Перейти до вмісту

Найулюбленіша мова програмування

Повідомлень в темі: 210

#81 Pit

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 723 повідомлень
  • Стать:Чоловік

Відправлено 06.02.2009 – 22:45

Перегляд дописуFT232BM (6.02.2009 23:39) писав:

C51, як і ASM51— модифікації(не дуже значні) відповідних мов програмування для архітектури процесорів MCS51, які часто використовуються в мікроконтролерах.
Ясно))

Перегляд дописуyushchenko (6.02.2009 23:32) писав:

Beginners All purpose Symbolic Instruction Code. Що б не казали про цю мову, вона найпростіша для засвоєння і була першопрохідцем до мозків рядових піплів, ще навіть, коли не існували операційки з суперінтерфейсами.
Звичайно, що там нема інкапсуляції і прочої поліморфічної дребєдені , але ця мова пережила багато інших, тому- ЦЕ КЛАСИКА!
Ну те що я зараз напишу - вічний спір, але.... ІМХО найлегшою мовою для початківця є Pascal. Хоча з BASIC знайомий не досить глибоко, та порівнявши мої перші кроки в освоєнні бейсіка і паскаля, то паскаль дається легше. Можливо з бейсіка легше на С/С++ перейти, бо з пакалеми у мене були великі проблеми...
  • 0

#82 FT232BM

私は人々嫌い

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3435 повідомлень
  • Місто:Київ->НТУУ "КПІ"

Відправлено 06.02.2009 – 22:53

Як на мене треба починати з нормальних мов програмування, а не Pascal, дебілдерів з дельфінами. В 10 класі я захоплювався Delphi, навіть mp3 плеєр написав власний))), але паскаль цим самим не вивчив. Може воно розпалює ентузіазм, але далі важко буде.
  • 0

#83 Pit

Генеральний писар

• Користувачі
  • 723 повідомлень

Відправлено 06.02.2009 – 23:09

Перегляд дописуFT232BM (6.02.2009 23:53) писав:

Як на мене треба починати з нормальних мов програмування, а не Pascal, дебілдерів з дельфінами. В 10 класі я захоплювався Delphi, навіть mp3 плеєр написав власний))), але паскаль цим самим не вивчив. Може воно розпалює ентузіазм, але далі важко буде.
Під нормальними мовами ви маєте на увазі С/С++/С#? Якшо з них починати вчити програмування, то можна ,,врізати дуба,,. Звичайно,якшо людина обдарована, то може дасться і легше, та як на мене, до таких мов все одно тре мати якусь базову основу...
  • 0

#84 yushchenko

yushchenko

• Користувачі
  • 3760 повідомлень
  • Місто:Backside of the Moon

Відправлено 06.02.2009 – 23:15

Перегляд дописуFT232BM (6.02.2009 23:53) писав:

Якщо вже вчити мову , то Java. Пояснюсь. Дуже велика перевага - мультиплатформа. Синтаксис, подібний, але простіший за С. Застосунки написані на Джаві підуть і під Лінуксом і в мобільному телефоні і т.п. Великий мінус - працює через віртуальну машину, проте з теперішнім розвитком швидкості процесорів - це не проблема.
  • 0

#85 FT232BM

私は人々嫌い

• Користувачі
  • 3435 повідомлень

Відправлено 06.02.2009 – 23:17

Перегляд дописуPit (6.02.2009 23:09) писав:

Під нормальними мовами ви маєте на увазі С/С++/С#? Якшо з них починати вчити програмування, то можна ,,врізати дуба,,. Звичайно,якшо людина обдарована, то може дасться і легше, та як на мене, до таких мов все одно тре мати якусь базову основу...
Таки да, вчити важко, але в подальшому подальшому вивченні мов це принесе великі дивіденти. Коли вчиш Паскаль, то на Делфі і закінчиш. А коли починаєш учити Сі, то автоматично засвоюються мови програмування специфічного призначення, які в основному базуються на Сі.

Цитата

Якщо вже вчити мову , то Java. Пояснюсь. Дуже велика перевага - мультиплатформа. Синтаксис, подібний, але простіший за С. Застосунки написані на Джаві підуть і під Лінуксом і в мобільному телефоні і т.п. Великий мінус - працює через віртуальну машину, проте з теперішнім розвитком швидкості процесорів - це не проблема.
Ява складніша за С. З цими класами, інтерфейсами, спадковістю справді дуба вріжеш. А "застосунки" на C теж під Linux працюють. Є така бібліотека glibc, звичайно віконний інтерфейс тут не напишеш, цього достатньо.

Повідомлення відредагував FT232BM: 06.02.2009 – 23:20

• 0

#86 yushchenko

yushchenko

• Користувачі
  • 3760 повідомлень
  • Місто:Backside of the Moon

Відправлено 06.02.2009 – 23:20

Перегляд дописуPit (7.02.2009 00:09) писав:

Згідний. Потрібне якесь базове розуміння алгоритмів. Щоб зразу пірнути в об*єктно-оріентоване програмування - то саме , що з досвідом вождіння "Запорожця " виступити пілотом Формули 1.
  • 0

#87 Lactarius

Генеральний писар

• Користувачі
  • 976 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 06.02.2009 – 23:31

Починати треба з С/С++ джаву чи шарп вчити після них.

П.С. Закінчуйте офтоп.
  • 0

#88 DixonD

Чайник

• Користувачі
  • Pip
  • 6 повідомлень
  • Місто:Лемберг

Відправлено 07.02.2009 – 02:23

Для початку мені здається все-таки Pascal/Delphi простіший для вивчення. С-подібний синтакси, по-моєму, трохи тяжко зрозуміти людині, яка нічого подібного в очі не бачила.
Ну коли вже є кусок досвіду, то, на мою думку, байдуже на чому програмувати. На чому простіше під конкретну задачу - на тому й програмуй :happy1:
Або на чому скажуть :)
Доводилось, наприклад, програмити на Java чи Flex комерційні проги лише при поверховому вивченні мови. Не знаєш шось - шукаєш :happy1: Але все-таки краще наперед читати розумні книжки :)
  • 0

#89 mim

Генеральний писар

• Користувачі
  • 680 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 07.02.2009 – 09:38

Перегляд дописуPit (6.02.2009 23:09) писав:

це дуже різні мови, не тре їх так писати ....

Перегляд дописуyushchenko (6.02.2009 23:15) писав:

Якщо вже вчити мову , то Java. Пояснюсь. Дуже велика перевага - мультиплатформа.
:) спробуйте назвати мову, яка не є кроссплатформенною. Інша річ, як та кросплатформеність реалізована, але тут можна довго сперечатись
  • 0

#90 Xobb

Doctor What'son

• Користувачі
  • 1481 повідомлень

Відправлено 07.02.2009 – 15:42

так шоб улюблена, то джаваскріпт напевне.
всі перераховувати немає смислу.
  • 0

#91 Gubtor

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 70 повідомлень
  • Місто:L'viv

Відправлено 14.05.2009 – 09:40

Я програмлю на Java і C#

Досить легкі мови для освоєння (навчився самостійно майже без додаткової літератири).
  • 0

#92 Lactarius

Генеральний писар

• Користувачі
  • 976 повідомлень

Відправлено 16.05.2009 – 21:19

Мене тягне покодити щось на С++ не знаю чому....
  • 0

#93 Pit

Генеральний писар

• Користувачі
  • 723 повідомлень

Відправлено 17.05.2009 – 13:47

Ось недавно почав вчити ПХП, враження позитивні... МОжете порівняти її з Джава? бо Джави ше в очі не бачив.
  • 0

#94 FT232BM

私は人々嫌い

• Користувачі
  • 3435 повідомлень

Відправлено 17.05.2009 – 13:56

Гг LOL)) Навіщо порівнювати кота з качалкою?!(хоч звичайно і є серверні програми на яві, але як на мене то це велика рідкість) Якщо брати синтаксис а не область застосування, то вони обидві С-подібні, на цьому схожість закінчується.
  • 0

#95 Lactarius

Генеральний писар

• Користувачі
  • 976 повідомлень

Відправлено 18.05.2009 – 09:48

Дійсно кота з паличкою... Навіть порівнювати сервлети і пхп то тупо. Різні речі абсолютно... Від пхп ніяких позитивних вражень ніколи не було...
  • 0

#96 aAa(against all authority)

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 351 повідомлень
  • Місто:гуртожиток

Відправлено 18.05.2009 – 10:45

Цитата

Найулюбленіша мова програмування ?

BrainFuck O_O

:D
  • 0

#97 Take-Mau

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 129 повідомлень

Відправлено 30.09.2009 – 00:18

Basic, Fortran, Pasсal існують тільки тому, що старі викладачі нічому не вчаться, а ВНЗам і школам треба за щось платити викладачам і створювати ілюзію навчання.
П.С.
Чомусь ніхто не згадує Perl.

Повідомлення відредагував Take-Mau: 30.09.2009 – 00:19

• 0

#98 kavalera

Старійшина

• Користувачі
  • 1258 повідомлень

Відправлено 30.09.2009 – 00:29

Перегляд дописуTake-Mau (30.09.2009 01:18) писав:

Чомусь ніхто не згадує Perl.
cat "test... test... test..." | perl -e '$??s:;s:s;;$?::s;;=]=>%-{<-|}<&|`{;;y; -/:-@[-`{-};`-{/" -;;s;;$_;see'
  • 0

#99 Lactarius

Генеральний писар

• Користувачі
  • 976 повідомлень

Відправлено 30.09.2009 – 01:33

В найнеулюбленіші попаде пролог... це точно...
  • 0

#100 Amarok

Старійшина

• Користувачі
  • 2350 повідомлень
  • Місто:Дубно -> Нетішин -> Київ -> New York

Відправлено 03.10.2009 – 20:52

#include <iostream>
using namespace std;

int main()