Перейти до вмісту

Синдром Попелюшки

Повідомлень в темі: 56

#21 Kvito4ka

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 111 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Київ

Відправлено 28.10.2008 – 16:10

Хочеться, та наше життя надто складне ... :ggggg: :) :)
  • 0

#22 =MAVKA=

Я в серці маю те, що не вмирає...

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1153 повідомлень
  • Місто:м. Київ

Відправлено 28.10.2008 – 16:47

Перегляд дописуБлискавиця (27.10.2008 00:11) писав:

Всі ці казки, якщо їх детально розібрати - рідкісне збочення)). Та й писали їх люди часто психічно не врівноважені, на зразок Андерсена:ggggg:
Щодо народних казок про принців, то їх вигадували в бідних сім*ях, де не знали, як би покраще спихнути своїх дочок)).
Навряд чи хтось зараз згадає відомого історичного принца-красеня, за якого всі мріяли заміж.
Тож можна зробити висновок, що вийти за принца заміж бажали виключно через матеріальну вигоду, облагороджуючи ці історії "неземним коханням")).

Пані, наводжу приклад Вам такого принца-красеня. До речі данського, з Батьківщини того самого Андерсена:

Зображення
Зображення
Зображення
  • 0

#23 Emdi

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 85 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 28.10.2008 – 16:57

Я вважаю, що на мрії має право кожен. Невже існує дівчина, яка б в сому житті ніколи не мріяла. Мрії це ж чудово! Звичайно, заглиблюватися в них і жити тільки мріями не можна, але подати собі, хоч маленьку надію і уявити її собі можна! А, інколи, навіть треба.

Цитата

Хочеться, та наше життя надто складне ...

Частину "надто складного життя" ускладнюємо ми самі. Треба настроюватися оптимістично! Так, бувають справді складні періоди в житті, але під час них не можна сідати і повторяти "Боже, яке в мене тяжке (погане, нікчемне, сумне, одноманітне...) життя. Невже так буде завжди?!" і щось на зразок такого. Треба встати і іти далі. Потрібно намагатися щось змінити, бажати змін. І тільки тоді у вас все вийде.
  • 0

#24 чорно-біла

Т-юлень

• Користувачі
  • 2757 повідомлень
  • Місто:Roma

Відправлено 28.10.2008 – 17:01

Перегляд допису=MAVKA= (28.10.2008 15:47) писав:

Пані, наводжу приклад Вам такого принца-красеня. До речі данського, з Батьківщини того самого Андерсена:
да бростє ви, не такий вже він і красень)))
  • 0

#25 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 28.10.2008 – 17:01

Я от щось не дуже зрозуміла..це тема про мрії загалом,чи про конкретну мрію: вийти заміж за принца?...
  • 0

#26 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень
  • Місто:скіфські вали

Відправлено 28.10.2008 – 18:42

Перегляд дописуРена (28.10.2008 17:01) писав:

Я от щось не дуже зрозуміла..це тема про мрії загалом,чи про конкретну мрію: вийти заміж за принца?...
Про конкретну мрію (чи проблему, як виясняється...)
  • 0

#27 Блискавиця

ωριμότητα

• Користувачі
  • 2624 повідомлень

Відправлено 28.10.2008 – 22:37

Перегляд дописуОлеська (27.10.2008 19:22) писав:

Ого! Оце наговорила всякого, Блискавице...)))

Ну не можна ж так - мрії називати збоченням. :)
Я мріяла про принца теж, правда не про красеня. То я теж збоченка? Хоча так, я збоченка, але ж не настільки...)))

Щодо нікчемності... Тут може зрозуміти хіба сільська дівчина, замучена важкою працею. Коли зриваєш спину на городах, тріскають руки від постійного замішування свиням та доїння корови, валишся з ніг не раніше 12-ої ночі і сповзаєш з ліжка не пізніше 6-ої ранку, то не те, що мріятимеш про принца... Вважати таку дівчину нікчемною? В мене язик би не повернувся...
ги, ну я й не називала мрії збоченням. Збоченням я назвала зміст казок. Це думка не нова - із дивного змісту казок, та їхньої "моралі" сміються вже давно. Зокрема у всяких КВНах, Камеді Клабах, у гуморесках Задорнова і Галкіна тощо.
Я просто погоджуюся: якщо розмірковувати про ЩО розповідає казка, то вийде нісенітниця позбавлена логіки і сенсу, що я й намагалася продемонструвати на прикладі казки про Попелюшку. Там до речі у казці Попелюшку навіть ніхто й не питав - чи сподобався їй принц; якось її думку взагалі в казці оминули : принц за нею гнався, далі не впізнав її у дранті, потім за маленьким розміром черевичка знайшов (читай - дівчина з малими потребами))... і повіз до палацу (за легендою ніби одружуватися :ggggg:). Попелюшка - така собі пасивна здобич. Ну то таке...бувають казки і дивніше за цю)).

Щодо мрій про принца, то певно в наш час це має більше алегоричне значення, ніж дійсно принц сам по собі. Зараз і королі то не мають свободи дій, що вже казати про принців? Їм майже все заборонено крім світських манер і раутів)). До такого стилю життя не всі навіть королевські особи звикають, яких привчають до цього змалечку :ggggg:

Тепер про сільську дівчину. Звісно вони майстрині працювати, але чи дійсно по власній волі вони все це роблять? Зазвичай вони просто не здатні змінити своє життя, або не наважуються.
Я б не називала сільських жителів нікчемними (ні хлопців, ні дівчат). Більшість з них живучіші і кмітливіші за міських.
Але мрію бідної дівчини (байдуже сільської чи ні) про принца я дійсно вважаю визнанням своєї нікчемності.
Тому що це мрія про легкий здобуток благополуччя, коли все "впаде з неба".

Нє, ну помріяти про різні речі корисно буває. Коли уявляєш всілякі нереальні приємності, отримуєш задоволення, і усвідомлюєш, що це в принципі нереально і треба діяти по-іншому. Або мрієш про реальні задоволення, які можеш отримати. І докладаєш зусиль у потрібному напрямку - це здорово! :ggggg:
Але коли продовжуєш копати картоплю на городі і безупинно мрієш про принца - це я можу вже назвати визнанням нікчемності)). Хоча і в цьому випадку мрія допомагає прикрасити життя, але в цих мріях вже є відтінок безнадії.

Цитата

До того ж саме про незнайомих і мріють. Бо, частіше, знайомі мають купу недоліків, тому знайомих можна хіба бажати.)
Закохуватись в сусіднього парубка? В якогось нікчему, який знає лише, що пиячити, матюки гнути і руки простягати???
Про незнайомих дійсно мріють більше - в цьому й уся штюка))...бо незнайомців не знають, отже про що тоді мріють?)) Про те, чого не існує.
Та й не думаю, що кожен сусідський хлопака - п*яниця, дебошир та ледар :)

Цитата

Та дайте ж дівчині помріяти! В наших дівчат хіба того, що залишилось, що лише помріяти...
Ну я в наших українських дівчат більше вірю. Думаю, що в них окрім мрій є ще багато талантів та здібностей, які варті не тільки принца, а і всіх багацтв цього світу ;)
  • 0

#28 Зимова Дівчина

Білочка-пустунка

• Користувачі
  • 2069 повідомлень

Відправлено 28.10.2008 – 23:09

якось про принциів ніколи не мріяла. ще в дитинстві зрозуміла, що ідеалі не існує (ну хіба мій тато тоді був для мене ідеалом, але з роками зрозуміла, що в кожної людини є недоліки, так само як і в мого ідеального тата).
єдине казкове про що мріяла — це чарівна паличка, яка б нарешті допомогла мені здійснити мрію про собаку. але обійшлось без палички, хоча вже і не в дитинстві.

ну а мріяти про принца…мабуть погоджусь в дечому з Блискавицею…якось воно мммммммм банально.
казка є казка. їх можна читати. але в житті зовсім інші казки і зовсім інші чари)))
  • 0

#29 ~new~

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 188 повідомлень

Відправлено 28.10.2008 – 23:18

дівчата, пропоную альтернативу прнцам на білих мерсах!
давайте мріяти і тілювати в життя мрії (пробачте за тавтологію) про реальних і близьких узкаченогих, волохатоголових, скейтострибаючих, біеміксгасаючих жебраків. так, так, жебраків, бо їм іноді й на нову запчастину до любих байку\дошки\агресивів не вистачає. треба ж розрадити бідних і обі щастя зробити)
кароч, діяти треба, а не мріяти)
  • 0

#30 Зимова Дівчина

Білочка-пустунка

• Користувачі
  • 2069 повідомлень

Відправлено 28.10.2008 – 23:26

Перегляд допису~new~ (28.10.2008 23:18) писав:

дівчата, пропоную альтернативу прнцам на білих мерсах!
давайте мріяти і тілювати в життя мрії (пробачте за тавтологію) про реальних і близьких узкаченогих, волохатоголових, скейтострибаючих, біеміксгасаючих жебраків. так, так, жебраків, бо їм іноді й на нову запчастину до любих байку\дошки\агресивів не вистачає. треба ж розрадити бідних і обі щастя зробити)
кароч, діяти треба, а не мріяти)
чого одразу про жебраків? хто їм винен, що вони не спроможні на себе заробити?

я шукала звичайного українського хлопця з незвичайними поглядами на життя та незвичайними мріями. якого власне і дочекалась (один нюанс мрії трошки не вписались за змістом в мої, але це ми переживемо))). ще раз повторюсь не можна мріяти про ідеали, потім все життя шукатимете і не знайшовши розчаровуватиметеся. а навіщо тоді такі мрії?
  • 0

#31 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень

Відправлено 28.10.2008 – 23:30

Я таки з іншого покоління. Ми не були такими саркастичними. Ми мріяли, любили, вірили і жили на повні груди, не зважаючи на політичні та економічні кризи в країні та фінансові в сім"ї. А сьогоднішня молодь... Я її люблю. Просто обожнюю за її розум, але мене просто вбиває цей сарказм, це небажання мріяти, це підсвідоме бажання все і всіх заперечувати... Я таки була щасливіша.

Перегляд дописуБлискавиця (28.10.2008 22:37) писав:

ги, ну я й не називала мрії збоченням. Збоченням я назвала зміст казок. Це думка не нова - із дивного змісту казок, та їхньої "моралі" сміються вже давно. Зокрема у всяких КВНах, Камеді Клабах, у гуморесках Задорнова і Галкіна тощо.
Я просто погоджуюся: якщо розмірковувати про ЩО розповідає казка, то вийде нісенітниця позбавлена логіки і сенсу, що я й намагалася продемонструвати на прикладі казки про Попелюшку. Там до речі у казці Попелюшку навіть ніхто й не питав - чи сподобався їй принц; якось її думку взагалі в казці оминули : принц за нею гнався, далі не впізнав її у дранті, потім за маленьким розміром черевичка знайшов (читай - дівчина з малими потребами))... і повіз до палацу (за легендою ніби одружуватися :)). Попелюшка - така собі пасивна здобич. Ну то таке...бувають казки і дивніше за цю)).
Пожалкувала, що почала цю тему. Неприємно, коли твої дитячі мрії, дитячі сприйняття, все рожеве і гарне руйнують. Подібним чином можна чи не кожну казку розкритикувати. І врешті зробити висновок, що замість дурнуватих нікчемних історій нехай дитина вчить психологію чи філософію (наприклад).

Цитата

Тепер про сільську дівчину. Звісно вони майстрині працювати, але чи дійсно по власній волі вони все це роблять? Зазвичай вони просто не здатні змінити своє життя, або не наважуються.
Я б не називала сільських жителів нікчемними (ні хлопців, ні дівчат). Більшість з них живучіші і кмітливіші за міських.
Але мрію бідної дівчини (байдуже сільської чи ні) про принца я дійсно вважаю визнанням своєї нікчемності.
Тому що це мрія про легкий здобуток благополуччя, коли все "впаде з неба".
Перепрошую, але то все роздуми несільської дівчини. Та й протиречиво якось: то ненікчемні, то нікчемні...
Я колись теж задумувалась, чому якась тупа сволота живе в багатстві і має все (і всіх), що хоче, їздить куди хоче, а такі люди, як мої батьки (люди виняткового розуму) скнидіють в прокомуністичному селищі, не отримують по пів року ні зарплат, ні пенсій, змушені тримати господарство, аби прогодувати сім"ю. Та мабуть доля така. Така б...цька доля. Але то реалізм. А ми зараз про мрії ж говоримо.)
  • 0

#32 Блискавиця

ωριμότητα

• Користувачі
  • 2624 повідомлень

Відправлено 28.10.2008 – 23:50

Олесько, це моє сприйняття, яким я поділилася. Не маю жодних намірів руйнувати чиїсь мрії :ggggg:

Ніяких протирічч там немає. Я пояснила що вважаю нікчемним, а що не вважаю.
Сільське життя мені добре знайоме, а якби й не було знайоме, все одно корисно подивитися на події збоку, свіжим оком :ggggg:
Тема про сволот у багацтві немає нічого спільного з казками)).....як і чим вони заробляють - ні для кого не секрет, чому це відбувається, думаю, що також не секрет.

Моя мама наразі теж "скніє" у селищі, як до того "скніли" мої прабатьки (вони між іншим заможно жили). Але то були інші часи. Щодо моєї мами - то вона сама зробила такий вибір. Чи мріяла вона про принца? Думаю, що мріяла) Нажаль за радянських часів виховували жінок дуже залежних від чоловіків. :)

Хтось любить казку про Попелюшку, а хтось - ні. Всі ми різні. Мріяти ніхто нікому не може заборонити.
  • 0

#33 ~new~

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 188 повідомлень

Відправлено 29.10.2008 – 00:03

щодо сарказму у молоді, так, ми цинічніші, саркастичніші, зліші, практичніші. не знаю, може це й погано. але внаш час інакше не вижити молодій дівчині. наївні дівчата лишились в казках, а ті рідкісні екземпляри, що ще є.. мабуть, вони в якімсь вакуумі живуть.
може, я й помиляюсь. але я б точно не вижила в цім шаленім місті, якби була сором"язливою й тихою "попелюшкою". не ті часи.
  • 0

#34 Блискавиця

ωριμότητα

• Користувачі
  • 2624 повідомлень

Відправлено 29.10.2008 – 09:21

Попелюшка теж би не вижила, якби не її хрещена мамця-чарівниця :)
  • 0

#35 Саляма

Старійшина

• Користувачі
  • 3140 повідомлень

Відправлено 25.11.2008 – 01:35

якраз мала розмову по Попелюшку

просто цитати з обговорення

Цитата

Saljami
а як ти ставишся до того, що після ночі з принцом вона тупо забила і ніфіга не робила, щоб бути з ним? вона якась наркоша, я думаю. їй пох з ким вона. найшов її - ок. не найшов би - пох. вона би і далі свою конопельку від рису перебирала

Цитата

Saljami
так, казки набагато глибші, ніж їх зараз припідносять. але нинішня версія просто урдська. а принц теж йолоп

Saljami
у них у обох це були стосунки на одну ніч. не знаю, чому він виріши це продовжити

Saljami
не запам"ятав не те що імені - навіть як вона виглядає

Saljami
йому аби у дівки нога була якогось там 36-го розміру

Saljami
збоченець. фут-фетишист

Цитата

Saljami (01:31:00 26/11/2008)
мм..ні, думаю, тут у неї фігурує наркозалежність, а у нього - лінь він нерзбірливих сексстоснкків. він зняйшов для себе ідеальну збоченку

• 0

#36 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень

Відправлено 25.11.2008 – 10:12

Правильно, нафіг всіх халявних принців! Беремо все в свої руки!)
  • 0

#37 Слобожанка

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 120 повідомлень
  • Місто:Луганщина

Відправлено 25.11.2008 – 10:46

Ну, нарешті дієві висновки! :happy1:
А то все мрії, мрії..... :rolleyes:

Здобуваємо свою мрію своїми власними справами! :ggggg:

Повідомлення відредагував Слобожанка: 25.11.2008 – 10:48

• 0

#38 Крихітка

Мрійниця

• Модератори
  • 4030 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківськ, Castelló, Ibiza, Hildesheim

Відправлено 25.11.2008 – 21:57

Попелюшка це не тільки дівчина якій просто повезло)) В казці завжди описують її як добру,роботящу,красиву..І звичайно пригнічену,але вона не здається і все таке бла бла бла.Ну скажіть,де зараз можна знайти СПРАВЖНЬОГО принца,навіть якщо ти Попелюшка) Це нереально.Звичайно багато є історій коли бідний одружується на багатій і навпаки..але чи заради кохання цей шлюб?
  • 0

#39 Саляма

Старійшина

• Користувачі
  • 3140 повідомлень

Відправлено 25.11.2008 – 22:32

Перегляд дописуКрихітка на 1000000 гривень (25.11.2008 21:57) писав:

Попелюшка це не тільки дівчина якій просто повезло)) В казці завжди описують її як добру,роботящу,красиву..І звичайно пригнічену,але вона не здається і все таке бла бла бла.Ну скажіть,де зараз можна знайти СПРАВЖНЬОГО принца,навіть якщо ти Попелюшка) Це нереально.Звичайно багато є історій коли бідний одружується на багатій і навпаки..але чи заради кохання цей шлюб?

і у чому ж це виявляється?!
  • 0

#40 Крихітка

Мрійниця

• Модератори
  • 4030 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківськ, Castelló, Ibiza, Hildesheim

Відправлено 25.11.2008 – 22:42

Ну в старій казці-ні в чому,але в новій її постановці майже всюди попелюшка обходить козні злої мачухи та її доньок і все таке..А ще у тому що вона стійко як солдатик виконує всі забаганки і поручення)

Повідомлення відредагував Крихітка на 1000000 гривень: 25.11.2008 – 22:42

• 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних