Перейти до вмісту

Смерть учнів на уроках фізкультури

Повідомлень в темі: 60

#41 Блискавиця

ωριμότητα

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2624 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Київ

Відправлено 25.11.2008 – 21:41

Перегляд дописуPit (22.11.2008 23:01) писав:

Ну дітей ніхто ж не змушує бігти ті самі кроси обов'язково на 12. Я навідмінно пробігав лише 60 і 100 метрів а крос мав і 8. Так шо, як на мене, хочеш біжиш, хочеш ні. Нашо напрягатись на 12 якщо заради цього тре потратити колосальні зусилля? Фізра-не настільки важливий предмет в школі, шоб за нього переживати. А навіть якшо діло йде за медаль, то того самого вчителя все одно зобов'яжуть поставити 10 якшо у дитини тільки проблема з фізкультурою.
Питання в іншому : навіщо взагалі дітям в школі бігати, стрибати, віджиматися тощо на норматив? Можна ж просто займатися на укроках фізри цікавими рухливими іграми і рештою, про що я написала вище.
  • 0

#42 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень
  • Стать:Чоловік

Відправлено 26.11.2008 – 07:17

Перегляд дописуБлискавиця (25.11.2008 21:41) писав:

Питання в іншому : навіщо взагалі дітям в школі бігати, стрибати, віджиматися тощо на норматив?

Рудимент совкової епохи, коли готували одних солдатів з населення.
  • 0

#43 Богун

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 162 повідомлень

Відправлено 05.03.2009 – 19:54

Смерть учнів на уроках фізкультури настає, томущо занадто сильні нормативи, а покоління вже не таке здорове як було раніше
  • 0

#44 Крапля

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 93 повідомлень

Відправлено 05.03.2009 – 21:12

Я вважаю, що це біда усієї системи - адже це прокол як медицини (неуважно обстежують діточок), так і школи. Ну і звісно батьки теж мають уважнішими бути до своїх дітей. От за моє навчання в школі було таке, що хлопець захворів на гепатит, а помітила медсестра шкільна, коли він вже ледь не помаранчевим став :rolleyes: А куди ж батьки дивилися?
  • 0

#45 Шартеп

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 170 повідомлень

Відправлено 05.03.2009 – 21:36

Фізкультура ні до чого. Погано що нема душу. а фізкультура не змушую учнів смалити цигарки, пити пивасик на скамійці і втикати в монітор.
  • 0

#46 DarkSun

тут написана якась тупа фігня

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 752 повідомлень
  • Місто:Мукачево

Відправлено 05.03.2009 – 21:50

Перегляд дописуШартеп (5.03.2009 21:36) писав:

Погано що нема душу.

Оце так. Не дуже приємно потім змітнілим іти в клас на урок.
Смерть настає із-за проблем із здоров'ям, вона могла б відбутися і в любий інший момент. І урок тут не винний, скоріше батькі і лікарі.
Нормативи загалом нормальні, більшість мій клас без проблем тягне на високі оцінки (простий середньостатичний клас). Спдобалося нововведення, що тепер загальна оцінка оцінка формується із всіх нормативів (6 нормативів, за кожен по 2 бали, загалом 12, якось так), тобто, скажімо, біг не обов'язково здавати, якщо по всьому іншому все ок:rolleyes:
Якщо адекватний вчитель то нічого такого страшного в цьому нема, якщо вчитель адекватний.
Хоча над реформуванням цього уроку може і варто подумати.
  • 0

#47 Шартеп

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 170 повідомлень

Відправлено 05.03.2009 – 21:52

Він має бути для розвитку. Щоб тіло розвивалося. А у нас в переважній більшості шкіл - для галочки. Я займаюся спортом і все здаю без проблем. Для мене ті нормативи взагалі смішні.
  • 0

#48 Sergiy_K

Старійшина

• Користувачі
  • 6889 повідомлень
  • Місто:штори

Відправлено 05.03.2009 – 22:20

Перегляд дописуNomad (6.11.2008 17:12) писав:

Фізра- то убивання часу, бо ті хто хоче займатися спортом- займаються в платних секціях постійно і з нормальними тренерами, а приходити на фізру шоб пробігти 3 кола по какашкам і прибрати осіннє листя- це гон.
ага, лучче пифа випити і повтикати кіно з сіськами
  • 0

#49 Шартеп

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 170 повідомлень

Відправлено 05.03.2009 – 22:23

Перегляд дописуSergiy_K (5.03.2009 22:20) писав:

ага, лучче пифа випити і повтикати кіно з сіськами
тільки після тренування
  • 0

#50 Санчо-Панса

Чайник

• Користувачі
  • Pip
  • 6 повідомлень
  • Місто:Україна

Відправлено 09.03.2009 – 17:55

)))
  • 0

#51 Woman

Генеральний писар

• Користувачі
  • 543 повідомлень
  • Місто:м. Львів

Відправлено 10.03.2009 – 14:48

Мені здається, що перш за все уроки фізичного виховання повинні приносити задоволення. Учні повинні займатися улюбленим видом спорту і на рівні ознайомлення вивчати інші. Для дівчат цікавою буде аеробіка, гімнастика, для хлопців - футбол, баскетбол, волейбол і ін. Так, не заперечую, треба робити розминку, бігати, кидати м'ячик і т. д., але в мірах розумного. Я ніколи не любила уроки фізвиховання. Для мене були каторгою шість кіл навколо школи, прес, підтягування на руках (ДЛЯ ДІВЧАТ!), гімнастика. І нікому не було цікаво, що в мене після гімнастичних вправ (проблеми зі здоров'ям) дико починала боліти голова. Потрібно було здати норматив. Не те зараз здоров'я в дітей. Потрібно обов'язково переглянути нормативи, зробити так, щоб діти полюбили спорт, а не згадували про уроки з відразою.
Приємним здивуванням для мене були уроки лижного спорту і аеробіки в коледжі, знаю школи де вчать плавати. Це корисно для організму і потрібно в житті.
  • 0

#52 Gemini

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 203 повідомлень
  • Місто:Тернопільщина

Відправлено 10.03.2009 – 15:52

Перегляд дописуМалюсінька (10.03.2009 14:48) писав:

Мені здається, що перш за все уроки фізичного виховання повинні приносити задоволення. Учні повинні займатися улюбленим видом спорту і на рівні ознайомлення вивчати інші. Для дівчат цікавою буде аеробіка, гімнастика, для хлопців - футбол, баскетбол, волейбол і ін. Так, не заперечую, треба робити розминку, бігати, кидати м'ячик і т. д., але в мірах розумного. Я ніколи не любила уроки фізвиховання. Для мене були каторгою шість кіл навколо школи, прес, підтягування на руках (ДЛЯ ДІВЧАТ!), гімнастика. І нікому не було цікаво, що в мене після гімнастичних вправ (проблеми зі здоров'ям) дико починала боліти голова. Потрібно було здати норматив. Не те зараз здоров'я в дітей. Потрібно обов'язково переглянути нормативи, зробити так, щоб діти полюбили спорт, а не згадували про уроки з відразою.
Приємним здивуванням для мене були уроки лижного спорту і аеробіки в коледжі, знаю школи де вчать плавати. Це корисно для організму і потрібно в житті.
Смерть на уроках фізкультури стається тому, що наше покоління є набагато слабшим за попереднє.
Ось навіть нормативи зменшили, тому що 80% дітей не дотягують до норми.
Щоб виконати ці нормативи виконати потрібно частіше займатися спортом ніж на уроках фізкультури.
А крос, підтягування, прес, хіба не може дівчина це робити.
В мене в класі була дівчина, яка підтягувалась на перекладині 18 раз, і нічого не сталося.
  • 0

#53 Woman

Генеральний писар

• Користувачі
  • 543 повідомлень
  • Місто:м. Львів

Відправлено 10.03.2009 – 15:55

Перегляд допису-Oleh- (10.03.2009 15:52) писав:

А крос, підтягування, прес, хіба не може дівчина це робити.
В мене в класі була дівчина, яка підтягувалась на перекладині 18 раз, і нічого не сталося.
Повір мені, не всі це можуть! Так, можуть, але в певному рівні навантаження. Кому може і нічого не станеться, а кому і здоров'ю пошкодить. Прикладом є назва теми!
  • 0

#54 Miguel

ХРАНИТЕЛЬ

• Модератори
  • 3807 повідомлень

Відправлено 10.03.2009 – 16:54

Перегляд дописуМалюсінька (10.03.2009 14:48) писав:

Потрібно обов'язково переглянути нормативи, зробити так, щоб діти полюбили спорт, а не згадували про уроки з відразою.
Діти з відразою згадують про фізру не тільки через нормативи, а і черезнеможливість дотримання елементарних правил особистої гігієни - в більшості (переважній більшості) навчальних закладів немає можливості прийняти душ після заняття з фізри... А якщо фізвиховання поставили першим уроком (парою) то силіти і смердіти потом цілий навчальний день мало кому хочеться, от діти і прогулюють ті уроки, а коли в кінці навчального року доводиться нормативи здавати, то їхні нетриновані організми і не витримують раптових навантажень...
  • 0

#55 FT232BM

私は人々嫌い

• Користувачі
  • 3435 повідомлень
  • Місто:Київ->НТУУ "КПІ"

Відправлено 10.03.2009 – 17:04

Я б не лаяв слабких дітей, а вирішував би конкретно вирішувати цю проблему, а саме подвоєння може навіть потроєння кількості занять з фізичної підготовки. Також би забезпечив всі умови для комфортного перебування учнів на уроках фізичної підготовки, а саме, як писав вище Miguel, встановив би душові кімнати, забезпечив би можливість зберігання спортивної форми вдома та індивідуальний план підготовки для кожного учня.
  • 0

#56 Санчо-Панса

Чайник

• Користувачі
  • Pip
  • 6 повідомлень

Відправлено 10.03.2009 – 18:23

Я вчитель фізичного виховання, я знаю багато дітей нелюблять його а особливо дівчат, і це через неосвідомленість, та в деякій мірі через соромязливість за свій фізичний стан. А за смерті на уроках я думаю, якщо немає відхилень від техніки безпеки і програми, виною є слабке непідготовлене до мінімальних фізичних навантажень покоління(гіпокінезія, гіподинамія). Вище я прочитав краще грати баскетбол чи футбол, в мене був випадок грають діти футбол спокійно 10 хв до кінця як положено і один учень падає качається по землі і ловиться за печінку, а звільнення ніякого немає. І якби щось сталося і хто винен??????????????? А за нормативи взагалі немає що говорити 80% - незадовільний показник, але оцінки ставляться не за стале число а за його динаміку (приріст протягом року) І тоді все буде ОК. Батьки!!! привчайте дітей до фізичних вправ бо це здоровя, сила, краса.
  • 0

#57 Шартеп

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 170 повідомлень

Відправлено 10.03.2009 – 20:13

я коли йщов у перший клас то їв одну мівіну, а зараз в 11 я найсильніший у школі. не треба лінитися робити елементарні фізичні навантаження. наприклад нести за три кілометри від дому важкі клунки з магазину чи бігти за тролейбусом у я кого великий інтервал руху. треба гратися у дворі.
  • 0

#58 Санчо-Панса

Чайник

• Користувачі
  • Pip
  • 6 повідомлень

Відправлено 12.03.2009 – 15:50

Це реклама мівіни????))))))))) :)
  • 0

#59 Zhooook

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 167 повідомлень

Відправлено 12.03.2009 – 16:17

Перегляд дописуСанчо-Панса (12.03.2009 15:50) писав:

Це реклама мівіни????))))))))) :)
Санчо аж позаздрив і більше напружив м'язи. Шкодуєш, що повівся на протеїнові коктейлі замість хемічної мевіни?
  • 0

#60 Панночка

Писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 472 повідомлень

Відправлено 14.04.2009 – 11:48

Фіз-ра потрібна для фізичного розвитку, просто не потрібно перенавантажувати дітей і розуміти, що у всіх різні можливості. Ну і правила безпеки, звичайно ж виконувати
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних