Перейти до вмісту

На що звертаєш увагу у протилежної статі?

Повідомлень в темі: 374

#61 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 11.11.2008 – 11:36

Перегляд дописуСВІ†ЛОНОСНИЙ (11.11.2008 03:28) писав:

Те, що для чловіків головне - душевна краса зрозуміло навіть з моєї аватарки!

П.С.
І чим її більше тим вони КРАЩЕ!!
:)
Маю власну теорію про те як характер і поведінка чоловіка залежить від його ..гммм..яєць.Перевірено дослідами:)
А взагалі подібною фігнею не страждаю. мене у жінках гарний живіт приваблює,а не цицьки. Пообвисають з роками,на сідницях целюліт з"явиться...кашмар. Многа кашмара :happy1:
  • 0

#62 Сварус

Старійшина

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3815 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Вінниця

Відправлено 11.11.2008 – 12:32

Перегляд дописуSensssorika (11.11.2008 11:36) писав:

мене у жінках гарний живіт приваблює,а не цицьки
Своя людина, гг. Живіт - наше все :)
В першу чергу звертаю увагу на "загальний образ". Але разом з тим сильно розглядаю нігті і ступінь наявности шпаклівки на фізіономії лиця. Нефарбовані і недовгі нігті - ознака самоповаги/адекватної_самооцінки і відсутності випендьрожу перед іншими особами жіночого роду. А головне - приорітет здоровя перед думкою оточуючих. Загальновідомо (у всякому разі в моєму колі), що жінки більше одягаються та фарбуються аби виглядати крутіше за інших жінок, а не власне заради чоловіків. Більшості чоловікам навпаки довгі жіночі нігті не дуже довподоби. Аналогічно з шпаклівкою морди лиця. Буквально верне від яскравих пик і чітконаведених контурів губ/вій/брів і тд. Так само не довподоби одяг, за якого груди буквально вивалюються. Бридота! Набагато краще невеликі пружні форми, ніж те що викликає асоціації з коровячими дойками)) Цицьки то врятують світ, але не своїми розмірами а формою і пружністю)) Коли ж чудо протилежної статі повернуто спиною, звертається увага на талію. І тут знов ж таки, якщо в особини оголена спина і при цьому всьому ще й часто труси на всебажаючий огляд виставлено, тільки відраза виникає. Образ дами в елегантному пальто чи спідниці мені сприймаєтсья значно більш еротично за топік і явно короткий светер на голу спину. Ну і, звісно, зачіска. Іноді як подивишся на ті зачіски, які роблять собі дівчата на випускні, дні народження чи просто свята - і не знаєш як на те чудо дивитись, аби не засміятися :) А, ще пірсинг. Пробиті вуха - ну вже грець з тим, добре) Але не більше.
  • 0

#63 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 11.11.2008 – 12:54

Перегляд дописуКиря (11.11.2008 12:32) писав:

Буквально верне від яскравих пик і чітконаведених контурів губ/вій/брів і тд. Так само не довподоби одяг, за якого груди буквально вивалюються.
Ти не менше така дівчина привертає більше уваги,ніж та що ненафарбована))

Образ дами в елегантному пальто чи спідниці мені сприймаєтсья значно більш еротично за топік
більшість часу проводжу активно, у спортивному одязі і у топику. Бо на каблках і у блузці не побігаєш,прес не покачаєш і інші фізичні вправи не зробиш- тупо виглядатиме)

А, ще пірсинг. Пробиті вуха - ну вже грець з тим, добре) Але не більше.
Хочу проколоти язика. І живіт. Живіт - для танцю. Язика- здуру :)
  • 0

#64 Сварус

Старійшина

• Користувачі
  • 3815 повідомлень

Відправлено 11.11.2008 – 17:19

Перегляд дописуSensssorika (11.11.2008 12:54) писав:

Я й не заперечую що для більшості це так. Але я не більшість, я - собі один :) А тема про власне а не масове звертання уваги на протилежну стать.

більшість часу проводжу активно, у спортивному одязі і у топику. Бо на каблках і у блузці не побігаєш,прес не покачаєш і інші фізичні вправи не зробиш- тупо виглядатиме)

Хочу проколоти язика. І живіт. Живіт - для танцю. Язика- здуру :)
І що з того? Я теж регулярно роблю вправи для пресу, через день бігаю зранку в лісі і вдаю там що займаюсь тайцзицюань. Іноді з дуру купаюсь в ставку(в кожного дурь своя..). Але чомусь я не ходжу на роботу в спортивному костюмі, вдома в друзів не медитую, і в театр в бейзболці не показуюсь. Чого і Вам бажаю.
  • 0

#65 Вареник

banned

• Користувачі
  • 3089 повідомлень

Відправлено 11.11.2008 – 17:26

Так вона привертає більше уваги, але хто тобі сказав, що то ... як би виразитись... позитивна увага? коли дивишся на таку дівчинку, думка лише одна: напевно в її косметики строк вживання закінчується :)
  • 0

#66 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 11.11.2008 – 17:28

Перегляд дописуКиря (11.11.2008 17:19) писав:

І що з того? Я теж регулярно роблю вправи для пресу, через день бігаю зранку в лісі і вдаю там що займаюсь тайцзицюань. Іноді з дуру купаюсь в ставку(в кожного дурь своя..). Але чомусь я не ходжу на роботу в спортивному костюмі, вдома в друзів не медитую, і в театр в бейзболці не показуюсь. Чого і Вам бажаю.
Я мала на увазі інше. Якшо зустрінеш дівчину у топіку,шортах- в неї якраз ранкова(чи вечірня пробіжка)- не звернеш на неї увагу бо її зовнішній вигялд не відповідає діловому? :)
Кожен ходить у тому в чому йому зручно))
  • 0

#67 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:скіфські вали

Відправлено 11.11.2008 – 17:30

Привертає увагу аки акторка чи.... не будемо про це. Людина яскрава (або ні) сама-по-собі. Якщо хочеш добитись тимчасово захоплення своїм макіяжем, то дєрзай.) Але якщо хочеш виглядати завжди привабливою, то треба над собою працювати, і макіяж сюди не входить.
Пригадується старий фільм про те, як чоловік з жінкою познайомились, сподобались одне одному, перша ніч, зранку він прокидається і в шоці від її зовнішності: вона - в домашньому халаті, без макіяжа, в бігудях і теде. Він утік...

Цитата

Поважаю.) Ніяк себе не заставлю ходити в тренажерну залу. Але, повір, чоловіків не приваблюють накачені животики.)
  • 0

#68 Крихітка

Мрійниця

• Модератори
  • 4030 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківськ, Castelló, Ibiza, Hildesheim

Відправлено 11.11.2008 – 17:33

На форму бороди(ці ямочки... :) ) на очі,вигин брів...на форму лиця в загалі,на взуття і на голос) А за рисами-на аккуратність,вміння вести розмову і почуття гумору)
  • 0

#69 Вареник

banned

• Користувачі
  • 3089 повідомлень

Відправлено 11.11.2008 – 17:34

Перегляд дописуОлеська (11.11.2008 17:30) писав:

Але, повір, чоловіків не приваблюють накачені животики.)
Дійсно, достатньо того, щоб на животику не було занадто багато жирових відкладень :)
  • 0

#70 Сварус

Старійшина

• Користувачі
  • 3815 повідомлень

Відправлено 11.11.2008 – 17:38

Перегляд дописуSensssorika (11.11.2008 17:28) писав:

Я мала на увазі інше. Якшо зустрінеш дівчину у топіку,шортах- в неї якраз ранкова(чи вечірня пробіжка)- не звернеш на неї увагу бо її зовнішній вигялд не відповідає діловому? :)
А, є таке :) Тобто зверну, обов'язково. Сам факт пробіжки вже сам по собі заслуговує на увагу. Але то ж не є повсякденність :happy1: А всі випадки описувати немає бажання, я приділив увагу лиш середньостатистично найбільш довготривалішому :cry: Ви ж погодитесь що ніхто не робить святкових зачісок чи фарбується, аби побігати? :)

Але, повір, чоловіків не приваблюють накачені животики.)
А от я не вірю, крім того як представник чоловічої частини людсвта є більш об'єктивномислячим. У всякому разі по відношенні до себе самого, за всіх не розписуватимусь, а соцдослідження з даного приводу не проводив.
  • 0

#71 ~new~

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 188 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 11.11.2008 – 17:41

перше, на що дивлюся, - руки. якщо нігті брудні - всьо, па-па. не розумію, чого більшість чоловіків вважає, що за своїми руками і нігтями зокрема доглядають лише п...ри і метросексуали. мені, наприклад, неприємно, коли під нігятм в хлопця тонни гімна різного, а руки зашкарублі. ліпше об асфальт піти потертися.
далі має бути чисте взуття. чисте, бажано гарно стрижене волосся.
не люблю перекачаних. вважаю, шо тим компенсують або розумову відсталість, або відсталість росту інших органів.
зовнішність - не принциво. а внутрішні якості.. аби не вийоживался багато. і не був затурканим сором"язливим мальчікам.
  • 0

#72 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 11.11.2008 – 18:16

Привертає увагу аки акторка чи.... не будемо про це. Людина яскрава (або ні) сама-по-собі. Якщо хочеш добитись тимчасово захоплення своїм макіяжем, то дєрзай.) Але якщо хочеш виглядати завжди привабливою, то треба над собою працювати, і макіяж сюди не входить.
Пригадується старий фільм про те, як чоловік з жінкою познайомились, сподобались одне одному, перша ніч, зранку він прокидається і в шоці від її зовнішності: вона - в домашньому халаті, без макіяжа, в бігудях і теде. Він утік...
Поважаю.) Ніяк себе не заставлю ходити в тренажерну залу. Але, повір, чоловіків не приваблюють накачені животики.)
Я косметикою рідко користуюся.
А накачаний живіт і просто живіт- різні речі.Можна мати прес і складочки.А можа мати скаладочки і не мати пресу.Я худенька,мені навпаки кілограми набирати треба)Прес,тобто накачані м"язи живота- це тільки плюс.До того ж народжувати потім легше)І взагалі- то все для себе,коханої.))

Перегляд дописуКиря (11.11.2008 17:38) писав:

Ви ж погодитесь що ніхто не робить святкових зачісок чи фарбується, аби побігати? :)
не люблю не першого ні другого.))
  • 0

#73 Сварус

Старійшина

• Користувачі
  • 3815 повідомлень

Відправлено 11.11.2008 – 18:17

Перегляд допису~new~ (11.11.2008 17:41) писав:

перше, на що дивлюся, - руки. якщо нігті брудні - всьо, па-па. не розумію, чого більшість чоловіків вважає, що за своїми руками і нігтями зокрема доглядають лише п...ри і метросексуали. мені, наприклад, неприємно, коли під нігятм в хлопця тонни гімна різного, а руки зашкарублі. ліпше об асфальт піти потертися.
Ну не всі ж офісний планктон. Є й будівельники, агрономи і тд. Там хоч не хоч, а нігті такими будуть. А якщо весь час і коротко підстригати - дуже незручно працювати на такій роботі.
  • 0

#74 ~new~

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 188 повідомлень

Відправлено 11.11.2008 – 18:24

Перегляд дописуКиря (11.11.2008 18:17) писав:

Ну не всі ж офісний планктон. Є й будівельники, агрономи і тд. Там хоч не хоч, а нігті такими будуть. А якщо весь час і коротко підстригати - дуже незручно працювати на такій роботі.
ну це може обгрунтувати лише жорсткість рук. але нігті все одно мають бути чисті, як на мене. розумію, коли копирсався десь в мазуті, який важко виводиться. але від землі, цементу й іншого можна відмитися-відчистися.
  • 0

#75 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень
  • Місто:скіфські вали

Відправлено 11.11.2008 – 18:38

Перегляд дописуКиря (11.11.2008 17:38) писав:

А от я не вірю, крім того як представник чоловічої частини людсвта є більш об'єктивномислячим. У всякому разі по відношенні до себе самого, за всіх не розписуватимусь, а соцдослідження з даного приводу не проводив.
Ну ти ж не єдиний представник чоловічої статі?..))) Я кажу лише зі свого досвіду.)

Перегляд допису~new~ (11.11.2008 17:41) писав:

далі має бути чисте взуття. чисте, бажано гарно стрижене волосся.
не люблю перекачаних. вважаю, шо тим компенсують або розумову відсталість, або відсталість росту інших органів.
зовнішність - не принциво. а внутрішні якості.. аби не вийоживался багато. і не був затурканим сором"язливим мальчікам.
Теж не люблю "под ногтямі тоску".) Хоча, щодо зашкарублих рук, маю свою думку: мені чоловіка розумного і привабливого з такими руками хочеться витягти з тих умов, через які він і існує з такими руками. Це стосується і жінок.

Перегляд дописуSensssorika (11.11.2008 18:16) писав:

Я косметикою рідко користуюся.
А накачаний живіт і просто живіт- різні речі.Можна мати прес і складочки.А можа мати скаладочки і не мати пресу.Я худенька,мені навпаки кілограми набирати треба)Прес,тобто накачані м"язи живота- це тільки плюс.До того ж народжувати потім легше)І взагалі- то все для себе,коханої.))

не люблю не першого ні другого.))
Великий плюс тобі за спортивну форму.)))
Я теж колись качала прес. Всі колись качали прес. І ті, хто довго качали прес, - знають, які наслідки припинення цього дійства...
  • 0

#76 Вареник

banned

• Користувачі
  • 3089 повідомлень

Відправлено 11.11.2008 – 18:41

Перегляд допису~new~ (11.11.2008 18:24) писав:

ну це може обгрунтувати лише жорсткість рук. але нігті все одно мають бути чисті, як на мене. розумію, коли копирсався десь в мазуті, який важко виводиться. але від землі, цементу й іншого можна відмитися-відчистися.
теж так думав до певного часу... поки місяць не прожив у селі... потім коли приїхав додому, три дні чистив нігті...
  • 0

#77 ~new~

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 188 повідомлень

Відправлено 11.11.2008 – 18:58

Перегляд дописуВареник (11.11.2008 18:41) писав:

теж так думав до певного часу... поки місяць не прожив у селі... потім коли приїхав додому, три дні чистив нігті...
ну я теж колись була у дідуся з бабусею "на відпрацюванні зимового варення". і мені доводилось копати-сапати-вибирати-чистити.. теж руці були не дуж привабливі, але кожного вечора приділяла їм увагу. до міста повернулась зі шкірою і нігтями ліпшими, ніж до того. бабуся каже, шо то земля мені віддячила за працю)
  • 0

#78 Сварус

Старійшина

• Користувачі
  • 3815 повідомлень

Відправлено 12.11.2008 – 11:55

Перегляд допису~new~ (11.11.2008 18:58) писав:

до міста повернулась зі шкірою і нігтями ліпшими, ніж до того
Ключове слово - повернулась. Тобто вже після всіх робіт. А Ви собі уявіть чоловіка, який цілими днями, цілими місяцями, при t +27 пахає на будівництві, прийшов пізно ввечері додому, нажерся і завалився на диван. Думаєте йому тоді до його нігтів? Коли все тіло гуде і крутить? Думаєте він відразу побіжить в ванну кімнату, де в нього купа лосьйонів і засобів для чищення нігтів, і він стане старанно й елегантно те все чистити й промивати? Це Вам не раз в рік пару годин на пару днів земельку погортати сапою, це щоденна важка робота. Щоб та сама дружина чи дитина могли собі понакупляту ту ж купу лосьйонів і фарбувати ті ж нігті.

Повідомлення відредагував Киря: 12.11.2008 – 11:56

• 0

#79 Блискавиця

ωριμότητα

• Користувачі
  • 2624 повідомлень

Відправлено 12.11.2008 – 14:47

Так, це правда. В моєї мами, коли почала жити в селі, руки стали не тільки чорні, а й потріскані. Нігті вже не чистяться. Щоб їх відмити треба місяць чи два пожити в місті, приймати ванночки і відпарювати та відмивати. Тріщини ще довше загоюються. Те ж саме і з ногами.

Умови життя в селі в Україні зараз нелюдські. От в Європі здебільшого не відрізниш міста від села.

По темі. Я до речі не люблю нігті ні фарбувати, ні відрощувати.....бо то по-перше щоденна морока, інакше свіжість вигляду втрачається - не так блищить, потерте, облуплюються. По-друге, я динамічна особа і постійно в русі знаходжуся, тому нігті страждають одразу))...по-третє, нігті, коли довгі часто потрапляють в салат із тертими овочами, що не є добре))
По-четверте, через нігті в людини відбувається важливий зв*язок з навколишнім середовищем (і чутливість краща і "дихання" нігтів, та й всілякі екстрасенси стверджують, що через нігті іде ще й "зв*язок із Космосом :) )))
  • 0

#80 Сварус

Старійшина

• Користувачі
  • 3815 повідомлень

Відправлено 12.11.2008 – 15:34

Перегляд дописуБлискавиця (12.11.2008 14:47) писав:

та й всілякі екстрасенси стверджують, що через нігті іде ще й "зв*язок із Космосом :) )))
О, прямо як з волоссям - антени! Я то думаю чому жінки відрощують довгі нігті і волосся - аби бути мудрішими завдяки звязку з Космосом :)
І, мабуть, даний факт описаний в даній книзі, яка стала бестселером продаж літератури по бізнесу та економіці з 1998р. і до нашого часу.

Повідомлення відредагував Киря: 12.11.2008 – 15:38

• 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних