Перейти до вмісту

Долар та його майбутнє

Повідомлень в темі: 523

#501 серпиня

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 935 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Пуп Землі

Відправлено 06.11.2016 – 23:55

kalamar (06.11.2016 – 23:46) писав:

Та не треба їм нав’язувати праву і ліву поляризацію, бо вона в них завжди була і нікуди не зникала.
Але конфлікту між лівими і правими ідеями не було і нема в них.

kalamar (06.11.2016 – 23:46) писав:

Помиляєтесь, бо то якраз для американців антиагітки. То виборчий трюк. Змалювати ліву Клінтон, як крайню ліву, а правого Трампа, як крайньо правого. Якби все було так, як ви собі уявляєте, і в США не знали про правих і лівих, тоді такі агітки не мали би сенсу. Але оскільки реальність відрізняється від ваших уяв про реальність, такі агітки працюють.
Так само, тих самих республіканців звинувачували в тому, що вони для правих виборців змальовують Клінтон як соціалістку, а для лівих, навпаки, як наближену до Вол Стріту.
Блін, крайні ліві і крайні праві для американців однаково погані. І це може й не антиагітки були, а приколи просто якісь.
  • 0

#502 kalamar

Старійшина

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3684 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Чорнильщина

Відправлено 07.11.2016 – 00:07

серпиня (06.11.2016 – 23:55) писав:

Блін, крайні ліві і крайні праві для американців однаково погані. І це може й не антиагітки були, а приколи просто якісь.
Підключіть думання до того, що пишете. Якщо в америці не люблять комуністів то що треба зробити для агітації не голосувати за Клінтон? Треба гіперболізувати її ліві погляди, це і робить той плакат. Все просто.
Не може не бути конфлікту між лівими і правими ідеями, бо ті ідеї взаємозаперечні, то протилежності.
  • 0

#503 серпиня

Генеральний писар

• Користувачі
  • 935 повідомлень

Відправлено 07.11.2016 – 00:09

kalamar (07.11.2016 – 00:07) писав:

Підключіть думання до того, що пишете. Якщо в америці не люблять комуністів то що треба зробити для агітації не голосувати за Клінтон? Треба гіперболізувати її ліві погляди, це і робить той плакат. Все просто.
Не може не бути конфлікту між лівими і правими ідеями, бо ті ідеї взаємозаперечні, то протилежності.
В 12 ночі погано думається. Не люблять комуністів. А нацистів люблять?
  • 0

#504 kalamar

Старійшина

• Користувачі
  • 3684 повідомлень

Відправлено 07.11.2016 – 00:12

серпиня (07.11.2016 – 00:09) писав:

В 12 ночі погано думається. Не люблять комуністів. А нацистів люблять?
Так другий плакат з Трампом.
  • 0

#505 серпиня

Генеральний писар

• Користувачі
  • 935 повідомлень

Відправлено 07.11.2016 – 00:21

kalamar (07.11.2016 – 00:12) писав:

Так другий плакат з Трампом.
Ви гоните. Не люблять в Сша і нацистів.
  • 0

#506 kalamar

Старійшина

• Користувачі
  • 3684 повідомлень

Відправлено 07.11.2016 – 00:25

серпиня (06.11.2016 – 23:55) писав:

Дуже загально. Праві ідеї це визнання природонсті тієї чи иншої ієрархії в суспільстві, ліві - заперечення природності ієрархій. Тому напр. расисти праві, а феміністи - ліві.

серпиня (07.11.2016 – 00:21) писав:

Ви гоните. Не люблять в Сша і нацистів.
Я десь написав, що люблять? ТОму в якості антиагітації Трампа і є подібні плакати, де Трампа до Гітлера прирівнюють.
  • 0

#507 8758947589473958

біла людина

• Користувачі
  • 794 повідомлень
  • Місто:Анкара

Відправлено 07.11.2016 – 06:30

Цитата

Дай хоч якесь посилання, де він про це каже.

Його заяви про Україну, ні? Він може їх трохи підкорегувати. Його заяви про Росію і т.п. Він поводить себе не так, як типовий американець: давай живи по-нашому або прийде десант демократії.

Зображення

Цитата

А взагалі, за кожним кандидатом стоїть велика "група підтримки", тобто треба зважати ще на те, кого кандитат представляє, він же не один керувати буде. Мені демократи більше подобаються.

Гадки не маю чим відрізняються демократи від республіканців. Тому що це в США. Знаю лише, що це все гроші.

Цитата

Та всі, хто прагне її очолити, хочуть її дещо змінити.
До речі, він ніби не схвалює одностатевих шлюбів

Може він за багатостатеві)))

Цитата

Та які можуть бути манери у нашому українському суспільстві. Нашу інтелігенцію винищили ще за часів розстріляного відродження, а хто зміг, той утік звідси. Тому сподіватись на приємні обличчя в українській політиці не варто, як на мене.

Коли Україна прийняла християнство, а не мусульманство, як належить тюркським народам - тоді й було винищення. Масова ісламізація допоможе Україні гідно визначити своє почесне місце у списку нецивілізованих країн і забрати собі назад територію Курщини, Москви і всіх тих тюркських земель, а північним білим народам дати волю жити без кириличного ярма.

Звісно це не кінець. Київсько-московським окупантам ще належить заплатити репарації білим народам за ті збитки через війну за тюркську спадщину.

Повідомлення відредагував 8758947589473958: 07.11.2016 – 06:34

• 0

#508 серпиня

Генеральний писар

• Користувачі
  • 935 повідомлень

Відправлено 07.11.2016 – 12:21

kalamar (06.11.2016 – 02:59) писав:

Ви не можете поєднати протилежні погляди і робити вигляд, що ви при здоровому глузді.
А користувач вище може :) . У нього гармонійно поєднуються расизм і антигомофобія.

kalamar (07.11.2016 – 00:25) писав:

Дуже загально. Праві ідеї це визнання природонсті тієї чи иншої ієрархії в суспільстві, ліві - заперечення природності ієрархій. Тому напр. расисти праві, а феміністи - ліві.
Пам`ятаю, ви колись Манфреду втирали, що між природним і штучним немає різниці на атомному рівні. Так от центристи не бачать проблеми у тому, щоб замінити природне на штучне.

kalamar (06.11.2016 – 02:59) писав:

Я десь написав, що люблять? ТОму в якості антиагітації Трампа і є подібні плакати, де Трампа до Гітлера прирівнюють.
А знаєте що, мені Трамп на тому плакаті подобається :D . Якась слабка антиагітація.

Повідомлення відредагував серпиня: 07.11.2016 – 12:35

• 0

#509 kalamar

Старійшина

• Користувачі
  • 3684 повідомлень

Відправлено 07.11.2016 – 16:56

серпиня (07.11.2016 – 12:21) писав:

А користувач вище може :) . У нього гармонійно поєднуються расизм і антигомофобія.
Ідеї не люди і не партії. Я ж про праві чи ліві ідеї говорю. Звичайно, людина може мати якісь погляди праві, а якісь ліві. Я говорю, що ви не можете одночасно бути расистом, і антирасистом, гомофобом і антигомофобом, християнином і антихристиянином. Я говорю що праві і ліві політичні ідеї це протилежності, і треба щось одне вибирати.
І партії все ж відрізняються по прихильності до того чи иншого полюсу. Чомусь Трамп і там якусь стіну від емігрантів збирається будувати, і на приниженні слабкої статі його впіймали...
Ось програмні положення Клінтон. Зверніть увагу, що це на 80 відсотків соціалістичні гасла. Зображення
Програмні положення Трампа теж є. Знайдіть (там капчу заповнювати треба), прочитайте, і відчуйте різницю.

Повідомлення відредагував kalamar: 07.11.2016 – 17:01

• 0

#510 серпиня

Генеральний писар

• Користувачі
  • 935 повідомлень

Відправлено 07.11.2016 – 23:01

kalamar (07.11.2016 – 16:56) писав:

Ідеї не люди і не партії. Я ж про праві чи ліві ідеї говорю. Звичайно, людина може мати якісь погляди праві, а якісь ліві. Я говорю, що ви не можете одночасно бути расистом, і антирасистом, гомофобом і антигомофобом, християнином і антихристиянином. Я говорю що праві і ліві політичні ідеї це протилежності, і треба щось одне вибирати.
Чому я маю щось обирати з цього? Мені що, нема більше за що переживати?

І партії все ж відрізняються по прихильності до того чи иншого полюсу. Чомусь Трамп і там якусь стіну від емігрантів збирається будувати, і на приниженні слабкої статі його впіймали...
Ви псуєте мені враження про Трампа :wink2:
До речі, щодо емігрантів. Мені розповідали люди, які там живуть час від часу, що дарма американці на емігрантів нарікають (хоча, якщо розібратись, то там майже всі емігранти), бо вони (емігранти, свіжі емігранти, ті, що недавно переїхали) роблять таку робоу, яку американці робити не будуть в основному. І за мексиканців казали, що дуже працьовитий народ. Чим вони Трампу заважають? Ах, ну да, він же республіканець, проти рабства))... мав би бути, але схоже на те, що там інші інтереси.

Ось програмні положення Клінтон. Зверніть увагу, що це на 80 відсотків соціалістичні гасла. Зображення
Програмні положення Трампа теж є. Знайдіть (там капчу заповнювати треба), прочитайте, і відчуйте різницю.
Ну..., трохи є соціалізму, профспілки... да, забуте минуле.
Схоже таки вдалося розхитати Америку вліво-вправо.

Повідомлення відредагував серпиня: 07.11.2016 – 23:02

• 0

#511 kalamar

Старійшина

• Користувачі
  • 3684 повідомлень

Відправлено 07.11.2016 – 23:31

серпиня (07.11.2016 – 23:01) писав:

Чому я маю щось обирати з цього? Мені що, нема більше за що переживати?
Щоб уникнути роздвоєння особистості.
(Щоб не писати, наче то не має значення)

Ви псуєте мені враження про Трампа :wink2:
Чим? Тим що він проти фемінізму? Так вище ви самі написали, що ви одночасно за емансипацію і за гноблення жінок. :wink2:

До речі, щодо емігрантів. Мені розповідали люди, які там живуть час від часу, що дарма американці на емігрантів нарікають
З чого ви взяли, що американці нарікають на емігрантів? Ви що, проводили опитування? Є ті, що нарікають, є ті, що не нарікають. Якби програмами поцікавились, то побачили би, що в Клінтон теж є про імігрантів, але в позитивнішому ключі. Тобто Трамп висловлює погляди тих американців, що нарікають, а Клінтон тих, що не нарікають.

(хоча, якщо розібратись, то там майже всі емігранти), бо вони (емігранти, свіжі емігранти, ті, що недавно переїхали) роблять таку робоу, яку американці робити не будуть в основному. І за мексиканців казали, що дуже працьовитий народ.
Ну от вони і голосуватимуть за Клінтон.

Чим вони Трампу заважають?
Він правий політик, праві зазвичай консервативних позицій дотримуються. Переживає за англо-саксонську ідентичність, за традиції, за спадок батьків-засновників. Бедлам національностей і нівелювання національних традицій, національна забудькуватись - то справа лівих. Скажіть. Чи не варто нам відкрити всі двері для безборонної іміграції в Україну з Сирії і Північної Кореї. Щоб у нас в містах з’являлись мусульманські квартали. Ви за?
Трамп виражає погляди тієї частини американців, які таки нарікають на імігрантів.

Ах, ну да, він же республіканець, проти рабства))... мав би бути, але схоже на те, що там інші інтереси.
На городі бузина. До чого тут взагалі рабство?

Ну..., трохи є соціалізму, профспілки... да, забуте минуле.
Схоже таки вдалося розхитати Америку вліво-вправо.
Яке там трохи, то програма соц. партії. А добавити ще слід, що Клінтон боролась за кандидатство від демократів з Сандерсом
і ледве перемогла, а по нашим міркам Сандерс чистий соціаліст. Тобто Клінтон представляє менш ліве крило демократів, в самій партії є ще лівіше крило.

Повідомлення відредагував kalamar: 07.11.2016 – 23:33

• 1

#512 серпиня

Генеральний писар

• Користувачі
  • 935 повідомлень

Відправлено 07.11.2016 – 23:56

kalamar (07.11.2016 – 23:31) писав:

Щоб уникнути роздвоєння особистості.
(Щоб не писати, наче то не має значення)
Ну для вас же не мало значення, хто переможе, Тимошенко, чи Янукович. І на роздвоєння особистості ви після того чомусь не страждаєте ;) .

Чим? Тим що він проти фемінізму?
Та він на тому плакаті такий супермачо, а ви мені його таким слабаком описали.

Так вище ви самі написали, що ви одночасно за емансипацію і за гноблення жінок. :wink2:
kalamar, я такого не писала.

На городі бузина. До чого тут взагалі рабство?
Ви там дужечки бачили? Треба було в лапки взяти "рабство". Пожартувала я. Але мексиканці там дійсно як раби, багато безправних нелегалів.

Яке там трохи, то програма соц. партії. А добавити ще слід, що Клінтон боролась за кандидатство від демократів з Сандерсом
і ледве перемогла, а по нашим міркам Сандерс чистий соціаліст. Тобто Клінтон представляє менш ліве крило демократів, в самій партії є ще лівіше крило.
Я не розумію, чому там кандидати від інших партій ніколи не проходять.
  • 1

#513 Aquarius-ka

Цьотка-з-Занзібару

• Користувачі
  • 859 повідомлень
  • Місто:На тамтім боці

Відправлено 09.11.2016 – 08:25

серпиня (07.11.2016 – 23:56) писав:

Від інших партій є, навіть свого можна вписати, просто вони не мають шансів, бо перемагає більшість. А більшість береться від розкрученості і, відповідно, великих грошей, а "малим пророкам" про таке і не снилось.
  • 2

#514 Тимофій

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 250 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 09.11.2016 – 12:26

Aquarius-ka (09.11.2016 – 08:25) писав:

Від інших партій є, навіть свого можна вписати, просто вони не мають шансів, бо перемагає більшість. А більшість береться від розкрученості і, відповідно, великих грошей, а "малим пророкам" про таке і не снилось.
Американці довіряють банкам після скандалів і розбірок в Конгресі(про події 2008 року якщо не помиляюсь)?
  • 1

#515 kalamar

Старійшина

• Користувачі
  • 3684 повідомлень

Відправлено 09.11.2016 – 16:53

Ну для вас же не мало значення, хто переможе, Тимошенко, чи Янукович. І на роздвоєння особистості ви після того чомусь не страждаєте ;) .
kalamar, я такого не писала.
Як же не аисали. Ви прямо написали, що для вас не важливо, чи ідеї праві, чи ліві. Але фемінізм зліва, а патріархальні традиції - зправа. Жіноча логіка у вас.

Та він на тому плакаті такий супермачо, а ви мені його таким слабаком описали.
Я написав, що по логіці правий український політикум мав би підтримувати правого Трампа. Ще я добавив, що "яструбами" були саме республіканці. Де ви тут слабкість бачите?
Грунтуючись на ряді паредвиборчих пропутінських висловлювань Трампа, наші дипломати відкрито підтримували Клінтон. Може тепер ви таки погодитесь, що то було помилкою. Зображення Що розумніше було займати нейтральну позицію.

Бо це давно усталена політична система. Це насправді не створює незручностей. Крайні партії там є, але вони не пройдуть. А в спектрі правоцентризму-лівоцентризму, ті дві партії інкорпорують різну ступінь правості чи лівості. Тож хочете бути президентом, робите в якійсь партії карєру. Який сенс в десятку лівих чи правих партій, як у нас, коли їх можна просто розбити на дві групи, а різниці між партіями з однієї групи нема.

Повідомлення відредагував kalamar: 09.11.2016 – 17:04

• 0

#516 серпиня

Генеральний писар

• Користувачі
  • 935 повідомлень

Відправлено 09.11.2016 – 17:16

kalamar (09.11.2016 – 16:53) писав:

Як же не аисали. Ви прямо написали, що для вас не важливо, чи ідеї праві, чи ліві. Але фемінізм зліва, а патріархальні традиції - зправа. Жіноча логіка у вас.
По-перше, правильно писати "справа", я думала, у вас описка, але ви вже вдруге неправильно пишете, візьміть це до уваги, як будете на інших форумах писати :wink2: , щоб не позоритись.
По-друге, я писала:

серпиня (06.11.2016 – 16:53) писав:

...Політики в своїх програмах поєднують ліві і праві ідеї...
...І зараз це все без проблем поєднують у своїх програмах партіі, ліві і праві позиціі...

серпиня (06.11.2016 – 23:42) писав:

...Ви ніяк неможете зрозуміти, що ліві і праві ідеї можуть чудово поєднуватись...
Тобто, я писала, що можуть поєднуватись ліві і праві ідеї, а не що будь-яка ідея з множини лівих поєднується з будь-якою ідеєю з множини "правих". Ви такий прискіпливий :angry:
То яка там в мене логіка??

Я написав, що по логіці правий український політикум мав би підтримувати правого Трампа. Ще я добавив, що "яструбами" були саме республіканці. Де ви тут слабкість бачите?
Слабкість у тому повідомленні, де ви пишете, що Трамп стіну збирається зводити, так, ніби він чогось боїться і не знає інших важелів впливу на імігрантів.

Грунтуючись на ряді паредвиборчих пропутінських висловлювань Трампа, наші дипломати відкрито підтримували Клінтон. Може тепер ви таки погодитесь, що то було помилкою. Зображення Що розумніше було займати нейтральну позицію.
Так не прийнято, зазвичай кожна країна висловлює підтримку одному із кандидатів, а оскільки у Трампа 7 п'ятниць на тиждень, і він про Україну висловлював діаметрально протилежні позиції (мабуть роздвоєнням особистості страждає, бідолаха :P ), то наші дипломати вирішили віддати пріоритет Клінтон, яка б продовжувала політику Обами щодо України.
А що чекати від Трампа невідомо, може він щось краще вигадає, ніж Обама. Побачимо.

Повідомлення відредагував серпиня: 09.11.2016 – 17:19

• 0

#517 kalamar

Старійшина

• Користувачі
  • 3684 повідомлень

Відправлено 09.11.2016 – 17:38

серпиня (09.11.2016 – 17:16) писав:

По-перше, правильно писати "справа", я думала, у вас описка, але ви вже вдруге неправильно пишете, візьміть це до уваги, як будете на інших форумах писати :wink2: , щоб не позоритись.
Ні. Справа - це дело.
А українською буде праворуч. Я пишу суржиком, але це не означає, що я, подібно до вас, не знаю, як правильно українською. Суржиком буде "з права". Бо у нас не с, а з, вчіть українську.

Тобто, я писала, що можуть поєднуватись ліві і праві ідеї, а не що будь-яка ідея з множини лівих поєднується з будь-якою ідеєю з множини "правих". Ви такий прискіпливий :angry:
То яка там в мене логіка??
Жіноча. Яка конкретно права ідея вами поєднується з її лівою протилежністю.

Слабкість у тому повідомленні, де ви пишете, що Трамп стіну збирається зводити, так, ніби він чогось боїться і не знає інших важелів впливу на імігрантів.
Слабкість у тому, шо ви пишете, бо слова про стіну, то просто слова Трампа, то не мій мальовничий вислів. А що конкретно він під тим розуміє, то вам треба було у Трампа ж читати.

Так не прийнято, зазвичай кожна країна висловлює підтримку одному із кандидатів, а оскільки у Трампа 7 п'ятниць на тиждень, і він про Україну висловлював діаметрально протилежні позиції (мабуть роздвоєнням особистості страждає, бідолаха :P ),
Я не помічав в його висловлюваннях діаметрально протилежних висловлювань про Україну. Підкажіть, які. Україна просто далека від його пріоритетів, але негативних висловлювань я не знаю.

то наші дипломати вирішили віддати пріоритет Клінтон, яка б продовжувала політику Обами щодо України.
А що чекати від Трампа невідомо, може він щось краще вигадає, ніж Обама. Побачимо.
От з підтримки України Обамою Трамп таки справді насміхався, натякаючи, чо така підтримка мало що варта.

Повідомлення відредагував kalamar: 09.11.2016 – 17:41

• 0

#518 Aquarius-ka

Цьотка-з-Занзібару

• Користувачі
  • 859 повідомлень
  • Місто:На тамтім боці

Відправлено 09.11.2016 – 22:20

Тимофій (09.11.2016 – 12:26) писав:

Американці довіряють банкам після скандалів і розбірок в Конгресі(про події 2008 року якщо не помиляюсь)?
Вклади у 2008-му не пропали, навіть коли банки збанкрутували і змінили власників. Та і діватись нема куди, майже всі платежі безготівкові, в магазинах ще за готівку дехто купляє. От що пропало декому - це інвестиції у стак маркет (біржові), хоч там теж залежало що і як. Але ми з середнього класу, дуже-дуже середнього, так що я не знаю, де багачі тримають гроші ))

Майбутній наш президент банкрутував багато разів та вихвалявся неплатою податків, ось такі моралі для наслідування...
  • 0

#519 8758947589473958

біла людина

• Користувачі
  • 794 повідомлень
  • Місто:Анкара

Відправлено 10.11.2016 – 07:46

Так банкрутував, що пішов на вибори :) З податками, здається, було інакше: його звинуватили у несплаті, а він заявив, що і не мав платити бо... "щось там".

Обрання Трампа трохи розрухає той егоцентричний світ у якому живуть американці.

Маю надію, муслімів поменше. Обрання Барака Хусейна було ганьбою для справжніх американців. Прийшла біла людина для білих людей. У США я б не міг такого сказати, демократія фіглі.

Повідомлення відредагував 8758947589473958: 10.11.2016 – 07:47

• 0

#520 серпиня

Генеральний писар

• Користувачі
  • 935 повідомлень

Відправлено 10.11.2016 – 11:02

kalamar (09.11.2016 – 17:38) писав:

Ні. Справа - це дело.
А українською буде праворуч. Я пишу суржиком, але це не означає, що я, подібно до вас, не знаю, як правильно українською. Суржиком буде "з права". Бо у нас не с, а з, вчіть українську.
Та пишіть собі суржиком, ніхто вам не боронить, але пишіть грамотно :P . Ще з школи пам'ятаю правило (чого, чого, а мови мене добре вчили): перед глухими капетеефха пишисі префікс "с". Прийменника "с" нема, а префікс є. Вчіть українську :prapor3: І пошарудіть словниками, слово "справа" має кілька значень: оте ваше "дєло", і протилежне до "зліва". А "з права" може бути лише підручник (той, що з правознавства).
;)

Жіноча. Яка конкретно права ідея вами поєднується з її лівою протилежністю.

Не думала, що ви такий твердолобий :P :angry1: . Я вам приклад з отим користувачем вище навела (Шівере, зміни нік, бо не знаю, як тебе називати))).

Слабкість у тому, шо ви пишете, бо слова про стіну, то просто слова Трампа, то не мій мальовничий вислів. А що конкретно він під тим розуміє, то вам треба було у Трампа ж читати.
Та знаю я, що то не ваше, не треба мені розмусолювати :8: .
Що, злякалися, що я під слабаком вас мала на увазі, а не Трампа? :)

Я не помічав в його висловлюваннях діаметрально протилежних висловлювань про Україну. Підкажіть, які. Україна просто далека від його пріоритетів, але негативних висловлювань я не знаю.
Ну ось тут він то каже, що США немає діла до України, що нею має займатися Європа, то потім каже, що США мало приділяють їй уваги. То Путін молодець, то він вже холодець... Коротше, якщо чесно, то все мені виглядає так, ніби ці заявочки були спецом зроблені, щоб за нього російські іммігранти проголосували. Але чогось я думаю, що Трамп ще покаже Росії "кузькіну мать", тож рано вони так радуються, що він переміг.

Бо це давно усталена політична система. Це насправді не створює незручностей. Крайні партії там є, але вони не пройдуть. А в спектрі правоцентризму-лівоцентризму, ті дві партії інкорпорують різну ступінь правості чи лівості. Тож хочете бути президентом, робите в якійсь партії карєру. Який сенс в десятку лівих чи правих партій, як у нас, коли їх можна просто розбити на дві групи, а різниці між партіями з однієї групи нема.
Я звісно дуже мало знаю про виборчу систему США, про їх партії, але щось ніколи не чула акцентів на тому, що у них там є ліві і праві. Де ви таке вичитали? Самі придумали? ;)

Повідомлення відредагував серпиня: 10.11.2016 – 11:05

• 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 3

0 користувачів, 3 гостей, 0 анонімних