Перейти до вмісту

Перше побачення

Повідомлень в темі: 235

#41 Блискавиця

ωριμότητα

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2624 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Київ

Відправлено 08.11.2008 – 14:46

Перегляд дописуB.U.B.L.I.K (8.11.2008 14:21) писав:

Всерівно ще з прадавніх часів , коли не було грошей- мужики жінок чимось пригощали: найсмачнішим шматом м'яса мамонта, дарували шкури тигрів, вирізали їм побрякушки з бивнів. Романтика !
Угу, давайте згадаємо давні часи, яких ніхто з нас не бачив).
Те, що ти описав - це банальний спосіб зацікавити самку дати щось взамін))...наприклад, коли самця цікавить тільки секс (а часто про інше і мова не йде, бо що можна дізнатися про людину на першому побаченні? Закохатися одразу ж виходить досить рідко), то розумний самець дивиться - ЩО саме цікавить самку. Якщо вона ведеться на прикраси і пригощання, то тягне це їй, якщо ж вона "романтична", то завиє якусь пісню :angry12:

Наразі дійсно існують дівчата, що хочуть бути оплачуваною іграшкою (і бажано дорогою), і такі, які бачать свою цінність не в еквіваленті витрачених на них грошей і не бажають бути залежними від чоловіків.
Вкупі з безліччю проміжних варіантів, залежно від успішності дівчини і її матеріального статку))

Перегляд дописуБілий Дракон (8.11.2008 14:39) писав:

Раз на раз не вгадаєш. Бо частіше за все йдеш на побачення із людиною, про яку знаєш лише ім’я і телефон.
Так саме це я й маю на увазі, коли кажу, що на першому побачені навряд чи можна щось знати про людину таке, щоб одразу ж захотіти від неї узалежнитися матеріально))
  • 0

#42 Lactarius

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 976 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Львів

Відправлено 08.11.2008 – 15:19

Цитата

Якщо вона ведеться на прикраси і пригощання, то тягне це їй, якщо ж вона "романтична", то завиє якусь пісню wink.gif
Так завити пісеньку ми можемо... Тільки в цілях того щоб в особи протилежної статі пропав до нас інтерес...

П.С.

Цитата

Блискавиця: усне попередження за пунктом правил 2.5.1. Немає ширшого обгрунтування допису крім смайла.
Відповідь цитатою (власного повідомлення) не є обгрунтуванням?
  • 0

#43 Bublik

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 597 повідомлень

Відправлено 08.11.2008 – 15:47

Перегляд дописуБлискавиця (8.11.2008 15:46) писав:

Угу, давайте згадаємо давні часи, яких ніхто з нас не бачив).
Те, що ти описав - це банальний спосіб зацікавити самку дати щось взамін))...наприклад, коли самця цікавить тільки секс (а часто про інше і мова не йде, бо що можна дізнатися про людину на першому побаченні? Закохатися одразу ж виходить досить рідко), то розумний самець дивиться - ЩО саме цікавить самку. Якщо вона ведеться на прикраси і пригощання, то тягне це їй, якщо ж вона "романтична", то завиє якусь пісню :angry12:

Наразі дійсно існують дівчата, що хочуть бути оплачуваною іграшкою (і бажано дорогою), і такі, які бачать свою цінність не в еквіваленті витрачених на них грошей і не бажають бути залежними від чоловіків.
Вкупі з безліччю проміжних варіантів, залежно від успішності дівчини і її матеріального статку))

Так саме це я й маю на увазі, коли кажу, що на першому побачені навряд чи можна щось знати про людину таке, щоб одразу ж захотіти від неї узалежнитися матеріально))
Цього і шукають всі жінки, це природньо. Якщо ти її пригощаєш , значить починаєш турбуватись про неї , їй це подобається. Це ніби знак, що так буде завжди. Ось уся правда!!!
  • 0

#44 Шошо

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 201 повідомлень
  • Місто:Луцьк

Відправлено 09.11.2008 – 17:30

Перше побачення провожу вечером в парку, біля річки...Ну не можу просто я повести дівчину в якесь друге місце, якшо знаю про неї тільки дві речі: як вона виглядає і номер її телефона :gryzin:
  • 0

#45 Amili

сама по собі

• Користувачі
  • 1458 повідомлень

Відправлено 09.11.2008 – 17:56

Для мене ідеальне перше побачення - це прогулянка на природі :gryzin: Та й на інших побаченнях краще десь погуляти - і корисно, і романтично :ggggg:
  • 0

#46 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень
  • Місто:скіфські вали

Відправлено 09.11.2008 – 19:50

В перше побачення найкраще погуляти містом або парком - виключає незручність пристального заглядування в очі.

Друге побачення найкраще сходити в кав"ярню, бар - щоби зрозуміти наміри хлопця (дівчини) щодо тебе. Пояснюю: якщо партнер(ка) замовляє пиво, значить сприймає тебе як друга і крім дружніх стосунків не варто ні на що розраховувати; якщо горілку - не прагне серйозних стосунків; якщо вино - розраховує на продовження зустрічань; якщо коньяк - людина самовпевнена, треба не одне побачення, щоби зрозуміти, чи ти цю людину витримаєш; якщо дозволяє вибрати напої вам, то людина вам довіряє і добре налаштована на стосунки. Ось так.
  • 0

#47 FT232BM

私は人々嫌い

• Користувачі
  • 3435 повідомлень
  • Місто:Київ->НТУУ "КПІ"

Відправлено 09.11.2008 – 20:01

Перегляд дописуОлеська (9.11.2008 19:50) писав:

В перше побачення найкраще погуляти містом або парком - виключає незручність пристального заглядування в очі.

Друге побачення найкраще сходити в кав"ярню, бар - щоби зрозуміти наміри хлопця (дівчини) щодо тебе. Пояснюю: якщо партнер(ка) замовляє пиво, значить сприймає тебе як друга і крім дружніх стосунків не варто ні на що розраховувати; якщо горілку - не прагне серйозних стосунків; якщо вино - розраховує на продовження зустрічань; якщо коньяк - людина самовпевнена, треба не одне побачення, щоби зрозуміти, чи ти цю людину витримаєш; якщо дозволяє вибрати напої вам, то людина вам довіряє і добре налаштована на стосунки. Ось так.
*РОФЛ* Вино -- останнє, що прийшло б мені в голову, так же як, горілка, конина чи пиво. З дівчатами стараюсь не вживати алконаплїв. Я б дівчину чаєм чи соком пригостив з булочкою)
  • 0

#48 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень
  • Місто:скіфські вали

Відправлено 09.11.2008 – 20:04

Перегляд дописуFT232BM (9.11.2008 20:01) писав:

*РОФЛ* Вино -- останнє, що прийшло б мені в голову, так же як, горілка, конина чи пиво. З дівчатами стараюсь не вживати алконаплїв. Я б дівчину чаєм чи соком пригостив з булочкою)
Ну так, йолкі! Я ж для дорослих ті поради даю.))) Тобі ж 21-го ще немає, правда? Отже і алкогольних напоїв тобі поки що ніззя. :gryzin:
  • 0

#49 Білий Дракон

Хлопець

• Користувачі
  • 6385 повідомлень
  • Місто:Палацу

Відправлено 10.11.2008 – 00:58

Перегляд дописуОлеська (9.11.2008 19:50) писав:

Щодо напоїв, якісь догми :gryzin:. Невже ти так думаєш?
  • 0

#50 Topper

Т-Безсмертний

• Користувачі
  • 2584 повідомлень

Відправлено 10.11.2008 – 01:05

Перегляд дописуБілий Дракон (10.11.2008 00:58) писав:

Щодо напоїв, якісь догми :ggggg:. Невже ти так думаєш?
Погодься, в цьому шось є! А в жінки має бути загадка :gryzin:
  • 0

#51 Білий Дракон

Хлопець

• Користувачі
  • 6385 повідомлень
  • Місто:Палацу

Відправлено 10.11.2008 – 01:36

Перегляд дописуФруктик (10.11.2008 01:05) писав:

Погодься, в цьому шось є! А в жінки має бути загадка :gryzin:
Загадка має бути у всьому :ggggg:
А щодо напоїв, то тут щось дивне.
  • 0

#52 skiper

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 24 повідомлень
  • Місто:м.Долина

Відправлено 19.01.2009 – 10:55

Мені подобається однокласниця,звати Мар`яна,підкажіть будьте ласкаві як провести з нею побачення!!
Якісь ідеї!
  • 0

#53 Flufster

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 21 повідомлень

Відправлено 19.01.2009 – 13:12

Усе залежить від дівчини та твоїх можливостей. Але одне можу сказати точно - усі дівчата люблять романтику. :ggggg:
  • 0

#54 Nomad

Старійшина

• Користувачі
  • 3581 повідомлень

Відправлено 19.01.2009 – 13:17

Так, шоб не споганити враження про себе, а варіантів море
  • 0

#55 bendera.UA

Комбінатор....мясо-горілчаного комбінату.

• Користувачі
  • 2306 повідомлень
  • Місто:вокзал Київ-Пас - Дарниця

Відправлено 19.01.2009 – 13:30

Для початку дізнайся чим вона цікавиться, в залежності від цього запроси її куди небуть........
То може бути театр, кіно, галерея (якщо вона цікавиться мистецтвом), концерт або клуб (якщо музикою), просто на дискотеку (більшість дівчат полюбляють танці....). Головне знайти те що на 100% її зацікавить. Важливо також аби ти в тій темі був також хоч мінімально обізнаний (в разі якщо ні - зубрі матчасть).... головне бути цікавим.
Мені свого часу було легше - свого часу цікавився історією і водив екскурсії для приїзжих делегацій, тому дівчат запрошував на прогулянку старим містом де міг наторочити байку чи не про кожен будинок............. спрацьовувало майже 100 відсотково)))))
  • 0

#56 Ігорь

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 50 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 19.01.2009 – 13:56

Якщо ще в школі навчаєтесь то і лавочка у пыдїзда згодится :ggggg:
  • 0

#57 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 19.01.2009 – 15:11

Сходіть на ковзанку. Я туди завжди всіх тягну. Заодно і перевіряю чи можна покластися на людину спеціально падаючи біля неї. Якшо зловить- молодець,якшо ні...
Особливо цікаво коли людина,яку я туди тягну не вміє не те шо кататися,а навіть стояти на тих ковзанах :ggggg:
  • 0

#58 Dynkan 113

Старійшина

• Користувачі
  • 1721 повідомлень

Відправлено 19.01.2009 – 15:16

Перегляд дописуSensssorika (19.01.2009 15:11) писав:

Сходіть на ковзанку. Я туди завжди всіх тягну. Заодно і перевіряю чи можна покластися на людину спеціально падаючи біля неї. Якшо зловить- молодець,якшо ні...
Особливо цікаво коли людина,яку я туди тягну не вміє не те шо кататися,а навіть стояти на тих ковзанах :ggggg:
ага, якщо незловить тоді здибанка продовжиться в травмопункті?))))
для початку краще прогулятися парком і посидіти в кафе кави попити, це дасть змогу поспілкуватися і краще взнати інтереси один одного.
  • 0

#59 Nomad

Старійшина

• Користувачі
  • 3581 повідомлень

Відправлено 19.01.2009 – 15:20

Топікстартер зазначив навіть імя дівчини- може хто з поетів йому вірш напише, шоб чувак з першого залпу Маряну взяв?
Де наші Т Митці?))
  • 0

#60 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 19.01.2009 – 15:25

Перегляд дописуDynkan 113 (19.01.2009 15:16) писав:

ага, якщо незловить тоді здибанка продовжиться в травмопункті?))))
для початку краще прогулятися парком і посидіти в кафе кави попити, це дасть змогу поспілкуватися і краще взнати інтереси один одного.
А Я навіщо? Якшо падатиме він- в мене дуже "крєпкая хватка" я його втримаю. А сама я ніколи не падаю))
Вона його однокласниця. Певно що за стільки років можна було б взнати які в неї інтереси і т.д. Особисто я терпіти не можу "побачення" у парках. особливо кроли там бігають собаки і оруть малі діти(і це при всій моїй любові до тварин і дітей)
Кафе? Ти давно був у кафе? Кави попити...окей,усюди де я була подають дуже жлобські порції кави. Так от ,щоб посидіти за чашечкою кави і поговорити треба тої кави випити чашок 12. А стільки кави пити не можна)))

Перегляд дописуNomad (19.01.2009 15:20) писав:

Може хто з поетів йому вірш напише, шоб чувак з першого залпу Маряну взяв?
ти серйозно думаєш,що цим можна "взяти" ?....
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних