Перейти до вмісту

- - - - -

error svhost

Повідомлень в темі: 23

#21 Гуцул

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 792 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Київ

Відправлено 23.11.2008 – 10:58

Прикріплений файл  erorr.JPG   31.78К   12 Кількість завантажень: Сидів в неті, дивився фільм тут бац і далі....зара думаю просто відновлення системи зробити побачу чи поможе.
  • 0

#22 Сварус

Старійшина

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3815 повідомлень
  • Місто:Вінниця

Відправлено 23.11.2008 – 11:12

Перегляд дописуbitter_end (23.11.2008 02:44) писав:

Розповідаю для "темних" людей у питанні налаштувань інтернету. При зміні провайдера, наприклад, із налаштувань змінюються тільки дві речі: айпі адреса та шлюз! І все! Ніяких, жодних системних налаштувань, які б могли ТАК вплинути на роботу системи не здійснюється під час такої операції.
Та невже? Ваша світлість така просвітлена, що Ви аж осліпли і не бачите ось цього:

Прикріплений файл  01.JPG   45.44К   4 Кількість завантажень: Прикріплений файл  02.JPG   39.09К   4 Кількість завантажень: Прикріплений файл  03.JPG   32.77К   4 Кількість завантажень:

Прикріплений файл  04.JPG   37.57К   4 Кількість завантажень:

Одним словом, є купа налаштувань де вірусам можна розігнатись. А просте перевстановлення конекту до того ж провайдера може збити це все на замовчувані налаштування ;)

Повідомлення відредагував Киря: 23.11.2008 – 11:11

• 0

#23 Чемний :)

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 140 повідомлень
  • Місто:Lviff-city

Відправлено 23.11.2008 – 11:21

Перегляд дописуbitter_end (23.11.2008 02:44) писав:

Киря

Розповідаю для "темних" людей у питанні налаштувань інтернету. При зміні провайдера, наприклад, із налаштувань змінюються тільки дві речі: айпі адреса та шлюз! І все! Ніяких, жодних системних налаштувань, які б могли ТАК вплинути на роботу системи не здійснюється під час такої операції.

Щодо дублювання теми, направ своє повідомлення Гуцулові і дай силку, щоб він побачив.

І взагалі, людина хоче довести іншій людині, що причина зцілення його комп'ютера полягає у:

1. Він завантажив оновлення своеї системи.
2. Він завантажив оновлення своєї системи і налаштував файрвол, який раніше не був активований і через відкриті дверцята та віконця до нього лізли всілякі троянчики та інші плоди програмістів з мутними умами.

Можна зробити припущення, що файрвол був налаштований (може не користувач його налаштував, а спеціаліст з "нового" провайдера) при перепідключенні до інтернету (зміна оператора). І що в нас виходить, а виходить те, що я сказав ще з самого початку. ЦЕ - ЗБІГ ОБСТАВИН!!!

ЗИ: є ще третій варіант:
- користувач не вірно зрозумів суті проблеми і подумав, що в нього таке було. а в нього була інша проблема, яка виправилась після *створення нового коннекту*

уточни, хто саме так стверджує, бо щось мені здається, що то ти про мене, хоча я басолютно нічого такого і не казав.
  • 0

#24 phobos

Дивний незнайомець

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2601 повідомлень
  • Місто:Павутина

Відправлено 24.11.2008 – 13:34

Тему зачиняю. Подальше обговорення проблеми тут.
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних