Перейти до вмісту

Політик якому Я довіряю !?!

Повідомлень в темі: 87

Опитування: Політик якому Я довіряю !?! (77 користувачів проголосувало)

Кому з політиків Ви довіряєте ???

1. Віктор Ющенко (8 голосів [10.39%])

Процент голосів: 10.39%

2. Юлія Тимошенко (3 голосів [3.90%])

Процент голосів: 3.90%

3. Арсеній Яценюк (11 голосів [14.29%])

Процент голосів: 14.29%

4. Віктор Янукович (0 голосів [0.00%])

Процент голосів: 0.00%

5. В'ячислав Кириленко (0 голосів [0.00%])

6. Микола Катеринчук (0 голосів [0.00%])

7. Леонід Черновецький (1 голосів [1.30%])

Процент голосів: 1.30%

8. Юрій Луценко (0 голосів [0.00%])

9. Олег Тягнибок (13 голосів [16.88%])

Процент голосів: 16.88%

10. Анатолій Гриценко (4 голосів [5.19%])

Процент голосів: 5.19%

11. Володимир Литвин (1 голосів [1.30%])

12. Петро Симоненко (1 голосів [1.30%])

13. Наталія Вітренко (0 голосів [0.00%])

14. Олександр Мороз (0 голосів [0.00%])

15. інші (1 голосів [1.30%])

16. нікому не довіряю (34 голосів [44.16%])

Процент голосів: 44.16%

Голосувати Гості не можуть голосувати

#81 kavalera

Старійшина

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1258 повідомлень
  • Стать:Чоловік

Відправлено 11.03.2009 – 17:01

Перегляд дописуМалюсінька (11.03.2009 15:38) писав:

За "спонсорство"? Не думаю, що політики, яких "спонсорують" такі люди повністю дотримуються спонсорських планів на Україну. Росії нас точно з Яценюком не продадуть, як продали з Тимошенко і з Януковичем!
Росії може й не продадуть (нащо вона їм), вони просто ще мінімум на п*ять років запустять "качалку" дєнях з цієї країни. Вони ж башковиті, знайдуть ще звідки виссати.

Перегляд дописуZoomerMan (11.03.2009 15:39) писав:

При чому тут Фірташ і Пінчук? Доречі що до Фірташа - о це чувак розві пів України - це які туподоходящі люди мають сидіти в уряді щоб ставити посередника для торгів газом із сусідньою країною...То не в Фірташові проблема (дуже розумний дядько, доречі зробив усе законно) то проблема що в укряді імбіцили сидять!
А такі як вони ніколи ніпрічьом. А шо розумний, - то такі да!. Дуууже! А ви вірте яценюкам, ви їм потрібні. Одних грошей замало на цьому етапі кар*єрного росту майбутньої чергової надії нації.
  • 0

#82 Zhooook

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 167 повідомлень

Відправлено 11.03.2009 – 17:02

Зараз у московитських новинах Ющенко є ворогом №1. А ворог мого оврога - мій друг.
московія найбільше боїться пробудження малоросів і перетворення їх на українців. Ющенко зробив якісь кроки в напрямку відробження свідомости українців. Навіть якщо погодитися з чорним піаром, який розповсюджує Тимошенко, критика Ющенка в оновному зосереджена на економічних питаннях. Але иншим політикам нема що йому протиставити в плані дій спрямованих на відродження нації.

Повідомлення відредагував Zhooook: 11.03.2009 – 17:05

• 0

#83 ZoomerMan

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 667 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківськ

Відправлено 11.03.2009 – 17:22

Перегляд дописуGhulbeddinHekmatiar (11.03.2009 17:01) писав:

Росії може й не продадуть (нащо вона їм), вони просто ще мінімум на п*ять років запустять "качалку" дєнях з цієї країни. Вони ж башковиті, знайдуть ще звідки виссати.

А такі як вони ніколи ніпрічьом. А шо розумний, - то такі да!. Дуууже! А ви вірте яценюкам, ви їм потрібні. Одних грошей замало на цьому етапі кар*єрного росту майбутньої чергової надії нації.

Я взагалі не вірю нікому!бо немає в нас в державі поки людини якій можна вірити!
  • 0

#84 Zhooook

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 167 повідомлень

Відправлено 12.03.2009 – 17:14

Вірити і не потрібно.
Треба просто прийти на вибори і проголосувати.
  • 0

#85 ZoomerMan

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 667 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківськ

Відправлено 12.03.2009 – 17:17

За кого?

За кого?
  • 0

#86 Joey

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 158 повідомлень
  • Місто:ФраникА)))

Відправлено 12.03.2009 – 18:06

Перегляд дописуZhooook (12.03.2009 17:14) писав:

Вірити і не потрібно.
Треба просто прийти на вибори і проголосувати.
За кого голосувавти то? А? Назви мені хоча б одну персону яка б змогла гідно відстояти інтереси держави і бажано прозахідного. Ющенко? не думаю що він знову піде на вибори. Юлька? та за неї мало хто проголосує. Яценюк? Можливо але що він зможе якщо його і так рвали в парламенті. Тягнибок? Я нічого не маю проти СВОБОДи але він демагог. Щодо Яника я мовчу (хоч у нього доволі високий процент електорату). ТАк ось Кого ти мені назвеш за кого проголосувати?
  • 0

#87 Panikovskiy

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 238 повідомлень
  • Місто:Іберійський пів-острів

Відправлено 12.03.2009 – 19:13

Перегляд дописуМалюсінька (11.03.2009 13:03) писав:

Навіщо ж так критично! Будьте реалістом - Тягнибок не пройде по кількості голосів до влади. Ніколи! Замало нас!
Після такого бардаку у владі, вже ніхто не вірить нікому і я в тому числі. Але можу сказати так, що надав би шанс Тягнибоку, можливо з того щось і вийде путнє. І не потрібно так думати, що вони не пройдуть, нас мало і т. д. Якраз такі думки і розпорошують потрібні голоси. І з кожним днем прихильників у Свободи більше. Яценюк ніби нічого, але щось насторожує в ньому. В нас якесь зачароване коло, всі погані, тож і вибираєм з найгірших кращого. От здійснилась б історія з фільму Орлиний зір в Україні, можливо тоді з"явилися б нові політики. А можливо, причина криється в нас, Українцях? Політики не народжуються "богами", а стають ними і походять з народу, тобто з нас.
  • 0

#88 Zuzik

наглий, самоувєрєнний хам!

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1126 повідомлень

Відправлено 18.03.2009 – 14:17

Перегляд дописуZhooook (11.03.2009 17:02) писав:

Зараз у московитських новинах Ющенко є ворогом №1. А ворог мого оврога - мій друг.
московія найбільше боїться пробудження малоросів і перетворення їх на українців. Ющенко зробив якісь кроки в напрямку відробження свідомости українців. Навіть якщо погодитися з чорним піаром, який розповсюджує Тимошенко, критика Ющенка в оновному зосереджена на економічних питаннях. Але иншим політикам нема що йому протиставити в плані дій спрямованих на відродження нації.
Цікаво б було почути хоча б про одну "дію" спрямовану на відродження нації...
ну дуже цікаво... :D
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних

Магазин кубиков Рубика Cubes.in.ua