Перейти до вмісту

падіння культури

Повідомлень в темі: 22

#21 Sergiy_K

Старійшина

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 6889 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:штори

Відправлено 30.11.2008 – 19:23

Перегляд дописуNomad (29.11.2008 20:24) писав:

Культура впала на дно і почала копати яму
каналізаційну? :cry: ну це краще ніж "впала і віджалась!"
  • 0

#22 Одісей

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 67 повідомлень
  • Стать:Чоловік

Відправлено 30.11.2008 – 19:55

Нажаль перевилася у нас інтелігенція і народовольці. Тай їхні "ходіння у народ" ніколи не були вдалими. Культура - процес глобальний а український народ майже за весь період свого національного існування крокував під польські, австрійські і радянські марші кудись у протилежну сторону від свого світлого майбутнього. Не виробивши своєї культури та самоідентичності ми змущені скласти зброю перед чужими впливами і, в недалекому майбутньому, асимілюватися...
  • 0

#23 Блискавиця

ωριμότητα

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2624 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Київ

Відправлено 04.03.2009 – 23:07

Перегляд дописуSergik (18.11.2008 15:46) писав:

детальніше
тут

ось таке трапилося вчора, у Львові, я знаю що таке трапляється не тільки у моєму місті, і не тільки в театрі, також таке і в кіно спостерігав. що треба робити щоб запобігти такому недбальскому ставленню до мистецтва? невже треба фейсконтролі проводити, і ставити режим як при перетині кордону задля відвідування таких місць?
Я не думаю, що в Москві або в іншому місті на території пострадянського союзу люди культурніші, чи що поведінка кардинально відрізняється.
Але я думаю, що з Москви до нас приїздять на гастролі в основному за грошима, а не для "привнесення великого мистецтва".
Актори, які були відомі за радянських часів, зараз в Росії вже переважно нікому не потрібні. Невесело дивитися на різні театри московських пенсіонерів, які періодично відвідують міста України.
В Ахіджакової й раніше добре виходили проникливі і зворушливі ролі. Думаю, що в Мосвкві такої фрази вона не змогла б сказати, навіть якби й були всі підстави. Певно наболілі проблеми старих артистів прорвало у Львові, де можна було зіграти одну з останніх пронизливих ролей, та привернути до себе хоч якусь увагу.
Сумно і невтішно, але не через відсутність культури глядачів саме на цій виставі. А через те, що велике мистецтво і справді наразі не представлене ні в театрі, ні в кіно, ні де-інде на пострадянському просторі.
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних

Магазин кубиков Рубика Cubes.in.ua