Перейти до вмісту

Психотерапія

Повідомлень в темі: 58

#41 Lesnia

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 20 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Київ

Відправлено 11.12.2008 – 00:51

Перегляд дописуСлобожанка (10.12.2008 21:36) писав:

Ваші роздуми прочитала, але повернемось до мого питання : Як себе навчити дозувати інформацію у час кризи?
А то ж тему з реклами повернули у Здоров"я та медицина, то ж де поради лікаря?
Ми відхились від заданої теми !

Можна попробувати відповісти собі на такі запитання:
1. Яка інформація Вас цікавить? - Чи можна просто зменшити кількість тем, що цікавлять? (може тема "як вилікувати цистіт?" справді важлива, бо це потрібно Вам зараз, щоб вилікуватись, а от тема - "бюст Брітні Спірс" вам нафіг не потрібен.
2. Чи допоможе Вам ця інформація? - може замість читати про цистіт, ліпше піти до лікаря? Чи допоможе Вам знання, що створилась нова коаліція в парламенті?
3. Чи є якесь більш важливе заняття на данний момент? - бо інтернет, телевізор.. часто може бути відволікаючим фактором від того, що потрібно робити, а не хочеться, а воно саме так і не зробиться і накопичеться куча справ. Тобто через супротив робити те що потрібно, починаєш робити те, що добре і на довго відволікає. Я це помітила, коли до іспитів готуюсь - роблю все що можна, лиш би за нижки не сідати.
4. Чи не проходить так дорогоцінне життя мимо Вас? - Може за ті 2-3,.. год часу блакитного екрану можна було би з кимось познайомитись, поспілкуватись, зустрітись з друзями, .... Я якось задала собі таке питання в років 17 і напроч відмовилась від комп'ютрних ігор.
Таких от питань може бути багато.
  • 0

#42 Lesnia

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 20 повідомлень

Відправлено 11.12.2008 – 01:35

Перегляд дописуОлеська (11.12.2008 00:38) писав:

Так от власне я і мала на увазі психіатрів. Я не зважусь піти на прийом до людини, яка в медицині нічого не торопає.
А я би не пішла до людини, яка знає лише яку таблетку дати. І нічого не торопає в психології.
Просто хочу, щоб Ви зрозуміли, що моло знань лише медицини, чи лише психології.
Не звужуйте поле зору до психіатрів, але так, я погоджуюсь без медичної освіти теж би недовірилась.
  • 0

#43 КлятЫй мАскаль

Писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 428 повідомлень
  • Стать:Чоловік

Відправлено 11.12.2008 – 01:43

Психотерапевтів, на мою думку, тре лікувати. Від самовпевненості :)
  • 0

#44 Lesnia

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 20 повідомлень

Відправлено 15.12.2008 – 02:00

Перегляд дописуКлятЫй мАскаль (11.12.2008 01:43) писав:

Психотерапевтів, на мою думку, тре лікувати. Від самовпевненості :D
Не хвилюйтесь, я регулярно проходжу індивідуальну та групову психотерапію :unsure:
А самовпевненість допомагає досягти чогось в цьому життя, без неї ніяк.
  • 0

#45 Sergiy_K

Старійшина

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 6889 повідомлень
  • Місто:штори

Відправлено 15.12.2008 – 04:21

Перегляд дописуLesnia (15.12.2008 02:00) писав:

Не хвилюйтесь, я регулярно проходжу індивідуальну та групову психотерапію :unsure:
А самовпевненість допомагає досягти чогось в цьому життя, без неї ніяк.
це хіба для гуманітаріїв, чим щоки надутіші - тим кручє здаюцця :D
  • 0

#46 Шалена Капелюшниця

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 507 повідомлень
  • Місто:Острог

Відправлено 22.01.2009 – 18:40

ой ті психотерапевти. всі однакові. справжніх спеціалістів у нашій країні дуже-дуже мало, а ті, які пихато кличуть себе "спецьялістами", насправді не здатні на щось більше, аніж будь-хто з наших найближчих друзів.
Я свого часу (роки 2 тому) ходила на сеанси до начебто крутого психоаналітика, котрий має купу друкованих робіт, вчену ступінь і тому подібне. після 3 чи 4 сеансу зрозуміла, шо це іще один з вищеназваних "знавців".
Та й пробачте, у 22 роки повноцінним психотерапевтом вважатиметься хіба якийсь гіперобдарований унікум. Це ж все рівно, що давати ножа 22-річному хірургу для самостійної операції на серці.
  • 0

#47 Lesnia

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 20 повідомлень

Відправлено 22.01.2009 – 20:35

Психоаналіз в ідеалі повинен тривати років 5 для справжнього пізнання та розуміння, метод не для лінивих, вимагає самостійної роботи, тривалої та кропіткої, а психоаналітик не дасть ніяких швидких рішень та рецептів. Хіба можна судити по 4 зустрічам? Ви втікли від нього при першому ж супротиву, що з'явився у Вас, чи від того, що зрозуміли, що не покладе він вам до ротика рішення і не прожує. Звісно не знаю хто він був і як відбувались ваші зустрічі, та точно знаю, що не можна робити таких висновків за 4 сеанси. Не варто покладати на психотерапевтів зцілення, але й не варто нівелювати їх, замінюючи жилеткою друга.

Хірурги теж вчаться, і для початку на трупах, на легких операціях, асестують на більш складних.
І так, я знаю моїх однолітків, що оперують, не на серці ще, та серце всього лише орган.

А що ж мені тоді робити? чекати поки стукне хоча би 30, щоб хтось повірив мені? Чи це щось справді змінить? Чи вік насправді такий важливий, чи може все ж знання, вміння, практика, досвід, ....?

А з віком психіка стає лише ригінішою, менш гнучкою, такою що менш піддається на зміни, на можливість адаптуватись, стає менш винахідливою, менш допитливою, і явно менше енузіазму залишається.
  • 0

#48 Гетьман

I am forsaken (c) Sylvanas

• Користувачі
  • 2480 повідомлень
  • Місто:Leopolis novus

Відправлено 22.01.2009 – 20:46

Перегляд дописуLesnia (22.01.2009 20:35) писав:

А що ж мені тоді робити?
Працювати. В першу чергу із собою та із знайомими, хірурги, дантисти, перукарі також на собі вчаться (або одне на одному), заробляти досвід, вищуковувати та виліковувати власні підсвідомі механізми (хто піде до лікаря, який боїться крові, скажімо), аналізувати помилки та іти вперед не зважаючи на невдачі. Років за 2-3 будете мати клієнтів, приміщення, репутацію. Варіант стабільний
Є ще один варіант: надурити кількадесят клієнтів в одному місті, потім кількадесят в другому, потім ще кількадесят в третьому. Назбирати багацько грошей, і відкрити власну дипломовану школу і випускати не менш дипломованих психологів (ділячись досвідом). Варіант дієвіший, але непевний
  • 0

#49 Lesnia

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 20 повідомлень

Відправлено 19.02.2009 – 01:37

В тому то й справа, що я вже 5 років вчусь як теоретично так і практично, на собі на інших, в мене всі вихідні забиті навчальними семінарами, а вечори будніх психотерапією, просто я не чекала п'ятого курсу щоб зрозуміти ким же я хочу бути, я поступала із цим знанням, уже 2 роки маю пацієнтів, приміщення. Я впевнена у своїх силах, бо вже бачила результат моєї роботи і позитивні відгуки клієнтів.
Просто набридло упереджене ставлення до віку. Виходить скільки б не вчилась і практикувалась, всеїдно поки 30 не стукне, не підходь.
  • 0

#50 пастух

Старійшина

• Користувачі
  • 1974 повідомлень

Відправлено 22.09.2010 – 21:17

Перегляд дописуОлеська (20.11.2008 22:33) писав:

Психотерапія - досить непоганий варіант для людини, яка не може дати сама собі раду.
...найкраща психотерапія - правдива дружба, тобто у всіх сферах життя.
  • 0

#51 lavazza_15

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 99 повідомлень

Відправлено 05.03.2011 – 23:49

Перегляд дописуБлискавиця (21.11.2008 12:19) писав:

До мене, до мене, я теж терапевт)...Вмію терапевтити тільки будь здоровий...ґґґ Психіка одразу врівноважується і гармонізується))
Одна лиш умова - треба регулярно на сеанси ходити :ggggg:

А серйозно - психотерапія є необхідною для людини, зокрема дружба - це теж різновид психотерапії. Але зараз в Україні багато шарлатанів і мало дійсно хороших фахівців. Тож треба бути обережним.

Застерігаю від психоаналізу, бо це досить болюча і неприємна штука, крім того вже дещо застаріла методика. Рекомендую гештальт-терапію, на сьогодні найгуманніший і ефективний метод навчитися жити по-своєму в цьому світі. Принаймні гештальттерапевт має менше шансів зробити вам боляче))
Якщо ж ви відчуєте, що психотерапевт робить вам боляче і реагує на ваші скарги словами на зразок "нічого не поробиш, зате потім буде краще" - то тікайте від нього.
А чи кожній людині корисно було б "поритись в собі"? Чи це може нашкодити?
Маю подругу, якій хочу порадити відвідати пару сеансів, але не знаю чи варто..
  • 0

#52 Lesnia

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 20 повідомлень

Відправлено 09.03.2011 – 13:14

А чому Ви вирішили відправити її на пару сеансів? Розкажіть щось про неї, чи про те, що Вас в ній бентежить.
  • 0

#53 lavazza_15

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 99 повідомлень

Відправлено 10.03.2011 – 12:46

Подрузі 23 роки. При спілкуванні з протилежною статтю в неї починається якась паніка, руки пітніють, вона не може подивитись співбесіднику в очі, ввесь час напружена. Така реакція у неї на хлопців, які так би мовити "вільні" і можуть на неї "зазіхати". Якщо це одружений чоловік, або чийсь хлопець,вона веде себе більш-менш адекватно, спілкується, ніби все гаразд. Зараз вона пішла на нову роботу, хлопці-співробітники піджартовують, запрошують її кудись. А вона в кінці дня як вижатий лимон через це. Страшенно втомлюється. Пояснює це тим, що ніяк не може розслабитись на роботі, її кидає в жар від таких знаків уваги, а вона нічого не може з собою зробити. А я нічим не можу допомогти..( От і подумала, можливо психолог допоможе їй зрозуміти що відбувається і побороти це.
  • 0

#54 Lesnia

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 20 повідомлень

Відправлено 11.03.2011 – 00:37

З описаного, справді виглядає, що їй було б корино сходити до психолога, а може ще ліпше на психотерапевтичну групу, де були б і хлопці й дівчата, де б вона змогла попробувати поспілкуватись з хлопцями "безпечних" умовах, отримати від них зворотній зв'язок. Жіноча частина групи змогла б поділитись свом досвідом, як вони з цим справляються, бо в кожної періодично можуть бути подібні реакції, проблеми.
Не думаю, що це питання на пару сеансів, думаю не менше 10 потрібно буде. (моя професійна думка)
Видається мені що питання досить делікатне й глибоке, швидко не докопаєшся до причин появи такої поведінки. Якщо вона до 23 років не може справлятись з своїми емоціями, ця проблемка досить глибоко сидить, це більше подібно до підліткової сором'язливості, можливо саме в цьому віці вона не змогла знайти можливості чи ресурсів справлятись з надмірним хвилюванням,..
Загалом здоадок може бути багато, я вже починаю фатазувати,..
В якому місті Ви живете, може я зможу підказати когось з спеціалістів, не варто йти до когось на абум, питання делікатне, вилізти може багато, слід обережно підійти до ситуації.
  • 0

#55 весна*

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 30 повідомлень

Відправлено 15.04.2011 – 15:05

Перегляд дописуLesnia (20.11.2008 19:41) писав:

Психотерапія, є бажаючі?

Така от в мене спеціальність - Психотерапевт.
Хочу поцікавитись у народу:
Чи цікавить це вас?
Що саме?
Які теми?
Чи проходив хтось писхотерапію індивідуальну, чи групову?
Хто хоче розібратись в певних питаннях, проблемах?
Хто хоче, але не знає куди й до кого?

Якщо шукали мене все своє життя - пишіть в личку.
Дзвоніть: 8050-44-572-44
дійсно потребуючі допомоги психотерапевта люди ніколи в цьому не зізнаються :rolleyes:
  • 0

#56 Lesnia

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 20 повідомлень

Відправлено 15.04.2011 – 23:02

Перегляд дописувесна* (15.04.2011 16:05) писав:

дійсно потребуючі допомоги психотерапевта люди ніколи в цьому не зізнаються :rolleyes:

В основному зупиняє супротив і сором, ще упередження. Супротив не усвідомлюють, сором важко подолати, а упередження взагалі керують нашим життям.....
  • 0

#57 Twinkle

Старійшина

• Користувачі
  • 1625 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 16.04.2011 – 17:13

Перегляд дописувесна* (15.04.2011 16:05) писав:

Та ну, люди ходять до психологів. І декому це справді допомагає.
  • 0

#58 ndragan

Чайник

• Користувачі
  • Pip
  • 1 повідомлень

Відправлено 17.04.2011 – 20:28

згодна
  • 0

#59 Розбишака

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 50 повідомлень
  • Місто:Русь, Вінниця

Відправлено 12.10.2011 – 23:21

Я лікуюсь у психотерапевта з 2006 року.
Трясця, якби не ця постійна робота, то вже, напевно, звихнувся б чи втопився, спився, скурвився б, одним словом.
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних

Магазин кубиков Рубика Cubes.in.ua