Перейти до вмісту

Депутатські бійки

Повідомлень в темі: 56

#21 КаваНеПийПивоЇжБорщ...

Т Чарівне Гімно 2009

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3018 повідомлень
  • Стать:Не скажу
  • Місто:мами

Відправлено 13.11.2008 – 00:50

Цитата

Ага, тільки Жиріновського нам такого ще не вистачає. Хоча...
та не потрібний нам Жирік, в нас своїх вистачає.
а реаліті шоу вийшло б офігенне!..
от наприклад посадили б всіх політиків в тюрягу.
і показували як дом2 чи шось типу того :")
я прикидую як би рейтинги стирибали, якшо крутилиб як Юльку на горшок водять :"))
  • 0

#22 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:скіфські вали

Відправлено 13.11.2008 – 01:08

Перегляд дописуКава з козявками... (13.11.2008 00:50) писав:

та не потрібний нам Жирік, в нас своїх вистачає.
а реаліті шоу вийшло б офігенне!..
от наприклад посадили б всіх політиків в тюрягу.
і показували як дом2 чи шось типу того :")
я прикидую як би рейтинги стирибали, якшо крутилиб як Юльку на горшок водять :"))
Ну, не сперечаюсь, що Юлі там теж місце. Але для шоу краще би підійшли Вітренко, Чародєєв, Волков, Янукович... та мабуть пів ВР згодилось би.)
  • 0

#23 D1m{@}

Писар

• На перевірці
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 429 повідомлень
  • Стать:Чоловік

Відправлено 13.11.2008 – 09:50

Депутату битися не личить. Він тим самим принизує гідність країни, в очах світа.
Смішно, гідко і боляче, що Україні твориться такий безлазд.
Замість того, щоб об'єднатись заради майбутнього нашої країни, вони її розвалюють з середини. А нашим ворогам це на руку.
Виникає логічне питання. Для чого тоді нам ці депутати? Якщо толку від них не має!

Повідомлення відредагував D1mon: 13.11.2008 – 09:51

• 0

#24 bendera.UA

Комбінатор....мясо-горілчаного комбінату.

• Користувачі
  • 2306 повідомлень
  • Місто:вокзал Київ-Пас - Дарниця

Відправлено 13.11.2008 – 10:04

Цитата

Депутатські бійки, ваше ставлення до подібного
Намана - те ще шоу. От тільки крім Ельбруса Тедеэва (103-й номер партії регіонів і за сумісництвом Олімпійський чемпіон Афін-2005, трьоразовий чемпіон світу-95,99,2002, дворазовий чемпіон Європи, бронзовий призер Олімпійський ігор в Атланті-96, заслуженний майстер спорту з вільної боротьби) ввести б до ВРУ ще й когось з Кличків :prapor3:
Ото були б "Бої без правиЛ" :) Видовище їтіть :) А головне, хто б не переміг - піднімуть укоаїнський прапор, заграє наш гімн переможцю :) ................ :) і нація задоволена - очей від каналу РАДА відірвати не зможе................ як і пів світу.....
Так і бачу цю феєричну картину: спікер (пофіг який вже) оголошує з трибуни:
- В правому кутку сесійного рингу Волоооооодиимииииииррррррр (або Віталій - не суть важливо) Клііііііііііііічкоо!!!!!!!!!!!!!!!
Опозіціонери (чи ким вони там на той момент будуть) зривається в оваціях, гремлять фонфари, нардеп-важковаговик виходить під музику AС/DC в помаранчовому халаті в оточенні своїш прибічників і брата (традиції порушувати не можна ж)......................
- В лівому кутку сесійного рингу Єльбруууууууууууууусссс Тедеєєєв!!!!!!
Бурна реакція регіоналів і їх прибічників, вигуки "Бруся давай!!", в зал під звуки лізгінки в облягаючому блакитно-білому тріко з депутатським знакком вбігає народний обранець борець................................

І ПАНЄСЛОСЬ.................................

П.С. - а насправді, було б то весело, аби не так прикро. Замість того щоб лад в країні наводити - демонструють своє свинство і з парламенту виїзну гастроль цирку-шапіто влаштовують.....
  • 0

#25 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень

Відправлено 13.11.2008 – 10:29

Перегляд дописуD1mon (13.11.2008 09:50) писав:

Депутату битися не личить. Він тим самим принизує гідність країни, в очах світа.
Смішно, гідко і боляче, що Україні твориться такий безлазд.
Замість того, щоб об'єднатись заради майбутнього нашої країни, вони її розвалюють з середини. А нашим ворогам це на руку.
Виникає логічне питання. Для чого тоді нам ці депутати? Якщо толку від них не має!
Ну так недаремно Ющенко той цирк хоче розігнати. От лише прикро, що на зміну цих, прийдуть такі ж паяци...

Перегляд дописуbendera.UA (13.11.2008 10:04) писав:

П.С. - а насправді, було б то весело, аби не так прикро. Замість того щоб лад в країні наводити - демонструють своє свинство і з парламенту виїзну гастроль цирку-шапіто влаштовують.....
Але ж мусять вони хоч якось "засвітитись". Спочатку депутати "брали" на розум, наступні скликання по-трохи гроші перемагали, а тепер, мабуть, сила...
  • 0

#26 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 13.11.2008 – 10:31

Перегляд дописуОлеська (13.11.2008 10:29) писав:

Ну так недаремно Ющенко той цирк хоче розігнати. От лише прикро, що на зміну цих, прийдуть такі ж паяци...

звісно прийдуть. Я он кому не пропоную партію створити і йти на вибори - усі сповзають з цієї теми. Тільки й вміємо - стогнати, які вони там усі погані.
  • 0

#27 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень

Відправлено 13.11.2008 – 10:34

Перегляд допису-=VJ=- (13.11.2008 10:31) писав:

звісно прийдуть. Я он кому не пропоную партію створити і йти на вибори - усі сповзають з цієї теми. Тільки й вміємо - стогнати, які вони там усі погані.
Я "за", тільки:
1. Де взяти такі гроші?
2. Яка ідея партії?
  • 0

#28 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 13.11.2008 – 10:36

Перегляд дописуОлеська (13.11.2008 10:34) писав:

1. Де взяти такі гроші?

Які "такі"?
Реєстрація партії коштує 300 баксів - особисто для мене це не проблема.
Які ще гроші потрібні?

Перегляд дописуОлеська (13.11.2008 10:34) писав:

Яка ідея партії?

Я б сказав, що в першу чергу вигнати усіх, хто там зараз сидить, к бісовій матері, але хоч за таку ідею проголосує щонайменше півкраїни, та з такою ідеєю не зареєструють, тому для документу буде одна, по факту - інша :)
  • 0

#29 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень

Відправлено 13.11.2008 – 10:42

Перегляд допису-=VJ=- (13.11.2008 10:36) писав:

Які "такі"?
Реєстрація партії коштує 300 баксів - особисто для мене це не проблема.
Які ще гроші потрібні?

Я б сказав, що в першу чергу вигнати усіх, хто там зараз сидить, к бісовій матері, але хоч за таку ідею проголосує щонайменше півкраїни, та з такою ідеєю не зареєструють, тому для документу буде одна, по факту - інша :)
Віджею, ну це ж несерйозно.)
А гроші на передвиборну агітацію?
Ідеологію все ж потрібно. І треба було б добряче над нею попотіти.

В принципі мені теж не шкода було б грошей. Та й цікаво було б спробувати себе у чомусь новому. І, якщо серйозно до цього підійти, то можна було б і створити.
  • 0

#30 Lady Erato

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 882 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 13.11.2008 – 10:58

Цікаве запитання теми.. Звісно, що негативне.. кому ж таке подобатись може? хоча, раз ніхто цьому не може (а я не вірю, що не може, просто не хоче) запобігти, значить циррррк таки людям подобається :) :)

Я вважаю, що в політиці мусить бути взаємоповага і цивілізованість, культура, адже політики - це ж обличчя народу (я розумію, що красою народ відать не вдався, та все ж).. Тобто, бійками стосунки виясняти мають поза камерою (якщо вже так хочуть), це ж в першу чергу самоприниження! Так як депутати вибрали собі такий життєвий шлях, то вже зобовязані дотримуватись елементарних правил етикету, стриманості і терпимості, а не жити за інстинктами.
  • 0

#31 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 13.11.2008 – 10:59

Перегляд дописуОлеська (13.11.2008 10:42) писав:

Віджею, ну це ж несерйозно.)

Було б бажання робити все серйозно.

А гроші на передвиборну агітацію?

Яку? На Вас сильно впливає та агітація, яку застосовують зараз усі сучасні сили - усі ці бігморди, ролики, роздавайки в наметах? Особисто на мене - абсолютно ні. Найвпливовіша агітація зараз - живе спілкування з людьми. А воно безкоштовне, якщо не рахувати витрати часу.

Ідеологію все ж потрібно. І треба було б добряче над нею попотіти.

Нема там над чим особливо пітніти - просто сідається і за кілька годин робиться статут партії.

Та й цікаво було б спробувати себе у чомусь новому. І, якщо серйозно до цього підійти, то можна було б і створити.

Ну, особисто для мене це не надто нове, бо громадські організації я вже створював, розвивав і підтримував. Нічого особливо складного в цьому нема - головне бути упевненим в собі і твердо знати, чого хочеш.

Так ось зі свого досвіду кажу - для створення будь-чого громадського (хоч партії, хоч об"єднання - нема значення) не грають ролі гроші. Для цього навіть не грають особливої ролі зв"язки" - вони з"являються в процесі роботи. Найголовніше для створення - це людський ресурс. Це оте ядро з кількох десятків чи сотень людей з активною позицією, які можуть працювати для цього об"єднання.
Пам"ятаєте вираз "дайте мені десять гарних агітаторів і я переможу будь-яку армію"? Саме за цим принципом змінювались державні устрої в країнах Європи за останнє століття. Без людей будь-яка грошовита партія - мертва, це чудово демонструє зараз ЄЦ. З гарним ядром - навіть партія-"жебрак" приходить до влади.
  • 0

#32 comdev

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 119 повідомлень
  • Місто:Kyiv

Відправлено 13.11.2008 – 11:07

В мене викликає тільки злість! Тому що ними керує не любов і пареживання за звичайних людей, а бажання подовше не відриватися своє рило від корита! Це не зовсім те, за що він був обраний. Десь читав статтю, що за період роботи парламенту було прийнято законів і спожито грошей (наших як платників податків), що один закон обходився в 10 000 $. Це при тому що в країні криза. Ой, дограються вони одного дня!
  • 0

#33 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень

Відправлено 13.11.2008 – 11:09

Перегляд допису-=VJ=- (13.11.2008 10:59) писав:

Було б бажання робити все серйозно.
бути упевненим в собі і твердо знати, чого хочеш.

Та бажання - хоч відбавляй!)

Цитата

Яку? На Вас сильно впливає та агітація, яку застосовують зараз усі сучасні сили - усі ці бігморди, ролики, роздавайки в наметах? Особисто на мене - абсолютно ні. Найвпливовіша агітація зараз - живе спілкування з людьми. А воно безкоштовне, якщо не рахувати витрати часу.

Час - раз. Гроші на бензин та сам транспорт - два. Щодо агітації, то вона на мене, на Вас не справляє враження, а на простий люд - ще й як!)

Цитата

Ну, особисто для мене це не надто нове, бо громадські організації я вже створював, розвивав і підтримував. Нічого особливо складного в цьому нема - головне бути упевненим в собі і твердо знати, чого хочеш.

Ну так і я маю досвід у створенні громадських організацій.)

Цитата

Так ось зі свого досвіду кажу - для створення будь-чого громадського (хоч партії, хоч об"єднання - нема значення) не грають ролі гроші. Для цього навіть не грають особливої ролі зв"язки" - вони з"являються в процесі роботи. Найголовніше для створення - це людський ресурс. Це оте ядро з кількох десятків чи сотень людей з активною позицією, які можуть працювати для цього об"єднання.
Пам"ятаєте вираз "дайте мені десять гарних агітаторів і я переможу будь-яку армію"? Саме за цим принципом змінювались державні устрої в країнах Європи за останнє століття. Без людей будь-яка грошовита партія - мертва, це чудово демонструє зараз ЄЦ. З гарним ядром - навіть партія-"жебрак" приходить до влади.

Ну так от власне - люди...

А що, може таки спробуємо?)

Перегляд дописуcustomz.org.ua (13.11.2008 11:07) писав:

В мене викликає тільки злість! Тому що ними керує не любов і пареживання за звичайних людей, а бажання подовше не відриватися своє рило від корита! Це не зовсім те, за що він був обраний. Десь читав статтю, що за період роботи парламенту було прийнято законів і спожито грошей (наших як платників податків), що один закон обходився в 10 000 $. Це при тому що в країні криза. Ой, дограються вони одного дня!
При тому, що закони вони ще й приймають для (чи під) себе.
  • 0

#34 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 13.11.2008 – 11:17

Перегляд дописуОлеська (13.11.2008 11:09) писав:

Час - раз. Гроші на бензин та сам транспорт - два.

Та, транспорт - то таке, однак збираюсь машину купувати.
От час - це складніше, оскільки робота у мене така, що з 9 до 18 з понеділка по п'ятницю не вирвешся ніяк. Хіба що я назбираю достатньо грошей, щоб відсотки по депозиту давали мені можливість існувати без роботи взагалі, або принаймні переможу таки начальство і організую власний відділ, аби мати більше вільного часу :)

Щодо агітації, то вона на мене, на Вас не справляє враження, а на простий люд - ще й як!)

Регулярно спілкуюся з колегами в столиці, зі знайомими з рідного райцентру, з родичами в селах - ця агітація вже давно ні на кого не діє. Люди ото кивають, беруть ті прапорці та плакати, а голосують однак по своїм переконанням.

Ну так і я маю досвід у створенні громадських організацій.)

Рибалка рибалку...

А що, може таки спробуємо?)

Це вже тоді тема окремої гілки чи переписки, бо до депутатських бійок вона точно стосунку не має :prapor3: Тим паче, що особисто я в парламенті битися не збираюся в жодному випадку :)
  • 0

#35 Re:z

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 584 повідомлень
  • Місто:К И Ї В

Відправлено 13.11.2008 – 11:22

А шо тут говорити,впринципі?Неподобство..давно вже пора цих депутатів перестріляти :)
  • 0

#36 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень

Відправлено 13.11.2008 – 11:32

Перегляд дописуВ мене новий нік =) (13.11.2008 11:22) писав:

А шо тут говорити,впринципі?Неподобство..давно вже пора цих депутатів перестріляти :)
Типу як в старому пострадянському анекдоті:

Заскакує чоловік з автоматом в Думу:
- Ельцин в зале есть?
Всі переликано разом показують в бік такого ж переляканого Єльцина.
- Борис, пригнись...
  • 0

#37 bamik

салоїд

• Користувачі
  • 2443 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківськ

Відправлено 13.11.2008 – 11:39

Яка партія, яка ГО, терористичну організацію пора створювати. Будем чиновників і можновладців вистрілювати :rolleyes: Доки не працюватимуть належним чином)))
  • 0

#38 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 13.11.2008 – 11:52

Перегляд дописуbamik (13.11.2008 11:39) писав:

Яка партія, яка ГО, терористичну організацію пора створювати. Будем чиновників і можновладців вистрілювати :rolleyes: Доки не працюватимуть належним чином)))

пан вже багато відстрілив?
  • 0

#39 D1m{@}

Писар

• На перевірці
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 429 повідомлень

Відправлено 13.11.2008 – 12:05

Створити партію? Нічого не дасть. Потрібні великі гроші, щоб розкрутити її, щоб люди дізнались про неї. Певні зв'язки теж не завадять.
Панове! Скільки зараз існує партій? Більше 140! І всі в основному мають рейтинг меньше 1%, і більшість партій малоактивні. Про їх існування мало хто знає, з простих громодян. Якщо Ви все таки будите створювати свою партію, я на 100% впевнений, що її чекає таке ж майбутнє.
На мою думку, потрібно голосувати за ВО Свобода. Вона вже розрекламована, і є багато прихильників. Так, ця партія не доскональна. Але вже краще за неї голосувати, ніж за НУНС чи БЮТ. Вони вже показали свою сутність.
  • 0

#40 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 13.11.2008 – 12:12

Перегляд дописуD1mon (13.11.2008 12:05) писав:

Створити партію? Нічого не дасть.

Оптимістично. Цікаво, коли Ваша улюблена "Свобода" створювалась - її автори теж так думали?

Панове! Скільки зараз існує партій? Більше 140! І всі в основному мають рейтинг меньше 1%, і більшість партій малоактивні.

Ви самі описали причину.

На мою думку, потрібно голосувати за ВО Свобода.

Дякую, не цікавить.

Хочеш зробити щось гарно - зроби це сам.
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних