Перейти до вмісту

Перше побачення

Повідомлень в темі: 235

#101 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 8134 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:скіфські вали

Відправлено 20.01.2009 – 17:43

Перегляд дописуSensssorika (20.01.2009 17:37) писав:

Угу. Точно. Я своєму хлопцеві сонети писала. А толку-то?.... Він сказав: "прикольно, а шо в тебе цей вірш так дивно римується? незвично" ....
Ну, це, на жаль, нормально для нашого часу... Віршами мало хто цікавиться. Я теж присвячувала вірші, але переважно по закінченні стосунків. Мабуть тому і вони (колишні) про них (вірші) не знають...
  • 0

#102 )Юльчик

Чайник

• Користувачі
  • Pip
  • 6 повідомлень
  • Місто:Файна Украйна

Відправлено 20.01.2009 – 17:54

Перегляд дописуБлискавиця (7.11.2008 22:28) писав:

Я так не вважаю. Якщо хлопець платить за дівчину, це означає, що він робить їй подарунок. Чому дівчина не може зробити хлопцю подарунок?
В Європі давно вже чоловіки і жінки платять кожен сам за себе або пригощають одне одного по черзі - не тільки закохані, а і друзі.
Якщо одностороння оплата потреб трапляється раз чи два, то це звичайна річ. Якщо ж чоловік платить за дівчину постійно, то автоматично вона займає залежне від нього положення.
Отже в такому випадку дівчина показує, що хоче щоб чоловік взяв на себе турботу про її матеріальні потреби.
Вочевидь, що в такому разі дівчина має задовільняти якісь інші потреби чоловіка, якщо не хоче розділити матеріальну відповідальність.
А які у нас наступні найнагальніші потреби після їжі-питва-одягу? Отож-бо.
Те ж саме відбувається і у разі, коли дівчина постійно платить за чоловіка.
Цілком погоджуюся!!! На даний час, навіть школярі отримують кишенькові від батьків і оплатити свої захцянки можуть самі, щоб не потрапляти в залежність від когось!!! А якщо погодилися, що на вас хтось витрачається - відповідно і повинні розуміти, що від них щось можуть хотіти в замін!
  • 0

#103 Nomad

Старійшина

• Користувачі
  • 3581 повідомлень

Відправлено 20.01.2009 – 17:57

Перегляд дописуОлеська (20.01.2009 17:26) писав:

Якщо серйозно, то щодо віршів:
1. Потрібно спершу дізнатись, чи подобаються цій людині вірші. Я жодній людині, з якою я зустрічалась, не читала віршів, так як впевнена була, що мене ці люди не зрозуміють. Тим більше, що мої вірші далеко не кожна людина сприймає.
2. Якщо подобаються, то якого саме стилю. Більшість людей не розуміють верлібри, білі вірші і теде.
3. Треба уміти ці вірші подати.

Люди, не гоніть, бо я точно буду скоро віршами писати- це була іронія, йоптить. -_-
  • 0

#104 Woman

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 543 повідомлень
  • Місто:м. Львів

Відправлено 22.01.2009 – 11:55

Мені здається, що совість хлопця, або мужчини просто не дозволить дівчині заплатити за свою каву на першому побаченні, за проїзд в громадському транспорті або за свій квиток в театр/кіно. І це не тому, що він заробляє не багато, ні! Справа в честі! Якщо мужчина запросив тебе на побачення - він тим самим підкреслив той факт, що "ти сьогодні з ним". Так, гордість дівчини бунтує. Вона не хоче з першої ж зустрічі залежати від нього, а ще гірше - потім "платити". Але, якщо в хлопця хороші наміри - не ображайте його. Це зачепить його гордість і він просто образиться.
А якщо говорити про "проблему обмеженості грошових ресурсів" у більшості таких кавалерів, то не обов'язково пити каву в дорогому закладі, достатньо затишної кафешки з помірними цінами. На таку "каву" "нашкребти" вже можна! І повірте, якщо дівчина має з вами спільні інтереси - вона це зрозуміє. Літо - це благодать для побачень закоханих! Не потрібно кави, піци! Нічого не потрібно! Достатньо просто прогулятися парком за руку, поспілкуватися, познайомитися один з одним ближче...
Перше побачення - це перше спілкування наодинці і не треба псувати його меркантильними проблемами.
  • 0

#105 FT232BM

私は人々嫌い

• Користувачі
  • 3435 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Київ->НТУУ "КПІ"

Відправлено 22.01.2009 – 13:32

Якщо дівчина за себе заплатить, то моя гордість ні краплинки не постраждає, тим більше на першому побаченні, особливо в століття так званої гендерної рівності. Інша справа потрібно бути завжди готовим заплатити за подругу.
От усі пишуть куди вони ходять, і ніхто не пише про що можна поговорити з дівчиною, коли спільних інтересів мало. Ваші думки?
  • 0

#106 Miguel

ХРАНИТЕЛЬ

• Модератори
  • 3807 повідомлень
  • Місто:Україна

Відправлено 22.01.2009 – 14:27

Перегляд дописуFT232BM (22.01.2009 13:32) писав:

От усі пишуть куди вони ходять, і ніхто не пише про що можна поговорити з дівчиною, коли спільних інтересів мало. Ваші думки?
От якраз про інтереси і варто поговорити, хто чим цікавиться і кому що подобається...
  • 0

#107 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 22.01.2009 – 14:57

Перегляд дописуFT232BM (22.01.2009 13:32) писав:

про що можна поговорити з дівчиною, коли спільних інтересів мало. Ваші думки?
Я гуманітарій,веду здоровий спосіб життя, а зустрічаюся і спілкуюся чомусь в основному з хлопцями,що вивчають комп"ютери,музикантами і наркоманами. Абсолютно ніяких спільних(!) інтересів :D
Мені цікаві РОЗУМНІ люди,а щоб вони могли підтримати розмову. До того ж,якшо я не розуміюся на чомусь, це не значить,що я не хочу про це послухати.Я завжди готова вивчати, дізнаватись про щось нове)))
пс. мій хлопець має 2 вищі освіти,одна з них компютерна. А один з моїх найкращих друзів,той про якого в мене у підписі написано- наркоман.
  • 0

#108 Angelina

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 19 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 23.01.2009 – 12:41

Перегляд дописуMiguel (22.01.2009 14:27) писав:

От якраз про інтереси і варто поговорити, хто чим цікавиться і кому що подобається...
А якщо не має спільних інтересів??? Наприклад: ти слухаєш реп, а вона класику; ти читаєш фантастику, а вона романи;і т.д. Тоді потрібно зацікавитись її інтересами... почитати той роман від, якого вона шаленіє чи почати слухати класику :D Спільні інтереси - це здебільшого набуті інтереси!!!
  • 0

#109 Білий Дракон

Хлопець

• Користувачі
  • 6385 повідомлень
  • Місто:Палацу

Відправлено 23.01.2009 – 16:40

Перегляд дописуAngelina (23.01.2009 12:41) писав:

А якщо не має спільних інтересів??? Наприклад: ти слухаєш реп, а вона класику; ти читаєш фантастику, а вона романи;і т.д. Тоді потрібно зацікавитись її інтересами... почитати той роман від, якого вона шаленіє чи почати слухати класику :D Спільні інтереси - це здебільшого набуті інтереси!!!
Якщо ви не маєте спільних интересів, то нащо зустрічатися?

Повідомлення відредагував Білий Дракон: 23.01.2009 – 16:40

• 0

#110 =MAVKA=

Я в серці маю те, що не вмирає...

• Користувачі
  • 1153 повідомлень
  • Місто:м. Київ

Відправлено 17.02.2009 – 14:39

Флуд видалено
  • 0

#111 Woman

Генеральний писар

• Користувачі
  • 543 повідомлень

Відправлено 17.02.2009 – 17:33

Перегляд дописуБілий Дракон (23.01.2009 16:40) писав:

Якщо ви не маєте спільних интересів, то нащо зустрічатися?

Яка може бути мова про зустрічання. Такі люди просто не починають зустрічатися. В них немає спільних тем для розмови.
  • 0

#112 FT232BM

私は人々嫌い

• Користувачі
  • 3435 повідомлень

Відправлено 17.02.2009 – 17:51

Перегляд дописуМалюсінька квіточка (17.02.2009 17:33) писав:

Яка може бути мова про зустрічання. Такі люди просто не починають зустрічатися. В них немає спільних тем для розмови.
А якщо тем для розмови нема, а людина подобається? Просто подобається, чимось притягує.
  • 0

#113 Крихітка

Мрійниця

• Модератори
  • 4030 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківськ, Castelló, Ibiza, Hildesheim

Відправлено 17.02.2009 – 17:52

Перегляд дописуFT232BM (17.02.2009 16:51) писав:

А якщо тем для розмови нема, а людина подобається? Просто подобається, чимось притягує.
угу,буває. всеодно неправильно б виглядало якби дівчина за себе платила,які б не були стосунки.
  • 0

#114 Білий Дракон

Хлопець

• Користувачі
  • 6385 повідомлень

Відправлено 17.02.2009 – 17:56

Ой, недосвідчене дитя. Люди можуть сподобатися один одному при зустрічі, призначити побачення і розійтися по интересах.
  • 0

#115 Woman

Генеральний писар

• Користувачі
  • 543 повідомлень

Відправлено 17.02.2009 – 17:57

Сила притягання? Так звичайно. Але це перше враження. Як кохання з першого погляду... Але далі сила пропадає. Коли вона хоче в театр піти, а він на рок-концерт!
  • 0

#116 FT232BM

私は人々嫌い

• Користувачі
  • 3435 повідомлень

Відправлено 17.02.2009 – 17:57

Перегляд дописуБілий Дракон (17.02.2009 17:56) писав:

Ой, недосвідчене дитя. Люди можуть сподобатися один одному при зустрічі, призначити побачення і розійтися по интересах.
Останнього разу так і було, але дівчина всерівно подобається.
  • 0

#117 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 17.02.2009 – 18:05

Їх можна потім виявити, ті спільні інтереси. Не можна ж зустрітися з людиною вперше і знати про неї все-все-все.

Перегляд дописуБілий Дракон (17.02.2009 17:56) писав:

ну, та...Запроси мене на побачення.
  • 0

#118 Білий Дракон

Хлопець

• Користувачі
  • 6385 повідомлень

Відправлено 17.02.2009 – 19:23

Перегляд дописуSensssorika (17.02.2009 18:05) писав:

Їх можна потім виявити, ті спільні інтереси. Не можна ж зустрітися з людиною вперше і знати про неї все-все-все.

ну, та...Запроси мене на побачення.

Скільки тобі років?
  • 0

#119 Крихітка

Мрійниця

• Модератори
  • 4030 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківськ, Castelló, Ibiza, Hildesheim

Відправлено 17.02.2009 – 19:38

хоча..може я і зміню свою думку.якщо на першому побаченні зустрічаються люди які одне одного майже не знають то кожен може за себе платити.а якщо побачення друзів які стали більше ніж друзями-думаю,хлопець сам визветься заплатити.полюбому дівчині завжди про всяк випадок треба мати чим за себе заплатити
  • 0

#120 чорно-біла

Т-юлень

• Користувачі
  • 2757 повідомлень
  • Місто:Roma

Відправлено 17.02.2009 – 19:41

а мені би зовсім ніяково було, якби людина, яку я взагалі мало знаю платила би за мене. і мене мало би ціквило образиться він чи ні.
добре, що не доводиться по перших побаченнях ходити. з декількох дописів, які я прочитала, бачу що все якось так важко))
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних