Перейти до вмісту

Перше побачення

Повідомлень в темі: 235

#21 Lactarius

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 976 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Львів

Відправлено 08.11.2008 – 01:23

Ти мене заплутав.
  • 0

#22 ~new~

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 188 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Київ

Відправлено 08.11.2008 – 02:09

ох у вас там і дискусія розгорнулась!
я в деякій мірі для себе особисто поєднала європейський і український досвід побачень. я вважаю, що хлопець має запропонувати заплатити, а то вже питання моїх фінансів і совісті, погодитись чи ні. якщо я сказала, що заплачу сама, то не треба мене перепитувати вдруге. і так само я не чекаю, що він почне просити заплатити за мене. але до біса приємно, коли друг веде мене пожерти суші, сходити в кіно за його рахунок. все таки відчувати свою слабкість і гендерну нерівність іноді приємно)

до речі, здається мені, шо від тепи "перше побачення" всі трохи відхилились до теми "хто за кого платить". :angry12:
  • 0

#23 Margo

в тихому очереті чорти плавають брасом

• Користувачі
  • 842 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківськ

Відправлено 08.11.2008 – 10:20

Білий Дракон, ну шо ти так ревно доводиш, які ми погані. Невже перше побачення це обов’язково якась кав’ярня чи ресторан??? Наприклад, мені, як дівчині, не подобається вся ця мара - прийти і жувати - та ше й в перше побачення!))

Якщо тебе так дьоргає, коли за дівчину тре багато платити, чи просто платити - так не ходи по дорогим місцям, хоча би там спочатку. Думаю, дівчині теж буде приємно, якщо на перше побачення ви підете погуляти якимось парком чи шось в тому роді. А на друге - кіно - взагалі прекрасно - затрати, як для тебе, порівняно малі
:angry12:
  • 0

#24 Lactarius

Генеральний писар

• Користувачі
  • 976 повідомлень

Відправлено 08.11.2008 – 10:46

Цитата

. А на друге - кіно - взагалі прекрасно - затрати, як для тебе, порівняно малі
Білетик 15-25 грн... + мінімальний попкорн 5+5 грн... ИИИ?
  • 0

#25 FT232BM

私は人々嫌い

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3435 повідомлень
  • Місто:Київ->НТУУ "КПІ"

Відправлено 08.11.2008 – 11:18

Перегляд дописуLactarius (aka Ivan Metal!) (8.11.2008 10:46) писав:

Якщо зустрічаєшся раз в ~2 тижні, то стерпіти можна, але не частіше. Але часто цього замало(раз в два тижні)
P.S. Щодо ядра, то з ним сексу буде набагато більше ніж з любою дівчиною.
  • 0

#26 Lactarius

Генеральний писар

• Користувачі
  • 976 повідомлень

Відправлено 08.11.2008 – 11:28

Цитата

Якщо зустрічаєшся раз в ~2 тижні, то стерпіти можна, але не частіше. Але часто цього замало(раз в два тижні)
P.S. Щодо ядра, то з ним сексу буде набагато більше ніж з любою дівчиною.
Кому треба раз в два тижні?
П.С. Я ж казав шо такого не буває:angry12:
  • 0

#27 Білий Дракон

Хлопець

• Користувачі
  • 6385 повідомлень
  • Місто:Палацу

Відправлено 08.11.2008 – 12:37

Перегляд дописуMargo (8.11.2008 10:20) писав:

Білий Дракон, ну шо ти так ревно доводиш, які ми погані. Невже перше побачення це обов’язково якась кав’ярня чи ресторан??? Наприклад, мені, як дівчині, не подобається вся ця мара - прийти і жувати - та ше й в перше побачення!))

Якщо тебе так дьоргає, коли за дівчину тре багато платити, чи просто платити - так не ходи по дорогим місцям, хоча би там спочатку. Думаю, дівчині теж буде приємно, якщо на перше побачення ви підете погуляти якимось парком чи шось в тому роді. А на друге - кіно - взагалі прекрасно - затрати, як для тебе, порівняно малі
Є дівчата, які вважають, що їх треба оплачувати. Їх меншість, але трапляються.
Побачення в кінотеатрі, то не є побаченням. Ви або дивитесь фільм, або не дивитесь (але це вже не друге побачення).
  • 0

#28 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 08.11.2008 – 13:10

Перегляд дописуБілий Дракон (8.11.2008 00:36) писав:

Мені теж треба гарно вдягатися. І якщо дівчина вдягнена відповідно, то небідна.
А на геть бідну дівчину "нє пазарішся" ?)))

На першому побачені ще немає стосунків. Їх може і небути (наприклад інтереси зовсім не співпадають).
Якшо вже я йду на те "побачення" то інтереси спільні мають бути. Це ж як виходить...я йду на ПОБАЧЕННЯ з людиною яку взагалі не знаю? Тоді я прагматична. Я на такі побачення не ходжу.Та я взагалі слово побачення якось не дуже....Date...скоріше Meeting)) першого враження про людину мені цілком вистачає щоб зрозуміти що в мене з людиною спільного,а що ні.Геть незнайомим людям я ані адреси своєї,ані телефону не залишаю)))

Смішні ви, коли пишете в інтернеті. Бо в реальному житті поводитесь інакше.
Що ти хотів цим сказати?:(

Побачення (перше) — це знайомство двох людей. Я даю дівчині свої емоції, свою енергію, свої сили. І хочу взаймності. Якщо їй цього мало, то хай йде собі, шукає спонсора.
До речі багато хто з хлопців(чоловіків) саме так і знайомиться.Мене якось додому один хлопець підвозив,так він навіть ..ну прямо внаглую своє СПОНСОРСТВО пропонував. Причому вживав то слово так часто що мені вже спало на думки пішки прогулятися три кілометри.Не знаю як кому,а мені ця його пропозиція не сподобалась.

Якщо прийшли на перше побачення, то хлопець вас зацікавив (а не через голод)
Якщо прийшли на друге побачення, то хлопець вам вже подобається і ви припускаєте щось більше. Ось тут вже починаються стосунки.
П.В. Виключення, коли Я запрошую дівчину в кав’ярню, то пригощаю напоєм. Якщо Вона веде, то ні. В ідеалі в другому випадку вона мала б мене пригостити :angry12:.
У стосунка це вже не має значення.
Так от я можу заплатити за себе.Я можу пригостити чи зробити якийсь подарунко хлопцеві.АЛЕ! То буде або якийсь мій ДРУГ(без будь-якого натяку на стосунки чи секс),або мій хлопець.Це ussually. З незнайомою людиною...якщо раптом мене перемкне і я вирішу піти на таке "побачення",то звісно я візьму з собою гроші.Тут вже просто діє інстинкт самосбереження. АЛЕ! Мені булоб набагато приємніше побаити готовність чоловіка оплатити мені ту ж саму каву,аніж коли він собі шось там поназаказує...а раптом в мене не вистачить грошей? я тоді що ще й винна йому буду?)) Авзагалі "їсти" то більш чоловіче. Я їм як дюймовочка. До того ж! Якшо вже пішло про "попоїсти" то краще зустрітися вдома і самомо( самій) приготувати смачну вечерю.І якшо хлопець мені дуже сподобався,то готуватиму Я, і готуватиму щось не надто важке для шлунка, на випадок сексу)

Перегляд дописуБілий Дракон (8.11.2008 00:46) писав:

А чим ти краща за хлопців, що вони МАЮТЬ тебе оплачувати на першому побаченні? Не просто захотілося пригостити, а саме МАЮТЬ. Чи ти їм послугу робиш тим, що ідеш на побаченя.
ОооОооо,дааа.То АгРоМнЄйшАя УсЛуГа)Я взагалі тоді краще на "побачення" візьму якусь зі своїх подружок.Внас є улюблені місця,стандартний набір заказу,а хлопець тоді вже якось сам пристроюється до нас)
  • 0

#29 Margo

• Користувачі
  • 842 повідомлень

Відправлено 08.11.2008 – 13:29

Перегляд дописуLactarius (aka Ivan Metal!) (8.11.2008 10:46) писав:

Ну вам ніяк не вгодити?
А шо ж ви взагалі толком хочете тоді, а???

Перегляд дописуБілий Дракон (8.11.2008 12:37) писав:

Є дівчата, які вважають, що їх треба оплачувати. Їх меншість, але трапляються.
Ну тоді чого ти з ними зустрічаєшся?
  • 0

#30 Lactarius

Генеральний писар

• Користувачі
  • 976 повідомлень

Відправлено 08.11.2008 – 13:40

Цитата

Ну вам ніяк не вгодити?

Цитата

• 0

#31 Margo

• Користувачі
  • 842 повідомлень

Відправлено 08.11.2008 – 13:52

Цитата

Ггг, модно)
Тоді шукай собі дівчину десб з іншого міста - якраз - може тай раз в два тижні будете зустрічатись )))))
  • 0

#32 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 08.11.2008 – 13:54

Перегляд дописуMargo (8.11.2008 13:52) писав:

Ггг, модно)
Тоді шукай собі дівчину десб з іншого міста - якраз - може тай раз в два тижні будете зустрічатись )))))
Не факт шо вона з хлопцем буде зустрічатись раз в два тижні...Шо їй у місті хлопців бракує? :angry12:
  • 0

#33 Lactarius

Генеральний писар

• Користувачі
  • 976 повідомлень

Відправлено 08.11.2008 – 13:55

Цитата

Ггг, модно)
То не я написав, я просто процитував. Просто студенту без стипендії:angry12: напряжно досить...
  • 0

#34 Крихітка

Мрійниця

• Модератори
  • 4030 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківськ, Castelló, Ibiza, Hildesheim

Відправлено 08.11.2008 – 13:57

Гм..моє перше побачення з теперішнім хлопцем відбулося за півроку після знайомства))) Так що до того часу я вже його знала добре..на всякий випадок взяла з собою суму яку мала би витратити.Але він не дозволив мені цього зробити,майже образився навіть. А ви тут дискутуєте..Згадайте навіть радянські часи(ну я по розповідям кажу,сама не застала)) - дівчина сама за себе за вхід на кіносеанс платила? По-моєму ні..як люди і покоління міняються.Тепер хлопці перед тим як з дівчиною зустрітись дискутують хто буде платити.Так ніби стосунки якісь ділові,хоча зараз навіть кохання якесь ділове,в нашому новому світі.Ти мені я тобі...як все цинічно(

Може я здаюся всім дивною тому що ще вірю у ідеальне життя і кохання поряд з людьми які вірять тільки в гроші)
  • 0

#35 Lactarius

Генеральний писар

• Користувачі
  • 976 повідомлень

Відправлено 08.11.2008 – 13:58

Цитата

дівчина сама за себе за вхід на кіносеанс платила?
Спитайся батьків скільки коштував квиток.
  • 0

#36 Крихітка

Мрійниця

• Модератори
  • 4030 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківськ, Castelló, Ibiza, Hildesheim

Відправлено 08.11.2008 – 14:02

При нагоді спитаю.А власне скільки? аа..ти ведеш до того що зараз ціни дорожчі і все важче..короче зараз типу кожен сам за себе.Значить,за такою теорією стосунки змінились саме через гроші та ціни. І хто їх взагалі придумав..ні,насправді мені не цікаво хто,просто це абсолютно непотрібний винахід.
  • 0

#37 Lactarius

Генеральний писар

• Користувачі
  • 976 повідомлень

Відправлено 08.11.2008 – 14:12

Цитата

При нагоді спитаю.А власне скільки? аа..ти ведеш до того що зараз ціни дорожчі і все важче..короче зараз типу кожен сам за себе.Значить,за такою теорією стосунки змінились саме через гроші та ціни. І хто їх взагалі придумав..ні,насправді мені не цікаво хто,просто це абсолютно непотрібний винахід.
Ну спитай... хіба це важко? Непотрібний винахід? Ну-ну... Гроші - це зло звичайно... Просто дійсно навіщо псути стосунки через гроші? Невже не можна просто погуляти, поговорити? А може ви не маєте про що говорити з хлопцем?
  • 0

#38 Bublik

Генеральний писар

• Користувачі
  • 597 повідомлень

Відправлено 08.11.2008 – 14:21

Перегляд дописуLactarius (aka Ivan Metal!) (8.11.2008 15:12) писав:

Ну спитай... хіба це важко? Непотрібний винахід? Ну-ну... Гроші - це зло звичайно... Просто дійсно навіщо псути стосунки через гроші? Невже не можна просто погуляти, поговорити? А може ви не маєте про що говорити з хлопцем?
Всерівно ще з прадавніх часів , коли не було грошей- мужики жінок чимось пригощали: найсмачнішим шматом м'яса мамонта, дарували шкури тигрів, вирізали їм побрякушки з бивнів. Романтика !
  • 0

#39 Margo

• Користувачі
  • 842 повідомлень

Відправлено 08.11.2008 – 14:30

Перегляд дописуLactarius (aka Ivan Metal!) (8.11.2008 14:12) писав:

Перегляд дописуMargo (8.11.2008 10:20) писав:

Якщо тебе так дьоргає, коли за дівчину тре багато платити, чи просто платити - так не ходи по дорогим місцям, хоча би там спочатку. Думаю, дівчині теж буде приємно, якщо на перше побачення ви підете погуляти якимось парком чи шось в тому роді.

Блискавиця: усне попередження за пунктом правил 2.5.1. Немає ширшого обгрунтування допису крім смайла.
  • 0

#40 Білий Дракон

Хлопець

• Користувачі
  • 6385 повідомлень
  • Місто:Палацу

Відправлено 08.11.2008 – 14:39

Перегляд дописуMargo (8.11.2008 13:29) писав:

Ну вам ніяк не вгодити?

Ну тоді чого ти з ними зустрічаєшся?
Раз на раз не вгадаєш. Бо частіше за все йдеш на побачення із людиною, про яку знаєш лише ім’я і телефон.
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних