Перейти до вмісту

Смерть учнів на уроках фізкультури

Повідомлень в темі: 60

#21 Трям

шопопало

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 683 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:планети КВН

Відправлено 07.11.2008 – 14:49

Тему почистив. Якщо бажаєте поговорити про нормативи на уроках фізкультури - створюйте відповідну тему.
  • 0

#22 Idearter

Генеральний писар

• Користувачі
  • 673 повідомлень

Відправлено 07.11.2008 – 22:55

розкажу випадок зі мною.
від 1 класу в мене була пласкостопія, і тепер є, завжди на медогляді казали шо пласкостопія. Але коли я того року проходив медогляд, то мені сказали шо пласкостопії нема, я питаю в лікаря як нема, а він каже нема, і каже щоб зайшов слідуючий. На другий день я пішов на медогляд до іншого лікаря, з татом, зайшов показав ногу, він зразу питає:чи нога після довгиг прогулянок болить? чи важко швидко ходити? чи можу бігати? бо в мене пласкостопія, я кажу шо все добре. Але через таких лікарів як перший якому пох... який ти тільки головне поставити підпис в медичній картці, і гинуть більшість дітей, а урок фізкультури, це просто маленький стимул що пиводить до поганих наслідків.
П.ЕС.на мою думку на уроках фізри, має бути більша увага іграм, а потім нормативам.
  • 0

#23 bitter_end

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 389 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 07.11.2008 – 23:47

Та тут нема чого і думати! Більше спорту дітям, більше агітації за здоровий спосіб життя, більше уваги в цьому питанні з боку можновладців і близьких... та і всіх небайдужих. А то в нас тільки про вибори і переймаються. А те, що "дітки" ніфіга не люблять побігати, пограти у спортивні ігри... вони краще по пивку і по цигарці... ось вам і здоров'ячко не те, судини слабкуваті ну і гинуть на фізрах... САМІ ВИННІ
  • 0

#24 kitty_bon

Генеральний писар

• Користувачі
  • 625 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Кривий Ріг

Відправлено 08.11.2008 – 00:08

Я сама раз мало не поїхала в лікарню після уроку....
  • 0

#25 Amili

сама по собі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1458 повідомлень

Відправлено 08.11.2008 – 11:55

Тут мабуть причин є багато: завищені нормативи, поганий медогляд, та й фізруки не завжди бувають "святі". Мене наприклад найбільше вбивав крос. На уроках рідко давали такі навантаження, а потім зі всієї сили треба було бігти, нерідко і присмак крові був в роті після того, і кашель. При рівномірних навантаженнях було б інакше. Та й не всім "дано" фізичне навантаження.
Якщо в дитини є якість проблеми зі здоров"ям, то необхідне звільнення від занять фізкультури, або заняття з меншим навантаженням. І тут вже грає роль кваліфікація лікаря...
  • 0

#26 Сварус

Старійшина

• Користувачі
  • 3815 повідомлень
  • Місто:Вінниця

Відправлено 08.11.2008 – 13:06

Проблеми зі здоровям бувають тільки через проблеми з головою в самої дитини і/або її батьків. Це скоріше питання не фізичного розвитку і не шкіл/вчителів/програми, а здоровго глузду людей-батьків і людей-дітей. Бо мама таки винувата, що дитина дурнувата.
  • 0

#27 Bublik

Генеральний писар

• Користувачі
  • 597 повідомлень

Відправлено 08.11.2008 – 14:58

Перегляд дописуКиря (8.11.2008 14:06) писав:

Проблеми зі здоровям бувають тільки через проблеми з головою в самої дитини і/або її батьків. Це скоріше питання не фізичного розвитку і не шкіл/вчителів/програми, а здоровго глузду людей-батьків і людей-дітей. Бо мама таки винувата, що дитина дурнувата.
Причому тут батьки? Це все вина лікарів, які роблять медогляди дітей. Кожна людина має свої негаразди з організмом, це можуть бути навіть вроджені вади. Лікар має дослідити усі слабкі сторони дитини , і в залежності від цього забороняти чи дозволяти ті чи інші види фізичних вправ.
  • 0

#28 Nana

Генеральний писар

• Користувачі
  • 751 повідомлень
  • Місто:Dnipropetrovsk

Відправлено 08.11.2008 – 15:18

Перегляд дописуРена (6.11.2008 21:42) писав:

В будинку де я раніше жила при мені виносили дівчину яка померла під час оргазму.В неї просто серце не витримало.

Оце так, я вражена.. :angry12:

Сумна тема. Смерть на уроці фізкультури - то жахливо. Але я не думаю, що потрібно щось міняти. Фізкультура - то рух, то здоров"я, так і задер"яніти можна, сидячи над книжками та зубрячи формули по фізиці. Особливо у шкільному віці. Неуважність та халатність лікарів, що проводять медогляди - це інша тема. Чомусь всі кажуть, які ми слабкі, навантаження старашні, ой-ой-ой... А ви подивіться як ті ж самі школярі з цигарками ховаються за вуглами? То де здоров"я? І з чим потрібно боротися в першу чергу?
  • 0

#29 Dynkan 113

Старійшина

• Користувачі
  • 1721 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 12.11.2008 – 09:10

Цитата

Наукове дослідження, проведене Інститутом педіатрії, акушерства та гінекології АМН України і Сумським педагогічним університетом, виявило, що тільки 30% дітей можуть виконати нормативи фізичної підготовки на уроках фізкультури. І лише у 18-24% дітей процеси відновлення функціонального стану організму після виконання нормативів відбувається без шкоди для здоров’я.

„За останні 6 років в Україні на уроках фізкультури сталося 13 смертельних випадків. І тільки один з них пов’язаний із травмою, а решта - наслідки серцево-судинних захворювань дітей”, - повідомив мМіністр освіти і науки Іван Вакарчук.
от таке
  • 0

#30 Сварус

Старійшина

• Користувачі
  • 3815 повідомлень
  • Місто:Вінниця

Відправлено 12.11.2008 – 11:17

Перегляд дописуB.U.B.L.I.K (8.11.2008 14:58) писав:

Причому тут батьки? Це все вина лікарів, які роблять медогляди дітей. Кожна людина має свої негаразди з організмом, це можуть бути навіть вроджені вади. Лікар має дослідити усі слабкі сторони дитини , і в залежності від цього забороняти чи дозволяти ті чи інші види фізичних вправ.
При тому, що Ви тут пишете про боротьбу з наслідками а не з причинами.
  • 0

#31 Син Перуна

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 229 повідомлень
  • Місто:Рівне-Львів

Відправлено 14.11.2008 – 07:42

я думаю, що нормативи зменшувати не потрібно. але потрібно зробити як мінімум щорічний медогляд для учнів. правда, хто цим буде займатись....(((
  • 0

#32 St1Ng3R

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 112 повідомлень
  • Місто:Україна,Калуш

Відправлено 14.11.2008 – 08:44

На мою думку, є два способи уникнути таких подальших випадків:
1)Зменшити навантаження на уроках фізкультури.
або
2)Пояснити та втовкти в голову батькам дітей, що потрібно займатися з ними більше часу й тренувати,розвивати фізичні здібності дитини.

Повідомлення відредагував St1Ng3R: 14.11.2008 – 08:44

• 0

#33 Син Перуна

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 229 повідомлень
  • Місто:Рівне-Львів

Відправлено 14.11.2008 – 08:49

та не великі там навантаження
  • 0

#34 Гість_Pandora-93_*

• Гості

Відправлено 21.11.2008 – 22:57

Це все здоров`я, та послаблений імунітет дітей, РАНІШЕ ДІТИ ЗАЙМАЛИСЯ СПОРТОМ, БІГАЛИ, ЯК НАВІЖЕННІ ПО ВУЛИЦЯМ, А ЗАРАЗ ТУПО ДИВЛЯТЬСЯ У МОНІТОР!!!
На мою думку вихід є:
регулярні спортивні вправи!!!!
  • 0

#35 макарена

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 194 повідомлень
  • Місто:Україна

Відправлено 22.11.2008 – 10:11

Перегляд дописуAmili (8.11.2008 11:55) писав:

Тут мабуть причин є багато: завищені нормативи, поганий медогляд, та й фізруки не завжди бувають "святі". Мене наприклад найбільше вбивав крос. На уроках рідко давали такі навантаження, а потім зі всієї сили треба було бігти, нерідко і присмак крові був в роті після того, і кашель. При рівномірних навантаженнях було б інакше. Та й не всім "дано" фізичне навантаження.
Якщо в дитини є якість проблеми зі здоров"ям, то необхідне звільнення від занять фізкультури, або заняття з меншим навантаженням. І тут вже грає роль кваліфікація лікаря...
О даааа, крос...пам'ятаю, наганяєшся так, що язик на плечі висить, а потім, піся фізкультури, мокрий і виснажений, прешся на контрольну з алгебри--просто нєізгладімоє впєчатлєніє...У нас дівчат (фізкультура у дівчатт і хлопців окремо), ще й вчителька була--цербер якийсь, чесслово...А в цьому році у нас вчительк інша, водить нас в тренажерний зал, показує всілякі вправи і для постави, і для фігури--всі дівчата із задоволенням відвідують її уроки, мотивація є--яка ж дівчина не схоче мати гарну поставу. Та й толку від таких занять більше (по собі суджу), ніж два рази на рік ганять кругом школи.

Коротше, я згодна, що навантаження має бути (бо закостеніємо ващщщє), але помірне і рівномірне. Та й самим треба старатися більше рухатися і розвиватися.

Повідомлення відредагував макарена: 22.11.2008 – 10:13

• 0

#36 Блискавиця

ωριμότητα

• Користувачі
  • 2624 повідомлень

Відправлено 22.11.2008 – 14:16

Нормативи були дійсно дурні і совкові. Навіщо, наприклад, обов*язково пробігати за певну швидкість, стрибати на певну віддаль і ще купа безглуздих зобов*язань? Щоб дійсно розвивати такі якісні характеристики, треба бути спортсменом.
Решті школярів та студентів достатньо просто займатися фізичними вправами у своє задоволення, тобто : рухливі ігри, гімнастичні вправи (без нормативів), заняття аербікою, деякі елементи боротьби та східних бойових мистецтв, танці, плавання, їзда на велосипеді, роликах, взимку - лижі і ковзани;
Бігати кроси навіть не всі спортсмени здатні, бо є спринтери і стайери за своїми особливостями розвитку організму з дитинства.

Крім того, у школах та універах немає умов для повноцінних занять фізкультурою, бо не у всіх закладах є шухляди із замками, де можна зберігати форму (щоб не носитися з нею цілий день); немає душів, щоб помитися (а на це і часу навіть не відводиться - тільки подумайте про це на хвилиночку! Як порушуються правила гігієни і як користь може перетворитися на шкоду); також ті уроки фізкультури ставляться посеред дня, після чого дійсно часто бувають всякі контрольні та інші стресові уроки.

Тож змінювати щось давно вже треба було. Системних змін у нас чогось ніхто не зацікавлений робити в жодній із галузей. Совок так і процвітає.
  • 0

#37 Pit

Генеральний писар

• Користувачі
  • 723 повідомлень

Відправлено 22.11.2008 – 23:01

Перегляд дописуБлискавиця (22.11.2008 14:16) писав:

Нормативи були дійсно дурні і совкові. Навіщо, наприклад, обов*язково пробігати за певну швидкість, стрибати на певну віддаль і ще купа безглуздих зобов*язань? Щоб дійсно розвивати такі якісні характеристики, треба бути спортсменом.
Решті школярів та студентів достатньо просто займатися фізичними вправами у своє задоволення, тобто : рухливі ігри, гімнастичні вправи (без нормативів), заняття аербікою, деякі елементи боротьби та східних бойових мистецтв, танці, плавання, їзда на велосипеді, роликах, взимку - лижі і ковзани;
Бігати кроси навіть не всі спортсмени здатні, бо є спринтери і стайери за своїми особливостями розвитку організму з дитинства.
Ну дітей ніхто ж не змушує бігти ті самі кроси обов'язково на 12. Я навідмінно пробігав лише 60 і 100 метрів а крос мав і 8. Так шо, як на мене, хочеш біжиш, хочеш ні. Нашо напрягатись на 12 якщо заради цього тре потратити колосальні зусилля? Фізра-не настільки важливий предмет в школі, шоб за нього переживати. А навіть якшо діло йде за медаль, то того самого вчителя все одно зобов'яжуть поставити 10 якшо у дитини тільки проблема з фізкультурою.

І якшо батьки дійсно піклуються за здоров'я своїх дітей, то їх тре просто виганяти надвір. Хай дитина побігає, пострибає,а не сидить і бавиться в контру або ше шось.
В мене в дворі є великий футбольний майданчик. Колись, як був малий, до 10 год товкли футбол і зимою (соплі аж капали, але не слабували))) і літом. Трави зовсім не було, все витоптали. А зараз ніхто з дітей не грає. Вже майданчик такою густою високою травичкою заріс, хоч косою коси. Так звідки ж візьметься те здоров'я в дітей, якщо спортом займаються лише одиниці.
Розказував мені друг, який літом був в Італії, шо там дітей можна в основному поділити на 2 категорії: дужу худі і дуже товсті. Рідко коли бачив нормально сформовану дитину(фізично мається на увазі). В нас буде таке ж. Страшна реальність.
  • 0

#38 Йа_ЯбЛуЧкО_XD

Генеральний писар

• Користувачі
  • 649 повідомлень
  • Місто:if.ua

Відправлено 22.11.2008 – 23:10

Спортом не займаюсь, але частенько і довго гуляю. Це також деяке навантежння.
а! Я сьогодні на танці записалась;) Буду вдосконалювати своє тіло.
Он-топ. хочеться, щоб ми фітнесом займались, а не баскетболом.А то вже набридло його в сітку ганяти урок за кроком.
Крім того, у мене патологічна боязнь мяча. Просто раз я так ловила мяч, що ледь руку не зламала, от звідти і страх.
Про вчителів. У нас фізрук вічно пяний на уроках( а це вже 5-6 урок)
  • 0

#39 bulbashka_aero

Вівця-перевертень

• Користувачі
  • 1577 повідомлень
  • Місто:Кременчук

Відправлено 23.11.2008 – 01:08

Перегляд дописуБлискавиця (22.11.2008 14:16) писав:

Нормативи були дійсно дурні і совкові. Навіщо, наприклад, обов*язково пробігати за певну швидкість, стрибати на певну віддаль і ще купа безглуздих зобов*язань?
Не кажучи вже про те, що нормативи однакові для різних у фізичному сенсі дітей. Наприклад, стрибати в висоту - за їхньою нормативною логікою - однаково повинні і високі діти, і "метр в кепці"...

Підход до всього стандартний - та кому воно треба... Це ж треба все продумати, організувати... а ми і так вчилися - і нічого ;)
От поки всі ми так до проблем ставимося, доти і ...
  • 0

#40 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 25.11.2008 – 17:06

Перегляд дописуPit (6.11.2008 16:28) писав:

Чи то вчителі занадто вже суворі, чи нова навчальна програма по якій збільшилась кількість уроків фізкультури? В чому ж причина?

В зниженні здоров"я нації.

Перегляд дописуPit (6.11.2008 16:28) писав:

Ніяк не можу зрозуміти хто винен.

Безліч людей - від батьків дітей до урядовців.

Перегляд дописуsooz (6.11.2008 16:43) писав:

У п'ятикласника, який помер на уроці фізкультури у Львівській області, був аневризм судин головного мозку.
Медики переконують, що школяр помер не через фізкультуру

А Ви чого очікували? "Так, ми винні, бо вчасно не дослідили"?

Перегляд дописуКрихітка на 1000000 гривень (6.11.2008 21:40) писав:

Правда в моїй старій школі були такі ідіоти які приховували від вчителя що вони хворі,просто тупо не приносили довідочки.Рвалися "бути як всі"..не розумію такого.

Довелося б побути посмішищем для всього класу - швидко б зрозуміли.
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних