Перейти до вмісту

Сухий закон

Повідомлень в темі: 172

#81 Білий Дракон

Хлопець

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 6385 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Палацу

Відправлено 22.11.2008 – 21:13

Перегляд дописуЛяльКА=) (22.11.2008 20:52) писав:

Оооо...то алкоголізм то хвороба....і наркоманія хвороба...треба лікувати...і тютюнопаління хвороба...а також азартні ігри і т.д.т.п.
Як на мене то не хвороба...кожна людина обирає свій шлях в житті...нікому примусово в глотку водку не заливають... Хто хоче той починає, хто хоче той покидає...
ІМХО
Тоді повністю треба припинити їх рекламу і навіть так звану рекламу «торгових марок». Заборонити показувати їх вживання по телевізору в фільмах та телепрограмах. Зробити їх як відео для дорослих. Заборонити вживання у публічних місцях (там де їх можуть побачити люди, які не вживають цього).
  • 0

#82 Romun

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 573 повідомлень
  • Місто:Полтава

Відправлено 22.11.2008 – 21:19

Перегляд дописуЛяльКА=) (22.11.2008 20:52) писав:

Оооо...то алкоголізм то хвороба....і наркоманія хвороба...треба лікувати...і тютюнопаління хвороба...а також азартні ігри і т.д.т.п.
Як на мене то не хвороба...кожна людина обирає свій шлях в житті...нікому примусово в глотку водку не заливають... Хто хоче той починає, хто хоче той покидає...
ІМХО
Скажіть, ви нарколог?
Чи психіатр-нарколог?
Чи що дає вам право стверджувати що є хворобою, а що не є хворобою?

У вас в житті була хоч одна залежність?
Ви пробували від неї позбутися?
  • 0

#83 Білий Дракон

Хлопець

• Користувачі
  • 6385 повідомлень

Відправлено 22.11.2008 – 21:21

Перегляд дописуRomun (22.11.2008 21:19) писав:

Скажіть, ви нарколог?
Чи психіатр-нарколог?
Чи що дає вам право стверджувати що є хворобою, а що не є хворобою?

У вас в житті була хоч одна залежність?
Ви пробували від неї позбутися?
А ти як від залежності позбавляєшся? Чекаєш доки добрий лікар тебе вилікує, чи береш САМ свою волю у кулак?
  • 0

#84 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 22.11.2008 – 21:22

Перегляд дописуБілий Дракон (22.11.2008 21:13) писав:

Тоді повністю треба припинити їх рекламу і навіть так звану рекламу «торгових марок». Заборонити показувати їх вживання по телевізору в фільмах та телепрограмах.
Здається до 23 години рекламувати горілчані напої забороненот законом.АЛЕ! Виробники цієї продукції знайшли вихід6 пристроїлися на деякі передачі у якості спонсорів.А спонсорів показувати не заборонено.Дірки у законах....
  • 0

#85 Білий Дракон

Хлопець

• Користувачі
  • 6385 повідомлень

Відправлено 22.11.2008 – 21:25

Перегляд дописуSensssorika (22.11.2008 21:22) писав:

Здається до 23 години рекламувати горілчані напої забороненот законом.АЛЕ! Виробники цієї продукції знайшли вихід6 пристроїлися на деякі передачі у якості спонсорів.А спонсорів показувати не заборонено.Дірки у законах....
У якості торгових марок їх показують.
Я мав на увазі повну заборону реклами тютюну і алкоголю.
Та заборону демонструвати їх вживання у передачах і фільмах до 23:00
  • 0

#86 ЛяльКА=)

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 356 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Київ

Відправлено 22.11.2008 – 21:41

Скажіть, ви нарколог? - ні
Чи психіатр-нарколог? - ні
Чи що дає вам право стверджувати що є хворобою, а що не є хворобою? - я писала проте що людина сама обирає свій шлях, тобто САМА обирає свої звички, принципи і т.д.т.п. До того ж підкреслила (ІМХО) що це є моєю особистою думкою.. алкоголізм не розвивається за одну добу..людина сама йде до того не один тиждень... хвороба це рак(наприклад) людина в тому не винна(я зараз не кажу про рак легень який може спричинити паління)...це хвороба...а алкоголізм як на мене то спускання власного здоров*я в унітаз за власним бажанням...

У вас в житті була хоч одна залежність? -так, я палю...
Ви пробували від неї позбутися? -треба...

Перегляд дописуБілий Дракон (22.11.2008 21:13) писав:

Тоді повністю треба припинити їх рекламу і навіть так звану рекламу «торгових марок». Заборонити показувати їх вживання по телевізору в фільмах та телепрограмах. Зробити їх як відео для дорослих. Заборонити вживання у публічних місцях (там де їх можуть побачити люди, які не вживають цього).
взагалі то в Україні заборонено в публічних місцях вживати алкоголь...окрім слабоалкогольних напоїв(і те їх думають теж заборонити)
  • 0

#87 Prostak

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 227 повідомлень
  • Місто:Закарпаття

Відправлено 22.11.2008 – 22:07

Перегляд дописуSensssorika (22.11.2008 20:55) писав:

Тобто ти вважаєш що то нормально - вживати кожного дня по літру того алкоголя для себе,кажеш що в тому немає нічого поганого...і в той же час сам себе заперечуєш,кажучи що дітям такого добра не можна? Чоловіча логіка...

по перше, не кожного дня, це вже я повторююсь.
по друге - літр пива вміща єеквівалент близько 100 грам горілки, або 45 грам алкоголю, тобто спирту.
по третє - починали про пляшку пива після роботи.
і останнє - поки людина не сформована (тобто не доросла) - дуже легко впасти в залежність від алкоголю, крім того, в декого з людей нема взагалі захисних функцій організму від алкоголю, майже на генетичному рівні, (особливості організму) - таким і пробувати не можна.
  • 0

#88 Петлюра

Генеральний писар

• Користувачі
  • 600 повідомлень

Відправлено 22.11.2008 – 22:40

Перегляд дописуProstak (22.11.2008 22:07) писав:

по третє - починали про пляшку пива після роботи.
і
Не суть важливо після до чи під час роботи.Питання у тому як співвідноситься відпочинок і вживання випивки.Якщо перще майже завжди супроводжується другим то очевидною є та чи інша форма залежності.
  • 0

#89 Prostak

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 227 повідомлень
  • Місто:Закарпаття

Відправлено 22.11.2008 – 22:48

Перегляд дописуПетлюра (22.11.2008 22:40) писав:

Не суть важливо після до чи під час роботи.Питання у тому як співвідноситься відпочинок і вживання випивки.Якщо перще майже завжди супроводжується другим то очевидною є та чи інша форма залежності.

а якщо тільки іноді?
і яка доза як часто може сказати, що все, алкоголізьм тутечки)))
  • 0

#90 Петлюра

Генеральний писар

• Користувачі
  • 600 повідомлень

Відправлено 22.11.2008 – 23:00

Перегляд дописуProstak (22.11.2008 22:48) писав:

а якщо тільки іноді?
і яка доза як часто може сказати, що все, алкоголізьм тутечки)))
Щодо іноді то як я вже сказав питання у співвідношенні.Я взагалі проти вживання спиртного впринцпі але одна справа випити на власному дні народження чи там дні народжженні батьків і ще у пару випадківі не більше і зовсім інше постійно чуть лі не кожного тижня збираючись з друзями пити пиво наче без нього і світ не милий.
Безумовно людина що відпочиває переважно зі слабоалкоголками гне можна в усіх випадках назвати алкоголіком але те що певна міра залежності вже є очевидно.Лслбливо коли чуєш фрази типу" та без випивки нема про що поговорити і т п"
  • 0

#91 Йа_ЯбЛуЧкО_XD

Генеральний писар

• Користувачі
  • 649 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:if.ua

Відправлено 22.11.2008 – 23:21

Скажу вам одну річ: в цьому світі людям стає все важче розслабитись: стреси, робота і т.д.Саме тому люди собі "розслабляються" за допомогою алкоголю. Ну а він, як відомо, викликає звикання - часто на 14-річного підлітка вже навіть вино не діє, йому важче треба. От народ так і спивається.
Інша причина: якесь горе. Ми його топимо в алкоголі і стаємо залежними.
Ось чому "сухий закон" неможливий. Крім того, як відомо, " Заборонений плід - солодкий".
  • 0

#92 Білий Дракон

Хлопець

• Користувачі
  • 6385 повідомлень

Відправлено 22.11.2008 – 23:23

Перегляд дописуЙа_ЯбЛуЧкО_XD (22.11.2008 23:21) писав:

Скажу вам одну річ: в цьому світі людям стає все важче розслабитись: стреси, робота і т.д.Саме тому люди собі "розслабляються" за допомогою алкоголю. Ну а він, як відомо, викликає звикання - часто на 14-річного підлітка вже навіть вино не діє, йому важче треба. От народ так і спивається.
Інша причина: якесь горе. Ми його топимо в алкоголі і стаємо залежними.
Ось чому "сухий закон" неможливий. Крім того, як відомо, " Заборонений плід - солодкий".
Стереотипи придумані виробниками алкоголю і цинарок. Занять є мільйони.
  • 0

#93 Петлюра

Генеральний писар

• Користувачі
  • 600 повідомлень

Відправлено 22.11.2008 – 23:36

Перегляд дописуБілий Дракон (22.11.2008 23:23) писав:

Стереотипи придумані виробниками алкоголю і цинарок. Занять є мільйони.
Абсолютно згоден.Доречі особисто я вже писав у тему про відпочинок що відпочивати власне люблю так само як і ббільшість без гуртків,спррту чи чогось такого просто погуляти чи в кафе посидіти тільки без випивки.І її відсутність абсолютно на гірше не сказувалась

Перегляд дописуЙа_ЯбЛуЧкО_XD (22.11.2008 23:21) писав:

Скажу вам одну річ: в цьому світі людям стає все важче розслабитись: стреси, робота і т.д.
ну та отож.От і у мене від навчання страшні стреси і дуже дуже хочеться розслабитись у вигляді погуляти поспілкуватись.Без випивки прошу помітити.Всі люди різні і лдалеко не всім спиртне необхідне для відпочинку
  • 0

#94 Romun

Генеральний писар

• Користувачі
  • 573 повідомлень

Відправлено 23.11.2008 – 22:28

Перегляд дописуБілий Дракон (22.11.2008 21:21) писав:

А ти як від залежності позбавляєшся? Чекаєш доки добрий лікар тебе вилікує, чи береш САМ свою волю у кулак?
В мене немає залежностей ;) . Необхідною волею аби позбутися серйозної залежності наділені одиниці з тисяч. Лікар і грамотне медикаметозне лікування просто необхідне. Ну, цигарок це стосується в меншій мірі. Ну, і щоб алкоголізм розвинувся, то це ж довго старатись треба.
  • 0

#95 Past

Генеральний писар

• Користувачі
  • 650 повідомлень
  • Стать:Не скажу

Відправлено 23.11.2008 – 22:32

бггг, тре вводити не просто сухий а сухий напівсолодкий ;)
  • 0

#96 Romun

Генеральний писар

• Користувачі
  • 573 повідомлень

Відправлено 23.11.2008 – 22:44

Перегляд дописуЛяльКА=) (22.11.2008 21:41) писав:

Скажіть, ви нарколог? - ні
Чи психіатр-нарколог? - ні
Чи що дає вам право стверджувати що є хворобою, а що не є хворобою? - я писала проте що людина сама обирає свій шлях, тобто САМА обирає свої звички, принципи і т.д.т.п. До того ж підкреслила (ІМХО) що це є моєю особистою думкою.. алкоголізм не розвивається за одну добу..людина сама йде до того не один тиждень... хвороба це рак(наприклад) людина в тому не винна(я зараз не кажу про рак легень який може спричинити паління)...це хвороба...а алкоголізм як на мене то спускання власного здоров*я в унітаз за власним бажанням...

У вас в житті була хоч одна залежність? -так, я палю...
Ви пробували від неї позбутися? -треба...

Дуже часто алкоголь є єдиним відомим захистом української людини від депресії. Якщо депресія періодична, то є шанси, що алкоголізм може не розвинутись. А якщо депресія постійна? З нею жити неможливо, щоб не повіситись, людина заміщає депресію алкоголізмом. То може депресія, то теж не хвороба? І взагалі, все, що зв`язане з психікою людини
підвладне ЇЇ волі і не може бути хворобою?

Перегляд дописуFeMINIsto4ka (23.11.2008 22:32) писав:

бггг, тре вводити не просто сухий а сухий напівсолодкий ;)
І тут намагаєтесь відстоювати вподобання жіночої половини людства?
  • 0

#97 Петлюра

Генеральний писар

• Користувачі
  • 600 повідомлень

Відправлено 24.11.2008 – 01:39

Перегляд дописуFeMINIsto4ka (23.11.2008 22:32) писав:

бггг, тре вводити не просто сухий а сухий напівсолодкий :happy1:
Бр це зрозумыло що гг теж а що э бгг? ;)
  • 0

#98 Саляма

Старійшина

• Користувачі
  • 3140 повідомлень

Відправлено 25.11.2008 – 01:59

Думаю, в наш час Сухий закон не є такою вже необхідністю.
Слід починати знизу - з виховання дітей, із самокультури. Але без фанатизму. Бо шампанське на Новий рік ще нікому не заважало. Або пляшка шампанського. Або 3 :rolleyes: або зверху приполірувать)))
помірне вживання - от оптимальний вихід.
  • 0

#99 Петлюра

Генеральний писар

• Користувачі
  • 600 повідомлень

Відправлено 25.11.2008 – 02:09

Перегляд допису_saljama_ (25.11.2008 01:59) писав:

Думаю, в наш час Сухий закон не є такою вже необхідністю.
Слід починати знизу - з виховання дітей, із самокультури. Але без фанатизму. Бо шампанське на Новий рік ще нікому не заважало. Або пляшка шампанського. Або 3 :rolleyes: або зверху приполірувать)))
помірне вживання - от оптимальний вихід.
А чому не можна виховати дітей такими щоб у них не виникало самої потреби спиртне вживати?не те що негативне ставлення як у мене наприклад а просто ніяке.Адже будь-яяка людина народжуєтьься непитущою то навіщо їй те шампанське давати?От якого чорта протягувати своїй неповнолітній дитині спиртне?І повтрю свою думку чому не можна бодай спробувати виховати дитину неепитущою
  • 0

#100 Саляма

Старійшина

• Користувачі
  • 3140 повідомлень

Відправлено 25.11.2008 – 02:15

Перегляд дописуПетлюра (25.11.2008 02:09) писав:

А чому не можна виховати дітей такими щоб у них не виникало самої потреби спиртне вживати?не те що негативне ставлення як у мене наприклад а просто ніяке.Адже будь-яяка людина народжуєтьься непитущою то навіщо їй те шампанське давати?От якого чорта протягувати своїй неповнолітній дитині спиртне?І повтрю свою думку чому не можна бодай спробувати виховати дитину неепитущою

бо я не вважаю, що потрібно виховувати дитину непитущою)

і вживатиму разом із дитиною, напиклад, якісне вино, аби привчати до хорошого смаку і відвадити від бухання в під"їздах. 

Бо алкоголь, фанатику, теж добро!
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних