Перейти до вмісту

Найулюбленіша мова програмування

Повідомлень в темі: 210

#121 kalamar

Старійшина

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 4207 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Чорнильщина

Відправлено 10.10.2009 – 18:15

Перегляд дописуIA32 (10.10.2009 14:11) писав:

Ви жартуєте? C++ - застарілий, а Фонтан замолоділий))) У всіх є свої вподобання, ну але ж, це ще не привід нести таку несусвєтіцу!

Ну так, в позаминулому, ой вибачте, минулому столітті вчили саме фортран, але до чого тут це? Це ж тема не в кого довше, а шо кому наравиться найбільше. Крім того, шо ви кажете про швидкість? Обидві мови компільовані, так шо при прочіх равних (тобто якшо порівнювати однаково розумно написані програми на C і Fortran), то все залежатиме від ефективности компілятора. В C++ можна писати в режимі C, наче там і не існує ООП, так шо навіть уповільнення (про яке й так спорять) від додаткового, зумовленого ООП стуктурування і збільшення коду - не буде.
Власне, я то написав не зовсім серйозно.
Але як ви наполягаєте, то ні, фортран буде швидший за С++, гадаю навіть тепер. Компілятор для фортрану написати багато простіше. Тому С++ довго йшов, аж поки його швидкість стала порівняною із швидкістю фортрана, аж із появою навих компіляторів, в розробку яких були вкладені величезні гроші (цікаво, що було б якби ці гроші та зусилля по різним мовам програмування розподілились рівномірніше :happy1: ), тут С++ став конкурентом. Хоча для прогнозу погоди, обчислення динаміки рідини й подібних задач й досі користуються фортраном.
У фортрані 90/95/2003/2008 теж є елементи об'єктної орієнтованості, є array operations, що для обчислювальних задач мабуть важливіше за ООП. А написати програму на 77 фортрані мовою С++ звичайно можна, лиш який у цьому сенс, коли її можна написати й на фортрані.
Зайдіть сюди й гляньте які гілки цього форуму найжвавіші http://software.inte...m/en-us/forums/ :happy1: , так що чутки про смерть фортрана трохи перебільшені.
  • 0

#122 kavalera

Старійшина

• Користувачі
  • 1258 повідомлень

Відправлено 10.10.2009 – 18:55

Перегляд дописуkalamar (10.10.2009 19:15) писав:

Але як ви наполягаєте, то ні, фортран буде швидший за С++, гадаю навіть тепер. Компілятор для фортрану написати багато простіше. Тому С++ довго йшов, аж поки його швидкість стала порівняною із швидкістю фортрана, аж із появою навих компіляторів, в розробку яких були вкладені величезні гроші (цікаво, що було б якби ці гроші та зусилля по різним мовам програмування розподілились рівномірніше :happy1: ), тут С++ став конкурентом. Хоча для прогнозу погоди, обчислення динаміки рідини й подібних задач й досі користуються фортраном.
Добре як би ви ще й пояснили, чому буде швидший. Цікаво, і за C швидший? Тоді знову ж, чому? Твердження про легкість написання компілятора мало того, що суб*єктивне (компілятор мови C простий, мова спеціально такою створювалась, шоб написати швидко й легко різні компілятори під різні платформи для переносимости Юніксу), так ще й та легкість зовсім не доводить швидшости фортранових чи будь яких інших програм.
Він може бути легко але криво написаний так, шо генеруватиме стіке сміття, шо добре буде як воно взагалі виконуватиметься. А напишуть його швидко.
І взагалі, читав, що його там ото де ви описали, і не тіке там, використовують в першу чергу за величезну купу спеціальних бібліотек, які впадла переписати в C.))) Хоча й переписують.

Цитата

У фортрані 90/95/2003/2008 теж є елементи об'єктної орієнтованості, є array operations, що для обчислювальних задач мабуть важливіше за ООП. А написати програму на 77 фортрані мовою С++ звичайно можна, лиш який у цьому сенс, коли її можна написати й на фортрані.
Зайдіть сюди й гляньте які гілки цього форуму найжвавіші http://software.inte...m/en-us/forums/ :happy1: , так що чутки про смерть фортрана трохи перебільшені.
Можна й на асемблері, те й роблять, шо кому подобається. І тема про це. А ви, хоч і наголошуєте постійно, що не дуже серйозно казали попереднє,) та все ж таки виходить - серйозно. Ніхто (я) наче й не казав про смерть фортрана. Просто кумедно, C++ - застарів, а фортран ні. Погодьтесь) Ви в своєму Лінуксі, я в своєму Віндовсі, сидимо і обмінємося думками, і майже все ПЗ, яке нам це забезпечує - написано на C/C++ і нших С-подібних мовах, компільованих, інтерпретованих чи скриптових.
  • 0

#123 FT232BM

私は人々嫌い

• Користувачі
  • 3435 повідомлень
  • Місто:Київ->НТУУ "КПІ"

Відправлено 10.10.2009 – 19:58

Перегляд дописуkalamar (10.10.2009 19:15) писав:

Перегляд дописуIA32 (10.10.2009 19:55) писав:

Добре як би ви ще й пояснили, чому буде швидший. Цікаво, і за C швидший? Тоді знову ж, чому? Твердження про легкість написання компілятора мало того, що суб*єктивне (компілятор мови C простий, мова спеціально такою створювалась, шоб написати швидко й легко різні компілятори під різні платформи для переносимости Юніксу), так ще й та легкість зовсім не доводить швидшости фортранових чи будь яких інших програм.
Він може бути легко але криво написаний так, шо генеруватиме стіке сміття, шо добре буде як воно взагалі виконуватиметься. А напишуть його швидко.
І взагалі, читав, що його там ото де ви описали, і не тіке там, використовують в першу чергу за величезну купу спеціальних бібліотек, які впадла переписати в C.))) Хоча й переписують.

Можна й на асемблері, те й роблять, шо кому подобається. І тема про це. А ви, хоч і наголошуєте постійно, що не дуже серйозно казали попереднє,) та все ж таки виходить - серйозно. Ніхто (я) наче й не казав про смерть фортрана. Просто кумедно, C++ - застарів, а фортран ні. Погодьтесь) Ви в своєму Лінуксі, я в своєму Віндовсі, сидимо і обмінємося думками, і майже все ПЗ, яке нам це забезпечує - написано на C/C++ і нших С-подібних мовах, компільованих, інтерпретованих чи скриптових.

Панове, моя спеціяльність тісно пов’язана з хардом та програмуванням. І я безапеляційно заявляю, що С— найшвидша мова мова програмування. Звісно крім Ассемблера, хоч той у кривих руках може бути навіть повільнішим. Компілятори С розроблялись дуже багато років і їх дуже велика кількість, все відточено до дрібниць. Звісно науковцям краще Фортран, через його чудові ліби, але зараз дофіга крутих наукових програмних пакетів(Matlab, PSpice та ін.), якими можна скористатись, і Фортран потихеньку подихає.
  • 0

#124 kalamar

Старійшина

• Користувачі
  • 4207 повідомлень

Відправлено 10.10.2009 – 20:51

Добре як би ви ще й пояснили, чому буде швидший.
Тут не треба нічого пояснювати, бо це історичний факт, просто поцікавтесь коли С++ почав наближатись до фортрана по швидкості мат. обчислень.

читав, що його там ото де ви описали, і не тіке там, використовують в першу чергу за величезну купу спеціальних бібліотек, які впадла переписати в C.))) Хоча й переписують.
Ну оскільки почали з гумору, то можна жартувати і далі.
Ось почитайте тут який фортран застарілий та поганий http://www.fortranst...bin/petition.pl
На тому ж сайті є така відповідь одного пана http://www.fortranst.../responses.html.

Можна й на асемблері, те й роблять, шо кому подобається. І тема про це. А ви, хоч і наголошуєте постійно, що не дуже серйозно казали попереднє,) та все ж таки виходить - серйозно. Ніхто (я) наче й не казав про смерть фортрана. Просто кумедно, C++ - застарів, а фортран ні. Погодьтесь)
Я так пожартував із застарілим С++ (який справді застарів, бо багато мов які з'явились згодом врахували недоліки С) лише тому, що люди які хочути навчитись програмувати напр. як хоббі, не для професії, часто беруться вивчати С++, бо це вважається круто (мабуть тому ж дехто намагається, й ніяк не перепише оті старезні програми на фортрані, про які ви згадували вище, на кошерний С). Між тим існує добрий десяток мов, які вивчити багато простіше, й результат й практичну користь для себе з яких можна одержати багато швидше. Я не бачу сенсу у вивчені С/C++, якщо ви не збираєтесь професійно розробляти якийсь софт на цій мові.

Ви в своєму Лінуксі, я в своєму Віндовсі, сидимо і обмінємося думками, і майже все ПЗ, яке нам це забезпечує - написано на C/C++ і нших С-подібних мовах, компільованих, інтерпретованих чи скриптових.
Далеко не все, сама сисема (ядро) так, я ж не заперечую, що С - мова системного програмування. Якщо попорпатись в файлах, можу вам знайти купу башів і перел :happy1:. Пітон - стандарт, який завжи напохваті в командній стрічці, в репозиторіях купа його модулів на будь-який смак. Скажімо серед плагинів запущеного в цей момент gedit (плагини можуть бути як на С, так і на python]) всі написані на python. Як віндов-менеджер написаний на гаскелі xmonad. Якщо запущу максиму, то вона виявиться на ліспі. Sage - венегрет з різних мов склеєний пітоном.... Вибачте, але знати звичайний bash чи пітон для користувача лінукс багато корисніше за С.
  • 0

#125 kavalera

Старійшина

• Користувачі
  • 1258 повідомлень

Відправлено 10.10.2009 – 21:51

Перегляд дописуkalamar (10.10.2009 21:51) писав:

Тут не треба нічого пояснювати, бо це історичний факт, просто поцікавтесь коли С++ почав наближатись до фортрана по швидкості мат. обчислень.
Ну ви даєте! Без доказів, бо історичний факт. :happy1: Дивіться, написали на C функцію, і на фортрані. На низькому рівні - там вже не видно, який синтаксис був HLL, в принципі, це набір машинних команд. Швидкість, тут визначатиме як грамотно написали вихідний тест, і від того як грамотно транслятор згенерував з нього набір цих команд. Якшо розглядати однаково ефективного програміста і там і там, і знехтувати допотопністю фортранового синтаксису, шо може зашкодити йому проявити свою крутість))), то на одній і тій же платформі, ефективність визначатиметься "розумністю" компілятора. Так шо по-вашому, виходить С компілятори туплять масово. Це несерйозно.

Цитата

Ну оскільки почали з гумору, то можна жартувати і далі.
Ось почитайте тут який фортран застарілий та поганий http://www.fortranst...bin/petition.pl
На тому ж сайті є така відповідь одного пана http://www.fortranst.../responses.html.
Почитаю, потім. Тіке я не зрозумію ніяк одного. Я не казав тоді, що фортран паганий, це ви сказали шо всі (Васік, Паскаль, С С++) смокчуть а він - асбест, тобто зебест)

Цитата

Я так пожартував із застарілим С++ (який справді застарів, бо багато мов які з'явились згодом врахували недоліки С) лише тому, що люди які хочути навчитись програмувати напр. як хоббі, не для професії, часто беруться вивчати С++, бо це вважається круто (мабуть тому ж дехто намагається, й ніяк не перепише оті старезні програми на фортрані, про які ви згадували вище, на кошерний С). Між тим існує добрий десяток мов, які вивчити багато простіше, й результат й практичну користь для себе з яких можна одержати багато швидше. Я не бачу сенсу у вивчені С/C++, якщо ви не збираєтесь професійно розробляти якийсь софт на цій мові.
А чому ви так вирішили. Прям всі за модою ганяються. Я за людей шо для хоббі щось там вчать, та ще й заради моди розписуватись не буду, але в тому переліку про який ви кажете, навіть якшо це справедливо (в чому я сумніваюсь), тим паче фортрана не буде. Він не легший не ефективніший, по ньому менше літератури, І Кен Томпсон сказав, що він гімняний :happy1:

Цитата

Далеко не все, сама сисема (ядро) так, я ж не заперечую, що С - мова системного програмування. Якщо попорпатись в файлах, можу вам знайти купу башів і перел :happy1:. Пітон - стандарт, який завжи напохваті в командній стрічці, в репозиторіях купа його модулів на будь-який смак. Скажімо серед плагинів запущеного в цей момент gedit (плагини можуть бути як на С, так і на python]) всі написані на python. Як віндов-менеджер написаний на гаскелі xmonad. Якщо запущу максиму, то вона виявиться на ліспі. Sage - венегрет з різних мов склеєний пітоном.... Вибачте, але знати звичайний bash чи пітон для користувача лінукс багато корисніше за С.
Я казав майже). І ще ядро главнєє всіх)
І знову ж, для користувача так, але тут було за тих хто програмує, або вчиться це робити. Звичайним користувачам фортран до лампочки і подавно. Мене не полишає думка, шо ви вольно чи невольно постійно перекручуєте :)
  • 0

#126 Lactarius

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 976 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 10.10.2009 – 22:04

kalamar послухай що каже FT232BM. Тим не менше перші компілятори с++ парсили с++ код в Сшний....
  • 0

#127 Zuzik

наглий, самоувєрєнний хам!

• Користувачі
  • 1126 повідомлень

Відправлено 12.10.2009 – 08:40

ги... холівор... :rolleyes:
один доказує іншому, що ламборджині буде швидше трактора на трасі, а інший заперечує, що на тракторів він точно швидше поле зорає...

ви ще про ЛІСП посперечайтеся в такому ж сенсі... :)
Ясєн пєнь, що програмувати кусок жиліза на С буде швидше ніж на фортрані. А от щось серйозне математичне на фортрані буде програмувати краще. Бо крутити вже матриці на С троха марудно.

З.І. Фортран житиме ще довго, біржі всі на ньому буржуйські ;)

З.З.І. Ну а пространниє размішлєнія на тему яка мова краще для хоббі - потішило... дійсно хочеться всім ЛІСП порекомендувати. Що може бути краще а ніж довгими зимовими вечорами шукати де ж ти пропустив останню дужку в останніх 3-х десятках :happy1:
  • 0

#128 kavalera

Старійшина

• Користувачі
  • 1258 повідомлень

Відправлено 12.10.2009 – 08:58

Перегляд дописуZuzik (12.10.2009 09:40) писав:

ги... холівор... :rolleyes:
один доказує іншому, що ламборджині буде швидше трактора на трасі, а інший заперечує, що на тракторів він точно швидше поле зорає...
Скоріше, хто швидше їхатиме на ламборґіні - тракторист чи гонщик. :)

Цитата

Ясєн пєнь, що програмувати кусок жиліза на С буде швидше ніж на фортрані. А от щось серйозне математичне на фортрані буде програмувати краще. Бо крутити вже матриці на С троха марудно.
Мова йшла про швидкість виконання програм, а не їхнього написання, адже пан каламар заявив, що "фортран швидший за С".

Цитата

З.І. Фортран житиме ще довго, біржі всі на ньому буржуйські :happy1:
Fortran живєє всєх живих.
  • 0

#129 Zuzik

• Користувачі
  • 1126 повідомлень

Відправлено 12.10.2009 – 09:53

Перегляд дописуIA32 (12.10.2009 09:58) писав:

Мова йшла про швидкість виконання програм, а не їхнього написання, адже пан каламар заявив, що "фортран швидший за С".
це так, але я більш ніж впевнений що рішення конкретної прикладної задачі писане на фортрані буде рахувати швидше аніж на С. тільки тому, що при написанні на С важко буде створити алгоритм настільки гарно оптимізований, що б він "обігнав" відлизаний десятиліттями вбудований функціонал :rolleyes:
  • 0

#130 Lactarius

Генеральний писар

• Користувачі
  • 976 повідомлень

Відправлено 12.10.2009 – 10:42

Цитата

тільки тому, що при написанні на С важко буде створити алгоритм настільки гарно оптимізований, що б він "обігнав" відлизаний десятиліттями вбудований функціонал
Вбудовані функціонали шо не люди придумали? Якась вища сила?
  • 0

#131 Zuzik

• Користувачі
  • 1126 повідомлень

Відправлено 12.10.2009 – 11:19

Перегляд дописуLactarius (12.10.2009 11:42) писав:

Вбудовані функціонали шо не люди придумали? Якась вища сила?
ви пане уважно перечитайте допис, перш ніж писати відповідь... а то поки нічого, що б не суперечило правилам форуму, написати вам не маю.
  • 0

#132 kavalera

Старійшина

• Користувачі
  • 1258 повідомлень

Відправлено 12.10.2009 – 11:19

Перегляд дописуZuzik (12.10.2009 10:53) писав:

... тільки тому, що при написанні на С важко буде створити алгоритм настільки гарно оптимізований, що б він "обігнав" відлизаний десятиліттями вбудований функціонал :)
важко, тільки якщо комусь буде ліньки трохи полизати :rolleyes: об*єктивних же причин немає, бо якщо все переводити в площину - наскільки оптимально може бути записана програма (тобто реалізовано певний алгоритм) засобами конкретної мови, то "ефективнішість" з цього боку синтаксису фортрану поряд з С, якось непереконливо виглядає.
  • 0

#133 Zuzik

• Користувачі
  • 1126 повідомлень

Відправлено 12.10.2009 – 11:29

Перегляд дописуIA32 (12.10.2009 12:19) писав:

важко, тільки якщо комусь буде ліньки трохи полизати :rolleyes: об*єктивних же причин немає, бо якщо все переводити в площину - наскільки оптимально може бути записана програма (тобто реалізовано певний алгоритм) засобами конкретної мови, то "ефективнішість" з цього боку синтаксису фортрану поряд з С, якось непереконливо виглядає.
ги... при достатньому "лизанні" - можна що хоч зробити... зокрема на ранніх версіях Вінди Дельфя краще лизалася а ніж С. В силу того, що ядро було на Паскалі писано. :)
  • 0

#134 kalamar

Старійшина

• Користувачі
  • 4207 повідомлень

Відправлено 28.10.2009 – 21:35

Перегляд дописуIA32 (10.10.2009 21:51) писав:

Мене не полишає думка, шо ви вольно чи невольно постійно перекручуєте
Почну із останнього, мене не полишає думка, що перекручуєте й недочитуєте якраз ви. Я ніде не пропонував вивчати фортран, ця мова вузькоспеціалізована, вона для number crunching. Із вашик філософувань щодо компіляторів второпав не багато, пошукайте незаангажовані старі бенчмарки, щодо швидкості С++ - то реалізація вказівників основна причина складності написання компілятора (для вказівників фортрану 90 компілятор написати простіше).

Я казав майже). І ще ядро главнєє всіх)
З чого б це, звідки ви таке взяли? Якщо навіть людина стане фаховим програмістом, шанси що вона займатиметься розробкою ядра якоїсь ОС дуже невеликі.

І знову ж, для користувача так, але тут було за тих хто програмує, або вчиться це робити. Звичайним користувачам фортран до лампочки і подавно. Мене не полишає думка, шо ви вольно чи невольно постійно перекручуєте :)
Програмує чи вчиться програмувати значно більше людей, ніж є фахових програмістів, які заробляють програмуванням на життя. Вміння програмувати на якісь простій мові (як пітон), корисно й користувачу якому доводиться використовувати комп'ютер не лише для ігр, hot girls та фотошопу. А С (С++ і поготів) геть кепські як мови для першого вивчення. Зрештою фаховий програміст який знає лише С та С++, і С та С++ не знає.

Він не легший не ефективніший, по ньому менше літератури, І Кен Томпсон сказав, що він гімняний
А хто він такий, цей Кен Томпсон?
  • 0

#135 Lactarius

Генеральний писар

• Користувачі
  • 976 повідомлень

Відправлено 28.10.2009 – 23:48

Цитата

ви пане уважно перечитайте допис, перш ніж писати відповідь... а то поки нічого, що б не суперечило правилам форуму, написати вам не маю.
Пояснюю для тупих. Ті ж самі функціонали написали люди. і якщо б ви приймали участь в асм змаганнях то знали би, що більшість функціоналів працюють не оптимально і нормально написаний свій метод може працювати набагато швидше.

Прошу всіх хто приймає участь в спорі почитати більше літератури... Ато видно всі дуже розумні...
  • 0

#136 kalamar

Старійшина

• Користувачі
  • 4207 повідомлень

Відправлено 29.10.2009 – 12:37

Перегляд дописуLactarius (10.10.2009 22:04) писав:

kalamar послухай що каже FT232BM. Тим не менше перші компілятори с++ парсили с++ код в Сшний....
А що такого розумного каже FT232BM? Те, що він каже про смерть фортрану старе і заяложене як світ, він повторює те, що про фортран казали принаймні із 1957 року :) .
PS. Я передусім писав, що фортран швидший за С++ (про С, то уже вигадка I32, який приписав мені те, чого я не казав), причому, гадаю, в більшості випадків С++ трохи програє навіть тепер (хоча з розвитком компіляторів С++ відстань скорочується) повільнішому 95 фортрану.

Повідомлення відредагував kalamar: 29.10.2009 – 12:52

• 0

#137 FT232BM

私は人々嫌い

• Користувачі
  • 3435 повідомлень
  • Місто:Київ->НТУУ "КПІ"

Відправлено 29.10.2009 – 15:20

Перегляд дописуkalamar (29.10.2009 12:37) писав:

А що такого розумного каже FT232BM? Те, що він каже про смерть фортрану старе і заяложене як світ, він повторює те, що про фортран казали принаймні із 1957 року :) .
PS. Я передусім писав, що фортран швидший за С++ (про С, то уже вигадка I32, який приписав мені те, чого я не казав), причому, гадаю, в більшості випадків С++ трохи програє навіть тепер (хоча з розвитком компіляторів С++ відстань скорочується) повільнішому 95 фортрану.

Фортран мертвий і повільніший. Наведіть мені приклади компіляторів фортрану, що підтримують 64-бітні процесори, багатопотокове виконання програм та інші новітні технології, що з'являються на ринку. Архітектура IBM PC в сучасних ПК дуже і дуже змінилась. С++ — безсмертний, його ідея житиме чуть менше ніж вічно.
  • 0

#138 kalamar

Старійшина

• Користувачі
  • 4207 повідомлень

Відправлено 29.10.2009 – 20:17

Перегляд дописуFT232BM (29.10.2009 15:20) писав:

Фортран мертвий і повільніший. Наведіть мені приклади компіляторів фортрану, що підтримують 64-бітні процесори, багатопотокове виконання програм та інші новітні технології, що з'являються на ринку. Архітектура IBM PC в сучасних ПК дуже і дуже змінилась. С++ — безсмертний, його ідея житиме чуть менше ніж вічно.
Ви не ображайтесь, але важко читати без посмішки, фортран поряд із С основні мови на сучасних суперкомп'ютерах, уявіть собі, що в природі існують не лише IBM PC.
Коли вам тре для вашого ПС, то я користуюсь http://software.intel.com/sites/products/c.../flin_brief.pdf (він комерційний і досить дорогий, але якщо вам для не комерційного використання, ви можете зареєструватись, пообіцяти, що не будете робити комерції :) , скачати, й вони вам вишлють ключ), ну й звичайно у лінуксі є стандартні g95 та gfortran.
Щодо мертвого фортрана, то фортран як відомо мертвий із 1957 року :ggggg: .
http://fun3d.larc.nasa.gov/
http://users.monash....lash/index.html
http://www.talys.eu/
http://www.cse.scitech.ac.uk/ccg/software/...OLY/index.shtml
http://www.ap.smu.ca/~dclarke/zeus3d/
хоч з цих лінків видно, що він трохи схожий на зомбі <_<
  • 0

#139 Lactarius

Генеральний писар

• Користувачі
  • 976 повідомлень

Відправлено 29.10.2009 – 21:01

Цитата

Ви не ображайтесь, але важко читати без посмішки, фортран поряд із С основні мови на сучасних суперкомп'ютерах, уявіть собі, що в природі існують не лише IBM PC.
Уявіть собі що С++ та С існують не тільки на IBM PC
Intel® C++ Compiler Professional Edition for Mac OS* X

А те що Інтел волочить за собою труп фортрана так само як некрософт віжуаль бейсік то це їм явно не в плюс.

Повідомлення відредагував Lactarius: 29.10.2009 – 21:17

• 0

#140 FT232BM

私は人々嫌い

• Користувачі
  • 3435 повідомлень
  • Місто:Київ-&gt;НТУУ &quot;КПІ&quot;

Відправлено 29.10.2009 – 21:32

Компілятор від Інтела то звичайно круто))) Та і на супер комп'ютерах він використовується. Але він вузьконаправлений, на Сі можна писати що завгдно від математичних алгоритмів до програмування будь-якого харду та складних графічних інтерфейсів. Мова така ж поширена як АК47. Так, Фортран зроблений тільки під математику, але в цьому сегменті у нього є конкуренти на зразок Matlab, нехай він інтерпретується(матлаб) і не найшвидший, але туди загнано добіса багато гарних алгоритмів і неймовірно зручно програмувати. А коли треба швидкий алгоритм відкриваєш книжку по дискретці та пишеш на асемблері. Ті ж версії фортрана, що існують зараз, очевидно не надто поширені.
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних