Перейти до вмісту

Сухий закон

Повідомлень в темі: 172

#121 Саляма

Старійшина

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3140 повідомлень

Відправлено 26.11.2008 – 22:39

Перегляд дописуПетлюра (26.11.2008 16:48) писав:

Зі спиртних напоїв нічого і нема жодного бажання

тоді це все з тобою пояснює
  • 0

#122 ЛяльКА=)

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 356 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Київ

Відправлено 26.11.2008 – 22:43

Перегляд дописуSensssorika (26.11.2008 22:26) писав:

наркоманом запросто? а ти пробувала? чи тобі теж тато з мамою сказали шо "ніззя,доця,залежною станеш" і ти повірила? :rolleyes:
дівчинко, я себе дуже самокритично оцінюю для того щоб куштувати наркотики...
мені вистачило того що я бачила...і якщо ти мене хочеш просвітити в цій темі, то давай, здивуй мене... і не треба розповідати що далеко не всі хто куштував стають наркоманами, сама знаю=)
  • 0

#123 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 26.11.2008 – 22:53

Перегляд дописуЛяльКА=) (26.11.2008 22:43) писав:

дівчинко, я себе дуже самокритично оцінюю для того щоб куштувати наркотики...
мені вистачило того що я бачила...і якщо ти мене хочеш просвітити в цій темі, то давай, здивуй мене... і не треба розповідати що далеко не всі хто куштував стають наркоманами, сама знаю=)
Ну,я, наприклад.Декілька разів пробувала,але ж не стала наркоманкою. В мене повно друзів що вживали час від часу легкі і не легкі наркотики. І не всі з них наркомани) Шо ти бачила? забичених нариків? уявляю. "атвратітєльнає зрєліщє" )
Самокритичність тут не при чому. Мама с папой то й справді так страшно,куда там.Я не зрозумію,бо ж ніколи їх не слухала)) Краще один раз спробувати якийсь наркотик,аніж все життя по пляшечці пива кожного дня і по пачці сигарет на два-три дні) Це я з твоєї башні зараз кажу,бо особисто мені все одно нарик людина ,чи наркоман)
  • 0

#124 ЛяльКА=)

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 356 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 26.11.2008 – 23:03

щось ти сильно нахабна...
бачила як гарні дівчата наркоманками стають, і все що з цього згодом випливає, бачила того хто кидав і ще кучу "прєлєстєй", розписувати не збираюсь по перше - не та тема, бо друге - здогадатися не важко=)
І всіх є друзі або знайомі які щось куштували, а наркоманами не стали...я ж писала тобі, не пиши, сама знаю=)
Чого ти до**алась до моїх батьків?! я про них нічого не писала, і про наркотики вони мені теж не розповідали.
Пиво кожного дня це алкоголізм=)
  • 0

#125 Петлюра

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 600 повідомлень
  • Місто:Полтава

Відправлено 28.11.2008 – 18:23

Сесоріка і Саляма з ваших слів таке відчуття що ви і думки не можете допустити що людина може не пити чи там не колотись бо НЕ ХОЧЕ САМА без жодних батьківських заборон і т п.
А оце "все з тобою ясно" з боку Салями прозвучало так наче вона важає всіх хто не випива конченими
  • 0

#126 Саляма

Старійшина

• Користувачі
  • 3140 повідомлень

Відправлено 28.11.2008 – 18:31

Перегляд дописуПетлюра (28.11.2008 18:23) писав:

Сесоріка і Саляма з ваших слів таке відчуття що ви і думки не можете допустити що людина може не пити чи там не колотись бо НЕ ХОЧЕ САМА без жодних батьківських заборон і т п.
А оце "все з тобою ясно" з боку Салями прозвучало так наче вона важає всіх хто не випива конченими

думаю, Саляма прст вважає, що ви, пане, маєте затягнутий юнацький максималізм і безалкогольність виділили своєю особливістю. А ще ймовірщо, цим ви виправдовуєте власні проблеми з комунікацією. Саме так Саляма і думає
  • 0

#127 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 28.11.2008 – 19:03

Перегляд дописуПетлюра (28.11.2008 18:23) писав:

Може НЕ пити і НЕ колотись,а може І пити, І колотись. Батьківські заборони у моєму контексті мають сприйматися як сарказм,а не як пряма причина. Зазомбованість людини усілякими навішаними їй суспільством надуманими стереотипами не робить її кращою.
  • 0

#128 Петлюра

Генеральний писар

• Користувачі
  • 600 повідомлень

Відправлено 28.11.2008 – 19:26

Перегляд дописуSensssorika (28.11.2008 19:03) писав:

Зазомбованість людини усілякими навішаними їй суспільством надуманими стереотипами не робить її кращою.
Ну тк отож.А ззарз головний суспільний стереотип що пити це круто що хто не п"є той дитина або дурний.

Перегляд допису_saljama_ (28.11.2008 18:31) писав:

думаю, Саляма прст вважає, що ви, пане, маєте затягнутий юнацький максималізм і безалкогольність виділили своєю особливістю. А ще ймовірщо, цим ви виправдовуєте власні проблеми з комунікацією. Саме так Саляма і думає
Не пити це максималізм це нормально.Я Нічого сам своєю особливістю не виділявпролеми з комунікацією то єдина проблема з комунікацією в мене в тому полягає що з випившою людиною мен гидко розмовлти от і все
  • 0

#129 Саляма

Старійшина

• Користувачі
  • 3140 повідомлень

Відправлено 28.11.2008 – 19:31

Перегляд дописуПетлюра (28.11.2008 19:26) писав:

Не пити це максималізм це нормально.Я Нічого сам своєю особливістю не виділявпролеми з комунікацією то єдина проблема з комунікацією в мене в тому полягає що з випившою людиною мен гидко розмовлти от і все

так, звичайно! а потім маленьке звірятко...
  • 0

#130 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 28.11.2008 – 19:32

Перегляд дописуПетлюра (28.11.2008 19:26) писав:

Ну тк отож.А ззарз головний суспільний стереотип що пити це круто що хто не п"є той дитина або дурний.
Взагалі-то цей стереотип по-іншому формулюється. І він не одного спиртного з сигаретами стосується. "у 18 років вийти заміж"- з тієї ж опери.
"ліричний" відступ:
"Когда хреново на душе
И "Нескафе" не лезет в глотку,
Ты позвони скорее мне,
Мы вместе наскребем на водку..."
:ggggg:
  • 0

#131 Егор.економист

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 102 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Черкаська область м.Умань

Відправлено 28.11.2008 – 19:46

Sensssorika в тебе сегодні ліричний настрій :lol: , правільно вводь їх в тему ,а то наркотики причому наркотики до сухого закону. :ggggg:
Сухого закону небуде бізнес дуже прибутковий! А пити чи не пити кожен вирішує сам.
  • 0

#132 Петлюра

Генеральний писар

• Користувачі
  • 600 повідомлень

Відправлено 29.11.2008 – 15:27

Перегляд допису_saljama_ (28.11.2008 19:31) писав:

так, звичайно! а потім маленьке звірятко...
....Зголошується до лав галицьої дивізії дя боротьби з більшовизмом :ggggg:

Перегляд дописуЕгор.економист (28.11.2008 19:46) писав:

Сухого закону небуде бізнес дуже прибутковий! А пити чи не пити кожен вирішує сам.
Щодо бізнесу згоден щодо вирішити то потрібно створити такі умови щоб як найбільше людей вирішувало обійтись без випивки
  • 0

#133 Amili

сама по собі

• Користувачі
  • 1458 повідомлень

Відправлено 30.11.2008 – 10:52

А навіщо державі тверезомислячий народ? Так втрачаються прибутки (саме державі належать всі спиртові заводи) та й керувати випившою людиною легше (не кажу залежною, бо ще заплюють). Народ цілеспрямовано споюють вже не одне століття. І спроби ввести сухий закон всього-навсього пелена на очі народу. Вирубування виноградників хіба не грандіозний піар-хід? хоч і необдуманий (чому вони не припинили виробництво спирту у великих обсягах але тихо, без галасу). "Ми дбаємо про наш народ, але він не розуміє і далі пиячить" така позиція держави, офіційна. А насправді? Звичайно все "валити" на державу не можна, бо хто ж як не ми вирішуємо свою долю? Отак і виходить: люди отримують бажане (алкоголь), а держава - гроші і недумаючих слухняних громадян.
  • 0

#134 Bublik

Генеральний писар

• Користувачі
  • 597 повідомлень

Відправлено 30.11.2008 – 13:20

Перегляд дописуAmili (30.11.2008 10:52) писав:

А навіщо державі тверезомислячий народ? Так втрачаються прибутки (саме державі належать всі спиртові заводи) та й керувати випившою людиною легше (не кажу залежною, бо ще заплюють). Народ цілеспрямовано споюють вже не одне століття. І спроби ввести сухий закон всього-навсього пелена на очі народу. Вирубування виноградників хіба не грандіозний піар-хід? хоч і необдуманий (чому вони не припинили виробництво спирту у великих обсягах але тихо, без галасу). "Ми дбаємо про наш народ, але він не розуміє і далі пиячить" така позиція держави, офіційна. А насправді? Звичайно все "валити" на державу не можна, бо хто ж як не ми вирішуємо свою долю? Отак і виходить: люди отримують бажане (алкоголь), а держава - гроші і недумаючих слухняних громадян.
Отже я є публічним ворогом номер 1. Я- безконтрольний, "разпоясавщийся" громадянин, потенційна небезпека для державного устрою. :cry:
  • 0

#135 Петлюра

Генеральний писар

• Користувачі
  • 600 повідомлень

Відправлено 30.11.2008 – 21:48

отже ви молодець :cry: :cry:
  • 0

#136 Білий Дракон

Хлопець

• Користувачі
  • 6385 повідомлень
  • Місто:Палацу

Відправлено 05.02.2009 – 18:36

Цитата

В России (да и в Украине тоже) пьянство всегда было и национальным спортом, и национальной трагедией. Так что эта статья будет для нас тоже интересна.

Автор пишет:
Пить или не пить - вот в чем вопрос.

Жанночка Немцова разразилась на днях пстом про здоровье нации, который тут же и весьма справедливо закидали ссаными тряпками. Ну, про приравнять водку к кокаину.

Однако есть во всем этом такая штука, от которой тряпками не отмашешься. Здоровье.

Несмотря на то, что народ перешел на денатурат и стеклоочиститель. Несмотря на отравления метанолом и самогоноварение. Несмотря ни на что -

- Сухой закон подарил российскому мужику в среднем 4 года жизни.

Зображення

Причем корелляция по некоторым пунктам вообще потрясающая:

Зображення

И касалось это всего.

Зображення

Очень жаль, не смог найти отчеты МВД после введения сухого закона: количество преступлений упало, как помню, чуть ли не в разы. Специально сохранил, но потерялось. Может, кто из читающих найдет.

История американского "сухого закона" ещё показательнее, там скачок в продолжительности жизни мужчин вообще почти на 7 дет:

Год Продолжит. жизни мужчин
1920 53.6 (Ввели)
1921 60.0
...
1933 61.7 (отменили)
1936 56.6

Но. Абсолютно у всех мнение по поводу "сухого закона" однозначное: это было зло. Запрещать - глупо.

Что же, получается 5 лет жизни для нас менее важны, чем эта "свобода"?

И тут мы подходит к тому, что есть свобода вообще.

Никто из вас, я надеюсь, не будет возмущаться, если ребенку запретят совать пальцы в розетку, или играть с боевым оружием?

Это нам понятно: ребёнок невзрослый, он не до конца осознает то, что делает, не может предвидеть последствий и способен причинить себе и окружающим вред.

Но давайте спросим себя: всегда ли для человека биологический возраст и психологический - совпадают?

Я думаю, многие встречали людей, которые в свои 20, 30, 40 и так далее так и остались детьми. В худшем смысле этого слова.

И когда мы что-то "разрешаем", надо понимать - мы допускаем до этого _и детей тоже_. Психологических детей. И нет разницы, что мы сами не пьем ни капли - потому что чем больше пьют _другие_, тем больше вероятность, что они, например, собъют нас на пешеходном переходе.

Поэтому выбор (покуда не введены градации дееспособности для взрослых) всегда будет стоять так: или свобода (например, пить водку), или 5 лет жизни.

Выбор непрост.

© egland.livejournal.com

• 0

#137 Він полюбив ніч...

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 232 повідомлень
  • Місто:Галичина

Відправлено 08.02.2009 – 02:14

Сухий закон може існувати!!! Наприклад в 20-х роках минулого століття, український народ майже не вживав спиртного, але під час війни українським солдатам давали горілку для підняття бойвого духу, потім це спричинило зростання популярності горілки. Ще пізніше, здається в 50-х роках, КПРС затвердила початок продажу спиртних напоїв на території радянського союзу, та ще й пропагандувала цей напій, бо їй потрібно було збільшити казну держави. Після цього і почався запій українського народу.
Зараз легко можна впровадити сухий закон, але це буде невигідно державі - це ж чималий прибуток!
  • 0

#138 Темний ангел

Генеральний писар

• Користувачі
  • 569 повідомлень
  • Місто:м. Львів

Відправлено 09.02.2009 – 11:09

Перегляд дописуSETone (8.02.2009 02:14) писав:

Сухий закон може існувати!!! Наприклад в 20-х роках минулого століття, український народ майже не вживав спиртного, але під час війни українським солдатам давали горілку для підняття бойвого духу, потім це спричинило зростання популярності горілки. Ще пізніше, здається в 50-х роках, КПРС затвердила початок продажу спиртних напоїв на території радянського союзу, та ще й пропагандувала цей напій, бо їй потрібно було збільшити казну держави. Після цього і почався запій українського народу.
Зараз легко можна впровадити сухий закон, але це буде невигідно державі - це ж чималий прибуток!
Можна легко впровадити сухий закон? Дуже смішно :) Можливо, ще і козаки не вживали алкоголю? Український народ вживав спиртне і в 20 - х роках і вживає зараз, справа лише в кількості, тоді вона була меншою. Тільки не треба розказувати, що по селах тоді не пили чи не гнали самогон. Був певний вплив духовенства, яке тоді ще не так дбало про тсвою кишеню, на парафіян, але пили завжди. Не багато, до їжі по 50 - 100 грамів, як заможні господарі, так і не дуже. Така вже була не писана традиція. Якщо б зараз в Україні ввести сухий закон, то це означало б дати бандитам мільярдні прибутки. Там де люди не п'ють, дякуючи релігійним переконанням, то вони і пити не будуть, а там, де пили останні 100 років ніякий сухий закон не допоможе. Так, це пагубна звичка, але забороною чогось ще ніхто нічого не добився. За наркотики у тюрми саджають, але є ті, хто їх вживає, то що, хтось перестане вживати алкоголь? На жаль, вживання алкоголю вже стало нашою традицією і нікуди від цього не подітися. Я проти сухого закону, бо не хочу, щоб і так криміналізована країна стала центром бандитизму і контрабанди Європи.

Повідомлення відредагував Темний ангел: 09.02.2009 – 11:17

• 0

#139 Білий Дракон

Хлопець

• Користувачі
  • 6385 повідомлень
  • Місто:Палацу

Відправлено 09.02.2009 – 11:16

Перегляд дописуТемний ангел (9.02.2009 11:09) писав:

Можна легко впровадити сухий закон? Дуже смішно :) Український народ вживав спиртне і в 20 - х роках і вживає зараз, справа лише в кількості, тоді вона була меншою. Тільки не треба розказувати, що по селах тоді не пили чи не гнали самогон. Був певний вплив духовенства, яке тоді ще не так дбало про тсвою кишеню, на парафіян, але пили завжди. Не багато, до їжі по 50 - 100 грамів, як заможні господарі, так і не дуже. Така вже була не писана традиція. Якщо б зараз в Україні ввести сухий закон, то це означало б дати бандитам мільярдні прибутки. Там де люди не п'ють, дякуючи релігійним переконанням, то вони і пити не будуть, а там, де пили останні 100 років ніякий сухий закон не допоможе. Так, це пагубна звичка, але забороною чогось ще ніхто нічого не добився. За наркотики у тюрми саджають, але є ті, хто їх вживає, то що, хтось перестане вживати алкоголь? На жаль, вживання алкоголю вже стало нашою традицією і нікуди від цього не подітися. Я проти сухого закону, бо не хочу, щоб і так криміналізована країна стала центром бандитизму і контрабанди Європи.
Сьогодні сухий закон, це не повна заборона. Навіщо так обманюватися. Подивись приклад «сухих» держав. Там заборона продажу в місцях близьких до дітей, повна заборона реклами, значно підвищена ціна, серйозніші покарання за порушення сухого закону.
  • 0

#140 Темний ангел

Генеральний писар

• Користувачі
  • 569 повідомлень
  • Місто:м. Львів

Відправлено 09.02.2009 – 11:19

Перегляд дописуБілий Дракон (9.02.2009 11:16) писав:

Сьогодні сухий закон, це не повна заборона. Навіщо так обманюватися. Подивись приклад «сухих» держав. Там заборона продажу в місцях близьких до дітей, повна заборона реклами, значно підвищена ціна, серйозніші покарання за порушення сухого закону.
Такі заходи я підтримую, але не повну відмову. Це не реально за теперішнього стану нашого суспільства.
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних