Перейти до вмісту

Долар та його майбутнє

Повідомлень в темі: 519

#241 zav

зрадник

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 9565 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Київ

Відправлено 25.01.2009 – 15:48

Перегляд дописуЛастiвочка (25.01.2009 14:47) писав:

Я розумію, що важко перечитувати 12 сторінок:lol:! Але коли ми купували нерухомість, а саме магазин, де один метр квадратний площі на той час коштував 4 тисячі доларів, то ясно що таких коштів не було..Брати в національній валюті на той час було не вигідно, навіть навпаки...Пропозиції в доларх були прийнятні, бо прорахувавши усе ми реально бачили картину погашення заборгованості і навіть більшими частинами як в угоді...І таких багато...хто на хату, хто на авто чи інші потреби...Тепер ні кредиту погасити, ні нерухомість віддавати, бо напів дороги...Курс долара підвищений, як на мене, лише для чергових махінацій і в черговий раз переконуюсь що ми лише електорат на час виборів і усе..
Про хату і машину пробачаю - люди недалекі. Але щодо підприємництва не зроузмію: треба ж трохи орієнтуватися в ризиках щодо використання закордонної валюти або що. Принаймні, в мене на навчанні жодного разу не ставили задачу обрання вилюти кредиту, і я підозрюю, не даремно.
Що ж до махінацій та виборів, то навіщо ж ви дозволити підсадити себе на "валютну голочку"? Вигрібайте тепер.
  • 0

#242 Егор.економист

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 102 повідомлень
  • Місто:Черкаська область м.Умань

Відправлено 25.01.2009 – 18:07

Одне хочу сказати! Курс можливо зменшити інтервенціями Національного Банку / згідно зі статтею 99 Конституції України, прийнятою в 1996 році, основною функцією центрального банку держави - Національного банку України - є забезпечення стабільності грошової одиниці - гривні/ і жорсткою політикою до комерційних банків / застосування ст 66, ст.20,ст18 п4,5 Закону України Про банки і банківську діяльність/. Любі друзі нехочуть це моя відповідь, зниження по 5 -10 копійок це не інтервенція
  • 0

#243 Ластiвочка

перчинка

• Користувачі
  • 5828 повідомлень
  • Стать:Не скажу
  • Місто:Україна вул Любая8

Відправлено 25.01.2009 – 18:31

Перегляд дописуzav (25.01.2009 15:48) писав:

Що ж до махінацій та виборів, то навіщо ж ви дозволити підсадити себе на "валютну голочку"? Вигрібайте тепер.
Та вигрібаємо:lol:. Анекдот в тему: кажуть економічна криза багатих - зачепить, а бідним прийде триндець, то оце думаю до яких себе віднести? ;)
  • 0

#244 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 25.01.2009 – 19:51

Перегляд дописуyushchenko (25.01.2009 14:04) писав:

Курс долара був підвищений для покращення зовнішньоекономічного балансу. І КРАПКА.
П.С.: Хто не розуміється в економіці - читайте літературу. Або пишіть в темі про цицьки.

Курс долара був підвищений через неспроможність НБУ втримати гривню, оскільки золотовалютні резерви розмито і наразі їх у нас просто немає. Додатково підстібнуло ситуацію рішення кількох "любих друзів" заробити копійчину собі на пенсію. Разом з тим це підкосило Нафтогаз, який отримує гроші від населення в гривні, а газ купує у Росії за долари, які змушений був купувати по шаленому курсу. Ну а для тих, хто не розуміється на економіці України було вкинуто байку про покращення зовнішньоекономічного балансу, на яку вони повелися, підспівуючи "Ющенко - кращий банкір в світі". І от вже на цьому можна ставити крапку.

Перегляд дописуЕгор.економист (25.01.2009 18:07) писав:

Одне хочу сказати! Курс можливо зменшити інтервенціями Національного Банку

Інтервенціями чого?

Повідомлення відредагував -=VJ=-: 25.01.2009 – 19:53

• 0

#245 Armando

Старійшина

• Користувачі
  • 1795 повідомлень

Відправлено 26.01.2009 – 16:54

Перегляд дописуЛастiвочка (25.01.2009 18:31) писав:

Та вигрібаємо:ggggg:. Анекдот в тему: кажуть економічна криза багатих - зачепить, а бідним прийде триндець, то оце думаю до яких себе віднести? :ggggg:
Якщо кредит взятий на ЧП, то вихід один: переписати все не заставлене майно на родичів, а ЧП оголошувати банкрутом. З фізособами процедура банкрутства в нашому законодавстві недостатньо прописана (за відповідями в подібних темах). Деякі оптимісти пророкують що до осені все владнається, але питання як до неї дотягнути з кредитом.
  • 0

#246 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 26.01.2009 – 17:18

Перегляд допису-=VJ=- (25.01.2009 19:51) писав:

Курс долара був підвищений через неспроможність НБУ втримати гривню, оскільки золотовалютні резерви розмито і наразі їх у нас просто немає.
Де ж вони поділися?

Перегляд допису-=VJ=- (25.01.2009 19:51) писав:

Разом з тим це підкосило Нафтогаз, який отримує гроші від населення в гривні, а газ купує у Росії за долари, які змушений був купувати по шаленому курсу.
По-перше, Росія натякала на розрахунки в рублях - тре було погоджуватися.
По-друге, як там пенсійний фонд України? Тримається ще? Його скорочення експорту і, як наслідок, надходжень до бюджету, не підкосило, часом? Пенсії ще виплачуватимуть?..

Перегляд дописуtrim (26.01.2009 16:54) писав:

Деякі оптимісти пророкують що до осені все владнається, але питання як до неї дотягнути з кредитом.
Я так розумію, що ніяк.
Із країни "витягли" купу грошей, тепер їх доведеться заробляти знову. Але ті, хто зароблятимуть, ставитимуться до витрат поміркованіше, тому особисто я не бачу підстав очікувати на швидке повернення до "старого життя".
  • 0

#247 Yurashlviv

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 48 повідомлень

Відправлено 26.01.2009 – 17:36

Перегляд дописуzav (26.01.2009 17:18) писав:

По-друге, як там пенсійний фонд України? Тримається ще? Його скорочення експорту і, як наслідок, надходжень до бюджету, не підкосило, часом? Пенсії ще виплачуватимуть?..
Пенсійний фонд у січні отримав на 1,6 млрд. грн. більше доходів, аніж планували.
  • 0

#248 Blad

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 55 повідомлень

Відправлено 26.01.2009 – 18:03

Тема ж про майбутнє долара?
Ось http://forum.ttk.if....opic.php?t=3226
читайте, думайте...
  • 0

#249 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 26.01.2009 – 20:35

Де ж вони поділися?

Я вже давав посилання.
  • 0

#250 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 26.01.2009 – 21:19

Перегляд дописуYurashlviv (26.01.2009 17:36) писав:

"Зокрема, за словами міністра, Пенсійний фонд не отримав 2,4 мільярда гривень дотацій із Державного бюджету, і для забезпечення роботи фонду необхідно 5 з половиною мільярдів гривень позики в січні." © http://www.nrcu.gov....=4&listid=82543
«Вперше, наскільки я пам'ятаю, до Державного бюджету України закладається пряме фінансування Пенсійного фонду. Ми тим самим підкреслюємо: Пенсійний фонд нашої держави незбалансований, на суму чималу - 13,1 млрд. грн.», - сказав Шлапак. © http://ukr.pik.org.u...2/29/227378.htm
"Державний бюджет за січень виконаний лише на 14%. У січні 2009 року не виплачені пенсії 7 млн пенсіонерам України. Пенсійний фонд знаходиться на межі банкрутства, що спричинюється ростом рівня безробіття через масове скорочення робітників." © http://volynregion.o.../2009-01-16-266
p.s.
"Станом на 19.01.2009 до загального фонду державного бюджету за оперативними даними Державного казначейства України надійшло 2 710,3 млн.грн. або 28,5 відсотка." © http://www.treasury..../article/100398

Повідомлення відредагував zav: 26.01.2009 – 21:22

• 0

#251 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 27.01.2009 – 10:09

Перегляд дописуzav (26.01.2009 21:19) писав:

«Вперше, наскільки я пам'ятаю, до Державного бюджету України закладається пряме фінансування Пенсійного фонду. Ми тим самим підкреслюємо: Пенсійний фонд нашої держави незбалансований, на суму чималу - 13,1 млрд. грн.», - сказав Шлапак. ©

Нема часу все переривати, але щодо цього факту - нахабне перекручування. До цього бюджету фінансування незбалансованості Пенсійного фонду справді не закладалось в бюджет. Воно просто списувалось бюджетом наступного року, вдаряючи, таким чином, по майбутнім фінансам. Цього разу це вперше вирівняли. .

Зокрема в 2008 так було списано більше 8 мільярдів, якщо не помиляюсь.
  • 0

#252 Armando

Старійшина

• Користувачі
  • 1795 повідомлень

Відправлено 03.02.2009 – 14:23

Валюта за експорт історично осідала в офшорах та на швейцарських рахунках. Надходження в бюджет йшли переважно з імпорту. При девальвації у 70% імпорт скорочується в рази. Питання на кого вистачить бюджету, коли статтею №1 історично був дерибан, чи буде скорочення цієї статті?.

Повідомлення відредагував trim: 03.02.2009 – 14:24

• 0

#253 Armando

Старійшина

• Користувачі
  • 1795 повідомлень

Відправлено 17.02.2009 – 10:22

Ukraine’s Hryvnia May Fall 19% in Six Months as Economy Worsens
http://www.bloomberg.com/apps/news?pid=206...&refer=home
пристігніть паски безпеки, екіпаж прощається з вами!
  • 0

#254 Marcos

....

• Користувачі
  • 3363 повідомлень

Відправлено 17.02.2009 – 10:50

Перегляд дописуtrim (17.02.2009 10:22) писав:

Ukraine’s Hryvnia May Fall 19% in Six Months as Economy Worsens
http://www.bloomberg.com/apps/news?pid=206...&refer=home
пристігніть паски безпеки, екіпаж прощається з вами!
та...теж мені новина) Наші "товарищі" це вже давно спрогнозували. Багато залежить від чого чи дасть нам МВФ кредит, якщо дасть то в НБУ буде можливість тримати гривню
  • 0

#255 Armando

Старійшина

• Користувачі
  • 1795 повідомлень

Відправлено 17.02.2009 – 12:45

Цитата

СМИ: Банковские аналитики считают, что Украина находится на грани дефолта
http://korrespondent...conomics/744915

Ми ходимо по цій межі
1) 17 років
2) 92 роки
3) 214 років
4) 355 років
... років
?
  • 0

#256 yurec4yk

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 64 повідомлень
  • Місто:Луцьк

Відправлено 19.02.2009 – 09:12

Прогноз таки - в березні найнища ціна, в травні-червні найвища

Забув додати, перед президентськими виборами кандидати трошки "розкошеляться", то й доларів побільшає, може й ціна зменшиться
  • 0

#257 Armando

Старійшина

• Користувачі
  • 1795 повідомлень

Відправлено 19.02.2009 – 11:46

Перегляд дописуyurec4yk (19.02.2009 09:12) писав:

Забув додати, перед президентськими виборами кандидати трошки "розкошеляться", то й доларів побільшає, може й ціна зменшиться
Враховуючи досвід Києва розкошелюватись ніхто не буде. Тим більше витрачати долари. Витратять кілька мільйонів гривень на гречку, роздадуть голодним і безробітним, пенсіонерам. І золотий ключик буде в надійних руках. :ggggg:
  • 0

#258 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 19.02.2009 – 13:10

Начальник тут перевізники дістали... він сів кредити рахувати... нарахував, що навіть за теперішнього курсу доляра і ставці кредити по валюті 8-11% доляравий кредит все-одлно дешевше гривневого зі ставкою 18-22%.
p.s. Усі такі економісти великі, поки калькулятора в руки не даси, гигиги.
  • 0

#259 Armando

Старійшина

• Користувачі
  • 1795 повідомлень

Відправлено 20.02.2009 – 12:50

Не купуйте долари і євро - цим ви реально допоможете країні.
http://www.epravda.c.../490f3fe6015d4/
Зараз мінімальні ставки в валюті 16-18% гривні 22-26%, за обслуговування ще накиньте 5-10%.

Повідомлення відредагував trim: 20.02.2009 – 12:55

• 0

#260 Woman

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 543 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:м. Львів

Відправлено 20.02.2009 – 13:01

А мені здається, що долю долара варто шукати в долі нашої теперішньої влади, а можливо і країни вцілому. Важко зараз робити будь-які прогнози. Хоча мені чомусь інтуїтивно здається, що він залишиться на теперішньому рівні на найближчих півроку. Єдиною проблемою залишається значний дефіцит гривні. От це дійсно халепа. Коли неможливо забрати гривневий депозит, бо гривня в банку закінчилася!
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних