Перейти до вмісту

Сухий закон

Повідомлень в темі: 172

#101 Петлюра

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 600 повідомлень
  • Місто:Полтава

Відправлено 25.11.2008 – 02:34

Перегляд допису_saljama_ (25.11.2008 02:15) писав:

бо я не вважаю, що потрібно виховувати дитину непитущою)
Ну куди ж мені від вашого глибокоповажна Королева знань авторитету дітись раз ви так вважаєте то мені лишається лише бити себе в груди і рвати на чолі волосяя :rolleyes: :happy1:

і вживатиму разом із дитиною, напиклад, якісне вино, аби привчати до хорошого смаку і відвадити від бухання в під"їздах. 
Тобто діє принцип дитина полюбе бухатиме тож хай бухатиме менше і з батьками чим більше і із невідомо ким.Я повторюю що краще навчити дитину радіти життю без випивки

Бо алкоголь, фанатику, теж добро!
І чим?все позитивне що може ним досягтись може і без нього мати місце(розслаблення,впевненість у собі ну і т п)а от вживаючі його суттєво збільшується ризик негативнихї для особистості наслідків.
  • 0

#102 Саляма

Старійшина

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3140 повідомлень

Відправлено 25.11.2008 – 02:37

Перегляд дописуПетлюра (25.11.2008 02:34) писав:

Тобто діє принцип дитина полюбе бухатиме тож хай бухатиме менше і з батьками чим більше і із невідомо ким.Я повторюю що краще навчити дитину радіти життю без випивки

ні, просто тоді вона смакуватиме алкоголь, а не бухатиме. 

Цитата

І чим?все позитивне що може ним досягтись може і без нього мати місце(розслаблення,впевненість у собі ну і т п)а от вживаючі його суттєво збільшується ризик негативнихї для особистості наслідків.

та до чого тут ефект? а смак? аааа....так...ти ж ніколи не куштував на смак алкоголь.. співчуваю: ти не знаєш, яке на смак якісне грузинське біле вино
  • 0

#103 Петлюра

Генеральний писар

• Користувачі
  • 600 повідомлень

Відправлено 25.11.2008 – 03:18

Перегляд допису_saljama_ (25.11.2008 02:37) писав:

ні, просто тоді вона смакуватиме алкоголь, а не бухатиме. 

та до чого тут ефект? а смак? аааа....так...ти ж ніколи не куштував на смак алкоголь.. співчуваю: ти не знаєш, яке на смак якісне грузинське біле вино
Щодо смаку в темі про відпочинок вже було повторю.Мені наприклад смакує бананово-полуничний сік.Але я не купую його завжди коли іду кудись чи з кимсь гуляти не п"ю його завжди коли святкую щось в родині іт пНу і те саме про всі інші харчові продукти можна сказати.Жоден з них не викликає зміну поведінки людини і жоден з них у більшостіі випадків його вживанння не стає головною ознакою відпочинку.А випивка стає
  • 0

#104 Санька Колосок

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 376 повідомлень
  • Стать:Чоловік

Відправлено 25.11.2008 – 04:05

будьяка людина народжується щей голою і незайманою :rolleyes:
[/quote]

красавчег :happy1:
Все шо не можна - те я хочу))
Доречі, а я не пью))
тільки пиво і все!
Раз перепив - і тепер все....
  • 0

#105 Dynkan 113

Старійшина

• Користувачі
  • 1721 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 25.11.2008 – 09:04

Перегляд дописуСаньок (25.11.2008 04:05) писав:

красавчег :rolleyes:
Все шо не можна - те я хочу))
Доречі, а я не пью))
тільки пиво і все!
Раз перепив - і тепер все....
:happy1: було раз, буде і два, після перепою всі говорят що тільки вміру будуть пити.
  • 0

#106 Саляма

Старійшина

• Користувачі
  • 3140 повідомлень

Відправлено 25.11.2008 – 10:55

Перегляд дописуПетлюра (25.11.2008 03:18) писав:

Щодо смаку в темі про відпочинок вже було повторю.Мені наприклад смакує бананово-полуничний сік.Але я не купую його завжди коли іду кудись чи з кимсь гуляти не п"ю його завжди коли святкую щось в родині іт пНу і те саме про всі інші харчові продукти можна сказати.Жоден з них не викликає зміну поведінки людини і жоден з них у більшостіі випадків його вживанння не стає головною ознакою відпочинку.А випивка стає

Що ти куштував із алкоголю? Відповідай конкретно
  • 0

#107 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 25.11.2008 – 12:21

"развєлі базар...ща разборкі начнуцца"..... Ваще не розумію яка вам різниця: п"є ваш співрозмовник, чи ні?Купіть собі танки та перестріляйте один одного)))
  • 0

#108 Katod

вєтєран

• Користувачі
  • 3642 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 25.11.2008 – 14:06

а я за те щоб було сухо і комфортно
міняєш білизну кожен день, і відчуваєш себе відповідно
а то ходе, воняє, кому воно треба
  • 0

#109 Блискавиця

ωριμότητα

• Користувачі
  • 2624 повідомлень
  • Стать:Жінка

Відправлено 25.11.2008 – 14:09

Перегляд дописуRomun (22.11.2008 20:34) писав:

Мається на увазі те, що яйцеклітина щомісяця не виробляється, а вивільняється з яєчників. Яєчники ж містять запас одразу на все життя. Тобто ще до народження дівчинки в її яєчниках утворюється близько 400 тис. овогоній і після вже ніколи не виробляються. От саме їх і треба оберігати від алкоголю, бо вони є основою для яйцеклітин. Детальніше http://studentam.net.../view/4375/123/
Гм, ця інформація не дає підстав для твоєї фрази про жінок та "особливе оберігання". Бо до статевого дозрівання, коли яйцеклітини формуються, дівчата й так не вживають алкоголю у 99%, як ти розумієш))...Тому ще раз кажу : і жінкам і чоловікам однаково шкідливо вживати алкоголь.

Цитата

Багато чоловіків спиваються вже в нещасливому шлюбі, а за алкоголіка і так ніхто заміж не схоче.
Алкаші такі ж хворі люди як і діабетики чи сердечники, їм же не треба створювати трудові табори. Тільки любов та турбота з боку рідні і близьких, а також професіоналізм медперсоналу допоможуть алкоголіку одужати.
І загальновідомо, що найефективніше це профілактика хвороби, а не її лікування.
Багато чоловіків спиваються не у шлюбі, а знічев*я, коли їх не цікавить ні якесь хоббі, ні дружина з дітьми, ні коханка. Це люди, які не мають міцного духовного стрижня. "Любов і турбота" ще жодного алкоголіка не вилікували. Це можливе лише за власним бажанням алкоголіка.

Думаю, що ті, в кого є родичі алкоголіки, ніколи б не стали тут розписувати, що "алкоголь - це добро". Тому що в залежність може впасти будь-яка людина, особливо на старості років, особливо у наш депресивний час. Це зараз ви вживаєте "вміру для смаку", а з роками міра збільшується, а смак пропадає.
  • 0

#110 Romun

Генеральний писар

• Користувачі
  • 573 повідомлень

Відправлено 25.11.2008 – 14:33

Перегляд дописуБлискавиця (25.11.2008 14:09) писав:

Гм, ця інформація не дає підстав для твоєї фрази про жінок та "особливе оберігання". Бо до статевого дозрівання, коли яйцеклітини формуються, дівчата й так не вживають алкоголю у 99%, як ти розумієш))...Тому ще раз кажу : і жінкам і чоловікам однаково шкідливо вживати алкоголь.

Багато чоловіків спиваються не у шлюбі, а знічев*я, коли їх не цікавить ні якесь хоббі, ні дружина з дітьми, ні коханка. Це люди, які не мають міцного духовного стрижня. "Любов і турбота" ще жодного алкоголіка не вилікували. Це можливе лише за власним бажанням алкоголіка.

Думаю, що ті, в кого є родичі алкоголіки, ніколи б не стали тут розписувати, що "алкоголь - це добро". Тому що в залежність може впасти будь-яка людина, особливо на старості років, особливо у наш депресивний час. Це зараз ви вживаєте "вміру для смаку", а з роками міра збільшується, а смак пропадає.
Щодо однакової шкідливості. Не заперечую, підтримую, я посилався на висловлювання професора Жданова.

Це ви гарно сказали про відсутність міцного духовного стрижня, абсолютно згоден. Алкоголік може бути просто неймовірної душевної широти, але при цьому повністю слабодухим.

Бажання самого алкоголіка вилікуватись це першооснова, можна сказати що я описав додаткові фактори успішного лікування. Тому тут теж згоден.

А в любові просто необмежені можливості :rolleyes: , сумніваєтесь?
  • 0

#111 Саляма

Старійшина

• Користувачі
  • 3140 повідомлень

Відправлено 25.11.2008 – 14:42

Перегляд дописуRomun (25.11.2008 14:33) писав:

Щодо однакової шкідливості. Не заперечую, підтримую, я посилався на висловлювання професора Жданова.
це той, що заполонив інтернет?
  • 0

#112 Romun

Генеральний писар

• Користувачі
  • 573 повідомлень

Відправлено 25.11.2008 – 18:42

Перегляд допису_saljama_ (25.11.2008 14:42) писав:

це той, що заполонив інтернет?
Мабуть, я з місцевої мережі качав.
  • 0

#113 ЛяльКА=)

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 356 повідомлень

Відправлено 25.11.2008 – 22:43

:rolleyes: в тему:
Зустрілися три французи. Стіл, випивка: бургунь, шампань, коньяк. Напилися, морди один одному побили і розійшлися, щасливі.
Зустрілися три англійці. Стіл, випивка: джин, віскі, тонік. Напилися, помутузілі один одного, і розійшлися, задоволені.
Зустрілися троє росіян. Стіл, випивка: горілка, пиво, портвейн. Погуділи, зволікалися, побили один одного. Всі залишилися задоволені.
Зустрілися три араби. Розстріляли автобус з євреями, висадили універмаг, викрали літак. Млинець, до чого ж сухий закон людей доводить!!!
  • 0

#114 Sergiy_K

Старійшина

• Користувачі
  • 6889 повідомлень
  • Місто:штори

Відправлено 25.11.2008 – 23:07

Перегляд дописуNomad (18.11.2008 23:10) писав:

Іронія полягає в тому, шо мафію згубив інший вид заборонених утіх- наркотики.
просто не витримали конкуренції з урядовими шарагами
  • 0

#115 Петлюра

Генеральний писар

• Користувачі
  • 600 повідомлень

Відправлено 26.11.2008 – 16:48

Перегляд допису_saljama_ (25.11.2008 10:55) писав:

Що ти куштував із алкоголю? Відповідай конкретно
Зі спиртних напоїв нічого і нема жодного бажання
  • 0

#116 Білий Дракон

Хлопець

• Користувачі
  • 6385 повідомлень
  • Місто:Палацу

Відправлено 26.11.2008 – 20:28

Перегляд дописуПетлюра (26.11.2008 16:48) писав:

Зі спиртних напоїв нічого і нема жодного бажання
То яке моральне право ти маєш, щоб критикувати напої?
  • 0

#117 Файний нік

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 189 повідомлень

Відправлено 26.11.2008 – 21:34

Перегляд дописуБілий Дракон (26.11.2008 20:28) писав:

То яке моральне право ти маєш, щоб критикувати напої?

Ну чому ж, героїн от всі засуджують - а хто його куштував? :rolleyes:
  • 0

#118 ЛяльКА=)

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 356 повідомлень

Відправлено 26.11.2008 – 22:00

Перегляд дописуФайний нік (26.11.2008 21:34) писав:

наркотики то трохи з іншого ряду, який набагато нижче алкоголю... стати алкоголіком за два прийому горілки складно, а наркоманом запросто!
  • 0

#119 Білий Дракон

Хлопець

• Користувачі
  • 6385 повідомлень
  • Місто:Палацу

Відправлено 26.11.2008 – 22:01

Перегляд дописуФайний нік (26.11.2008 21:34) писав:

Героїн створювали як засіб проти кашелю. І як ліки він себе з чудово показав.
Майже усе шкідливо для нас. Треба знати міру.
  • 0

#120 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 26.11.2008 – 22:26

Перегляд дописуЛяльКА=) (26.11.2008 22:00) писав:

наркотики то трохи з іншого ряду, який набагато нижче алкоголю... стати алкоголіком за два прийому горілки складно, а наркоманом запросто!
наркоманом запросто? а ти пробувала? чи тобі теж тато з мамою сказали шо "ніззя,доця,залежною станеш" і ти повірила? :rolleyes:
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних