Перейти до вмісту

Перше побачення

Повідомлень в темі: 235

#221 БоБриК

Я повернувся !

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3010 повідомлень
  • Місто:Scorpio const.

Відправлено 12.11.2010 – 23:58

Перегляд дописуMiguel (12.11.2010 19:40) писав:

не дасть... тобто вірогідність зменшується з кожним "незателефонованим" днем))))
... чекаэш поки тебе забуде, звониш ы говориш якийсь брэд, типу привіт (назив. по імені) питаєш як здоровя після якось вечірки де ви разом тусили або тд. Каже наприклад що нікому не розкажеш що вона тобі пяна говорила ... визживаєш на побачення, робиш рефрешне враження і теоретично все може заканати ..)
  • 0

#222 Скажена ягідка

Писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 474 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:))

Відправлено 08.01.2011 – 18:08

Коли йду на перше побачення (і не тільки перше) будь то бар,кафе, чи ресторан завжди готора за себе заплатити сама....виймаю гаманець і без проблем плачу, і хоч справа не в грошах,а сама в тому ДЖЕНТЕЛЬМЕНСТВі....дивлюсь як далі відреагує хлопець.
Нормальний-має відреагувати на це негативно. Чисто моє ІМХО.
  • 0

#223 Nameless One

ЧВ

• СуперМодератори
  • 2252 повідомлень
  • Стать:Чоловік

Відправлено 08.01.2011 – 18:18

Перегляд дописуСкажена ягідка (8.01.2011 18:08) писав:

Коли йду на перше побачення (і не тільки перше) будь то бар,кафе, чи ресторан завжди готора за себе заплатити сама....виймаю гаманець і без проблем плачу, і хоч справа не в грошах,а сама в тому ДЖЕНТЕЛЬМЕНСТВі....дивлюсь як далі відреагує хлопець.
Негативно це як? Типу - "ах ти лицемірна самовпевнена тварюка, невже ти думаєш що я настільки бідний що не можу за тебе заплатити? ти хочеш мене образити? та пішла ти в пень!"

Насправді цьому взагалі не треба надавати жодного значення, і тоді буде менше проблем і непорозумінь.
  • 0

#224 Скажена ягідка

Писар

• Користувачі
  • 474 повідомлень

Відправлено 08.01.2011 – 18:22

Перегляд дописуNameless One (8.01.2011 19:18) писав:

Негативно це як? Типу - "ах ти лицемірна самовпевнена тварюка, невже ти думаєш що я настільки бідний що не можу за тебе заплатити? ти хочеш мене образити? та пішла ти в пень!"

Насправді цьому взагалі не треба надавати жодного значення, і тоді буде менше проблем і непорозумінь.
Навіть незнаю як пояснити. Ну я в тому розумінні,що якщо я і йду з тим хлопцем кудись,то вже явно не через те,щоб він заплатив за моє морозиво. Я собі сама можу те морозиву купити,а при потребі ще й йому. Просто маю сумнів,що пішла б вдруге з тим хлопцем на побачення якби він не проявив того "джентельменства" на першому. Воно,канєха,трохи дико зучить...але як вже є)
  • 0

#225 Nameless One

ЧВ

• СуперМодератори
  • 2252 повідомлень

Відправлено 08.01.2011 – 18:34

Перегляд дописуСкажена ягідка (8.01.2011 18:22) писав:

Навіть незнаю як пояснити. Ну я в тому розумінні,що якщо я і йду з тим хлопцем кудись,то вже явно не через те,щоб він заплатив за моє морозиво. Я собі сама можу те морозиву купити,а при потребі ще й йому. Просто маю сумнів,що пішла б вдруге з тим хлопцем на побачення якби він не проявив того "джентельменства" на першому. Воно,канєха,трохи дико зучить...але як вже є)
В кожного звісно свої забаганки, але оте "джентельменство" видається мені трохи дитячим і тупим. Не знаю, може це просто я не романтик. Але я взагалі не звертаю на фінансову сторону уваги. Якщо треба за когось заплатити то це не проблема, але я б не став таке пропонувати.
Ці всі ігри в "побачення", "зустрічання", "кафе" це для дітей шкільного віку. Надивилися всіляких американських фільмів. Пф.
  • 0

#226 Крихітка

Мрійниця

• Модератори
  • 4030 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківськ, Castelló, Ibiza, Hildesheim

Відправлено 08.01.2011 – 18:40

мм...як би то сказати - не люблю розбиратєльства з грошима. і на побаченнях і не на них. тобто якщо я комусь раптом винна гроші - я їх коли віддаю терпіти не можу "ой та ти шо та не треба". тому що треба вміти розмежовувати фінанси і стосунки. якщо хлопець проявляє бажання заплатити - ок, ні - теж ок. і ніякого відношення до стосунків це не повинно мати
  • 0

#227 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 08.01.2011 – 18:47

Тьома колись,коли ми ще просто дружили, сказав, що якшо він йде з якоюсь дівчиною кудись і вона захоче сама за себе заплатити, то потім завжди сама за себе усюди платитиме. "даби нє випєндрівалась". бгг
  • 0

#228 Крихітка

Мрійниця

• Модератори
  • 4030 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківськ, Castelló, Ibiza, Hildesheim

Відправлено 08.01.2011 – 18:58

Перегляд дописуSensssorika (8.01.2011 17:47) писав:

Тьома колись,коли ми ще просто дружили, сказав, що якшо він йде з якоюсь дівчиною кудись і вона захоче сама за себе заплатити, то потім завжди сама за себе усюди платитиме. "даби нє випєндрівалась". бгг
оО соу? не така вже й страшна погроза)
  • 0

#229 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 08.01.2011 – 19:11

Перегляд дописуКрихітка (8.01.2011 19:58) писав:

оО соу? не така вже й страшна погроза)
в мене конвервативний чоловік.
"главная дабрадєтєль женщіни - падчінєніє"(с). шалууун бгг

я за себе іноді платила сама,якшо кудись з кимось йшла. але всіх це ображало. думаю,якби я була чоловіком, то теж би образилась.

якось мені один хлопець подарував величезний букет колючок ака троянд. я запитала скільки я йому за це винна(взагалі- то я жартувала, хлопець студентом був,а букет йому точно був не по кишені). хлопець образився і я його більше не бачила.
  • 0

#230 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 08.01.2011 – 21:33

трошки про те, якими падлюками дівчата бувають гг
  • 0

#231 Скажена ягідка

Писар

• Користувачі
  • 474 повідомлень

Відправлено 08.01.2011 – 21:39

Перегляд дописуSensssorika (8.01.2011 20:11) писав:

я за себе іноді платила сама,якшо кудись з кимось йшла. але всіх це ображало. думаю,якби я була чоловіком, то теж би образилась.

якось мені один хлопець подарував величезний букет колючок ака троянд. я запитала скільки я йому за це винна(взагалі- то я жартувала, хлопець студентом був,а букет йому точно був не по кишені). хлопець образився і я його більше не бачила.

Во-во) Ф точку.
  • 0

#232 Дядя Ваня

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 16 повідомлень

Відправлено 08.01.2011 – 21:52

Перегляд дописуСкажена ягідка (8.01.2011 18:08) писав:

Тест на нормальність? Той, що з журналу для нормальних дєвочєк - "Лиза"?
  • 0

#233 Скажена ягідка

Писар

• Користувачі
  • 474 повідомлень

Відправлено 08.01.2011 – 21:53

Перегляд дописуДядя Ваня (8.01.2011 22:52) писав:

Тест на нормальність? Той, що з журналу для нормальних дєвочєк - "Лиза"?
Тільки не треба цієї іронії :happy1:
  • 0

#234 Лілу

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 229 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 09.01.2011 – 14:02

на перше побачення не обов'язково в кафе ходити, можна просто прогулятися парком або центром міста, посидіти на лавочці - поговорити.
  • 0

#235 Вуйко Дмитро

Where is my ban?!

• Користувачі
  • 1736 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 09.01.2011 – 14:09

Перегляд дописуЛілу (9.01.2011 14:02) писав:

на перше побачення не обов'язково в кафе ходити, можна просто прогулятися парком або центром міста, посидіти на лавочці - поговорити.
а можна й взагалі пропустити і починати з другого :happy1:
  • 0

#236 Лілу

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 229 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 09.01.2011 – 14:11

Перегляд дописуВуйко Дмитро (9.01.2011 15:09) писав:

а можна й взагалі пропустити і починати з другого :happy1: