Перейти до вмісту

На що звертаєш увагу у протилежної статі?

Повідомлень в темі: 374

#321 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 23.04.2013 – 16:42

Перегляд допису_Ex (23.04.2013 – 08:54) писав:

Зазвичай красива людина красива майже всюди (і навпаки). Так шо зря ти рена комплексуєш, маєш гарне тіло, значить і з лицем все ок. ;) тож геть ці смішні прояви коли хочеш показатися, а показуеш або тіке жопу або ноги або на весь зріст але з засвіченою головою. Ще тіке кульок на голову не хватало начепити. Да і кавьора не хвата. Цей "рена-стайл" це таке паліво, білів мі. :yes: А так то розум. Інакше кажучи - найшов, шо поєднати
та хіба ж я комплексую.
я некрасіва і дурна)

а фразочку "Рена-стайл" придумав якийсь тутешній фабрегас, до нього й претензії)
  • 0

#322 Фабрегас

Т Фабрегас 2013

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 5092 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:найкраще на планеті

Відправлено 23.04.2013 – 16:57

Перегляд дописуСенсоріка (23.04.2013 – 16:42) писав:

та хіба ж я комплексую.
я некрасіва і дурна)
навіщо тоді фотки скидаєш?

а фразочку "Рена-стайл" придумав якийсь тутешній фабрегас, до нього й претензії)
хто тут має претензії до тутешнього Фабрегаса?
  • 0

#323 Крихітка

Мрійниця

• Модератори
  • 4030 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Івано-Франківськ, Castelló, Ibiza, Hildesheim

Відправлено 23.04.2013 – 17:19

Перегляд дописуФабрегас (23.04.2013 – 16:57) писав:

хто тут має претензії до тутешнього Фабрегаса?
Я не претендую на правоту, але догадуюсь, що твій нік був вжитий з маленької, як власна назва, яка стала "наріцатєльною" (не знаю, як це буде українською), ну бо ти ж…гуморист)
і да, тут багато страшних людей фотки кидають, що тепер вже страшним і фотку закинуть ніззя?
попереджуючи закиди, себе я теж до ватаги страшних приписую)

добре, поофтопили і фатіт.
звертаючись до автора теми (це ж Вареник вроді був) - назва дискримінує лесбійок і підарасів геїв. І взагалі, нормальні дівчата на чужу дівчачу зовнішність звертають уваги навіть більше, ніж на мужицьку) усі ж чули про "жінка вдягається красиво для того, щоб її оцінили інші жінки"
  • 0

#324 _Ex

STATUS_OK

• Користувачі
  • 1731 повідомлень
  • Місто:Бахмут, Південна Слобожанщина, Україна

Відправлено 24.04.2013 – 08:37

та хіба ж я комплексую.
я некрасіва і дурна)
ну схоже, що комплексуєш. І це дивно в твоєму випадку.)

Цитата

а ти знаєш, я навіть знаю нікнейм цього, за твоїми словами "тутешнього фабрегаса", - це користувач "чорно-біла". Доказ лежить в глибинах відповідної теми, тобто - фотографії форумчан.
Хоча хіба справа в називанні якогось факту, справа в його очевидності. Причому і справа, і зліва. :-D
щоб не видалили орли: мені завжди подобалися занадто недосяжні дівчата. Не космонавтки, але не набагато досяжніші. :D
  • 0

#325 Фабрегас

Т Фабрегас 2013

• Користувачі
  • 5092 повідомлень

Відправлено 24.04.2013 – 09:00

Перегляд допису_Ex (24.04.2013 – 08:37) писав:

а ти знаєш, я навіть знаю нікнейм цього, за твоїми словами "тутешнього фабрегаса", - це користувач "чорно-біла". Доказ лежить в глибинах відповідної теми, тобто - фотографії форумчан.
Хоча хіба справа в називанні якогось факту, справа в його очевидності. Причому і справа, і зліва. :-D
щоб не видалили орли: мені завжди подобалися занадто недосяжні дівчата. Не космонавтки, але не набагато досяжніші. :D
так, справді "Рена стайл" придумав не я

Перегляд дописуКрихітка (23.04.2013 – 17:19) писав:

звертаючись до автора теми (це ж Вареник вроді був) - назва дискримінує лесбійок і підарасів геїв.
форум не ЄСівський а український. У нас їх можна дискримінувати
  • 1

#326 Крихітка

Мрійниця

• Модератори
  • 4030 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківськ, Castelló, Ibiza, Hildesheim

Відправлено 24.04.2013 – 09:37

Перегляд дописуФабрегас (24.04.2013 – 09:00) писав:

форум не ЄСівський а український. У нас їх можна дискримінувати
:D вся суть
  • 0

#327 Фабрегас

Т Фабрегас 2013

• Користувачі
  • 5092 повідомлень

Відправлено 24.04.2013 – 10:09

Зображення

кожний звертає увагу на те, що йому цікаво)
  • 0

#328 чорно-біла

Т-юлень

• Користувачі
  • 2757 повідомлень
  • Місто:Roma

Відправлено 24.04.2013 – 15:28

та я би й не проти, але насправді це була не я. а от тема та
  • 0

#329 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 24.04.2013 – 15:52

ну гаразд, я комплексую, як скажеш, прониро бгг

та мене не гребе хто то був, я сказала, шо якшо комусь це цікаво - обговорюйте між собою, я ж на одне й те саме питання заманалася відповідати. гарна я чи страшна - всім мало б бути пох, в принципі, я ж лише фото не показую, так то я з будь-ким можу зустрітися, але ти,наприклад, засцяв і відмовився.

шо ти причепився до чорно-білої, шо в кожному пості, коли хочеш мені шось неприємне сказати, її згадуєш? вважаєш її своє уявною підтримкою? припини собі таким чином лестити - це огидно виглядає. прям болюча тема для тебе.

ну і так шоб по темі.
останнім часом почала звертати увагу ше й на вік. а то я доросла до такого, шо зі мною починають знайомитися хлопці років на 5 за мене молодші, приймаючи мене за однолітка їхнього. я регочу, кажу, що старша, а мені не вірять.
  • 0

#330 _Ex

STATUS_OK

• Користувачі
  • 1731 повідомлень

Відправлено 24.04.2013 – 18:03

Перегляд дописучорно-біла (24.04.2013 – 15:28) писав:

та я би й не проти, але насправді це була не я. а от тема та
значить інший користувач з таким же візуально ніком який маєш ти виставив твоє фото з відвернутим лицем і коментарем: "оппанґаннам стайл" "рена стайл". Саме звідти я взяв це по памяті. Є певна імовірність шо я в деталях помилився, але з ореги міні якось впадла це перевіряти
  • 0

#331 чорно-біла

Т-юлень

• Користувачі
  • 2757 повідомлень
  • Місто:Roma

Відправлено 24.04.2013 – 18:12

Перегляд допису_Ex (24.04.2013 – 18:03) писав:

значить інший користувач з таким же візуально ніком який маєш ти виставив твоє фото з відвернутим лицем і коментарем: "оппанґаннам стайл" "рена стайл". Саме звідти я взяв це по памяті. Є певна імовірність шо я в деталях помилився, але з ореги міні якось впадла це перевіряти
та я так і зрозуміла, що ти просто мою фотку запам'ятав, угу
http://tereveni.org/...post__p__720729

Повідомлення відредагував чорно-біла: 24.04.2013 – 18:12

• 0

#332 _Ex

STATUS_OK

• Користувачі
  • 1731 повідомлень

Відправлено 24.04.2013 – 19:29

Перегляд дописуСенсоріка (24.04.2013 – 15:52) писав:

ну гаразд, я комплексую, як скажеш, прониро бгг
не варто.

Цитата

та мене не гребе хто то був, я сказала, шо якшо комусь це цікаво - обговорюйте між собою, я ж на одне й те саме питання заманалася відповідати. гарна я чи страшна - всім мало б бути пох, в принципі, я ж лише фото не показую, так то я з будь-ким можу зустрітися, але ти,наприклад, засцяв і відмовився.
але увесь час твої відповіді такі різні.) енівей я й не питав, я висловив певну підтримку тобі проти комплексу, навіть комплімент, якого ти певно шо не помітила, знову сприймаючи як шось неприємне, як видно з подальших твоїх коментарів. Упереджена ти, ех.
Щодо засцяв. Та навіть якшо мою відсутність бажання до таких зустрічей можна так назвати, то всеодно, саме в цьому випадку, ця пропозиція була повний брєд, погодься, ти й висловила її тіке тому.

Цитата

шо ти причепився до чорно-білої, шо в кожному пості, коли хочеш мені шось неприємне сказати, її згадуєш? вважаєш її своє уявною підтримкою? припини собі таким чином лестити - це огидно виглядає. прям болюча тема для тебе.
)))
ноуп. Воно само так получається. :lol: я ж не винен шо чб вспливає там де треба, як тут, ну і в решті випадків на які ти тут посилаєшся узагальнюючи.

Цитата

ну і так шоб по темі.
останнім часом почала звертати увагу ше й на вік. а то я доросла до такого, шо зі мною починають знайомитися хлопці років на 5 за мене молодші, приймаючи мене за однолітка їхнього. я регочу, кажу, що старша, а мені не вірять.
як цікаво, а я думав тобі вже не треба звертати аж таку увагу на протилежну стать. Ну принаймні відшивати щойно сексуально созрєвших малолєток ти мала б з інших причин ніж та що ти вже взросла сірйозна тьотя (порівняно з ними). До речі я думав шо ти старша ніж виявилось.

Повідомлення відредагував _Ex: 24.04.2013 – 19:55

• 0

#333 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 24.04.2013 – 19:48

а інтернет в тебе, Валєр, все такий же поганий, як і раніше)
компліментів я ні від кого не чекаю. та ок, матиму на увазі, шо ти на них десь в глибині душі здатний.

23 роки мені.
відшивати з інших причин не дуже виходить, мало хто вірить, шо дівчинка, яка виглядає на 17 років, може бути одруженою і взагалі бути серйозною) та підйоп зарахований)
  • 0

#334 _Ex

STATUS_OK

• Користувачі
  • 1731 повідомлень

Відправлено 24.04.2013 – 20:15

З мого боку це взагалі жертва, я не про комплімент, про інет. Це взагалі моб інет орега міні на фічафоні, з усіма наслідками для зручностей. Але особливо радують форумні перділки зроблені через жопа-скрипт. Втрачаючи текст який набивав стидно сказати скіке десятків хвилин, пронікаєшся якимсь неповторним чувством (вчергове) до уеб майстрів, до уеб аппів взагалі до всих цих уебних тенденцій.
  • 0

#335 Максим Стюфляєв

Генеральний писар

• СуперМодератори
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 725 повідомлень
  • Місто:Лутугине Луганська область.

Відправлено 24.04.2013 – 20:46

Мені здається, ви занадто далеко відійшли від теми. Йдіть в Ігри і флудіть там на здоров'я

• 1

#336 Armando

Старійшина

• Користувачі
  • 1795 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 15.07.2013 – 20:52

звертаю увагу на найкраще чи гармонійне. Що то вже буде руки, груди, фігура, ніжки, волосся - в кожної дівчини є свої переваги. Очі - перед тим, як вирішити починати(продовжувати) знайомство. Характер, виховання, звички - в процесі спілкування.

Повідомлення відредагував Armando: 15.07.2013 – 20:52

• 0

#337 Pavlo_Taiko

міністр по боротьбі з етикою та мораллю

• Користувачі
  • 2145 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 16.07.2013 – 20:32

Хм, а дійсно, заглиблюючись у деталі художник може зіпсувати цілісність картини. Жінки привабливі сукупністю рис, які інколи навіть важко пояснити. Те як її силует видно навпроти вікна, як вітер грає її волоссям, як з далеку ще видно її легкість у ходьбі, як з'являються ямочки на на її щоках коли вона сміється, те як вона використовує кличний відмінок, як пасує їй одяг. Це ж не патологоанатомія, коли ти оцінюєш органи окремо. Це радше образ, сформований персонаж.
  • 1

#338 Kira

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 22 повідомлень

Відправлено 04.08.2013 – 21:19

Перегляд дописуPavlo_Taiko (16.07.2013 – 20:32) писав:

Хм, а дійсно, заглиблюючись у деталі художник може зіпсувати цілісність картини. Жінки привабливі сукупністю рис, які інколи навіть важко пояснити. Те як її силует видно навпроти вікна, як вітер грає її волоссям, як з далеку ще видно її легкість у ходьбі, як з'являються ямочки на на її щоках коли вона сміється, те як вона використовує кличний відмінок, як пасує їй одяг. Це ж не патологоанатомія, коли ти оцінюєш органи окремо. Це радше образ, сформований персонаж.
уу так красиво))
  • 0

#339 Baking

Чайник

• Користувачі
  • Pip
  • 4 повідомлень

Відправлено 05.08.2013 – 16:20

Перепрошую,але на зуби гг, і то незалежно від статі
  • 0

#340 Jaline

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 20 повідомлень

Відправлено 07.08.2013 – 16:22

звертаю увагу на будову тіла, зачіску, чи в порядку нігті, чи немає якогось поганого запаху від людини))
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних