюсерів :ggggg:
  • 0

#55 Nana

Генеральний писар

• Користувачі
  • 751 повідомлень
  • Місто:Dnipropetrovsk

Відправлено 29.11.2008 – 22:30

Перегляд дописуОлеська (23.11.2008 20:42) писав:

3. Подаю з думкою і вірою в те, що все в житті повертається до нас сторицею.

Так, повертається, але лише в тому випадку, коли легко віддаєш гроші, тобто легко з ними розлучаєшся, а не трусишся над кожною копійкою. Головне - віддавати з відкритою душею.

Ну, звісно, я теж подаю, але не завжди. І не від настрою це залежить. Неодноразово бачила куди ці "нужденні" дівають назбирані кошти. Бачила як циганка лупцювала свою доньку за те, що вона принесла не так багато тих копійок, як би їй того хотілось. І взагалі наглість жебраків (чи як їх там називати) буває неописуємою! Станусть серед шляху зі словом "дай!". Хтось тут писав що відчуває вину пеед жебраками, що у нас є якісь гроші, робота.. І в мене таке було. Було! А зараз нема, взагалі нічого не відчуваю, обрали вони свій шлях - будь ласка, у мене свій - у них свій.

Знаю, є люди, яким дійсно потрібна допомога. Іноді здається, що внутрішнє якось відчуваю. Але то все так... :cry:
  • 0

#56 Bublik

Генеральний писар

• Користувачі
  • 597 повідомлень

Відправлено 29.11.2008 – 22:35

Перегляд дописуОлеська (29.11.2008 20:35) писав:

Власне з часом починаєш відрізняти тих людей, і ніц не даєш.

Наприклад цигани. Читав такий випадок в газеті. Ходять циганські підлітки по квартирах і просять гроші , бо ніби нема за що їсти. І натрапили таким чином на журналіста однієї львівської газети. Той їм запропонував досить непогані гроші за те, що приберуть в підвалі. Вони відказались.

Ще таке: Ходять цигани по селам і просять гроші на їжу, беруть у селян і хліб, і яйця. Та відійшовши кілька километрів від села викидують їжу.

Тому циганам не даю принципово - у них такі традиції , жебракувати.

Але, коли я бачу бабульку, що просить на куті гроші, і бачу її вперше - неодмінно подаю. Вона не стоятиме на наступний день, ні, вона не є професійною жебрачкою, просто у даний момент у неї складна ситуація. Чому б не допомогти? Чи я збіднію на тих пару копійок? А може дійсно людина в складній ситуації, я не можу просто так пройти, мене совість мучає.
  • 0

#57 Ластiвочка

перчинка

• Користувачі
  • 5828 повідомлень
  • Стать:Не скажу
  • Місто:Україна вул Любая8

Відправлено 28.08.2009 – 13:09

нині свято ....
йшла на ринок неподалік дому...на ринку сидів хлопець, дорослий, але хворий....розумово...взагалі ні на шо не реагував....і пачка коло нього з парочкою копійок...навряд чи він сам туди прийшов, напевно хтось посадив його там, але то таке...дала гривню в руки а він навіть не розумів шо то і навіщо...прийшла додому і зустріла сусідку - дуже бідні люди і чоловік у неї хворий, має рак і не встає вже певно з пів року...витягла гаманець, дала 50 гривень на фрукти для дядька Степана...вираз обличчя сусідки не можу забути....вона розплакалась а я попрощалась і пішла...\
чого пишу? двічі нині дала милостиню, але одна від одної різниться...від другої мені стало приємно і легко на душі...
  • 0

#58 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 28.08.2009 – 13:38

Перегляд дописуЛастiвочка (28.08.2009 14:09) писав:

від другої мені стало приємно і легко на душі...
А панна користолюбива... ги.
  • 0

#59 Гетьман

I am forsaken (c) Sylvanas

• Користувачі
  • 2480 повідомлень
  • Місто:Leopolis novus

Відправлено 28.08.2009 – 13:45

Випадок був зимою. Зустрілися двоє друзів, випили, пішли додому. Розійшлися. Один з них ішов, послизнувся і впав. Вдарився головою об стічну трубу, зомлів. І злетіла з нього шапка. Впала на землю. Словом, коли той дядько очуняв - побачив у шапці купу грошей.
  • 0

#60 Ластiвочка

перчинка

• Користувачі
  • 5828 повідомлень
  • Стать:Не скажу
  • Місто:Україна вул Любая8

Відправлено 28.08.2009 – 13:47

Перегляд дописуzav (28.08.2009 14:38) писав:

А панна користолюбива... ги.
пане, ви хочете обговорювати мене?

можна було й нічого тут не писати, зважаючи на таку реакцію деяких особ, але...просто дві милостині і від двох зовсім інші відчуття. якщо при першій чогось здалося, що тут дитину там навмисне посадили і спостерігають десь збоку, то тут - ніхто нічого не просив...Я вже писала десь тут свої думки з приводу милостинь, повторювати не хочу, але наголошу лише на одному: я подаю цільову милостиню!!!! Людям, що дійсно того потребують і зовсім нічого не очікуючи взамін..маємо - даємо і не конче то мають бути гроші, можемо продуктами...така поміч теж свого роду милостиня
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних