Перейти до вмісту

Перше побачення

Повідомлень в темі: 235

#61 Nomad

Старійшина

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3581 повідомлень

Відправлено 19.01.2009 – 15:28

Перегляд дописуSensssorika (19.01.2009 15:25) писав:

ти серйозно думаєш,що цим можна "взяти" ?....

Дивлячись як це припіднести :ggggg:
  • 0

#62 Dynkan 113

Старійшина

• Користувачі
  • 1721 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Львів

Відправлено 19.01.2009 – 15:36

Перегляд дописуSensssorika (19.01.2009 15:25) писав:

А Я навіщо? Якшо падатиме він- в мене дуже "крєпкая хватка" я його втримаю. А сама я ніколи не падаю))
Вона його однокласниця. Певно що за стільки років можна було б взнати які в неї інтереси і т.д. Особисто я терпіти не можу "побачення" у парках. особливо кроли там бігають собаки і оруть малі діти(і це при всій моїй любові до тварин і дітей)
Кафе? Ти давно був у кафе? Кави попити...окей,усюди де я була подають дуже жлобські порції кави. Так от ,щоб посидіти за чашечкою кави і поговорити треба тої кави випити чашок 12. А стільки кави пити не можна)))
ну парк, кафе це так взагальному, а загалом треба відштовхуватися від інтересів дівчини,тай якщо хлопець подобається то головне як зазначив пан Nomad

Цитата

шоб не споганити враження про себе, а варіантів море

• 0

#63 Flufster

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 21 повідомлень

Відправлено 19.01.2009 – 16:48

Я нічого поганого в погулянці парком не бачу. Але влітку. Бо зараз холодно якось :ggggg:
  • 0

#64 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:скіфські вали

Відправлено 19.01.2009 – 16:56

Перегляд дописуSensssorika (19.01.2009 15:11) писав:

Сходіть на ковзанку. Я туди завжди всіх тягну. Заодно і перевіряю чи можна покластися на людину спеціально падаючи біля неї. Якшо зловить- молодець,якшо ні...
Особливо цікаво коли людина,яку я туди тягну не вміє не те шо кататися,а навіть стояти на тих ковзанах :ggggg:
Так в людини може бути просто заторможена реація.) Хоча правильно, - тормоза нам не друзі!)))
Власне, схоже як у Висоцького: "Єслі друг оказался вдруг...". Дійсно, людину за одно і перевіриш.)

Перегляд дописуNomad (19.01.2009 15:28) писав:

Дивлячись як це припіднести :angry12:
Ти про міхалича? :prapor3: Його підносити не треба, - він сам підніметься, якщо об"єкт того вартий.)))

Алльо! Тема вже така є!)
  • 0

#65 Katod

вєтєран

• Користувачі
  • 3642 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 19.01.2009 – 18:38

Перегляд дописуSensssorika (19.01.2009 15:11) писав:

Сходіть на ковзанку. Я туди завжди всіх тягну. Заодно і перевіряю чи можна покластися на людину спеціально падаючи біля неї. Якшо зловить- молодець,якшо ні...
Особливо цікаво коли людина,яку я туди тягну не вміє не те шо кататися,а навіть стояти на тих ковзанах :angry12:
а якщо нечаянно відріже пальці?

одним словом, я не професіонал, але, головне гарно зустріти, і почати, поітм якось дуже цікаво протягнути середину зустрічі, і кінць має бути як мінімум приємним, бо як казв Штірліц, запам"ятовують останні слова

коли узстрінеш, обійми, і через бєдро захватом, так щоб овна повисла в твоїх руках над землею, подивись їй в очі, і скажи: ну, власне і все що я хотів сказати, цим ти як мінімум заінтригуєш
піди потім в Краєзнавчий музей, поговори про еволюцію і розмноження, скажи, що розмноження це дуже добре, бо якби не воно, то ми б давно вимерли, вона подумає що ти як мінімум начитаний, потім перекусіть в якось затишному місці, тільки не грайся їжею, там не будуй всякі будиночки з печева, інь і янь з салатів, не бризкайся пакетиками з під чаю, звичайно, ти маєш розмовляти, дай зрозуміти, що ти розумний хлопець, і розуміє тебе тільки вона, можна накормити на вулиці якусь собаку, і поговорити з нею, дівчина подумає що ти нещасний, а від жалості до сильніших почуттів не так вже й далеко іти
на порощення поцілуй палко, з язиком, чи без язика, незнаю, головне щоб тхнуло з рота приємно

ну от, я типу тут собаку з"їв:prapor3:

Перегляд дописуFlufster (19.01.2009 13:12) писав:

Усе залежить від дівчини та твоїх можливостей. Але одне можу сказати точно - усі дівчата люблять романтику. :ggggg:
романтика у кожного своя

Повідомлення відредагував Katod: 19.01.2009 – 18:37

• 0

#66 Nomad

Старійшина

• Користувачі
  • 3581 повідомлень

Відправлено 19.01.2009 – 18:39

Перегляд дописуОлеська (19.01.2009 16:56) писав:

Ти про міхалича? :ggggg: Його підносити не треба, - він сам підніметься, якщо об"єкт того вартий.)))

Ти не повіриш- ти опошлила мій пост :prapor3:
Я про вірші :angry12:
  • 0

#67 Pit

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 723 повідомлень

Відправлено 19.01.2009 – 18:51

Перегляд дописуОлеська (19.01.2009 17:56) писав:

Ти про міхалича? :ggggg: Його підносити не треба, - він сам підніметься, якщо об"єкт того вартий.)))
А як в когось проблеми? :angry12: :prapor3: ;)
  • 0

#68 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень

Відправлено 19.01.2009 – 19:25

Перегляд дописуPit (19.01.2009 18:51) писав:

А як в когось проблеми? :ggggg: :angry12: :prapor3:
Піт, та ну! Я в тебе вірю.)))
  • 0

#69 FT232BM

私は人々嫌い

• Користувачі
  • 3435 повідомлень
  • Місто:Київ->НТУУ "КПІ"

Відправлено 19.01.2009 – 20:47

Дзвониш і кажеш: візьми кеди чи ботінки, джинси, стару куртку. Ведеш її в ліс і НЕ ґвалтуєш. Дуже весело вийде, мабуть, заодно дізнаєшся на скільки вона довіряє незнайомим людям та наскільки витривала))

Повідомлення відредагував FT232BM: 19.01.2009 – 20:48

• 0

#70 Nomad

Старійшина

• Користувачі
  • 3581 повідомлень

Відправлено 19.01.2009 – 20:53

Перегляд дописуFT232BM (19.01.2009 20:47) писав:

Дзвониш і кажеш: візьми кеди чи ботінки, джинси, стару куртку. Ведеш її в ліс і НЕ ґвалтуєш. Дуже весело вийде, мабуть, заодно дізнаєшся на скільки вона довіряє незнайомим людям та наскільки витривала))

Мда, оце так сценарії, прям хоч зараз кіно знімай)
  • 0

#71 Margo

в тихому очереті чорти плавають брасом

• Користувачі
  • 842 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківськ

Відправлено 19.01.2009 – 22:56

з"єднано
  • 0

#72 carry

Генеральний писар

• Користувачі
  • 570 повідомлень
  • Місто:Тернопіль

Відправлено 19.01.2009 – 23:48

якшо нема про шо говорити - можна просто цілий вечір цілуваааатись ))))))))))).....але то якшо не в дуже людних місцях, а так..невимушена розмова, мінімум скарг нажиття і політику))))), анекдотів (в кожного різне почуття гумору).....якшо дівчина багато говорить, то переходити до.."ожна просто цілий вечір цілуваааатись )))))))))))" -_-
  • 0

#73 Nomad

Старійшина

• Користувачі
  • 3581 повідомлень

Відправлено 19.01.2009 – 23:56

Перегляд дописуCarrion (19.01.2009 23:48) писав:

якшо нема про шо говорити - можна просто цілий вечір цілуваааатись ))))))))))).....але то якшо не в дуже людних місцях, а так..невимушена розмова, мінімум скарг нажиття і політику))))), анекдотів (в кожного різне почуття гумору).....якшо дівчина багато говорить, то переходити до.."ожна просто цілий вечір цілуваааатись )))))))))))" -_-

Нічо собі покоління пішло, памятається на першому побаченні раніше взагалі не цілувалися....ех часи... :D
  • 0

#74 carry

Генеральний писар

• Користувачі
  • 570 повідомлень
  • Місто:Тернопіль

Відправлено 20.01.2009 – 00:05

Перегляд дописуNomad (19.01.2009 23:56) писав:

Нічо собі покоління пішло, памятається на першому побаченні раніше взагалі не цілувалися....ех часи... -_-

ну я з того старшого покоління ((( і на 1 побаченні цілувась раз в житті...після - 3 роки зустрічання...))))))).....а взагалі, молоді люди)))) розказують(та я їм не вірю)))))))),що на першому побаченні зараз й не таке виробляють)) ггггг...

Доречі, маю проблему)))))))...дико сміюсь коли мене хтось цілує вперше...))))))))))....людям незручно, а мені смішно)))))
  • 0

#75 FT232BM

私は人々嫌い

• Користувачі
  • 3435 повідомлень
  • Місто:Київ->НТУУ "КПІ"

Відправлено 20.01.2009 – 00:07

Перегляд дописуNomad (19.01.2009 23:56) писав:

Нічо собі покоління пішло, памятається на першому побаченні раніше взагалі не цілувалися....ех часи... -_-
До сексу рукою подати Зображення Зображення
  • 0

#76 Nomad

Старійшина

• Користувачі
  • 3581 повідомлень

Відправлено 20.01.2009 – 00:16

Перегляд дописуCarrion (20.01.2009 00:05) писав:

ну я з того старшого покоління ((( і на 1 побаченні цілувась раз в житті...після - 3 роки зустрічання...))))))).....а взагалі, молоді люди)))) розказують(та я їм не вірю)))))))),що на першому побаченні зараз й не таке виробляють)) ггггг...

Доречі, маю проблему)))))))...дико сміюсь коли мене хтось цілує вперше...))))))))))....людям незручно, а мені смішно)))))

Та я за кількістю скобочок бачу шо ти весела дівчина
Нє, я не конкретно про тебе писав, я ж вік прочитав вже -_-
  • 0

#77 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень

Відправлено 20.01.2009 – 06:56

Перегляд дописуCarrion (20.01.2009 00:05) писав:

Ну ти приколістка! Я вже подумала, що ще одна тітонька на форумі об"явилась, а в тебе в профілі - 22!)))

В мене було, що я зустрічалась з хлопцем кілька місяців і жодного разу не цілувалась. Ех, врємєна... нрави...

А до речі, мені теж смішно вперше цілуватись.)
  • 0

#78 Dynkan 113

Старійшина

• Користувачі
  • 1721 повідомлень

Відправлено 20.01.2009 – 08:14

Перегляд дописуОлеська (20.01.2009 06:56) писав:

Ну ти приколістка! Я вже подумала, що ще одна тітонька на форумі об"явилась, а в тебе в профілі - 22!)))

В мене було, що я зустрічалась з хлопцем кілька місяців і жодного разу не цілувалась. Ех, врємєна... нрави...

А до речі, мені теж смішно вперше цілуватись.)
та ти шо?) кілька місяців?, як на мене час до того немає ніякого відношення, то вже від людини залежить))
  • 0

#79 skiper

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 24 повідомлень
  • Місто:м.Долина

Відправлено 20.01.2009 – 15:17

Дякую за відповіді -_-.Підкажіть ще будьласка як її заінтригувати,сподобатись.
  • 0

#80 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 20.01.2009 – 16:38

Перегляд дописуNomad (19.01.2009 15:28) писав:

Дивлячись як це припіднести :D
ЩО припіднести. Я сопливі віршики про кохання чи про те яка я класна ігнорую.Занадто вже я суворий критик.

Перегляд дописуKatod (19.01.2009 18:38) писав:

а якщо нечаянно відріже пальці?
Пальці- то не страшно. Якшо приставати буде- може "ЧАЯННО" відірвати,як виражається Кочівник,Міхалича.)))

коли узстрінеш, обійми, і через бєдро захватом, так щоб овна повисла в твоїх руках над землею, подивись їй в очі, і скажи: ну, власне і все що я хотів сказати, цим ти як мінімум заінтригуєш
-_- Вона НЕ ЙОГО ДІВЧИНА. Я ще розумію,якби вони зустрічалися..а так така його поведінка буде ФАМІЛЬЯРНОЮ.

на порощення поцілуй палко, з язиком, чи без язика, незнаю, головне щоб тхнуло з рота приємно
мдааа..ще краща порада.

Перегляд дописуFT232BM (19.01.2009 20:47) писав:

От. Мене б таке зацікавило.Не факт,що пішла би..але зацікавилась би точно)))
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних