Перейти до вмісту

bookcrossing

Повідомлень в темі: 47

#41 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 8134 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:скіфські вали

Відправлено 02.12.2010 – 23:01

З повагою ставлюсь до книг, тому проти такого руху. Непотрібна книга, то здай в бібліотеку.
  • 0

#42 веснянка

Старійшина

• Користувачі
  • 1492 повідомлень

Відправлено 02.12.2010 – 23:13

Перегляд дописуОлеська (3.12.2010 00:01) писав:

З повагою ставлюсь до книг
...і вочевидь з недовірою до людей

нє, це класно, люблю книжку, тому нікому її не дам почитати
сумнощі(с)
п.с. Хто хоче книжку від веснянки?))
  • 0

#43 Вареник

banned

• Користувачі
  • 3089 повідомлень
  • Стать:Чоловік

Відправлено 02.12.2010 – 23:13

Перегляд дописувеснянка (2.12.2010 23:13) писав:

...і вочевидь з недовірою до людей

нє, це класно, люблю книжку, тому нікому її не дам почитати
сумнощі(с)
п.с. Хто хоче книжку від веснянки?))
а шо маєш? з картінками шось є? :happy1:
  • 0

#44 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень

Відправлено 02.12.2010 – 23:17

У нас бібліотека десь до чотирьох тисяч книг (хто був в гостях, то бачив). Ми ніколи не відмовляли людям, які просили ту чи іншу книгу читати. З часом розчаровувались, бо добряча частина книг не повернулась до нас, та все одно даємо читати, коли просять. В мене батьки заради книг відмовлялись часто від хліба. А я от візьму та і порозкидаю по лавках, - нехай хтось позбирає і здасть в пункт прийому макулатури, так?

Повідомлення відредагував Олеська: 02.12.2010 – 23:18

• 0

#45 веснянка

Старійшина

• Користувачі
  • 1492 повідомлень

Відправлено 02.12.2010 – 23:30

Перегляд дописуОлеська (3.12.2010 00:17) писав:

У нас бібліотека десь до чотирьох тисяч книг (хто був в гостях, то бачив). Ми ніколи не відмовляли людям, які просили ту чи іншу книгу читати. З часом розчаровувались, бо добряча частина книг не повернулась до нас, та все одно даємо читати, коли просять. В мене батьки заради книг відмовлялись часто від хліба. А я от візьму та і порозкидаю по лавках, - нехай хтось позбирає і здасть в пункт прийому макулатури, так?
Ну, знаєш, я нічого про бібліотеку не казала. Свою бібліотеку я б теж нікому не віддала. Але там - книги подаровані, потрібні для роботи або просто ті, які люблю перечитувати. Як правило, з твердою палітуркою. А є чимало худлітератури спеціально маленького формату, таку зручно запхати в сумку, взяти в дорогу, тримати у руці. Переважно й таке купую, якшо бачу, що варто тримати таку в бібліотеці, купую гарний формат для стояння на полиці.

Перегляд дописуОлеська (3.12.2010 00:17) писав:

А я от візьму та і порозкидаю по лавках, - нехай хтось позбирає і здасть в пункт прийому макулатури, так?
ти неуважно читала про буккросинг;)
людина попереджає де залишила книжку
ну звичайно, є чимала ймовірність , що книжка потрапить до непоціновувача, який канапки туди загортатиме (варіантів купа)
але чи не ця недовіра до буккросингу означає, що в Україні ментально не готові "звільнити книгу"?

Перегляд дописуВареник (3.12.2010 00:13) писав:

а шо маєш? з картінками шось є? :)
Вінні Пух і його друзі :happy1:
  • 0

#46 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень

Відправлено 03.12.2010 – 07:22

Перегляд дописувеснянка (2.12.2010 23:30) писав:

Ну, знаєш, я нічого про бібліотеку не казала. Свою бібліотеку я б теж нікому не віддала. Але там - книги подаровані, потрібні для роботи або просто ті, які люблю перечитувати. Як правило, з твердою палітуркою. А є чимало худлітератури спеціально маленького формату, таку зручно запхати в сумку, взяти в дорогу, тримати у руці. Переважно й таке купую, якшо бачу, що варто тримати таку в бібліотеці, купую гарний формат для стояння на полиці.
Ті, що зараз продаються в м"якій обкладинці, ширпотреб - рідко, коли щось нормальне попадається. Таке не шкода лишати.

Перегляд дописувеснянка (2.12.2010 23:30) писав:

ти неуважно читала про буккросинг:happy1:
людина попереджає де залишила книжку
ну звичайно, є чимала ймовірність , що книжка потрапить до непоціновувача, який канапки туди загортатиме (варіантів купа)
але чи не ця недовіра до буккросингу означає, що в Україні ментально не готові "звільнити книгу"?
Я уважно читаю. Повторюсь: це не для нас, не для України. У нас одразу ж піде на природні нужди, або в макулатуру.
  • 0

#47 веснянка

Старійшина

• Користувачі
  • 1492 повідомлень

Відправлено 03.12.2010 – 10:20

Перегляд дописуОлеська (3.12.2010 08:22) писав:

Ті, що зараз продаються в м"якій обкладинці, ширпотреб - рідко, коли щось нормальне попадається. Таке не шкода лишати.
Пруфлінк?
Я маю купу Хемінгвея в м"якій?ширпотреб? ні, класика світової літератури. Відійду від теми, кажучи, що м"яка палітурка - подекуди метод здешевлення видання не тому, що це великий наклад. скажімо, якогось примітивного "любовного"роману чи посібника "Каг стать звіздой".Просто так легше просувати в маси (читайте: шоб не задорого було купить) багатьох важливих і цікавих книг (зокрема й підручників, і посібників).
Я власне кажу про буккросинг не як метод спихання непотрібних книг, яких не "шкода", а про рух книжок серед людей,які такими речами не заморочуються.

Перегляд дописуОлеська (3.12.2010 08:22) писав:

Я уважно читаю. Повторюсь: це не для нас, не для України. У нас одразу ж піде на природні нужди, або в макулатуру.
кожному своє
  • 0

#48 bamik

салоїд

• Користувачі
  • 2443 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Івано-Франківськ

Відправлено 03.12.2010 – 11:19

i 

З'єднано