Перейти до вмісту

Заборона продажу алкогольних та тютюнових виробів неповнолітнім особам.

Повідомлень в темі: 25

#21 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 10.11.2008 – 21:11

Перегляд дописуФруктик (10.11.2008 20:58) писав:

І правильно шо заборонили продаж сигарет і алкоголю неповнолітнім! А тепер на хвильку помріємо: От стали ми батьками і нам буде байдуже якшо наші діти в 14-15 будуть в кіоск бігати по-сигарети, а в 16 за пивом? Мені наприклад ні !!! Мало того, я навіть скажу дітям, шоб після 18 років вирішували, травити себе чи набиратись сили і здоров"я. А після 21 хай вирішують чи ставати їм алкоголіками....
Моїбатьки мені ніколи нічого не забороняли. Я могла курити і пити все що мені заманеться. І от результат: всі з моїх друзів кому це забороняли зараз курять і регулярно вживають алгогольні напої.А я- ні) Як виховаєш дитину- так вона і піде.
  • 0

#22 Topper

Т-Безсмертний

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2584 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Львів

Відправлено 10.11.2008 – 21:19

Перегляд дописуSensssorika (10.11.2008 21:11) писав:

Моїбатьки мені ніколи нічого не забороняли. Я могла курити і пити все що мені заманеться. І от результат: всі з моїх друзів кому це забороняли зараз курять і регулярно вживають алгогольні напої.А я- ні) Як виховаєш дитину- так вона і піде.
В мене свої методи виховання, ще + жінка добавить :)

Повідомлення відредагував Фруктик: 10.11.2008 – 21:20

• 0

#23 Петлюра

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 600 повідомлень
  • Місто:Полтава

Відправлено 10.11.2008 – 21:26

Перегляд дописуВ мене новий нік =) (10.11.2008 20:58) писав:

Лєнін жил,Лєнін живе,Лєнін буде жити! :)
Від цієї заборони,в першу чергу,втрачають гроші самі виробники та продавці..Як на мене,усі ці галасливі заходи про заборону продажу тютюну та алкоголю це лише пусті слова для того,щоб створити видимість,що у країнін дійсно піклуються про здоров*я нації..Пройде місяць-другий - продаватимуть так само як і раніше :)
то є трагічна правда.І взагалі поки буде урпа думка що з якогось віку пити можна і треба обов"язково доти і уде дитячій алкоголізм.А то така цікава ситуація в 12р дитині пити ще рано а у 16-18 багато з батьків самі дітям наливають.Вішав би за таке

Перегляд дописуSensssorika (10.11.2008 22:11) писав:

Впринципі логічно)).У мене подібна итуація ну як сказати яне знаю чи заборонили б мені батьки робити все вищеперелічине я просто не пробував тому і на заборони не натикавсь).Забороняють як правило тим хто хоче тому і не дивно що вони в результаті починають е більше палити і пити
  • 0

#24 antip

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 529 повідомлень
  • Стать:Чоловік

Відправлено 16.08.2016 – 21:46

Так, підтверджую, в центральній Україні офіційно неповнолітнім перестали продавати цигарки та алкоголь.
А що до інших регіонів? До західної частини ця заборона вже дійшла?
  • 0

#25 Немі

т-зло, т-дурепа, т-невдаха, т-піся, т-ононіміст. я звьозда.

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2563 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Олімп

Відправлено 30.08.2016 – 02:55

значить, раніше просто так продавали?
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних