Перейти до вмісту

На що звертаєш увагу у протилежної статі?

Повідомлень в темі: 374

#101 СВІ†ЛОНОСНИЙ

http://svobodaslova.ukrainianforum.net/

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2386 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:з Небес

Відправлено 14.11.2008 – 02:27

Перегляд дописуSensssorika (11.11.2008 11:36) писав:

Маю власну теорію про те як характер і поведінка чоловіка залежить від його ..гммм..яєць.
Напевно, як і з грудьми у жінок, тільки навпаки.
Більші груди більше жіночого гормону = вища жіночність,
яйця, більші, волохатіші - більше чоловічого гормону = Мукжність! %)

Перевірено дослідами:rolleyes:
Сумнівно, тут може бути тільки теорія, бо недостатня тестова група. :blink:

А взагалі подібною фігнею не страждаю. мене у жінках гарний живіт приваблює,а не цицьки. Пообвисають з роками,на сідницях целюліт з"явиться...кашмар. Многа кашмара :ggggg:
Тоді виходить, що краще одразу народитися без грудей (бо обвиснуть), очей (бо потускнішають), ніг (бо покочерьожаться), і лисою (бо посивієш), без попи (бо целюліт) тоді не буде чого втрачати. Але у старості й так буде не до того, всі й так будуть непривабливими. Тому звертати увагу на маленькі груди з надією, що в 70 років вони на три міліметра менше обвиснуть це якесь збочення. Тим більше, що нема гарантії, малі можуть обвиснути так само. Це залежить від пружности шкіри, спадковости. Тільки якщо великі груди навіть обвислими залишаються грудьми, то маленькі можуть стати схожими на щось инше (не будемо ображати дівчат). Так що моя думка історії з обвисанням це самовиправдання для дівчат, які комплексують з приводу розміру грдей.
Щось на зразок того, коли хлопці кажуть "головне не розмір а вміння". Коротше вони знаходять одне одного. :)

Перегляд дописуКиря (12.11.2008 11:55) писав:

Ключове слово - повернулась. Тобто вже після всіх робіт. А Ви собі уявіть чоловіка, який цілими днями, цілими місяцями, при t +27 пахає на будівництві, прийшов пізно ввечері додому, нажерся і завалився на диван.
Так само як я не проти спортивних костюмів, але чоловік з пивом у спортивному костюмі сприймається як гоп.

Перегляд дописуКиря (12.11.2008 11:55) писав:

Думаєте йому тоді до його нігтів? Коли все тіло гуде і крутить? Думаєте він відразу побіжить в ванну кімнату, де в нього купа лосьйонів і засобів для чищення нігтів, і він стане старанно й елегантно те все чистити й промивати? Це Вам не раз в рік пару годин на пару днів земельку погортати сапою, це щоденна важка робота. Щоб та сама дружина чи дитина могли собі понакупляту ту ж купу лосьйонів і фарбувати ті ж нігті.
Пані не любить не тільки нігті, її скоріше за все не цікавить хлопець, який працює в селі на комбайні.
Хоч і говориться про нігті, але мається на увазі все инше. Нігті просто характерезують якусь частину людини.
Багато дівчат взагалі оцінюють хлопців по машині.
Якби якийсь бредпіт приїхав на ламборджині з брудними нігтями, я не думаю, що йому б відмовили.
Натомість комбайнерові з чистими нігтями - так.
  • 0

#102 СВІ†ЛОНОСНИЙ

http://svobodaslova.ukrainianforum.net/

• Користувачі
  • 2386 повідомлень
  • Місто:з Небес

Відправлено 14.11.2008 – 02:58

Перегляд допису_saljama_ (14.11.2008 00:08) писав:

рівень тестостерону
Аналогічно.
Для дівчат - рівень прогестерону.
Це напевно найлаконічніша і найзмістовніша відповідь. Гормон виражається майже у всьому.
Голос, фігура, колір волосся, запах, навіть поведінка.

Хоч вона не враховує соціологічних нашарувань типу: зараз правильні чоловіки носять бандани з веселим роджером і смугасті маєчки з написом кул мен. Але мені вона більше подобаєтсья своєю природністю.

Цікаво, як ти визначаєш рівень тестостерону в хлопцях?

Повідомлення відредагував СВІ†ЛОНОСНИЙ: 14.11.2008 – 02:59

• 0

#103 Син Перуна

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 229 повідомлень
  • Місто:Рівне-Львів

Відправлено 14.11.2008 – 06:18

якщо говорити про зовнішній, то
1. Руки
2. Обличчя
3. Фігура
  • 0

#104 Сварус

Старійшина

• Користувачі
  • 3815 повідомлень
  • Місто:Вінниця

Відправлено 14.11.2008 – 16:38

Перегляд допису_saljama_ (14.11.2008 00:08) писав:

рівень тестостерону
О, мені теж цікаво дізнатись як Ви його вимірюєте...визначаєте по різниці довжин двох пальців..?

Перегляд допису~new~ (14.11.2008 00:48) писав:

це.. все одно що таксу називати повноцінною собакою.) (імхо.)
:ggggg: Але це ж мисливський пес! Спеціально розроблений природою для полювання! Часто застосовується при полюванні, коли потрібно когось вполювати чи дістати в норі - їм там немає рівних. Так що мисливська такса - більш трушна собака за якогось мажорного квартирного бульдога :rolleyes:
  • 0

#105 ~new~

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 188 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Київ

Відправлено 14.11.2008 – 17:09

кашмааар. спробую пояснити доступно, щоб до мене потім не було ніяких претензій: мені пофіх чи це мажор чи скейтер якийсь, але якщо у нього брудні нігті, я його взагалі не розглядаю, як можливого хлопця. для мене брудні нігті, будь в кого, - ознака бруду по всім тілі. зазвичай саме руки і нігті зокрема кидаються в очі в першу чергу, погодьтеся, вам буде.. огидно, коли у людини погрризені, брудні нігті, на додачу ще й з купою задирок біля цих самих нігтів. от мене від цього верне. і най на людині буде кастюм ат гуччі, а капці від маноло бланіка, проте недоглянуті нігті, я намагатимусь в її бік навіть не дивитись. це вже стало питанням естетичного виховання.
  • 0

#106 Margo

в тихому очереті чорти плавають брасом

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 842 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківськ

Відправлено 18.11.2008 – 22:57

Оффтоп стерто
  • 0

#107 Nomad

Старійшина

• Користувачі
  • 3581 повідомлень

Відправлено 18.11.2008 – 23:02

На розмір вінчака також увагу звертаю
  • 0

#108 Ґвинтик

Генеральний писар

• Користувачі
  • 774 повідомлень
  • Місто:свій внутрішній світ...

Відправлено 18.11.2008 – 23:28

Хм... ну, приблизно так: обличчя, фігура (загальна картинка), перса, дупця... чомусь ніжки для мене особливого значення не мають. Відсутність усяких пірсингів і подібної хрєні на самих непотрібних місцях. Це - зовнішність. А внутрішній світ, то скромність, загальна ерудиція, почуття гумору, відсутність стервозности, ну і звичайно, щоб не курила.
  • 0

#109 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень
  • Місто:скіфські вали

Відправлено 18.11.2008 – 23:42

Перегляд дописуҐвинтик (18.11.2008 23:28) писав:

Хм... ну, приблизно так: обличчя, фігура (загальна картинка), перса, дупця... чомусь ніжки для мене особливого значення не мають. Відсутність усяких пірсингів і подібної хрєні на самих непотрібних місцях. Це - зовнішність. А внутрішній світ, то скромність, загальна ерудиція, почуття гумору, відсутність стервозности, ну і звичайно, щоб не курила.
Гвинтику, ти вибач, але ти що, одразу заглядаєш у "самі непотрібні місця"?)))

Щодо "стервозності" я тебе підтримую. Теж не терплю цього.
  • 0

#110 Вареник

banned

• Користувачі
  • 3089 повідомлень

Відправлено 18.11.2008 – 23:58

ну чому ж... трошки, повторюю: ТРОШКИ вредності не завадить)
  • 0

#111 Андре

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 134 повідомлень
  • Місто:Тернопіль

Відправлено 19.11.2008 – 00:59

знав я одну вредну діфчинку недавно. ) коли її побачив то звернув увагу саме на зовнішню красу, тому й на багато внутрішніх недоліків не звертав уваги. ось така це підступна річ "зовнішність".

на даний момент в мене склалось враження, що зовнішня краса прямопропорційна до вредності і обернено пропорційна до внутрішньої краси. не в усіх випадках звичайно, але в більшості.

хочеться щоб дівчина була насамперед красивою внутрішньо. саме на це й звертаю увагу.
  • 0

#112 Ґвинтик

Генеральний писар

• Користувачі
  • 774 повідомлень
  • Місто:свій внутрішній світ...

Відправлено 19.11.2008 – 08:14

Перегляд дописуОлеська (18.11.2008 23:42) писав:

Гвинтику, ти вибач, але ти що, одразу заглядаєш у "самі непотрібні місця"?)))

Щодо "стервозності" я тебе підтримую. Теж не терплю цього.
Ти мабуть мала на увазі зовнішність ;) ? Ні-ні, одяг більш-менш окреслює потрібні місця :)
А внутрішній світ видно під час бесіди.

"Ґвинтик", а не "Гвинтик", не вибачаю ;)
  • 0

#113 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень

Відправлено 19.11.2008 – 22:15

Перегляд дописуҐвинтик (19.11.2008 08:14) писав:

Ти мабуть мала на увазі зовнішність :) ? Ні-ні, одяг більш-менш окреслює потрібні місця ;)
А внутрішній світ видно під час бесіди.

"Ґвинтик", а не "Гвинтик", не вибачаю :lol:
Ґвинтику, сонце, тепер точно писатиму правильно.)))

А щодо внутрішнього світу, так тоді найкраще дійсно починати з віртуального знайомства, коли спочатку зазираєш в душу людині, а потім в очі.
  • 0

#114 ---

Писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 429 повідомлень

Відправлено 24.11.2008 – 23:22

віртуальне знайомство - це ще не зазирнути в душу. в другому житті людина не є собою в більшості випадків.
вона створює собі образ.
  • 0

#115 Вареник

banned

• Користувачі
  • 3089 повідомлень

Відправлено 24.11.2008 – 23:49

Перегляд дописуdector (24.11.2008 23:22) писав:

віртуальне знайомство - це ще не зазирнути в душу. в другому житті людина не є собою в більшості випадків.
вона створює собі образ.
дійсно, але є і інший тип людей (і я до них відношусь) коли вони приходять додому, сідають за компа і розслабляються, коли тебе ніхто не бачить, ти стаєш самим собою. Щодо мене, то я такий як на форумі з близькими людьми, з друзями, а в чужорідному оточенні я - то не я, тоді вдягаєш маску...
  • 0

#116 ---

Писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 429 повідомлень

Відправлено 25.11.2008 – 00:07

так, але я бажаю із людьми, з якими зійшовся гарно у віртуалі познайомитись у реалі.
  • 0

#117 Петлюра

Генеральний писар

• Користувачі
  • 600 повідомлень
  • Місто:Полтава

Відправлено 25.11.2008 – 02:45

По назві теми.Я звертаю увагу на доброту,ширість,розум(або бодай не дурість),і відсутності схильності то спиртного і тютюну

Перегляд дописуdector (24.11.2008 23:22) писав:

вона створює собі образ.
По цьому допису.Якщо людина з мого міста то я завжди прагну перенести знайомство в реал а там вже видно буде чи будемо ми мати стосунки чи будемо друзями чи взагалі ні тим ні іншим

Перегляд дописуdector (25.11.2008 00:07) писав:

так, але я бажаю із людьми, з якими зійшовся гарно у віртуалі познайомитись у реалі.
З єдиною людиною яку я вважаю другом я познайомився в іртуалі.Та і тепер ну фізично у нас нема змоги щодня бачитись
  • 0

#118 БоБриК

Я повернувся !

• Користувачі
  • 3010 повідомлень
  • Місто:Scorpio const.

Відправлено 25.11.2008 – 10:34

- Колір волосся
  • 0

#119 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень

Відправлено 25.11.2008 – 10:46

На руки - величина, акуратність і те, що в руках.)
  • 0

#120 Слобожанка

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 120 повідомлень
  • Місто:Луганщина

Відправлено 25.11.2008 – 10:57

Перший погляд -
На чистоту взуття та підпрасованість (або принаймні забрудненість) штанів (навіть якщо це спецодяг)
Потім очі
Перша розмова -
занудство у бесіді
те як часто у бесіді зустрічається "я" та чи слухає він сам себе, про що говорить

Загалом для першого враження цього досить

Повідомлення відредагував Слобожанка: 25.11.2008 – 10:58

• 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних