Перейти до вмісту

Долар та його майбутнє

Повідомлень в темі: 519

#21 Maryan

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 217 повідомлень

Відправлено 07.11.2008 – 15:52

Перегляд дописуЛастiвочка (7.11.2008 15:41) писав:

Воно звичайно класно говорити про долар в загальних фразах, а от мені? Ми взяли кредит у банку у дужжже великій сумі строком до 2030 року, брали коли долар був 4,5, а тепер? Дракончику, я теж дуже хочу щоби той холєрний долар вправ уже нижче плінтуса, бо капець приходить....

Перекредитуйтесь поки не пізно.
Гривня почне рости найшвидше з 2010 року. Цілком може в довгій перспективі дорости до 8 і більше гривень. Ставки на гривню виростуть ще більше наступними місяцями, відтягувати не варто.
  • 0

#22 zav

зрадник

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 9565 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Київ

Відправлено 07.11.2008 – 16:39

Воно звичайно класно говорити про долар в загальних фразах, а от мені? Ми взяли кредит у банку у дужжже великій сумі строком до 2030 року, брали коли долар був 4,5, а тепер? Дракончику, я теж дуже хочу щоби той холєрний долар вправ уже нижче плінтуса, бо капець приходить....
Так заробляйте долари!
А щодо "треба було", то чому не євро?
  • 0

#23 Ластiвочка

перчинка

• Користувачі
  • 5828 повідомлень
  • Стать:Не скажу
  • Місто:Україна вул Любая8

Відправлено 07.11.2008 – 16:43

Перегляд дописуMaryan (7.11.2008 15:52) писав:

Перекредитуйтесь поки не пізно.
Гривня почне рости найшвидше з 2010 року. Цілком може в довгій перспективі дорости до 8 і більше гривень. Ставки на гривню виростуть ще більше наступними місяцями, відтягувати не варто.
Та? і як ви собі це уявляєте? Долари-гривні то папірчики, які малюєш по ночам? Кредит взяли під нерухомість. Те, на що брали кредит вже у власності, але гроші на себе ще не заробляє, лиш пожирає ще більше))0коротше - бардак у країні...

Перегляд дописуzav (7.11.2008 16:39) писав:

Так заробляйте долари!
А щодо "треба було", то чому не євро?
та ж кажу: купили нерухомість, умова купівлі-продажу була у доларах...такий от попандос...тому ми ще ніколи в житті так не цікавились курсом валют як тепер)))і саме прикольно, що поручителем - я, батькам по віку не дали б той кредит
  • 0

#24 кусти

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 291 повідомлень
  • Місто:Київ - Хмельницький

Відправлено 07.11.2008 – 21:19

Перегляд дописуMarcos (7.11.2008 11:37) писав:

та досить читати ці казочки, котрі понаписують всілякі фантасти. Кому вигідна громадянська війна в США в самому США ? Якщо ви вже так реально бачите то війну, то моліться щоб її не було, бо тоді разом з колапсом економіки США піде в дупу і вся світова економіка і наша в тому числі!
так воно і станеться!; не молитись потрібно, а готуватись, хоча б психологічно...

Перегляд дописуMaryan (7.11.2008 14:23) писав:

:angry12: :( :D :) :ggggg:

Теорій змови на будь-який смак. Здається без всемогутньої темно сили теперішній світ ніяк не піддається поясненню.
тут плакати треба!..
Доречі, так пафосно як і ти, сміявся один дятько ,коли його сестра сказала йому негайно забирати кошти із "Сбербанк" (з книжки).. результат усім відомий..
Шануйтеся.
  • 0

#25 Armando

Старійшина

• Користувачі
  • 1795 повідомлень

Відправлено 08.11.2008 – 19:43

Ми взяли кредит у банку у дужжже великій сумі строком до 2030 року, брали коли долар був 4,5, а тепер? Дракончику, я теж дуже хочу щоби той холєрний долар вправ уже нижче плінтуса, бо капець приходить....
Звичайно добре вважати себе стратегом, коли бачиш бій зі сторони,
але варто брати кредит в тій валюті, в якій заробляєте кошти інакше є ризик втратити на коливаннях курсів.
Щодо США то вони продають свої дорогі продукти (ліки, технології, товари, послуги) країнам що розвиваються взамін на ресурси (сировину). Причому завжди (згадайте 1990-ті в Україні) дають кредити на купівлю товарів саме американського виробництва. Підозрюю що продавати вони не можуть вже не тільки всередині Америки але й у світі. Бо ринок колишнього СРСР та Східньої Європи, до якого отримали доступ американці після 1991 року вичерпано - він затоварений повністтю. Звичайно пани Хазін чи avanturist викладають зі своїх позицій, але аргументованих заперечень вичерпуванню світового ринку і падінню попиту на товари не має. Так кошти є, але не в тих, хто ці товари може придбати.
  • 0

#26 Егор.економист

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 102 повідомлень
  • Місто:Черкаська область м.Умань

Відправлено 09.11.2008 – 22:03

Курс долара будуть поступово знижувать комерційний курс прирівняють до офіційного я думаю вони його зупинять на рівні 5.20-5.3. і зафіксуютьна якийсь час . Зараз вони добиваються стабілізації. Після цього вони передивляться відсотки по кредитах я думаю, що після стабілізації валют вони зменшаться, а зменшення попиту на кредит приведе і до зменшення вимог до взяття кредиту. Все вернеться на круги своя. Це не так бистро буде ,але....
  • 0

#27 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:скіфські вали

Відправлено 09.11.2008 – 23:13

Думаю, що долар впаде і нижче 5-ти гривень за долар.

Я поки що ні в що не вкладаю гроші. Чекаю.
  • 0

#28 Topper

Т-Безсмертний

• Користувачі
  • 2584 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 09.11.2008 – 23:18

Перегляд дописуОлеська (9.11.2008 23:13) писав:

Думаю, що долар впаде і нижче 5-ти гривень за долар.

Я поки що ні в що не вкладаю гроші. Чекаю.
Дуже сумніваюсь шо доляр впаде нижче 5 грн, адже нац.банк сказав шоб долар не був нижче 5 гривень!!! Як-то кажуть: поживем-побачем. Я волію не значну суму грошей тримати готівкою, аніж "позичати" банкам під мізерні проценти...
П.С. На мою думку, найкращі інвестиції - це діти :gryzin:
  • 0

#29 Marcos

....

• Користувачі
  • 3363 повідомлень

Відправлено 09.11.2008 – 23:21

Перегляд дописуЕгор.економист (10.11.2008 00:03) писав:

Після цього вони передивляться відсотки по кредитах я думаю, що після стабілізації валют вони зменшаться, а зменшення попиту на кредит приведе і до зменшення вимог до взяття кредиту. Все вернеться на круги своя. Це не так бистро буде ,але....
це ви кого маєте на увазі ? НБУ зі своєю обліковою ставкою до одно місця, оскільки НБУ не кредитує українські банки в тому обсязі, в якому кридитують В США наприклад. Тому зменшити кредитні ставки в комерційних банках НБУ навіть при зниженні облікової ставки не зможе.
  • 0

#30 Егор.економист

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 102 повідомлень

Відправлено 10.11.2008 – 19:09

Перегляд дописуMarcos (9.11.2008 23:21) писав:

це ви кого маєте на увазі ? НБУ зі своєю обліковою ставкою до одно місця, оскільки НБУ не кредитує українські банки в тому обсязі, в якому кридитують В США наприклад. Тому зменшити кредитні ставки в комерційних банках НБУ навіть при зниженні облікової ставки не зможе.

Так НБУ ! У нас завжди був є і буде адміністративний вплив.
  • 0

#31 Marcos

....

• Користувачі
  • 3363 повідомлень

Відправлено 11.11.2008 – 09:27

Перегляд дописуЕгор.економист (10.11.2008 20:09) писав:

Так НБУ ! У нас завжди був є і буде адміністративний вплив.
ну так, НБУ змусить роздавати дешеві гроші, натомість банки будуть залучити дорогі доларові кредити і брати у населення кошти на депозити під небачені відсотки.
  • 0

#32 Maryan

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 217 повідомлень

Відправлено 11.11.2008 – 09:35

Для підтримання курсу гривні НБУ змушений продавати долари. Це зменшує "гривневу" ліквідність банківської і значно підвищить ставки по кредитах в гривні. Це буде мати негативний вплив на реальну економіку. Тут можна прослідкувати накільки зменшилось гривні на коррахунках в банках з початку активних інтервенцій НБУ http://bank.gov.ua/S.../SALDO_2008.htm. Краще гривню відпустити і дати їй девальвуватись. Так все одно і зроблять як тільки Тимошенко перестане капризувати і давити на Нацбанк, або як тільки зі своєї сторони надавить МВФ.

Повідомлення відредагував Maryan: 11.11.2008 – 09:36

• 0

#33 Archon-ua

Літають тут всякі...

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 998 повідомлень
  • Місто:Земля і біля неї...

Відправлено 11.11.2008 – 15:16

впаде... нижче плінтуса... десь до нового року...
  • 0

#34 Kosmos

Чайник

• Користувачі
  • Pip
  • 8 повідомлень

Відправлено 11.11.2008 – 15:46

Протримається в межах 5.8 - 6.0 грн. до Нового Року, а тоді самому богу відомо, що буде. Можливо ще потужніша криза, чув навіть про голодомор, а можливо все буде гаразд, економіка стабілізується.
Мені пощастило, я як раз перед стрибком доллара накупив всілякої техніки в "Дешевше". Тепер би мені вона обійшлася набагато дорожче.
  • 0

#35 Білий Дракон

Хлопець

• Користувачі
  • 6385 повідомлень
  • Місто:Палацу

Відправлено 11.11.2008 – 17:02

У нас кризи ще нема. А почнеться вона в січні-березні.
  • 0

#36 RyVOL

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 267 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 11.11.2008 – 17:14

до Нового Року, якраз в сезон святкувань, подарків і т.д. впаде, а от дальше мабуть таки підскочить, так знайомий батька банкір ще перед стрибком пророкував йому на початок весни курс 7, думаю таки справдиться! :)
  • 0

#37 Білий Дракон

Хлопець

• Користувачі
  • 6385 повідомлень
  • Місто:Палацу

Відправлено 11.11.2008 – 19:42

Перегляд дописуRyVOL (11.11.2008 17:14) писав:

до Нового Року, якраз в сезон святкувань, подарків і т.д. впаде, а от дальше мабуть таки підскочить, так знайомий батька банкір ще перед стрибком пророкував йому на початок весни курс 7, думаю таки справдиться! :)
Долар підскочить за рахунок таких країн, як наш. Для його росту потрібно, щоб гривня швидче падала (за нього).

Повідомлення відредагував Білий Дракон: 11.11.2008 – 19:43

• 0

#38 Егор.економист

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 102 повідомлень

Відправлено 11.11.2008 – 20:49

Перегляд дописуMaryan (11.11.2008 09:35) писав:

Для підтримання курсу гривні НБУ змушений продавати долари. Це зменшує "гривневу" ліквідність банківської і значно підвищить ставки по кредитах в гривні. Це буде мати негативний вплив на реальну економіку. Тут можна прослідкувати накільки зменшилось гривні на коррахунках в банках з початку активних інтервенцій НБУ http://bank.gov.ua/S.../SALDO_2008.htm. Краще гривню відпустити і дати їй девальвуватись. Так все одно і зроблять як тільки Тимошенко перестане капризувати і давити на Нацбанк, або як тільки зі своєї сторони надавить МВФ.

З А К О Н У К Р А Ї Н И

Про Національний банк України

Стаття 8. Керівні органи

Керівними органами Національного банку є Рада Національного
банку України (далі - Рада Національного банку) та Правління
Національного банку України (далі - Правління Національного
банку).

Стаття 10. Склад та формування Ради Національного банку

Президент України призначає сім членів Ради Національного
банку шляхом прийняття відповідного Указу.
Верховна Рада України призначає сім членів Ради Національного
банку шляхом прийняття відповідної Постанови.

Стаття 16. Склад Правління Національного банку

Очолює Правління Національного банку Голова Національного
банку.

Кількісний та персональний склад Правління Національного
банку затверджується Радою Національного банку за поданням Голови
Національного банку.

Стаття 19. Обов'язки та повноваження Голови Національного
банку

Голова Національного банку:

1) керує діяльністю Національного банку;
2) діє від імені Національного банку і представляє його
інтереси без доручення у відносинах з органами державної влади, з
банками, фінансовими та кредитними установами, міжнародними
організаціями, іншими установами і організаціями;
8) одноосібно несе відповідальність перед Верховною Радою
України та Президентом України за діяльність Національного банку.

Так, що ТимошенкоЮ. В Стельмаху В.С на хвоста солі може насипати він їй непідконтрольний

А гривню НБУ ніколи не відпустить тим паче , що:

1. Згідно зі статтею 99 Конституції України, прийнятою в 1996 році, основною функцією центрального банку держави - Національного банку України - є забезпечення стабільності грошової одиниці - гривні. На виконання своєї основної функції Національний банк сприяє дотриманню стабільності банківської системи, а також, у межах своїх повноважень, - цінової стабільності.
2. У 1991 р. Держбанк СРСР (пізніше Нацбанк України) утворив структурний підрозділ - Центр проведення міжбанківських валютних операцій (валютну біржу). У 1992 р. інтереси подальшого розвитку внутрішнього ринку, а також розпад СРСР сприяли зміні статуту валютної біржі. З підрозділу Національного банку України вона перетворилася, згідно з Постановою Правління НБУ №50 від 08.07.1993р, в загальнонаціональну форму організації міжбанківського валютного ринку-Українську міжбанківську валютну біржу (УМВБ).

Витяг з Постановою Правління НБУ №50 від 08.07.1993р

4. З метою постійної координації роботи Біржі і Національного банку України внести зміни в п.5.2.2. Статуту Української міжбанківської валютної біржі про те, що Голова Біржового Комітету обирається за рекомендацією керівництва Національного банку України і працює на цій посаді як штатний працівник Біржі. Головою Біржового Комітету може бути особа, яка за фахом пропрацювала в банківській системі на керівних посадах не менше 5 років.
Заступник Голови Правління Національного банку України з питань валютного регулювання бере участь у роботі керівних органів Біржі з правом дорадчого голосу.
За рішенням Правління Національного банку України діяльність Біржі може бути припинена у разі порушення нею правил валютного регулювання, діючих в Україні, положень її валютної ліцензії, Статуту та Правил Біржі.
Заступник Голови Правління призначає уповноваженого, який здійснює безпосередній контроль за діяльністю Біржі в межах повноважень, затверджених Правлінням НБУ.
5. Установити, що з створенням Міжбанківської валютної біржі, валютний ринок України складається з таких суб’єктів:
- Національний банк України, який встановлює порядок і правила проведення операцій з іноземною валютою на території України та здійснює заходи щодо стабілізації національної валюти; — комерційні банки та інші фінансово-кредитні установи, що мають ліцензію Національного банку України (уповноважені банки), які здійснюють операції з купівлі та продажу іноземних валют на біржі для своїх клієнтів;
- Українська міжбанківська валютна біржа, яка забезпечує організацію роботи по проведенню операцій уповноваженими банками з купівлі і продажу іноземної валюти та вносить пропозиції Національному банку України щодо встановлення курсу національної валюти відносно іноземних валют.

Біржа йому підконтрольна так то!!!

Повідомлення відредагував Егор.економист: 11.11.2008 – 21:12

• 0

#39 Maryan

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 217 повідомлень

Відправлено 11.11.2008 – 22:53

Абсолютно вірно Егор. І Нацбанк буде діяти виключно у межах своїх повноважень замінивши фіксований курс гривні на плаваючий, що призведе до різкої девальвації гривні. Власне як це і було домовлено з МВФ і що НБУ почав був поступово втілювати з середини 2008. Те, що Нацбанк може зробити все, що зохоче - факт доведений не раз. На даний момент вигідніше гривню опустити з точки зору економіки і з точки зору регулювання банківського ринку. Якщо є суттєві аргументи, що курс гривні на на поточному рівні є вигідний Нацбанку або економіці - наведіть їх.
  • 0

#40 Егор.економист

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 102 повідомлень

Відправлено 12.11.2008 – 22:07

Немає! навпаки! Ціни на товари які ми купуємо за валюту / нерухомість наприклад /ростуть не пропорційно курсу ,а пропорційно інфляфії гривні якщо не враховувати спекуляцій на ринку нерухомості.
Моя думка якби курс долара був біля 10-12 грн за 1 долор то квартири вартували на рівні 2004 року.
Атак маєм те , що маєм.
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних