Перейти до вмісту

Фотографії колишніх

Повідомлень в темі: 131

#41 :-)

Пам'яті Помаранчевої Каски

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1199 повідомлень
  • Місто:витверезника

Відправлено 14.11.2008 – 01:01

Handjob. :rolleyes:

Гоню. :blink: Видалив усе з ХДД. Але відносно часто зустрічаю в НЕТі. Контакт і т.п.
Якщо щось "більш насушне" - то валяється в коробці на горищі. Але то скоріше просто якісь документи, листівки, бланки, асоціювати які з певною людиною можу лише я, тому ніяких скандалів, якщо щось, мені не грозить. :ggggg:
  • 0

#42 Dynkan 113

Старійшина

• Користувачі
  • 1721 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Львів

Відправлено 14.11.2008 – 08:17

Перегляд допису_saljama_ (13.11.2008 23:06) писав:

Минуле тримає тебе у голові, а не у фото
а нашо голову грузити, закинути спогади десь на край свідомості щоб немішали, а коли береш фото вони і виринають:rolleyes:
  • 0

#43 БоБриК

Я повернувся !

• Користувачі
  • 3010 повідомлень
  • Місто:Scorpio const.

Відправлено 14.11.2008 – 10:05

Перегляд дописуDynkan 113 (13.11.2008 16:56) писав:

минуле в минулому, лишаються тільки спогади, а з часом чомусь тільки хороші))) може мало часу пройшло?
Ну в основному хороші спогади залишаються тоді коли люди розходяться мирно. А коли з боєм, щоб один одному завдати чим побільше урону, тоді починаєш хороші спогади сприймати за блюзнірство... Тому кожен випадо треба аналізувати окремо.
  • 0

#44 Повітруля

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 41 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Івано-Франківськ

Відправлено 15.11.2008 – 10:31

А я одну фотку здуру спалила...тепер жалію.яка б не була,а пам"ять :ggggg: тим більше вона одна була
  • 0

#45 bdrFsg

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 137 повідомлень
  • Місто:Чернівці

Відправлено 15.11.2008 – 12:23

Минуле має залишатись минулим. Все відправив у небуття.
  • 0

#46 малеча

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 669 повідомлень
  • Місто:вершина самотності

Відправлено 17.11.2008 – 15:07

Ну я в пориві злості порвала всі фото де ми з ним двоє(знаю тупо).. а потім позбирала ті на половину розірвані фото, в торбинку і закинула далеко у тумбочку, там де лежать непотрібні речі, але викидати жалко. Коли починаю наводити лад там. то завжди переглядаю ті фото, і з усмішкою згадую які ми були щасливі і як все сталося.
  • 0

#47 БоБриК

Я повернувся !

• Користувачі
  • 3010 повідомлень
  • Місто:Scorpio const.

Відправлено 19.11.2008 – 15:45

Думаю все залежить від випадку. Якщо розійшлися без бою, то просто скласти в коробочку і тримати. Якщо з боєм то можна і порвати, спалити, відформатувати. Але з голови не випалиш і не відформатуєш. Хіба чекати поки мохом обросте...
  • 0

#48 Legum

Генеральний писар

• Користувачі
  • 735 повідомлень
  • Місто:Луцьк

Відправлено 27.11.2008 – 00:10

все залишилось у неї.....а так як контакти втрачені назавжди і друзями не судилось залишитись, пам'ять про те гасне з шаленою швидкістю....залишаються спогади.....
  • 0

#49 carry

Генеральний писар

• Користувачі
  • 570 повідомлень
  • Місто:Тернопіль

Відправлено 22.02.2009 – 00:58

а я бережу..так в коробочці, фотки, відкритки, різні спогади...хай буде.....зараз боляче, але колись приємно згадати буде)))
  • 0

#50 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень
  • Місто:скіфські вали

Відправлено 22.02.2009 – 02:32

Я то зберігаю всю пам"ять, але деяких колишніх приємніше буде фото побачити на надгробному пам"ятнику...
  • 0

#51 Блискавиця

ωριμότητα

• Користувачі
  • 2624 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 24.02.2009 – 11:10

Я було подумала, що тут вивішують фотки колишніх із домальованими рогами і вусами...ґґґ. Можна перенести у ФоткиФорумлян і зорганізувати <_<
  • 0

#52 carry

Генеральний писар

• Користувачі
  • 570 повідомлень
  • Місто:Тернопіль

Відправлено 24.02.2009 – 11:15

Перегляд дописуБлискавиця (24.02.2009 11:10) писав:

Я було подумала, що тут вивішують фотки колишніх із домальованими рогами і вусами...ґґґ. Можна перенести у ФоткиФорумлян і зорганізувати <_<
ггг.....але то треба буде дзвонити питатись в них дозволу чи можна?...(ото дзвоню я:"Здоров С...))..можна я тут твою фоту вивішу на форумі, ...та нє..просто..трошки пообсир..тебе та й усьо)...ги...ага давайте... <_<
  • 0

#53 Крапля

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 93 повідомлень

Відправлено 27.02.2009 – 20:26

Я теж подумала, що тут фотоальбом:)
Сама нічого не бережу - ну його.
  • 0

#54 Teo

бовдур, булька, кулька, круть!

• Користувачі
  • 2841 повідомлень

Відправлено 20.12.2009 – 00:56

шукайте вконтакті
  • 0

#55 AlexSandra

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 17 повідомлень
  • Місто:Вінницька обл. місто Хмільник

Відправлено 29.12.2009 – 12:30

Деякі зберігаю,а деякі викидаю....
Наприклад, якщо людина викликає в тебе ненависть чи злість то навіщо зберігати її фото...а якщо ж з цією людиною пов"язані щасливі моменти життя і згадуєш її з усмішкою то потрібно зберегти ті спогади=)
  • 0

#56 VONA

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 33 повідомлень
  • Місто:ЛЬВІВ

Відправлено 01.01.2010 – 18:52

а у мене дуже багацько є фоток колишніх хлопців...інколи подивлюсь на них і пригадую що було доброго))та й вони все таки не чужі мені люди :unsure:
  • 0

#57 Гуцулочка

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 25 повідомлень
  • Місто:Раллі &quot;Закарпаття - Львів - Знов Закарпаття&quot;

Відправлено 10.01.2010 – 00:10

От перечитала відповіді, і зараз жалкую, що не зберігала фото колишніх. Тоді вони (і фото, і колишні) мені здавалися дуже непотрібними... А зараз би переглянула, просто згадала, як воно було колись :) а нема
Але з іншого боку - коли побачила в альбомі коханого фото колишньої, такий скандал йому влаштувала :cry:
Так що, на мою думку - можна зберігати, але краще так, щоб не було причин для ревності в ваших теперішніх половинок :)
  • 0

#58 Teo

бовдур, булька, кулька, круть!

• Користувачі
  • 2841 повідомлень

Відправлено 10.01.2010 – 00:16

та да, так як я ревнивий то був би проти якби моя дівчина зберігала фотографії колишніх))
  • 0

#59 Ромашечка

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 293 повідомлень
  • Місто:Чернівці

Відправлено 12.01.2010 – 13:48

Перегляд дописуБандитка (10.01.2010 00:10) писав:

Але з іншого боку - коли побачила в альбомі коханого фото колишньої, такий скандал йому влаштувала :ggggg:
Так що, на мою думку - можна зберігати, але краще так, щоб не було причин для ревності в ваших теперішніх половинок ;)
Я ось теж якось у коханого раптово натрапила на фотки його колишньої. Скандалу не влаштовувала, просто якось неприємно стало чи що. Важко словами пояснити. Знаю, що ми дорослі люди, але все одно... Коханий помітив і видалив усі ті фотки, хоча я про це його не просила. Як-не-як, його життя, його спогади...
А ще здивувала у дописі фраза "теперішні половинки". ;) Я чомусь завжди вважала, що половинка у людини тільки одна може бути. :) А то, виходить, не підійшла одна половинка, можна шукати іншу... Не кожну людину, з якою зустрічається, треба називати своєю половинкою...
  • 0

#60 Ніктамена

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 10 повідомлень

Відправлено 19.01.2010 – 03:40

У всьому є свої плюси - я теж натрапила на фото колишньої дівчини коханого і стало приємно... Якщо до цього мегаревнива я якимось боком підсвідомості вважала її суперницею, то тепер все гаразд - дівчина, важча від мене в 3 рази мені не конкурент. Зрівняйте себе з ексами і усвідомте, що Ви - кращі. :D
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних