Перейти до вмісту

Табу

Повідомлень в темі: 31

#21 Темний ангел

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 569 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:м. Львів

Відправлено 03.02.2009 – 11:40

Табу накладало суспільство на людей. Все залежало від того, де певна людина народилася і відповідно вона переймала табу даного суспільства. Найгірше табу свого часу наклала інквізиція - табу на роздуми, аналіз. А всі табу є досить відносними. У арабських країнах шлюби інколи укладаються, коли дівчині 8 - 9 років, а унас це педофілія, у Єгипті фараони повинні були одружуватися на своїх сестрах, а у нас - це інцест. Все у цьому світі відносно...

Повідомлення відредагував Темний ангел: 03.02.2009 – 11:43

• 0

#22 Блискавиця

ωριμότητα

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2624 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Київ

Відправлено 03.02.2009 – 12:34

Дійсно, все відносно. Мені, до прикладу, здається, що законне ґвалтування дівчаток у 8-9 років значно гірше за "заборону на роздуми та аналіз".
  • 0

#23 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень
  • Місто:скіфські вали

Відправлено 03.02.2009 – 17:16

Перегляд дописуТемний ангел (3.02.2009 11:40) писав:

Табу накладало суспільство на людей. Все залежало від того, де певна людина народилася і відповідно вона переймала табу даного суспільства. Найгірше табу свого часу наклала інквізиція - табу на роздуми, аналіз. А всі табу є досить відносними. У арабських країнах шлюби інколи укладаються, коли дівчині 8 - 9 років, а унас це педофілія, у Єгипті фараони повинні були одружуватися на своїх сестрах, а у нас - це інцест. Все у цьому світі відносно...
Але ж те ж саме одруження з дівчинкою 8-9-ти років чи інцест - це не просто табу, - це неприродньо.
  • 0

#24 Немі

т-зло, т-дурепа, т-невдаха, т-піся, т-ононіміст. я звьозда.

• Користувачі
  • 2566 повідомлень
  • Місто:Олімп

Відправлено 03.02.2009 – 17:23

Перегляд дописуОлеська (3.02.2009 16:16) писав:

Але ж те ж саме одруження з дівчинкою 8-9-ти років чи інцест - це не просто табу, - це неприродньо.
Але табу це те, що люди вважають неприродним...
  • 0

#25 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень

Відправлено 03.02.2009 – 17:28

Перегляд дописуПавлина (3.02.2009 17:23) писав:

Але табу це те, що люди вважають неприродним...
Не зовсім. Табу - це те, що суспільство з тих чи інших причин не сприймає. Певні табу вигадані через неприродність, але більшість - це звичайне обмеження, вигадане з метою керування масами.
  • 0

#26 Немі

т-зло, т-дурепа, т-невдаха, т-піся, т-ононіміст. я звьозда.

• Користувачі
  • 2566 повідомлень
  • Місто:Олімп

Відправлено 03.02.2009 – 17:41

То хто виділяє межу між тим, що неприродне, а тим, що є звичайним обмеженням? Вона (ця межа) завжди суб'єктивна.
Хтось скаже, що гомосексуалізм неприроний, інший відповість, що у природі серед тварин існують випадки гомосексуалізму... І так з кожним випадком, кожна сторона може засуджувати іншу в обмеженнi/неприродності. Все залежить від точки зору, від того, що кожна людина вважає неприродним та недостойним.

Повідомлення відредагував Павлина: 03.02.2009 – 17:43

• 0

#27 Крихітка

Мрійниця

• Модератори
  • 4030 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківськ, Castelló, Ibiza, Hildesheim

Відправлено 03.02.2009 – 19:15

В мене залізне табу на хлопців моїх подруг,через це я точно ніколи не переступлю.
  • 0

#28 Темний ангел

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 569 повідомлень
  • Місто:м. Львів

Відправлено 06.02.2009 – 09:54

Перегляд дописуБлискавиця (3.02.2009 12:34) писав:

Дійсно, все відносно. Мені, до прикладу, здається, що законне ґвалтування дівчаток у 8-9 років значно гірше за "заборону на роздуми та аналіз".
Я б між ними знак "=" поставив. Згадайте, скількох людей спалила інквізиція? Десятки тисяч. І якщо вже говорити про ті шлюби, то варто сказати, що не природніми вони є для нас, а для тих суспільств, де їх практикують, тих дівчат вже одразу після того, як вони говорити навчаться вчать, що даний шлюб є єдино правильним - це для них стає нормою. Я не говорю, що це явище можна виправдати але воно не настільки вражає людей того суспільства, як нас. Це ще раз доводить певну відносність "табу".
  • 0

#29 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень

Відправлено 06.02.2009 – 10:42

Перегляд дописуПавлина (3.02.2009 17:41) писав:

То хто виділяє межу між тим, що неприродне, а тим, що є звичайним обмеженням? Вона (ця межа) завжди суб'єктивна.
Хтось скаже, що гомосексуалізм неприроний, інший відповість, що у природі серед тварин існують випадки гомосексуалізму... І так з кожним випадком, кожна сторона може засуджувати іншу в обмеженнi/неприродності. Все залежить від точки зору, від того, що кожна людина вважає неприродним та недостойним.

Перегляд дописуТемний ангел (6.02.2009 09:54) писав:

Я б між ними знак "=" поставив. Згадайте, скількох людей спалила інквізиція? Десятки тисяч. І якщо вже говорити про ті шлюби, то варто сказати, що не природніми вони є для нас, а для тих суспільств, де їх практикують, тих дівчат вже одразу після того, як вони говорити навчаться вчать, що даний шлюб є єдино правильним - це для них стає нормою. Я не говорю, що це явище можна виправдати але воно не настільки вражає людей того суспільства, як нас. Це ще раз доводить певну відносність "табу".

Шлюби між близькими родичами неприродні, бо вироджується рід. Таке є і у тварин. Зведи тварин, народжених від однієї матері, і народиться або виродок, або дуже слабка істота. Табу тут ні до чого. Таке табу вигадали люди, аби не вимерла людина як сильна і здорова істота.
  • 0

#30 Блискавиця

ωριμότητα

• Користувачі
  • 2624 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 07.02.2009 – 23:47

Я думаю, що це актуально лише у замкнених невеликих популяціях людей)...зараз такої великої загрози виродження через інцест вже немає.

Перегляд дописуТемний ангел (6.02.2009 09:54) писав:

Людей суспільства воно може й не вражає, люди в масі своїй жорстокі створіння)....я й не про враження говорила. А про те, що дівчаткам від того, що їх з дитинства вчать про єдино правильний шлюб, легше не стає, коли здоровий дядько всю ніч на них скаче. І ще невідомо що гірше - одразу померти, чи майже все життя терпіти.
  • 0

#31 Sergiy_K

Старійшина

• Користувачі
  • 6889 повідомлень
  • Місто:штори

Відправлено 06.03.2009 – 03:30

Перегляд дописуКрихітка (3.02.2009 19:15) писав:

В мене залізне табу на хлопців моїх подруг,через це я точно ніколи не переступлю.
да? і в чому воно полягає? ти на них не дивишся, про них не говориш і не думаєш? <_<
  • 0

#32 Фабрегас

Т Фабрегас 2013

• Користувачі
  • 5092 повідомлень
  • Місто:найкраще на планеті

Відправлено 21.05.2009 – 21:11

Перегляд дописуКрихітка (3.02.2009 20:15) писав:

Прям так часто міняєте хлопців що часто попадаються хлопці подруг? ) По моєму знайти свого єдиного не в подруги не така вже і велика проблема
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних