Перейти до вмісту

Долар та його майбутнє

Повідомлень в темі: 519

#461 Maksym

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 207 повідомлень
  • Стать:Чоловік

Відправлено 29.07.2011 – 11:44

Перегляд дописуbamik (29.07.2011 11:25) писав:

Якщо США таки оголосять дефолт, що буде з доляром?

Технічний дефолт - це ще не дефолт.
США завжди виконували свої зобовязання: як під-час громадянської так і світових війн.

А от що попит впаде на долар - то вже гірше.
Дана ситуація може спонукати найбільших тримачів валюти відмовитися від доларових резервів. Найбільшим тримачем є Китай.
Оскільки падає попит на валюту, то падає і вартість валюти.
  • 0

#462 wizm

Старійшина

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1133 повідомлень
  • Місто:Дике поле

Відправлено 29.07.2011 – 13:15

Отут описано зрозумілою мовою
http://elitanatsii.com/articles/jews/804-c...could-fall.html
  • 0

#463 БоБриК

Я повернувся !

• Користувачі
  • 3010 повідомлень
  • Місто:Scorpio const.

Відправлено 29.07.2011 – 14:03

в туалеті повісиш, разом з гривнею
  • 0

#464 Друг Бобер

Старійшина

• Користувачі
  • 1966 повідомлень

Відправлено 29.07.2011 – 16:40

А хто про це точно скаже? Скажу тільки свою думку. США свої економічні проблеми може використати на свою користь. Як це може виглядати? Оголошують дефолт, курс долара падає, увесь світ від нього відмовляється, всі долари скидаються в США як щось низькопробне, непотрібне або їх скуповують за копійки певні люди, хто передбачить швидке відновлення економіки США. Таким чином, той долар (значна його кількість), який розійшовся за десятиліття по світі, знову повертається в США. Курс валюти можна і штучно знизити або збільшити, а причиною коливань можна назвати кризу.
Я не наполягаю, що це може бути саме той варіант. Але я більше довіряю американському долару, ніж євро. США - одна країна, а Європа, навіть об΄єднана ЄС, поєднує в собі індустріально розвинуту Німеччину, мафіозну Італію, економічно занепалу Грецію, де зарплата в 3 - 4 рази більша ніж у Словачені, також члена ЄС, а остання також Грекам допомагає. Нема у такого союзу майбутнього, кожен тягне ковдру на себе.
Отже США - одна складна система, а Європа ні.
До речі, у США є потужні збройні сили, які також можна використати для блага економіки. Достатньо намалювати на карті світу ще одну зону тероризму і розпочати війну з ним, зробивши з себе перед світом миротворцем, а водночас забравши собі цінні економіці об΄єкти, наприклад нафтові родовища, хоч і своєї нафти США мають в запасі на 200 років.
На підставі таких припущень, я думаю, що майбутнє у долара є перспективним, перспективнішим, ніж у євро.
Це припущення. Як воно буде, побачимо.

Повідомлення відредагував Друже Бобер: 29.07.2011 – 16:47

• 0

#465 YarikUkR

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 12 повідомлень
  • Місто:Луганська

Відправлено 29.07.2011 – 17:34

Цитата

який розійшовся за десятиліття по світі, знову повертається в США

Ти маєш на увазі , що таким чином побільшає мільярдерів в США? Не побільшає, це викличе інфляцію. Будуть обмінювати хліб на мішки грошей, як було у 90х в нас.
Дефолт тільки в одній ситуації вигідний Америці, за рахунок цього вона знецінить свої гроші, що в свою чергу дуже допоможе повернути зовнішній борг.
А індустріальні центри як стояли, так і будуть стояти. Відновить свою фінансову потужність за макс 10 років.

Щодо Євро то ти правий, там багато перепон у вигляді країн зі слабкою економікою, орієнтованою на вирощуванні балгарського перцю :lol:
Якщо би там було тільки 10 самих потужних Європейських держав, то і валюта була би стійкою, до будь яких ризиків а так....

Повідомлення відредагував YarikUkR: 29.07.2011 – 17:34

• 0

#466 Друг Бобер

Старійшина

• Користувачі
  • 1966 повідомлень

Відправлено 29.07.2011 – 17:49

Перегляд дописуYarikUkR (29.07.2011 18:34) писав:

Ти маєш на увазі , що таким чином побільшає мільярдерів в США? Не побільшає, це викличе інфляцію. Будуть обмінювати хліб на мішки грошей, як було у 90х в нас.
Про мільярдерів тут не йдеться. Я писав тільки, що штучно а бо й навіть природно знецінений долар, чи готівковий, чи безготівковий буде знову повертатися у США. Федеральна резервна система зможе як і надрукувати валюту, створивши інфляцію, так і вилучити її з обігу. Є і багато інших чинників штучного регулювання курсу валюти, не буду вдаватися глибоко у це, слово економістам.
А про обмін хліба на мішки грошей у США на даний час можна не переживати. США краще подбає про своїх громадян, ніж Україна, не допустить того, щоби американці жили бідно, можливо тільки не так заможно, як колись.
  • 0

#467 Mr.Ripley

(͡° ͜ʖ ͡°)(͡° ͜ʖ ͡°)(͡° ͜ʖ ͡°)(͡° ͜ʖ ͡°)(͡° ͜ʖ ͡°)

• Користувачі
  • 4663 повідомлень
  • Стать:Не скажу

Відправлено 27.08.2011 – 21:32

на осінь, думаю буде рости.
  • 0

#468 БоБриК

Я повернувся !

• Користувачі
  • 3010 повідомлень
  • Місто:Scorpio const.

Відправлено 28.08.2011 – 10:44

Перегляд дописуMr.Ripley (27.08.2011 22:32) писав:

на осінь, думаю буде рости.
точно буде рости) нацбанк сам сказав що буде помалу піднімати десь до 8.2-8.3. Зважаючи на те що обсяг грошової маси за останні 2 роки зріс в декілька раз на фоні ніякого росту ВВП, то доляр мав би вже по 10 бути, добре що по 8 ще, і то штучно. Саме цікаве що долар зараз знецінюється у світі через події повязані з зростанням держборгу і дифіцитом бютжету у США, але це ще нічого порівняно із знеціненням гривні у нас) ціни ростуть мало не щодня

Повідомлення відредагував Antares: 28.08.2011 – 10:44

• 0

#469 Mr.Ripley

(͡° ͜ʖ ͡°)(͡° ͜ʖ ͡°)(͡° ͜ʖ ͡°)(͡° ͜ʖ ͡°)(͡° ͜ʖ ͡°)

• Користувачі
  • 4663 повідомлень
  • Стать:Не скажу

Відправлено 28.08.2011 – 20:16

Перегляд дописуshіver2005 (28.08.2011 12:06) писав:

Він буде рости через сезон покупок, отже це сезонне коливання, до того ж євро так само буде рости.
Одна тенденція - долар тільки росте (по відношенню до гривні) - але давно вже не падає!!
  • 0

#470 Armando

Старійшина

• Користувачі
  • 1793 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 31.08.2011 – 08:52

Перегляд дописуAntares (28.08.2011 11:44) писав:

точно буде рости) нацбанк сам сказав що буде помалу піднімати десь до 8.2-8.3. Зважаючи на те що обсяг грошової маси за останні 2 роки зріс в декілька раз на фоні ніякого росту ВВП, то доляр мав би вже по 10 бути, добре що по 8 ще, і то штучно. Саме цікаве що долар зараз знецінюється у світі через події повязані з зростанням держборгу і дифіцитом бютжету у США, але це ще нічого порівняно із знеціненням гривні у нас) ціни ростуть мало не щодня
Долар знецінився на 10-20% до EUR, JPY, CHF за останні 1.5 року. За рахунок емісії коштів QE1 $700-800vkhl , QE2 $600млрд.
Гривня останні 2 роки прив’язана до долара зусиллями НБУ за курсом 8 і девальвувала до світових валют разом з доларом.
  • 0

#471 Viktor

НЕВГАМОВНИЙ

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 566 повідомлень
  • Місто:Львів, L'viv, Lwow, Leopolis, Lєmberg, Lion

Відправлено 31.08.2011 – 10:47

Перегляд дописуArmando (31.08.2011 08:52) писав:

Долар знецінився на 10-20% до EUR, JPY, CHF за останні 1.5 року. За рахунок емісії коштів QE1 $700-800vkhl , QE2 $600млрд.
Гривня останні 2 роки прив’язана до долара зусиллями НБУ за курсом 8 і девальвувала до світових валют разом з доларом.

воно й не дивно, беручи до уваги нашу економіку, з гривнею могло би бути діло й гірше. Я взагалі дивуюсь як ми живемо.. чи "виживаємо"
  • 0

#472 Друг Бобер

Старійшина

• Користувачі
  • 1966 повідомлень

Відправлено 31.08.2011 – 10:57

Перегляд дописуViktor (31.08.2011 11:47) писав:

воно й не дивно, беручи до уваги нашу економіку, з гривнею могло би бути діло й гірше. Я взагалі дивуюсь як ми живемо.. чи "виживаємо"
:)

Цитата

А сказали бы им в четверг вечером,....... что реформы не будет нкогда - до пятницы утра. И нужно ночьюобменять все ети деньги. И если они сумели обменять ети деньги, то я бы сказал, что ето тоже гениальний народ
(с) М. Задорнов
От як ще можна дивитися на нашу економічну систему. Багато з тих пір в основному досі не змінилося.

Повідомлення відредагував Друже Бобер: 31.08.2011 – 11:03

• 0

#473 Wеbеr

цинічний бандера

• Користувачі
  • 6009 повідомлень

Відправлено 01.11.2016 – 20:22

Вперше за останні півроку, лише за тиждень до виборів президента США, Трамп вирвався вперед у виборчій гонці. Валютний і фондовий ринок США на тлі цієї новини просіли.
Зображення
За тиждень до виборів: Трамп випереджає Клінтон на один відсоток

Пора скидувати доляри поки не піздно.
  • 0

#474 Феєричний неук :)

Козак - перевертень

• Модератори
  • 6152 повідомлень
  • Місто:пекельне болото

Відправлено 01.11.2016 – 20:51

якби було що скидувати, було би добре
  • 0

#475 Aquarius-ka

Цьотка-з-Занзібару

• Користувачі
  • 889 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:На тамтім боці

Відправлено 01.11.2016 – 22:06

Стак маркет завжди нервовий перед виборами )) За Трампа - навіть не могло мені ніколи приснитись, що він вийде у фінал, але є то, що є... Його прихильники в більшості - білі мужчини з освітою не вище середньої школи і міцно релігійні. Ну і ще Раша ))
  • 1

#476 серпиня

Старійшина

• Користувачі
  • 1084 повідомлень

Відправлено 02.11.2016 – 08:07

Перегляд дописуФеєричний неук ':)' (01.11.2016 – 20:51) писав:

якби було що скидувати, було би добре
Складай гривні, купиш "дешеві" долари)
хоча для таких, як ми, долар дешевий не буває, навіть якщо буде по 20 грн., різниці великої нема, якщо купувати 100 доларів, треба мати великі статки аби заробляти на курсі.

Перегляд дописуAquarius-ka (01.11.2016 – 22:06) писав:

Стак маркет завжди нервовий перед виборами )) За Трампа - навіть не могло мені ніколи приснитись, що він вийде у фінал, але є то, що є... Його прихильники в більшості - білі мужчини з освітою не вище середньої школи і міцно релігійні. Ну і ще Раша ))
Ці вибори мені нагадують наші, коли обирали між Януковичем і Тимошенко. Вибрали Януковича і все погано закінчилось(
  • 1

#477 Aquarius-ka

Цьотка-з-Занзібару

• Користувачі
  • 889 повідомлень

Відправлено 02.11.2016 – 16:39

Шивере, як мало ви знаєте за Трампа ((( Там не треба нікого, щоб його "очорнювати", досить глянути на його промови чи дебати. Я вже навіть не дивлюсь, то просто неможливо, щоб не втратити залишки хоч якогось глузду...

Серпине, хочу трохи "захистити" свою кандидатку Гиллері :) Так, вона не ідеальна, як і сама ідея президенства, але не в порівнянні з Тимошенко! Її манери, освіта - то небо і земля!!! Тим більше, її чоловік Бил зумів у свій час збалансувати річний бюджет та уникнути дефіциту, у який впакував країну ще Рейген, і з яким навіть старший Буш, при всьму старанні, не зміг справитись, тому й втратив другий термін. Тому є надія, що вона щось для того зробить. Ну і в цілому вона не настроєна на домінування релігії, дрімучого патріархату та цькування меншин.
  • 1

#478 серпиня

Старійшина

• Користувачі
  • 1084 повідомлень

Відправлено 02.11.2016 – 22:02

Перегляд допису8758947589473958 (02.11.2016 – 04:49) писав:

Я б голосував за Трампа.

Чому? Бо білий дім та офіційна влада так намагаються вилити на нього бруд, що стає очевидно: він проти системи! Я є завше з тими, хто є проти системи.
І проти якої ж він системи? Проти тої, яку пхається очолювати?

Перегляд дописуAquarius-ka (02.11.2016 – 16:39) писав:

Серпине, хочу трохи "захистити" свою кандидатку Гиллері :) Так, вона не ідеальна, як і сама ідея президенства, але не в порівнянні з Тимошенко! Її манери, освіта - то небо і земля!!!
Та які можуть бути манери у нашому українському суспільстві. Нашу інтелігенцію винищили ще за часів розстріляного відродження, а хто зміг, той утік звідси. Тому сподіватись на приємні обличчя в українській політиці не варто, як на мене.

Перегляд дописуAquarius-ka (02.11.2016 – 16:39) писав:

Тим більше, її чоловік Бил зумів у свій час збалансувати річний бюджет та уникнути дефіциту, у який впакував країну ще Рейген, і з яким навіть старший Буш, при всьму старанні, не зміг справитись, тому й втратив другий термін. Тому є надія, що вона щось для того зробить. Ну і в цілому вона не настроєна на домінування релігії, дрімучого патріархату та цькування меншин.
Найгірше, що може статися з країною, це бути втягнутою у війну. Я може й не права, не дуже розбираюся в таких глобальних питаннях, але на мій обивательський погляд це так.
І от я не знаю, чим загрожує США Трамп. Але з того, що знаю, то він явно якийсь неадекватний.

Повідомлення відредагував серпиня: 02.11.2016 – 22:03

• 1

#479 Wеbеr

цинічний бандера

• Користувачі
  • 6009 повідомлень

Відправлено 02.11.2016 – 23:11

Ніколи не думав, що США впустить такого як Трамп вище замітайла у метро.
Я багато років вважав Томаса Фрідмана Гуру "Плоского Світу", а йому доводиться звертати увагу на якогось виплодка менталітетно навіть на з XIX, а з XVIII століття.
Пора Фрідману писати книгу "Перевернутий Світ".
Але Україна той нормальний Світ врятує - така несподівана її Місія.
  • 0

#480 Aquarius-ka

Цьотка-з-Занзібару

• Користувачі
  • 889 повідомлень

Відправлено 03.11.2016 – 09:22

Перегляд дописусерпиня (02.11.2016 – 22:02) писав:

Та які можуть бути манери у нашому українському суспільстві. Нашу інтелігенцію винищили ще за часів розстріляного відродження, а хто зміг, той утік звідси. Тому сподіватись на приємні обличчя в українській політиці не варто, як на мене.
За винищену інтелігенцію - правда. Але ось тобі, Серпине, і всім моїм українським друзям та знайомим якось вдалось зберегти манери! Так що надія є :)

Цитата

Найгірше, що може статися з країною, це бути втягнутою у війну. Я може й не права, не дуже розбираюся в таких глобальних питаннях, але на мій обивательський погляд це так. І от я не знаю, чим загрожує США Трамп. Але з того, що знаю, то він явно якийсь неадекватний.
Війни ввесь час то починаться, то затихають, без них багачі не можуть. А Трамп, як одні наші вільнодумці сказали: він навіть не бреше, він просто страшно далекий від реальності. І з неконтрольованими емоціями. І от такому дати код від ядерної зброї!
  • 1

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних