Перейти до вмісту

Фотографії колишніх

Повідомлень в темі: 131

#81 Nameless One

ЧВ

• СуперМодератори
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2259 повідомлень
  • Стать:Чоловік

Відправлено 04.02.2011 – 21:43

Перегляд дописуПластун (4.02.2011 21:33) писав:

В мене колишніх нема і проблем нема. :)
Все буває вперше.
  • 0

#82 Sergiy_K

Старійшина

• Користувачі
  • 6889 повідомлень
  • Місто:штори

Відправлено 04.02.2011 – 22:16

Перегляд дописуNameless One (4.02.2011 21:31) писав:

Раніше фотографії були на папері. І їх у кожного було зазвичай не так багато як тепер, коли тисячі фоток на диску D. Колись фото несли у собі якусь сакральну цінність. Люди клали їх у рамочки. Носили у гаманцях. І звісно процес знищення фото після розлучення був для декого своєрідним ритуалом. Принаймні якимось дійством. Можна було ритуально спалити фото. Чи повідрізати голови. Або порізати шредером, чи навіть краще перемолоти на м'ясорубці і спустити в унітаз.
А що зараз? Натиснув клавішу Delete і все. Ніякої духовності.

Неймлес, не жлобись, розплав вінт
  • 0

#83 Квiточка

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 44 повідомлень
  • Стать:Жінка

Відправлено 05.02.2011 – 09:27

Перегляд дописуЛастiвочка (4.02.2011 21:25) писав:

хмм...а що виходили заміж не по-любові? невже вийшовши заміж так тягнуло минуле? Перепрошую коли питання нетактовне (можна не відповідати)

Все таки я скажу чому так написала.Любов була,але просто були такi моменти з бившими,якi згадувала з посмiшкою на устах.Та й хто не згадуэ минулих хлопцiв,будучи замiжньою.Та всi,я впевнена!!!Спалила фото,бо чоловiк весь час питав,а хто це,а шо це?
  • 0

#84 Крихітка

Мрійниця

• Модератори
  • 4030 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківськ, Castelló, Ibiza, Hildesheim

Відправлено 05.02.2011 – 09:49

Тю,чоловік що, недалекий якийсь? Ніби жінка не має права на спогади.
  • 0

#85 Halka

Старійшина

• Користувачі
  • 2314 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 05.02.2011 – 11:20

Перегляд дописуКвiточка (5.02.2011 09:27) писав:

Все таки я скажу чому так написала.Любов була,але просто були такi моменти з бившими,якi згадувала з посмiшкою на устах.Та й хто не згадуэ минулих хлопцiв,будучи замiжньою.Та всi,я впевнена!!!Спалила фото,бо чоловiк весь час питав,а хто це,а шо це?
Чоловік мабуть ревнивий і власний? Скоріш за все він не дуже добре до тебе ставиться, але віддавати нікого не хоче.

Перегляд дописуКрихітка (5.02.2011 09:49) писав:

Тю,чоловік що, недалекий якийсь? Ніби жінка не має права на спогади.
Треба робити так, щоб жінка думала тільки про чоловіка а не про колишніх.
  • 0

#86 Крихітка

Мрійниця

• Модератори
  • 4030 повідомлень

Відправлено 05.02.2011 – 11:25

Перегляд дописуHalka (5.02.2011 10:20) писав:

По-перше, це вже від чоловіка залежатиме, чи буде у жінки час на роздуми про колишніх)
По-друге, роздумувати і згадувати - зооовсім різні речі. Вважаю, що спогади мають право на існування, з ким би вони не були пов"язані, якщо вони хороші. А чоловік якщо забирає можливість зберігати ці хороші спогади - тиран, деспот і узурпатор)) Під старість у людини нічого дорожчого за спогади про своє життя не залишається. І тих немає? Не думаю, що чоловік має право забирати це у своєї половинки, якщо не ідіот - зрозуміє, що їй простір треба, якщо ревнивий -хай лікується.
  • 0

#87 Halka

Старійшина

• Користувачі
  • 2314 повідомлень

Відправлено 05.02.2011 – 11:29

Перегляд дописуКрихітка (5.02.2011 11:25) писав:

По-перше, це вже від чоловіка залежатиме, чи буде у жінки час на роздуми про колишніх)
По-друге, роздумувати і згадувати - зооовсім різні речі. Вважаю, що спогади мають право на існування, з ким би вони не були пов"язані, якщо вони хороші. А чоловік якщо забирає можливість зберігати ці хороші спогади - тиран, деспот і узурпатор)) Під старість у людини нічого дорожчого за спогади про своє життя не залишається. І тих немає? Не думаю, що чоловік має право забирати це у своєї половинки, якщо не ідіот - зрозуміє, що їй простір треба, якщо ревнивий -хай лікується.
Не знаю як в тебе, але я про колишніх думаю дуже рідко, хіба або десь зустріну, або хтось щось про них розкаже.
нічого не маю проти щоб люди зберігали фотки колишніх, але якщо мій хлопець захоче щоб я їх десь заховала подальше, то нічого проти не маю - минуле має залишатись в минулому, а спогади і так завжди будуть зі мною, мені для цього не треба на картинку дивитись.
  • 0

#88 Крихітка

Мрійниця

• Модератори
  • 4030 повідомлень

Відправлено 05.02.2011 – 11:32

Ну, "сховати подальше" - це не те ж саме що знищити. Само собою, вивішувати їх на стінки ніхто і не каже)) Але якби у мене коханий попросив їх зовсім знищити (теоретично, бо в мене таких фото і немає, я вже тут писала) - не погодилась би.
  • 0

#89 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 05.02.2011 – 11:32

Перегляд дописуHalka (5.02.2011 12:29) писав:

а спогади і так завжди будуть зі мною, мені для цього не треба на картинку дивитись.
це привід знищувати фото(якшо такі були) ?

я от знаю, що мій колишній хлопець має мої фото у себе в портфоліо. мені б навіть жалко було,якби він їх повидаляв.
  • 0

#90 Halka

Старійшина

• Користувачі
  • 2314 повідомлень

Відправлено 05.02.2011 – 11:35

Перегляд дописуКрихітка (5.02.2011 11:32) писав:

Ну, "сховати подальше" - це не те ж саме що знищити. Само собою, вивішувати їх на стінки ніхто і не каже)) Але якби у мене коханий попросив їх зовсім знищити (теоретично, бо в мене таких фото і немає, я вже тут писала) - не погодилась би.
Тю, та можу і знищити. Я і так їх не переглядаю.

Перегляд дописуSensssorika (5.02.2011 11:32) писав:

це привід знищувати фото(якшо такі були) ?

я от знаю, що мій колишній хлопець має мої фото у себе в портфоліо. мені б навіть жалко було,якби він їх повидаляв.
Якщо я ті фото не переглядаю, то нашо вони мені місце мають займати на комп'ютері, або десь вдома на поличці?
А фотки з портфоліо я б і сама не викидала, якщо гарна професійна робота - то ж так не можна.
  • 0

#91 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 05.02.2011 – 11:38

Перегляд дописуHalka (5.02.2011 12:35) писав:

Якщо я ті фото не переглядаю, то нашо вони мені місце мають займати на комп'ютері, або десь вдома на поличці?
А фотки з портфоліо я б і сама не викидала, якщо гарна професійна робота - то ж так не можна.
ну якшо ти фігово на тих фотках вийшла, то можеш і не переглядати гг
бо я вперто переконана, що не лише професійні фотки можуть бути кльовими.
  • 0

#92 Halka

Старійшина

• Користувачі
  • 2314 повідомлень

Відправлено 05.02.2011 – 11:40

Перегляд дописуSensssorika (5.02.2011 11:38) писав:

ну якшо ти фігово на тих фотках вийшла, то можеш і не переглядати гг
бо я вперто переконана, що не лише професійні фотки можуть бути кльовими.
Я рідко на фотках фігово виходжу, і фотки там де ми разом я зберігаю в альбомах які може подивитись будь-хто, а фотки там де він сам вже навіть не зберігаю.
  • 0

#93 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 05.02.2011 – 11:47

Перегляд дописуHalka (5.02.2011 12:40) писав:

Я рідко на фотках фігово виходжу, і фотки там де ми разом я зберігаю в альбомах які може подивитись будь-хто, а фотки там де він сам вже навіть не зберігаю.
якшо абстрагуватися від хлопців, то ти видаляєш усі фотки, які не переглядаєш час від часу, незалежно від того, що на тих фотках (ну там подруги, колишній кіт, вид з вікна і всьо такоє) ?
  • 0

#94 Halka

Старійшина

• Користувачі
  • 2314 повідомлень

Відправлено 05.02.2011 – 11:51

Перегляд дописуSensssorika (5.02.2011 11:47) писав:

якшо абстрагуватися від хлопців, то ти видаляєш усі фотки, які не переглядаєш час від часу, незалежно від того, що на тих фотках (ну там подруги, колишній кіт, вид з вікна і всьо такоє) ?
Якщо на фотах я, або моя родина то фотки не видаляє. Записую на диски і складаю десь де не сильно риюся - суто як пам'ять, щоб через декілька років можна було передивитись яка я чи хтось була і яка зараз.
  • 0

#95 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 05.02.2011 – 12:02

Перегляд дописуHalka (5.02.2011 12:51) писав:

Записую на диски і складаю десь де не сильно риюся - суто як пам'ять, щоб через декілька років можна було передивитись яка я чи хтось була і яка зараз.
от це саме можна застосовувати і до фоток колишніх.

хіба шо вони взагалі нелюдами якимись були, шо тобі неприємно їх бачити/згадувати.
  • 0

#96 Halka

Старійшина

• Користувачі
  • 2314 повідомлень

Відправлено 05.02.2011 – 12:05

Перегляд дописуSensssorika (5.02.2011 12:02) писав:

от це саме можна застосовувати і до фоток колишніх.

хіба шо вони взагалі нелюдами якимись були, шо тобі неприємно їх бачити/згадувати.
Я можу записати фото на диск, але точно знаю що з часом переглядати того не буду. Не люблю вертатися в минуле.
  • 0

#97 Квiточка

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 44 повідомлень

Відправлено 05.02.2011 – 12:32

Перегляд дописуHalka (5.02.2011 11:20) писав:

Чоловік мабуть ревнивий і власний? Скоріш за все він не дуже добре до тебе ставиться, але віддавати нікого не хоче.

Повнiстю згодна зi словами цими.Вiн ревнивий,але в мiру.А те що не хоче вiддавати мене нiкому,то це правда.Просто такоi дури,як я ще треба пошукати.Завжди готовлю,що хоче,говорить що не така,а я продовжую годити,не сидить з дитиною,не хоче з нею гратись,все прощаю.Короче хай попробуэ з якоюсь та жити,то вона мабуть покаже як в свiтi жити.
  • 0

#98 Halka

Старійшина

• Користувачі
  • 2314 повідомлень

Відправлено 05.02.2011 – 12:40

Перегляд дописуКвiточка (5.02.2011 12:32) писав:

Повнiстю згодна зi словами цими.Вiн ревнивий,але в мiру.А те що не хоче вiддавати мене нiкому,то це правда.Просто такоi дури,як я ще треба пошукати.Завжди готовлю,що хоче,говорить що не така,а я продовжую годити,не сидить з дитиною,не хоче з нею гратись,все прощаю.Короче хай попробуэ з якоюсь та жити,то вона мабуть покаже як в свiтi жити.
Не попробує, він гарно біля тебе пристроївся що ти все робиш і все прощаєш, він не відпустить тебе так легко, скоріш за все розкаже тобі що зміниться щоб його його не лишала а потім знов все стане як було. Не вір йому.

Повідомлення відредагував Halka: 05.02.2011 – 12:41

• 0

#99 Sergiy_K

Старійшина

• Користувачі
  • 6889 повідомлень
  • Місто:штори

Відправлено 05.02.2011 – 14:55

Перегляд дописуКрихітка (5.02.2011 11:25) писав:

Не думаю, що чоловік має право забирати це у своєї половинки, якщо не ідіот - зрозуміє, що їй простір треба, якщо ревнивий -хай лікується.
Ага, житплощу, де порозвішувати свої фотки з колишніми у всіх позах :)

Перегляд дописуHalka (5.02.2011 12:40) писав:

він гарно біля тебе пристроївся що ти все робиш і все прощаєш
чудова формула для анального сексу Зображення
  • 0

#100 Монблан

Писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 442 повідомлень

Відправлено 05.02.2011 – 17:27

Перегляд дописуHalka (5.02.2011 12:05) писав:

Я можу записати фото на диск, але точно знаю що з часом переглядати того не буду. Не люблю вертатися в минуле.
А сенс тоді записувати?Це все одно,що купувати книжку,яку не читатимеш
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних