Перейти до вмісту

Чи сварилися ви з викладачами?

Повідомлень в темі: 80

#21 Сварус

Старійшина

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3815 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Вінниця

Відправлено 12.11.2008 – 12:03

Перегляд дописуЛастiвочка (11.11.2008 21:13) писав:

Нічого страшного у захисті перед комісією нема. За СВОЮ правду треба боротись
А якщо від цього залежить доля вступу у ВНЗ? Відповідно, чи матиме дитина стипендію чи навпаки батьки платитимуть скажені гроші за навчання? Відповідно, чи дитина матимеш шанс на якусь роботу чи піде в ПТУ і зблядується там. Чи можливо варто дати можливість почути вчителю те, що вона хоче, хай навіть неправду, але при цьому не вгробити своє життя? Впертість, чесність, патріотизм, здоровий глузд - це все речі часто непоєднувані в нашому світі.
  • 0

#22 bdrFsg

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 137 повідомлень
  • Місто:Чернівці

Відправлено 12.11.2008 – 12:32

Було трохи:)
  • 0

#23 Halka

Старійшина

• Користувачі
  • 2314 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Львів

Відправлено 12.11.2008 – 18:54

Сильно не скандалила, але деколи покричати любила.
В мене брат на 2 роки старший - ото він в школі такого натворив!!!, і випустився, і на мені зганяли злість всі ті кому він насолив, мені спершу все рівно було, а потім набридло і я почала огризатись. В мене тоді перша трійка за семестр була, проте залізне алібі перед мамою - то все брат.
А трійка була з української мови, а заробила тому що мене хотів заставити вчитель виступати на якомусь вечорі (а вчитель старенький такий, і вечори в нього нудні і нікому не цікаві), ото я й відмовилась на свою голову.
  • 0

#24 Красунечка

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 663 повідомлень

Відправлено 12.11.2008 – 19:04

оууу.... єс! :)
сьогодні спорила з своєю вчителькою з алгебри. а шо? вона хотіла поставити половині класу одиниці бо ми підручники не взяли... афігєть просто! ніколи вони їй не були потрібні, а тут бац! я юрист(правда майбутній) і я свої права обуреного учня, який не хоче таскати до школи кучу книжок таки відстояла))) всі зрозуміли що зі мною краще не спорити)
та я взагалі люблю поспорити з вчителями... пам'ятаю ще в третьому класі вчителька з англійської щось до мене причепилася і сказала якщо я не вчусь, то можу іти з того класу... а я мала була хамка... сумку на плечі та й пішла)))
і в дев'ятому класі з вчителькою з англ. мови потужно сварилась одного разу... її мій однокласник задовбав, а вона на мені зірвалась... я сказала, що якщо вона так до мене ставиться то я не хочу бути в неї в групі... діло дойшло до того, що я мала переходити, а на наступний день вчителька вибачилась і всьо якось зам'ялось(я не просила вчительку вибачатись :) , але була на неї зла)
вот така я... нагла трохи) але наглість друге щастя)
  • 0

#25 Нечупара

Генеральний писар

• Користувачі
  • 633 повідомлень
  • Місто:ануда

Відправлено 12.11.2008 – 20:32

а у нас географ в школі у своєму кабінеті у всім доступних шухлядках тримав свої фоти ню. ще той збочинець. він з таких людей від яких мене просто верне слизький бридкий пальцем в дупі ковиряється. ну то й досі легенди ходять про наші з ним стосунки. а в універі мені переважно чхати на всіх, але своє фе фекну. заліковкою було кидала... ну і звичайно повна зневага до проросійських розумників, можу собі дозволити)
  • 0

#26 Гуцул

Генеральний писар

• Користувачі
  • 792 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 12.11.2008 – 20:36

І не раз сварився)
  • 0

#27 St1Ng3R

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 112 повідомлень
  • Місто:Україна,Калуш

Відправлено 14.11.2008 – 08:59

Вчителька з української мови (бувша).Вона мені раз була зошит порвала і потім казала щоб я його переписував наново!Ото був прикол... :rolleyes:

Повідомлення відредагував St1Ng3R: 14.11.2008 – 09:00

• 0

#28 Син Перуна

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 229 повідомлень
  • Місто:Рівне-Львів

Відправлено 14.11.2008 – 09:09

а я частенько сварюсь - моя мама викладач))) добре, хоч в мене ніколи не викладала....
  • 0

#29 :-)

Пам'яті Помаранчевої Каски

• Користувачі
  • 1199 повідомлень
  • Місто:витверезника

Відправлено 14.11.2008 – 09:26

В школі якось не до того було - постійні міжусобні мордобої займали 95% часу на перервах та за можливістю - на уроках.
В НУ"ЛП" такого собі викладача БЖД Скіру послав нах, внаслідок відмови доопитати мене на 88 балів з 82-х. За годину прийшов і поставив свою четвірку. Скіра так нічого і не відповів.

А наразі хіба наукові дискусії як з одногрупниками, так і з викладачами. В ВНЗ остаточно дійшло, що навіть коли ти правий інколи краще промовчати - бо на комісії доказуватимеш свою обізнаність в предметі і правоту. :rolleyes:

Повідомлення відредагував Ваще Не Мачо: 14.11.2008 – 09:30

• 0

#30 Archon-ua

Літають тут всякі...

• Користувачі
  • 998 повідомлень
  • Місто:Земля і біля неї...

Відправлено 14.11.2008 – 11:23

ммм.... було... після того перехотілось "вчитись" в універі..

зі. універ таки кинув...

Повідомлення відредагував Archon-ua: 14.11.2008 – 11:59

• 0

#31 Блискавиця

ωριμότητα

• Користувачі
  • 2624 повідомлень

Відправлено 14.11.2008 – 15:12

безліч разів)...одну викладачку ми навіть усунули від викладання в нашій групі, написавши декану колективного листа.
Замість неї попросили дати нам іншого викладача, який прочитав кілька годин курсу, що цікавив нас більше.
  • 0

#32 Ластiвочка

перчинка

• Користувачі
  • 5828 повідомлень
  • Стать:Не скажу
  • Місто:Україна вул Любая8

Відправлено 14.11.2008 – 15:53

Перегляд дописуКиря (12.11.2008 12:03) писав:

А якщо від цього залежить доля вступу у ВНЗ? Відповідно, чи матиме дитина стипендію чи навпаки батьки платитимуть скажені гроші за навчання? Відповідно, чи дитина матимеш шанс на якусь роботу чи піде в ПТУ і зблядується там. Чи можливо варто дати можливість почути вчителю те, що вона хоче, хай навіть неправду, але при цьому не вгробити своє життя? Впертість, чесність, патріотизм, здоровий глузд - це все речі часто непоєднувані в нашому світі.
Ну говорили-балакали і добалакались:rolleyes:. Питається в задачі чи сперечались ви з викладачами? Хмм..а до чого тут вступ, коли вже вчишся? Чи ти маєш на увазі вчителів і погані оцінки у атестаті? Не знаю. Я за себе особисто кажу: в школі проблем не мала, а от коли вчилась в універі то вчилась так, що могла дискутувати і йти і доказувати свою правоту перед комісією. Розумієш? Настільки впевнена була у знаннях і собі, що могла собі дозволити ...Правда це було лише раз. Взагалі вчилась добре, але заучкою ніколи не була, щоб тупо зубрити..в нас гарний викладацький склад був, ну і науковий мій керівник, професор з чималим досвідом практичної роботи добряче муштрувала...багто чому їй завдячу і згадую часто, бо багато речей навчила, які зараз просто допомагають у щоденній роботі
  • 0

#33 Блискавиця

ωριμότητα

• Користувачі
  • 2624 повідомлень

Відправлено 15.11.2008 – 13:11

Між іншим, як не дивно, але викладачі після сварки мені оцінок ні разу не знижували. Навпаки - намагалися бути якомога об*єктивнішими))
Певно не хотіли, щоб я потім оскаржувала ще й оцінку, а може просто хотіли показати, що вони насправді є справедливими...чи щось таке...

До прикладу, я кілька разів підходила особисто до викладача і питала, чому він не викладає українською мовою. Один з них опісля спеціально терміни в лекції перекладав українською:ggggg:...нажаль студенти в Києві теж не всі бажають слухати лекції українською.
  • 0

#34 Nana

Генеральний писар

• Користувачі
  • 751 повідомлень
  • Місто:Dnipropetrovsk

Відправлено 15.11.2008 – 16:59

Питається, а чого сваритися? Нічого ми тим викладачам не докажемо, тоді кому це потрібно?
Так, можна сперечатися, можна сміливо доказувати свою думку або відстоювати свої права. А щоб сваритися... Багато суперечок можна вирішити мирним шляхом.
Хтось тут казав про суперечності з вчителями історії. То й хай собі розказує і доказує що хоче :ggggg: Екзамен здали, оцінку отримали та й ЗАБУЛИ. Зате ви знаєте, що у вас є своя думка. А що ще потрібно?
В мене теж були неприємні моменти у школі та універі, та й в кого їх не було. А щоб кричати "я правий, а ви ні", брєд виходить.
  • 0

#35 Атеїст

Генеральний писар

• Користувачі
  • 683 повідомлень
  • Місто:драстуй, рідне село!

Відправлено 18.11.2008 – 08:38

У школі мав дві затяжні "війни" з учителькою української мови/літератури і вчителем історії. Мовничка хронічно не переварювала неохайних зошитів, а в мене саме з'явилася пристрасть до чорнильних ручок, вміння писати якими приходить не одразу ;) та й почерк сам по собі в мене був жахливий; відповідно вчителька постійно чіплялася до мене з дрібними зауваженнями, а я вважав її рідкісною занудою; з часом я навчився вести зошити акуратніше, плюс мені в залік пішли вміння писати твори й диктанти, і ми подружилися. З істориком було тяжко, бо він мало що скептично ставився до націоналізму, так ще й вимагав багато конспектувати, точніше - тупо переписувати тексти, а я цього терпіти не міг. Словом, у нас були різні погляди на методику викладання :) На щастя, якраз до випускного екзамену ми з гріхом навпіл дійшли до консенсусу.

Nana сказав:

Питається, а чого сваритися? Нічого ми тим викладачам не докажемо, тоді кому це потрібно?
Іноді це потрібно просто "для душі". От в інституті в нас був викладач, котрого я завжди вважатиму безнадійним чмошником - він любив на заняттях обсирати всіх направо й наліво, а на екзаменах страшно ображався, коли його "подарунок від групи" виявлявся меншим, ніж у когось із решти викладачів. Та ще й у будь-якому випадку вважав за необхідне принципово завалити хоч кілька чоловік. Декан цього виродка поважав (про самого декана теж слова доброго не скажу, як і про ректора), тому щось комусь довести було важко - але сварки з цим викладачем приносили мені велике моральне задоволення! Якщо вже я не відчував можливості поставити його на своє місце, то принаймі він мусив знати, яку "повагу" заслужив.
  • 0

#36 Еней

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 366 повідомлень
  • Місто:Рогатин

Відправлено 18.11.2008 – 11:10

В мене кожного дня такі "суперечки". Найзатятіші суперники - вчителька фізики і історії. Така вже я людина-не витримую зверхності учителів і завжди відстоюю свою правду. Але найчастіше це призводить до негативних наслідків для мене, та я ніколи не здаюся. :)
  • 0

#37 -=Українець=-

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 369 повідомлень
  • Місто:Хмельницького

Відправлено 18.11.2008 – 22:42

Оооо!! Це моя тема. Днів 3 назад, розпиляли деревяне стуло, бо найшли пилочку у кабінеті трудового. Шоб ви бачили, що робила наша класна керівничка, воха хтіла нас убити. Кричить, а ми кричимо їй у відповідь, мали писати доповідну директору, але нездала! :)
  • 0

#38 Вареник

banned

• Користувачі
  • 3089 повідомлень

Відправлено 19.11.2008 – 00:13

Перегляд дописуАтеїст (18.11.2008 08:38) писав:

Іноді це потрібно просто "для душі".
Дійсно, я теж себе ловив на тому, що ці диспути мені приносять задоволення) коли ти спокійний як удав, а твій опонент до того розлючений, що ледь не трісне, це приємно :)
  • 0

#39 Вадя Ротор

Генеральний писар

• Користувачі
  • 531 повідомлень
  • Місто:КИЇВ, Криве Озеро

Відправлено 03.04.2010 – 15:09

Сварився і в школі з учителями, і у вузах з викладачами. Бо на світі повно несправедливості і людей, які її уособлюють.
  • 0

#40 ШАХІСТ

ГЕНЕРАЛІСІМУС

• Користувачі
  • 974 повідомлень
  • Місто:ДОНБАСЬКИЙ КРАЙ

Відправлено 03.04.2010 – 15:23

Ні,не сварився,а конфлікти були і багато,я не давав собі права підвищувати голос на викладача,або називати його непристойнини словами,я лише сперичаюся з ними до всирачки,і мене виганяли за директором в школі,а в технікумі за замом і допуском,ух,скільки їх у мене було... Нехай я баран впертий,але ж вони розумніші,повинні бути,але виходить далеко ні-і весь цей мій концерт,для того щоб тягнути час,щоб інші по сміялися,і нерви,вчителю полоскотати,ну в потім мені і вазелін не допомагає... І всерівно я так робив,роблю,і робитиму:lol:гиги
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних