Перейти до вмісту

Долар та його майбутнє

Повідомлень в темі: 519

#301 yushchenko

yushchenko

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3760 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Backside of the Moon

Відправлено 15.05.2009 – 21:45

Перегляд дописуzav (15.05.2009 21:05) писав:

Невже в кризі всі почали хутко скуповувати продукти, що на них ціни піднялися? Ожахи!
Ну сказано ж "по ідеї", якщо б ринкова економіка була дійсно ринковою. На мою думку тут замішаний фактор доларизації економіки - виробники звикли рахувати свої прибутки в доларах, отже й підняли ціни, щоб позбутись наслідків девальвації.

Перегляд дописуMarcos (15.05.2009 21:05) писав:

В Україні немає плаваючого курсу і ніколи не було, та й думаю не скоро буде
Ага. Гривня завжди строго була прив'язана до долару. Особливо ця прив'язанність була відчутна восени.

Повідомлення відредагував yushchenko: 15.05.2009 – 21:47

• 0

#302 Marcos

....

• Користувачі
  • 3363 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 15.05.2009 – 21:52

Перегляд дописуyushchenko (15.05.2009 22:45) писав:

Ага. Гривня завжди строго була прив'язана до долару. Особливо ця прив'язанність була відчутна восени.
при чому тут це.....офіційний курс встановлює НБУ отже він не плавуючий.Плавуючий розраховується на основі попиту та пропозиці і все.
  • 0

#303 yushchenko

yushchenko

• Користувачі
  • 3760 повідомлень

Відправлено 15.05.2009 – 21:57

Перегляд дописуMarcos (15.05.2009 21:52) писав:

при чому тут це.....офіційний курс встановлює НБУ отже він не плавуючий.Плавуючий розраховується на основі попиту та пропозиці і все.
"Колеблющийся валютный курс - валютный курс, устанавливаемый на биржевых торгах под воздействием спроса и предложения."
Тут
  • 0

#304 Marcos

....

• Користувачі
  • 3363 повідомлень

Відправлено 15.05.2009 – 21:59

Перегляд дописуyushchenko (15.05.2009 22:57) писав:

"Колеблющийся валютный курс - валютный курс, устанавливаемый на биржевых торгах под воздействием спроса и предложения."
Тут
не плутай курс міжбанку і курс НБУ
  • 0

#305 yushchenko

yushchenko

• Користувачі
  • 3760 повідомлень

Відправлено 15.05.2009 – 22:08

Перегляд дописуMarcos (15.05.2009 21:59) писав:

не плутай курс міжбанку і курс НБУ
А вони хіба не взаємно пов'язані? (не враховуючи стрибків в кризовій ситуації)
  • 0

#306 Білий Дракон

Хлопець

• Користувачі
  • 6385 повідомлень
  • Місто:Палацу

Відправлено 15.05.2009 – 23:03

Перегляд дописуyushchenko (15.05.2009 23:08) писав:

А вони хіба не взаємно пов'язані? (не враховуючи стрибків в кризовій ситуації)
Курс гривні регулює НБУ за допомогою валютного фонду.
Якщо гривня обесцінюється, а ми бачимо, що навпаки, у обмінниках вона стабільна чи зростає, то чекай біди :)
Чому ціни зростатимуть? Нехай в обмінниках гривня буде стабільною, але реально вона обесцінюється, тому ціни ростуть.

П.В. Здається економічний звіт за квартал уряд ще не представив?

Повідомлення відредагував Білий Дракон: 15.05.2009 – 23:06

• 0

#307 Білий Дракон

Хлопець

• Користувачі
  • 6385 повідомлень

Відправлено 16.05.2009 – 11:14

Знайомий економіст-журналіст каже, що відбувається викид великої кількості доляра на ринок і зменшення маси гривні. За рахунок чого доляр падатиме, а гривня зростатиме. Також розморозили депозити. А більшість із них були у долярах.

Відбудеться стрімке падіння цін, але також дефіцит гривні. Вже зараз в обмінниках можна легко купити доляр, а продати нізя.
  • 0

#308 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • 6640 повідомлень
  • Місто:пекельне болото

Відправлено 16.05.2009 – 11:28

Великі світу цього все ще продовжують видавати кредити в доларах - їм звісно не шкода, вони тих папірців ще надрукують.
Але щоб мати владу над боржниками, то вони будуть підтримувати ілюзію міцності долара ще довгий час. А щоб ілюзію міцності перетворити в справжну міцність, щоб не змінювати методів, щоб не винаходити нові афери, а продовжувати ті ж самі (нові відкладуть на потім) - буде реалізована третя світова війна. Тільки це врятує долар і всі ті афери
  • 0

#309 Білий Дракон

Хлопець

• Користувачі
  • 6385 повідомлень

Відправлено 16.05.2009 – 11:56

Перегляд дописуХмурий Князь Вітольд (16.05.2009 12:28) писав:

Великі світу цього все ще продовжують видавати кредити в доларах - їм звісно не шкода, вони тих папірців ще надрукують.
Але щоб мати владу над боржниками, то вони будуть підтримувати ілюзію міцності долара ще довгий час. А щоб ілюзію міцності перетворити в справжну міцність, щоб не змінювати методів, щоб не винаходити нові афери, а продовжувати ті ж самі (нові відкладуть на потім) - буде реалізована третя світова війна. Тільки це врятує долар і всі ті афери
Або посадити на доляр економіки, а потім його знищити тією війною :)
  • 0

#310 Marcos

....

• Користувачі
  • 3363 повідомлень

Відправлено 16.05.2009 – 18:37

Перегляд дописуБілий Дракон (16.05.2009 12:56) писав:

Або посадити на доляр економіки, а потім його знищити тією війною :unsure:
а тобі всюди заговори бачаться))

Перегляд дописуБілий Дракон (16.05.2009 12:14) писав:

Знайомий економіст-журналіст каже, що відбувається викид великої кількості доляра на ринок і зменшення маси гривні. За рахунок чого доляр падатиме, а гривня зростатиме. Також розморозили депозити. А більшість із них були у долярах.

Відбудеться стрімке падіння цін, але також дефіцит гривні. Вже зараз в обмінниках можна легко купити доляр, а продати нізя.
По-перше

Цитата

Председатель правления НБУ Владимир Стельмах заявляет, что ему ничего не известно о существовании постановления относительно отмены моратория на досрочное снятие средств по депозитным договорам. Об этом он заявил сегодня журналистам в Швейцарии.

Отвечая на вопрос, могло ли это постановление выйти без его подписи, Владимир Стельмах сказал: "Думаю, что нет", передает РБК-Украина.

Цитата

Вже зараз в обмінниках можна легко купити доляр, а продати нізя.
Та ви що ?! Сьогодні продав долари, там якби не дуже відмовлялись їх брати)

Цитата

Відбудеться стрімке падіння цін, але також дефіцит гривні.
А де ж гривня дінеться ? Її що в офф-шори почнуть виводити ?)) Ціни впадуть -це жарнулаіст-економіст-фентазіст сказав ? Вони під час кризи не падали, а зараз тим більше падати не будуть, оскільки багато підприємств працюють в мінус і можливості для зниження цін в них немає.
  • 0

#311 Nomad

Старійшина

• Користувачі
  • 3581 повідомлень

Відправлено 16.05.2009 – 18:41

Тема ідеологічно не правильно названа, повинно бути так "Долар та наше майбутнє"
  • 0

#312 Білий Дракон

Хлопець

• Користувачі
  • 6385 повідомлень

Відправлено 16.05.2009 – 19:20

Перегляд дописуMarcos (16.05.2009 19:37) писав:

а тобі всюди заговори бачаться))
Я не відкидаю такої можливості. А ось тобі ввижається, що мені щось ввижається :unsure:
Стверджувати щось напевно можна лише тоді, коли ти стоїш у джерел і володієш усією информацією.

А де ж гривня дінеться ? Її що в офф-шори почнуть виводити ?)) Ціни впадуть -це жарнулаіст-економіст-фентазіст сказав ? Вони під час кризи не падали, а зараз тим більше падати не будуть, оскільки багато підприємств працюють в мінус і можливості для зниження цін в них немає.
Ні, я маю слухати супермодератора у якого в профілі — «- реальне життя фігня, повністю реалізовую себе на форумі».
У мене своя голова і я цікавлюся информацією з різних джерел, в тому числі і тією, що ви тут викладаєте. Але форум, це таке місце, де співбесідник може вдавати себе за будь-кого. Тому до місцевої информації відношуся критичніше ніж тієї, що отримую від реальних людей.

Повідомлення відредагував Білий Дракон: 16.05.2009 – 19:21

• 0

#313 Гетьман

I am forsaken (c) Sylvanas

• Користувачі
  • 2480 повідомлень
  • Місто:Leopolis novus

Відправлено 16.05.2009 – 19:20

Свого часу спрогнозував шалене падіння гривні. Але зараз розумію, що це була звичайна параноя. Бо початок стабілізації визначив невірно. Також зараз розумію, що серед тонн новин та показників поведінку валюти чи економіки фіг прорахуєш, через інформаційні вкиди усілякого лайна. Хотілося б навчитись цьому ділу, але зараз як Сократ "знаю, зо нічого не знаю"... І ви ні фіга не знаєте, кожен постфактум пристосовуєте до власних ідей
  • 0

#314 Білий Дракон

Хлопець

• Користувачі
  • 6385 повідомлень

Відправлено 16.05.2009 – 19:23

Перегляд дописуГетьман (16.05.2009 20:20) писав:

Свого часу спрогнозував шалене падіння гривні. Але зараз розумію, що це була звичайна параноя. Бо початок стабілізації визначив невірно. Також зараз розумію, що серед тонн новин та показників поведінку валюти чи економіки фіг прорахуєш, через інформаційні вкиди усілякого лайна. Хотілося б навчитись цьому ділу, але зараз як Сократ "знаю, зо нічого не знаю"... І ви ні фіга не знаєте, кожен постфактум пристосовуєте до власних ідей
Зараз головні новини, це Луценко і Лобода. Гарно відволікають народ.
  • 0

#315 Marcos

....

• Користувачі
  • 3363 повідомлень

Відправлено 16.05.2009 – 19:24

Перегляд дописуБілий Дракон (16.05.2009 20:20) писав:

Ні, я маю слухати супермодератора у якого в профілі — «- реальне життя фігня, повністю реалізовую себе на форумі».
У мене своя голова і я цікавлюся информацією з різних джерел, в тому числі і тією, що ви тут викладаєте. Але форум, це таке місце, де співбесідник може вдавати себе за будь-кого. Тому до місцевої информації відношуся критичніше ніж тієї, що отримую від реальних людей.
це означає що по темі сказати нічого, бо одразу переліз своєю головою на особисте. Жарт " про обмінники не купують доллари" взагалі мене посмішив, продовжуй свої джерела використовувати далі)
  • 0

#316 Білий Дракон

Хлопець

• Користувачі
  • 6385 повідомлень

Відправлено 16.05.2009 – 19:39

Перегляд дописуMarcos (16.05.2009 20:24) писав:

це означає що по темі сказати нічого, бо одразу переліз своєю головою на особисте. Жарт " про обмінники не купують доллари" взагалі мене посмішив, продовжуй свої джерела використовувати далі)
Журналістське розслідування. Журналісти у кількох обмінниках намагалися продати тисячу долярів. Їм відповідали, що гривні нема.
Я спілці журналістів повірю більше ніж форумлянину (про якого знаю лише його нік і аватарку).
  • 0

#317 Romun

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 573 повідомлень
  • Місто:Полтава

Відправлено 17.05.2009 – 18:29

Перегляд дописуБілий Дракон (16.05.2009 20:39) писав:

Журналістське розслідування. Журналісти у кількох обмінниках намагалися продати тисячу долярів. Їм відповідали, що гривні нема.
Я спілці журналістів повірю більше ніж форумлянину (про якого знаю лише його нік і аватарку).
З свого досвіду скажу, що частково правда, проблема продати була по найбільш вигідному курсу. Деякі обмінні пункти брали не більше 100 доларів чи євро. Деякі надавали перевагу долару, а про євро казали, що для них гривні немає.
Ну, а по ціні копійок на 15-20 дешевше від найвищого курсу продати валюту не було проблемою.
  • 0

#318 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 17.05.2009 – 18:53

А де ж гривня дінеться ?

Якщо пан не помітив - літо на носі. В Україні завжди перед початком пляжного сезону дефіцит гривні, бо народ дістає заначки і міняє їх для поїздок на курорти.
  • 0

#319 Armando

Старійшина

• Користувачі
  • 1795 повідомлень

Відправлено 17.05.2009 – 19:04

Осінню був великий загон оленів.
Всі хто здав валюту по 4,6-5 грв за долар і поклав гривні на депозит втратили на девальвації.
Курс було загнано набагато вище реального у 7,50- 7,70 за долар. Всі олені скупили долар за ціною 8-9 грн.
Тепер відбувається малий загон оленів (операція 'розпорювання матраців') всі, хто скупив по 8-9 і втратив роботу чи має потребу продати будуть здавати за курсом 7,0 - 7,50.
Хто послухав Панночку мали змогу заробити близько 50 копійок на доларі :unsure:

Перегляд дописуПанночка (19.04.2009 15:59) писав:

Згодна, цілком ймовірно, що курс влітку буде близько 7грн/1 дол
За оцінками спекулянтів укріплення гривні триватиме до середини липня або серпня з малоймовірним просіданням до 7грн, якщо населення запанікує і влада захоче на цьому заробити. На більше укріплення гривні не вистачить ЗВР.
Після серпня ймовірність девальвації дуже висока і не виключено досягнення 10-15 грн за долар.(з остаточним загоном оленів).
Не забуваймо про зовнішній борг 100млрд$ і внутрішній 24млрд грн.
і 192 млрд грн, що зависли на депозитах.

Повідомлення відредагував trim: 17.05.2009 – 19:09

• 0

#320 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 17.05.2009 – 19:18

Перегляд дописуtrim (17.05.2009 20:04) писав:

Не забуваймо про зовнішній борг 100млрд$

Це не борг держави - до чого він до курсу?
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних