Перейти до вмісту

Мораль

Повідомлень в темі: 47

#41 Білий Дракон

Хлопець

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 6385 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Палацу

Відправлено 02.06.2009 – 00:41

Перегляд дописуБлискавиця (27.05.2009 14:20) писав:

Та я думаю, що ідеали лише в голові можуть бути)). І чи вони корисні - то ще перевірити треба, ось я про що))
Створити для себе свої ідеали й прямувати до них. Те саме із мораллю. Є суспільна, а є своя. Хто за тебе вирішує? Ти, чи думка оточення?
  • 0

#42 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 02.06.2009 – 14:21

Здавала сьогодні екзамен. А там по ходу ше купа випускників зі школи ЗНО здавати прийшла,їх через вхід з курилки пропускали. А там двері скляні,тобто всьо з вулиці чи на вулицю видно. Стою я там в сарафані аля купальник(ну так вже він виглядав) ,цілуюся зі своєю подругою,яку не бачила десь з місяць. ну та пообнімалися ще і заходжу я через вхід для тих малолєток. Мало того шо в мене паспорт вимагати почали,так ще й тьотки на мене як на хвору дивилися. Їхня мораль- відсталість від сучасності :)
  • 0

#43 БоБриК

Я повернувся !

• Користувачі
  • 3010 повідомлень
  • Місто:Scorpio const.

Відправлено 02.06.2009 – 14:56

Перегляд дописуSensssorika (2.06.2009 15:21) писав:

Здавала сьогодні екзамен. А там по ходу ше купа випускників зі школи ЗНО здавати прийшла,їх через вхід з курилки пропускали. А там двері скляні,тобто всьо з вулиці чи на вулицю видно. Стою я там в сарафані аля купальник(ну так вже він виглядав) ,цілуюся зі своєю подругою,яку не бачила десь з місяць. ну та пообнімалися ще і заходжу я через вхід для тих малолєток. Мало того шо в мене паспорт вимагати почали,так ще й тьотки на мене як на хвору дивилися. Їхня мораль- відсталість від сучасності :)
По 1ше, я б деж дивився як на (censored) не хочу матюкатися. Бо в сарафані аля купальник йти на ЗНО можу ходити тільки (censored). Ти б ще гола прийшла на ЗНО. Скажи будь-ласка якщо не секрет, який у тебе колір волосся?

Повідомлення відредагував Castiel: 02.06.2009 – 14:56

• 0

#44 ZoomerMan

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 667 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківськ

Відправлено 02.06.2009 – 15:18

Перегляд дописуCastiel (2.06.2009 15:56) писав:

По 1ше, я б деж дивився як на (censored) не хочу матюкатися. Бо в сарафані аля купальник йти на ЗНО можу ходити тільки (censored). Ти б ще гола прийшла на ЗНО. Скажи будь-ласка якщо не секрет, який у тебе колір волосся?

Розкажу вам страшну таємницю як громадський спостерігач на ЗНО - вона може прийти хоч в білизні і ніхто немає права їй заборонити брати участь в ЗНО - в правилах зовнішній вигляд не прописаний!...Тай загалом одяг і зовнішній вигляд то лише один з критеріїв оцінки людини загалом!
  • 0

#45 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 02.06.2009 – 15:21

Перегляд дописуCastiel (2.06.2009 15:56) писав:

Мля, ти закомплексований зануда)
Я університет ЗАКІНЧУЮ, при чому тут ЗНО до мене? аля купальник- короткий,спина повністю оголена і живіт наполовину. Я б подивилася як би ти в таку жару як у нас одягся,коли з кінця квітня аж до жовтня нижче +30 майже не буває,а дощ для нас взагалі чудо природи)) Хоча нє,на тебе не дивилася б :)
натуральний? Натуральний темний каштан;)
  • 0

#46 БоБриК

Я повернувся !

• Користувачі
  • 3010 повідомлень
  • Місто:Scorpio const.

Відправлено 02.06.2009 – 15:44

Перегляд дописуZoomerMan (2.06.2009 16:18) писав:

Розкажу вам страшну таємницю як громадський спостерігач на ЗНО - вона може прийти хоч в білизні і ніхто немає права їй заборонити брати участь в ЗНО - в правилах зовнішній вигляд не прописаний!...Тай загалом одяг і зовнішній вигляд то лише один з критеріїв оцінки людини загалом!
Ну то і приходьте. Я вам не забороняю.

Повідомлення відредагував Castiel: 02.06.2009 – 15:46

• 0

#47 Marcos

....

• Користувачі
  • 3363 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 02.06.2009 – 15:49

Castiel,Sensssorika усне попередження за флейм