Перейти до вмісту

Чи сварилися ви з викладачами?

Повідомлень в темі: 80

#61 Blackvistaspam

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 125 повідомлень
  • Стать:Чоловік

Відправлено 14.09.2010 – 12:21

Я так розумію бід "фейлом" ти хотів сказати безкоштовна освіта .Люидна яка чесно працювала і виконувала усю "домашню роботу" теоретично не може зафейлити екзамен.
Після університету освіта тільки починается.Навіть якщо і безкоштовна освіта багато хто в буквальному сенсіїї і відпрацьовує ).
Під освітою я розумію тільки знання механіки,генетики,фізики,хімії,інженерне креслення,програмування, пов'язані математикою.
Психологія,філософія- це так тільки хоббідостатньюо притримуватись однієї моделі життя ,чим знати усі.
  • 0

#62 FT232BM

私は人々嫌い

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3435 повідомлень
  • Місто:Київ->НТУУ "КПІ"

Відправлено 14.09.2010 – 16:32

Перегляд дописуBlackvistaspam (14.09.2010 13:21) писав:

Я так розумію бід "фейлом" ти хотів сказати безкоштовна освіта .Люидна яка чесно працювала і виконувала усю "домашню роботу" теоретично не може зафейлити екзамен.
Після університету освіта тільки починается.Навіть якщо і безкоштовна освіта багато хто в буквальному сенсіїї і відпрацьовує ).
Під освітою я розумію тільки знання механіки,генетики,фізики,хімії,інженерне креслення,програмування, пов'язані математикою.
Психологія,філософія- це так тільки хоббідостатньюо притримуватись однієї моделі життя ,чим знати усі.
Ну як сказати,іноді просто лінь готуватись. Без підготовки дуже важко. Звісно в голові щось залишається, але ж треба не щось а все.
А ти справжній провокатор, не раджу наїзджати на філософів. Крайності-- завжди тупо.
  • 0

#63 Blackvistaspam

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 125 повідомлень

Відправлено 14.09.2010 – 18:04

Бачити сутність деяких речей і говорити там де інші мовчать -це не зовсім провокація . Хоча між імітатором і провокатором різниця невелика,але вона є.В інституті рідко існує сприятливе середовище для вивчення того чи іншого предмету ,хоча інститути для того і створювались ,щоб виховати спеціалістив та створити грунт для поглибленого вивчення спеціальностей.
Філософ - це дуже розмитий термін,кожна людина може назвати себе філософом .Шукач певних істин більш уточнююче питання. І які ж стини шукають ті філософи ,яких я намагаюсь "спровокувати" ? . Незнаючи які істини вони шукають : я не можу знати ,що вони філософи.
  • 0

#64 Vitter

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 30 повідомлень

Відправлено 23.09.2010 – 23:37

Я з вчителями і викладачами не сварився, це вони зі мною сварилися))))))

В школі були хоча б деякі вчителі, які поважали мислячих дітей))) А в університеті мене хотіли виганяти практично з кожної пари)))) Там не любили людей, які знають чуть більше за викладачів, вміють задавати питання, вміють відстоювати свою думку, і крім того ще й щось робити своїми руками))) Але я так і ніразу не виходив з пари коли виганяли)))
  • 0

#65 FT232BM

私は人々嫌い

• Користувачі
  • 3435 повідомлень
  • Місто:Київ->НТУУ "КПІ"

Відправлено 23.09.2010 – 23:52

Перегляд дописуVitter (24.09.2010 00:37) писав:

Я з вчителями і викладачами не сварився, це вони зі мною сварилися))))))

В школі були хоча б деякі вчителі, які поважали мислячих дітей))) А в університеті мене хотіли виганяти практично з кожної пари)))) Там не любили людей, які знають чуть більше за викладачів, вміють задавати питання, вміють відстоювати свою думку, і крім того ще й щось робити своїми руками))) Але я так і ніразу не виходив з пари коли виганяли)))
Непризнаний геній :( Не уявляю щоб викладачу не подобавсямислячий студент. Звичайно є дебіли-студенти, які без підготовки задавали тупі питання, яб теж розгнівався, але нічо їх усіх відрахували потім.
  • 0

#66 Vitter

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 30 повідомлень

Відправлено 24.09.2010 – 00:08

Цитата

Непризнаний геній Не уявляю щоб викладачу не подобавсямислячий студент. Звичайно є дебіли-студенти, які без підготовки задавали тупі питання, яб теж розгнівався, але нічо їх усіх відрахували потім.
От в цьому і вся проблема була, що питання були по суті, оскільки мені дійсно було цікаво.

Але було так як я писав вище))
  • 0

#67 Natalie)

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 352 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Івано-Франківськ

Відправлено 24.09.2010 – 09:51

Ой знаємо ми ці питання по суті. Одна моя одногрупниця запитала викладача (у нас була тема про Шевченка) чи справді він бухав)
Думаю, вона теж вважала що це питання "по суті"
  • 0

#68 Вадя Ротор

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 531 повідомлень
  • Місто:КИЇВ, Криве Озеро

Відправлено 25.10.2010 – 11:56

Перегляд дописуКрихітка на 1000000 гривень (11.11.2008 17:31) писав:

Щойно на останньому уроці з етичкою посварилась..погляди не співпадають
Ну, етика й мораль - такі відносні поняття, що тут навряд чи можуть бути стандартні підходи і погляди, тож це нормально, коли з питань етики погляди не збігаються.

Перегляд дописуКрихітка на 1000000 гривень (11.11.2008 17:31) писав:

Ну як не сваритись з людиною яка нам ще на початку року сказала-мене не цікавить ваша думка,я знаю що правильно а що ні
Тобто етичка сама завалює свій предмет із самого початку :rolleyes:
я би з такою сварився :ggggg: та я часто сварився, особливо мені подобалося дратувати викладачів в інституті обгрунтуванням своїх тверджень: коли я щось стверджував протилежне до їхніх переконань і обгрунтовував це від і до, так, що їм нічого було відповісти - це такий кайф дивитися на їхні обличчя в такі моменти!

В школі, звісно, такі штуки не проходили, оскільки в шкільні роки мої здібності до полеміки і широта світогляду надто сильно відрізнялися від учительських і мені важко було з ними посперечатись. Але в інституті я відірвався по повній. Мене за все хотіли кілька разів виганяти, кілька разів робили догани, водили до декана, заставляли писати пояснювальні записки і т.д. Головним, що я вивчив за роки навчання в інститутах були людські відносини, розуміння гнилих людей і причин, чому люди прогнивають, і така проста істина: скільки б людині років не було, але якщо вона сама по собі дурна і примітивна, то з віком це не зміниться - з віком людина може надбати знання, ерудицію, але якщо вона не навчилася виносити уроки зі свого життя, аналізувати життєві події й робити висновки, якщо вона упорствует в своём заблуждении і в дискусії їй важлива не істина, а підтримання свого високого ЧСВ, то така людина не заслуговує на повагу і з нею можна і варто сперечатися, щоб їй самій наочно показати, яка ж вона дурна і примітивна.

Повідомлення відредагував Вадя Ротор: 25.10.2010 – 12:10

• 0

#69 bulbashka_aero

Вівця-перевертень

• Користувачі
  • 1577 повідомлень
  • Місто:Кременчук

Відправлено 26.10.2010 – 10:50

Перегляд дописуВадя Ротор (25.10.2010 12:56) писав:

Ну, етика й мораль - такі відносні поняття, що тут навряд чи можуть бути стандартні підходи і погляди, тож це нормально, коли з питань етики погляди не збігаються.

Тобто етичка сама завалює свій предмет із самого початку :happytwo:
я би з такою сварився :) та я часто сварився, особливо мені подобалося дратувати викладачів в інституті обгрунтуванням своїх тверджень: коли я щось стверджував протилежне до їхніх переконань і обгрунтовував це від і до, так, що їм нічого було відповісти - це такий кайф дивитися на їхні обличчя в такі моменти!

В школі, звісно, такі штуки не проходили, оскільки в шкільні роки мої здібності до полеміки і широта світогляду надто сильно відрізнялися від учительських і мені важко було з ними посперечатись. Але в інституті я відірвався по повній. Мене за все хотіли кілька разів виганяти, кілька разів робили догани, водили до декана, заставляли писати пояснювальні записки і т.д. Головним, що я вивчив за роки навчання в інститутах були людські відносини, розуміння гнилих людей і причин, чому люди прогнивають, і така проста істина: скільки б людині років не було, але якщо вона сама по собі дурна і примітивна, то з віком це не зміниться - з віком людина може надбати знання, ерудицію, але якщо вона не навчилася виносити уроки зі свого життя, аналізувати життєві події й робити висновки, якщо вона упорствует в своём заблуждении і в дискусії їй важлива не істина, а підтримання свого високого ЧСВ, то така людина не заслуговує на повагу і з нею можна і варто сперечатися, щоб їй самій наочно показати, яка ж вона дурна і примітивна.
Але якщо людина сама по собі дурна і примітивна і з часом не зміниться, то який сенс з нею сперечатися? Адже вона ваші високі думки збагнути не здатна? Щоб продемонструвати свою "інтелектуальну вищість"? Чи у занадто розумних стільки часу, що вони можуть собі дозволити витрачати його на дурні суперечки? :lol:
  • 0

#70 miles0016

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 13 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 01.12.2010 – 00:18

Постійно сварюсь!!!!мені так набридла ця триклята система освіти і зомбування мізків,що я не можу....постійно валять вчителі,кричать,так ,наче їх хто ріже,часом навіть не на мене,але все одно дістає((
також не розумію спілкування з учнями російською в школі імені Т.Г. Шевченка!
ну загалом не знаходжу я спільної мови з вчителями,скільки не старайся,їм все одно не до вподоби(( :)
  • 0

#71 nipkin

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 34 повідомлень

Відправлено 01.12.2010 – 14:36

сварюсь до сих пір і навряд чи перестану :)
  • 0

#72 Монблан

Писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 442 повідомлень

Відправлено 02.12.2010 – 16:34

Перегляд дописуnipkin (1.12.2010 14:36) писав:

сварюсь до сих пір і навряд чи перестану :happy1:
Звичайно,перестанеш.Ти ж збираєшся колись закінчити вчитись?
Там гляди,і вже викладачів не буде
  • 0

#73 Білий Дракон

Хлопець

• Користувачі
  • 6385 повідомлень
  • Місто:Палацу

Відправлено 05.12.2010 – 17:39

І на юх посилав. А мій староста в НАУ побив трохи одного (прізвище прєпода Буйвол, хто знає).

Повідомлення відредагував Білий Дракон: 05.12.2010 – 17:40

• 0

#74 sivil

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 54 повідомлень

Відправлено 10.12.2010 – 19:10

Колись давно, ще в училищі, посварився з викладачем інформатики. Це було ще тоді, коли вживали термін ЕОМ, а на заняттях з інформатики складали програми для калькуляторів Електроніка МК61 або Електроніка БЗ 34 (якщо не помиляюсь). І заробив єдину в майже червоному дипломі трійку з інформатики. Зараз - смішно, а тоді - ні
  • 0

#75 Twinkle

Старійшина

• Користувачі
  • 1625 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 10.12.2010 – 21:06

Вернулася (в дещо видозміненому вигляді) на студентську лаву. Знову писала вчора конспект :Р З викладачем сваритися не планую, він цікаво розповідає :ggggg:
  • 0

#76 Igor_Ko

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 17 повідомлень

Відправлено 17.03.2011 – 19:05

Цей вірш - не плід фантазії. Він має своїх дійових осіб. Про них, доречі, колись у своїй книзі писала Ірена Карпа. Тепер ось я спробую описати мій недавній конфлікт у славнозвізній школі №1, в Яремче.

Дійові особи: вчителі та вчителиці, діти різного віку та соціального прошарку. На чолі всього того безладу шнурки і клерки від освіти, що життя віддадуть за галочку у календарному плані. Всруться, щоб вирвати у бутьків учня лишню копійчину, за нібито репетиторство, слиною плюватимуть відстоюючи свою підарастичну совість, що дозволяє бити, нівечити, принижувати дітей, їх родину. І при цьому крутити мудру пику, що мол, ми педагоги (чит. педерасти) зі стажем і знаємо як вчити дітей. Це діти нас ображають, а ми в якості постраждалих. А хто пояснить, чому ми відправляючи наших дітей, подумки молимось, щоб не задзвенів телефон зі школи, швидкої, міліції… моргу.

Школа - сука!

Сьогоді я не буду так багатослівним,
Бо досі з донею старались буть сумлінні.
Якісь плакати, малювання, се і те,
Дістало, завтра в школу зовсім не піде.

Там мали влаштувати КВН,
Костюми, форма…, пили, суки, крові з вен,
Якісь слова роздали,
Виставу срану діти ставить мали.

Моя, як видна досить дівка,
Отримала слова, й крутилася, неначе, цівка,
Але одна придурошна ота, що зветься мантелепа,
Слова її віддала іншій, ї мама має склепа.

Моя у палач, та де ж є справедливість?
Коли яку заткать діру,
То Олю треба попросити,
Там тато й мамо зроблять,
Нема про що і говорити.

Тепер мені терпець урвався,
Я, закипів і не на жарт розперезався,
Десь завтра буду я у вчительській всавлять
Їм попусти, вони на голову вже хочуть срать.

Така ось невесела вийшла оповідка,
Я повбивав би їх, коли б не свідки.
Ви запитали, - чи не вчитель я,
Тамбовський вовк у вчителів - рідня.

Не маю з школою я справи купу літ,
Я підприємець, у мене інша траекторія, політ.
І школу кинув років сто назад.
А вчителів, за шию вивісив би на фасад.

У школі зі смоли розлив казан.
Нехай запам'ятають хто - учитель, хто - тиран.
Нехай наперед думка щира буде,
А як повториться, то знов заграю у війни я дуду.

Це правда все, це слово - без прикрас,
Токим от не веселим вийшов,
мій сьогоднішній розказ.

• 0

#77 lilija

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 67 повідомлень
  • Місто:Шепетівка

Відправлено 17.03.2011 – 22:23

Постійно сварюсь. Це мій життєвий дивіз.
  • 0

#78 milochka

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 706 повідомлень
  • Місто:Кузнецовськ

Відправлено 17.03.2011 – 22:55

В школі дуже часто варилась з швичелями, навіть зараз коли бачать то можуть згадати про це.......відстоювала інтереси всього класу

В університеті також буває, але тут вже стриманіше, оскільки за це можуть віддати документи на руки, страшнувато трохи, але думку відстоюю в любому випадку, сьогожні на парі розв*язувала задачі з адміністративного права, і вишло пересічення норм ( колізія законодавства) вона сказала що в мене не правильно, а коли я запитала як би вона цю задачу розв*язала то відповідід від неї так і ніхто не почув ......п.с. ( а мій варіант все ж таки був правильним)

так що ніколи не бійтеся відстоювати свою думку, не обов*язково сваритись, тихо, мирно і переконливо!
  • 0

#79 Jam27

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 33 повідомлень

Відправлено 06.04.2011 – 07:54

колись було...
  • 0

#80 Olenka_Zelenka

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 162 повідомлень
  • Місто:Золочів

Відправлено 06.04.2011 – 16:38

один раз зажерлася з викладачкою, я її трошки виправила))) вона ніби я не озлобилася, але тої сесії я здавала комісію по її предмету....
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних