Перейти до вмісту

Перше побачення

Повідомлень в темі: 235

#121 carry

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 570 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Тернопіль

Відправлено 17.02.2009 – 19:51

Перегляд дописучорно-біла (17.02.2009 19:41) писав:

а мені би зовсім ніяково було, якби людина, яку я взагалі мало знаю платила би за мене. і мене мало би ціквило образиться він чи ні.
добре, що не доводиться по перших побаченнях ходити. з декількох дописів, які я прочитала, бачу що все якось так важко))
ага .. підтримую..також сама за себе плачу...

тобто не доводиться по перших? а як? зразу з другого?
  • 0

#122 чорно-біла

Т-юлень

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2757 повідомлень
  • Місто:Roma

Відправлено 17.02.2009 – 19:54

Перегляд дописуCarrion (17.02.2009 18:51) писав:

тобто не доводиться по перших? а як? зразу з другого?
ні, тобто ця фаза пройшла вже більше 6 років тому :)
  • 0

#123 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 18.02.2009 – 13:23

Перегляд дописуБілий Дракон (17.02.2009 19:23) писав:

Скільки тобі років?
Тридцять шість і шість, :) а що? Це має значення? Ну, скажемо так: за секс зі мною не посадять :) Як так цікаво візьми і глянь.
Я мала на увазі DATE у значенні "social meeting arranged at a certain time and place, appointment )))

Повідомлення відредагував Sensssorika: 18.02.2009 – 13:24

• 0

#124 =MAVKA=

Я в серці маю те, що не вмирає...

• Користувачі
  • 1153 повідомлень
  • Місто:м. Київ

Відправлено 18.02.2009 – 15:57

Флуд видалено
  • 0

#125 Теж пасічник...

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 332 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:краще не знати:)

Відправлено 18.02.2009 – 16:18

Перше побачення: для мене це як інтерв'ю - хто ти, і чого хочеш - не знати кого? :)
Перше можу провести і по телефону - якщо більше 20 хв проговорив і цікаве щось про особу дізнався, рахую побечееня перше пройшло призначаєм друге.

На дівчину не обов'язково гроші витрачати - ви попробуте розкрутити дівчину щоб вона за вас заплатила :) В неї до вас відразу зміниться відношення. Як?- не скажу, спробуйте самі.

Окрім того вважаю що ти за дівчину заплатив, а вона тобі натурою має повертати - то це проституція однозначно. Часто дівчина може зустрічатись сама не знаючи чому зустрічається з тобою(може бути тисяча і одна причина). І вона взагалі не розуміє чому ти тратиш на неї гроші, і чому вона має займатись з тобою сексом - адже ти їй не подобаєшся!

А інколи перше побачення перетворюється глибокиииим кохання з першого погляду!
  • 0

#126 FT232BM

私は人々嫌い

• Користувачі
  • 3435 повідомлень
  • Місто:Київ->НТУУ "КПІ"

Відправлено 18.02.2009 – 18:09

Перегляд дописуAmba (18.02.2009 16:18) писав:

Перше побачення: для мене це як інтерв'ю - хто ти, і чого хочеш - не знати кого? :)
Перше можу провести і по телефону - якщо більше 20 хв проговорив і цікаве щось про особу дізнався, рахую побечееня перше пройшло призначаєм друге.
Побачення по телефону, чому б не по ICQ? Чи ви вважаєте, що з телефону можна витягнути якесь уявлення про людину? Уявлення має бути комплексним, а виходить якесь ментальне збочення. Скоро може дійти і до сексу по телефону. Знаєте, це щось типу ангелів Чарлі ґґґ

На дівчину не обов'язково гроші витрачати - ви попробуте розкрутити дівчину щоб вона за вас заплатила :) В неї до вас відразу зміниться відношення. Як?- не скажу, спробуйте самі.
Знаю, вона перестане себе відчувати забов‘язаною і буди щирішою у почуттях). Натомість хлопець втрачає контроль над ситуацією, що приносить невпевненість. Я б то не проти якщо б у дівчини менталітет був європейський у всіх проявах.

Повідомлення відредагував FT232BM: 18.02.2009 – 18:09

• 0

#127 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 18.02.2009 – 18:52

Окрім того вважаю що ти за дівчину заплатив, а вона тобі натурою має повертати - то це проституція однозначно.
Я б це назвала суто чоловічою практикою :)

Часто дівчина може зустрічатись сама не знаючи чому зустрічається з тобою(може бути тисяча і одна причина). І вона взагалі не розуміє чому ти тратиш на неї гроші, і чому вона має займатись з тобою сексом - адже ти їй не подобаєшся!
значить,або вона має роздвоєння особистості і її друге я таки знає,чому вона з ним спить,або він їй все-таки подобається. Все інше- нонсенс.

Перегляд дописуFT232BM (18.02.2009 18:09) писав:

Чи ви вважаєте, що з телефону можна витягнути якесь уявлення про людину?
Я думаю, тут важливий ГОЛОС людини)))
  • 0

#128 Теж пасічник...

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 332 повідомлень
  • Місто:краще не знати:)

Відправлено 19.02.2009 – 14:06

Перегляд дописуFT232BM (18.02.2009 18:09) писав:

Побачення по телефону, чому б не по ICQ? Чи ви вважаєте, що з телефону можна витягнути якесь уявлення про людину? Уявлення має бути комплексним, а виходить якесь ментальне збочення. Скоро може дійти і до сексу по телефону. Знаєте, це щось типу ангелів Чарлі ґґґ

Знаю, вона перестане себе відчувати забов‘язаною і буди щирішою у почуттях). Натомість хлопець втрачає контроль над ситуацією, що приносить невпевненість. Я б то не проти якщо б у дівчини менталітет був європейський у всіх проявах.

По телефону йде розмова. ICQ - це гірше, як по телефону(з друкованої інформації людина правільно сприймає не більше 7% інформації, окрім того це інфа про особу яку дуже просто зрозуміти хибно). + в тому, що ти вже слідуючий раз зустрічаєшся з людиною про яку вже щось таки знаєш, тай час це економить щоб дізнатись більше один про одного і налагодити стосунки. Можливо такий підхід не для всіх - особисто я досить зайнята людина.

Повідомлення відредагував Amba: 19.02.2009 – 14:09

• 0

#129 =MAVKA=

• Користувачі
  • 1153 повідомлень

Відправлено 28.08.2009 – 14:21

Цитата

Перше побачення. Місця для заняття сексом.

САУНА

Секс і сауна стали практично синонімами. Проте сексом краще займатися перед сауною, а в самій сауні зовсім виключити. Мало того, що при такій температурі різко падають репродуктивні здатності організму - секс у сауні може бути смертельно небезпечним навіть для молодих чоловіків: занадто велике навантаження на серцево-судинну систему.

ЛІС

Можливо , наші предки тамцим і займалися. Сучасна людина у лісі сексуальнo безнадійна. А, якщо в неї є намет, oдіяла, перенoсная душова кабінка - усе ще не так погано. Ліс виявляється місцем, пoвним неприємних сюрпризів. Зелений кoврик під нoгами при більш тіснoму знайoмстві виявиться сумішшю із кропиви, oстрих сучків і кoрявих шишок, та ще зграї гoлoдных мурах, кoмарів, ґедзів і тп…

БАСЕЙН

Ну хіба що це твій особистий басейн в заміському будиночку, то так. А що стосується публічних бассейнів, тo навіть якщо сховаєшся від всевидючих громадян в окулярах для плавання, тo кoнцентрація хлoрки у вoді зашкалює за всі розумні межі. А пoпадання цього хімічнoгo добра в інтимні oргани дівчини мoже мати неприємні наслідки для її здoрoвья.

ЛІТАК

У літаках, незважаючи на клас, як навмисно, усе влаштовано винятково противосексуальным образом: навіть у туалетах там суцільні тверді виступи й криві стіни. Так що кращий вибір для літака - прикритися загальною ковдрою й вдатися до енергійного петтінгу. Хоча досвідчену стюардесу ви не обдурите. Курсуючи п’ятий рік між Лісабоном і Макао, вона на ці безневинні обличчя надивилася предосить.

ПРИМІРОЧНА

У гігантському магазині із численними кабінками, що закриваються, цілком доречно віддатися забороненій пристрасті серед дзеркал, шмоток і вішалок. На жаль, але в більшості модних бутиків стандартні кабінки виглядають так: в центрі залу квола будка із засувною не до кінця шторкою, трьома камерами відеоспостереження й знемагаючої від занепокоєння за долю цих трьох пар штанів продавцем, що одним оком придивляється за всім , що твориться в середині.

АВТОМОБІЛЬ

Це класика, романтика, воля й сексуальна революція. В 80- х роках кожний п’ятий американець був зачатий в автомобілі. Наша статистика в цьому плані відстає, хоча в нас і немає поліції , що бродить по паркінгах з високоморальним ліхтариком. Але не займайся сексом у гаражі, не виключивши мотор, а то, полетиш в країну мрій і феєрверків, де можна залишитися там назавжди.

ТУАЛЕТ

Причому підійде туалет і в тебе дома. Справа в тому, що більшість людей вважають це місце вкрай інтимним, обплутаним усілякими табу й комплексами. Тому там завжди є особлива атмосфера… Ні, не та. Тієї там саме бути не повинно.

МОРЕ

Повноцінного сексу, може і не вийде, але відчуття легкості, волі й помірного колихання в центрі світобудови може стати прекрасною прелюдією до другої серії, що почнеться, коли ви доберетеся до готелю. Ну а те, що сперма не гірше крові може залучати акул, які чують її у воді за кілька сотень метрів… Ну кого це хвилює, коли мова йде про справжню романтику!

ЛІФТ

Отут відчуття екстремальності , ліфт із затиснутою кнопкою екстреної зупинки нікуди не поїде. (Тільки не говори своїм сусідам, хто подав тобі цю ідею. Ми теж люди й хотіли б ще пожити.)

ДУШ

Струмок води, що лоскоче тіло дівчини, провокує нейрони подавати сигнали порушення в мозок. Не варто також скидати з рахунків загальне відчуття чистоти, свіжості й розпусти.

ПЛЯЖ

Пісок, що забивається куди попало, у тому числі й у ті самі ніжні місця, - це мала плата за високе розжарення романтичності, що властива сексу на пляжі. Морський бриз відганяє від вас надокучливих комах, нагріте сонцем тіло повно сил, а вчасно постелений рушник урятує вас від стесаних ран, які можуть вийти від енергійного тертя шкіри об цей самий пісок.

ПОЇЗД

Ритмічне погойдування вагона й неможливість ще добу куди-небудь звідси піти - всі ці фактори роблять спальне купе ідеальним сексодромом. А провідник, який що п’ять хв. намагається вломитися в купе й все-таки напоїти вас своїм залізничним чаєм, лише додасть процесу гостроти.

http://www.inlove.or.../stat.php?id=38
  • 0

#130 Teo

бовдур, булька, кулька, круть!

• Користувачі
  • 2841 повідомлень

Відправлено 28.08.2009 – 14:24

ну перше побачення то в кафешку якусь, морозиво там, кава..) потім в парк..)) або навпаки))

а можна в кіно сходити, також норм=)
  • 0

#131 Гетьман

I am forsaken (c) Sylvanas

• Користувачі
  • 2480 повідомлень
  • Місто:Leopolis novus

Відправлено 28.08.2009 – 14:25

Перегляд допису=MAVKA= (28.08.2009 15:21) писав:

...
Реготав несамовито. Потім подивився початок теми. Після цього реготав ще більше. Назва кермує: Перше побачення. Місця для заняття сексом.. Щось кшталту Шукаємо копійки на вулиці. Перші кроки до інвестиціних ринків.
  • 0

#132 Twinkle

Старійшина

• Користувачі
  • 1625 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 28.08.2009 – 14:32

Перегляд дописуFT232BM (17.02.2009 18:51) писав:

А якщо тем для розмови нема, а людина подобається? Просто подобається, чимось притягує.

О так, буває й таке. Та воно з часом все одно вирішується в негативну сторону.
  • 0

#133 =MAVKA=

• Користувачі
  • 1153 повідомлень

Відправлено 28.08.2009 – 14:45

Перегляд дописуГетьман (28.08.2009 15:25) писав:

Реготав несамовито. Потім подивився початок теми. Після цього реготав ще більше. Назва кермує: Перше побачення. Місця для заняття сексом.. Щось кшталту Шукаємо копійки на вулиці. Перші кроки до інвестиціних ринків.

Я теж реготала. Бо спочатку розмістила інфу, а потім її прочитала. Короч, не знаю куди то все віднести, до якої теми. Нехай модери підкоректують, чи шо...
  • 0

#134 ШАХІСТ

ГЕНЕРАЛІСІМУС

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 974 повідомлень
  • Місто:ДОНБАСЬКИЙ КРАЙ

Відправлено 28.08.2009 – 16:02

Де придаве там і приляжем... Чого його оце думати... Але більше віддаю перевагу природі і мнякеньком ліжечку!!! :-)
  • 0

#135 Twinkle

Старійшина

• Користувачі
  • 1625 повідомлень

Відправлено 28.08.2009 – 16:04

Перегляд дописуSHAHIST (28.08.2009 17:02) писав:

Де придаве там і приляжем... Чого його оце думати... Але більше віддаю перевагу природі і мнякеньком ліжечку!!! :-)

Ото гарна відповідь в тему про перше побачення)
  • 0

#136 Airo

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 300 повідомлень
  • Місто:Шполяндія

Відправлено 09.09.2010 – 20:07

В яких місцях ви провели/проводете/хочете провести своє побачення. Відписуєм.

П.С. Знаю, що "дехто" провів побачення на даху з шашличком та ментами....

ВакуОлька: теми об"єднано. Сенсі, дякую.
  • 0

#137 bamik

салоїд

• Користувачі
  • 2443 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківськ

Відправлено 09.09.2010 – 20:13

Які криші, у смердючому підвалі багатоповерхівки саме те!!
  • 0

#138 :-)

Пам'яті Помаранчевої Каски

• Користувачі
  • 1199 повідомлень
  • Місто:витверезника

Відправлено 09.09.2010 – 20:14

Сатря що входить в програму побачення.
  • 0

#139 Airo

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 300 повідомлень
  • Місто:Шполяндія

Відправлено 09.09.2010 – 20:22

Перегляд допису:-) (9.09.2010 21:14) писав:

Сатря що входить в програму побачення.
Взагалі все що тільки можна (по шаблону: кафе, ресторан, парк і т.д.) А яке незвичайне місце?
  • 0

#140 Twinkle

Старійшина

• Користувачі
  • 1625 повідомлень

Відправлено 09.09.2010 – 20:25

Ну, в підвалі точно ні, уже швидше на даху) Взагалі на якійсь висоті, я люблю висоту. Потім як ще щось придумаю, відпишу.
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних