Перейти до вмісту

Шоб нормально жити треба знати міру

Повідомлень в темі: 33

#21 Marcos

....

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3363 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Київ

Відправлено 24.10.2008 – 16:26

Перегляд дописуUnker (24.10.2008 17:23) писав:

я бачу ви навіть не розрізняєте розвагу і манію
ну то піди поколись декілька разів для розваги...якщо ти такий впевнений що воно не шкідливо в міру, то чого ти тоді не колишся?
  • 0

#22 Слобожанка

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 120 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Луганщина

Відправлено 24.10.2008 – 17:23

Цитата

Йа_ЯбЛуЧкО_XD Дата Сьогодні, 18:06
Цікаво, скільки автору теми років? Склад розуму нагадує мені склад розуму 15-річного підлітка.
Дуже слушне попереднє запитання!

На мій погляд для кожної вікової групи є свої стандарти поняття "нормально жити" і поняття "міри". Вважаю, що кількість вживання алкоголю, наркотиків та інших допінгів та азартів взагалі не піддається нормуванню і не може підпадати під норму, та зовсім не зрозуміла, яка норма є в відношенні до релігії?

Тож загального обговорення цієї теми не склеїтися : старша вікова група буде повчати життю молодшу вікову групу, а остання буде показувати зуби.

Повідомлення відредагував Слобожанка: 24.10.2008 – 17:25

• 0

#23 Idearter

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 673 повідомлень

Відправлено 24.10.2008 – 19:16

існує чітка межа між мірою і залежністю, але трапляються випадки у яких залежна людина переконує себе що вона знає міру, але насправді ніякої міри нема, бо в неї залежність. Тому поняття міра досить відносне.
  • 0

#24 Йа_ЯбЛуЧкО_XD

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 649 повідомлень
  • Місто:if.ua

Відправлено 24.10.2008 – 19:25

Шkідниk, ось що я втирала стільки часу... але ніхто мене не зрозумів...
  • 0

#25 Ангел мій любимий...

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 17 повідомлень
  • Місто:Івано - Франківськ

Відправлено 24.10.2008 – 19:53

Жити потрібно так, щоб не було соромно...але щоб і було що згадати...
  • 0

#26 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 24.10.2008 – 20:39

Автору просто не вистачає слів,або скоріше мовних навичок,щоб розкрити тему,тому кожен розуміє її посвоєму.Як на мене,то якось туповато питання поставлене.Точніше я того питання навіть не бачу. Всім відомо,що треба знати міру. Це аксіома. Чого добивається автор? Що народ буде це оскаржувати?...А далі що? Демагогія...Порада автору: знай міру у собі. Судячи по твоїм темам,ти "заносчів". А це аж ніяк не нормально:)
  • 0

#27 bulbashka_aero

Вівця-перевертень

• Користувачі
  • 1577 повідомлень
  • Місто:Кременчук

Відправлено 24.10.2008 – 23:43

Перегляд дописуUnker (24.10.2008 17:08) писав:

боже, які стереотипи... ніби я колюсь і т.п.... ну да, покурю травку і можу сказати шо знаю міру - більше ніж треба не вживав
Хотіла уже багато чого сказати, але після цього речення... Загалом всі питання знято. Стосовно інших тем вельмишановного пана також.

До речі, дослідження науковців чомусь доводять, що "трава" - це так само небезпечний наркотик, як і будь-який інший. Але ж вони помиляються, чи не так? Звісно, звідки вони можуть знати?
  • 0

#28 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень
  • Місто:скіфські вали

Відправлено 25.10.2008 – 00:06

Перегляд дописуUnker (24.10.2008 10:12) писав:

ти або ніколи не приймав наркотиків або дуже наївний)) не більшість алкоголіків (наркоманів) а стереотип про алкоголіків (наркоманів)
ти поверхнево дившися на проблему
а як на рахунок релігії? мовчите? тема загальна, а не лише про наркотики
Дозволю собі не погодитись. Як казав один знайомий лікар, вилікуватись повністю від алкоголічної та наркотичної залежності неможливо.
Якщо людина на якийсь період перестає вживати алкоголь чи наркотик, то це ще не означає, що вона не алкогольнозалежна.

А загалом, справа не в тому, що треба знати міру, а в присутності сили волі в цій же людині. Якщо людина слабка духом, то її дуже легко зламати будь-якою залежністю, в т.ч. релігійною.
  • 0

#29 Marcos

....

• Користувачі
  • 3363 повідомлень

Відправлено 25.10.2008 – 00:13

флуд виадлено
  • 0

#30 Amili

сама по собі

• Користувачі
  • 1458 повідомлень

Відправлено 25.10.2008 – 07:43

Щоб нормально жити треба знати міру, а вірніше не міру, а "золоту середину" у всьому. Тверезомисляча людина має для себе певні табу :наркотики, алкоголь , азартні ігри ітд...У всьому іншому дотримується такого правила, правила "золотої середини", хоч для кожного ота середина суб"єктивна. І говорити, що ти дієш правильно, а інші - ні, теж не можна.
  • 0

#31 Файний нік

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 189 повідомлень

Відправлено 25.10.2008 – 17:53

Цитата

Щоб нормально жити треба знати міру

А щоб знати міру, потрібно мати волю. Але є такі штуки, які з легкістю або зламають волю людини, або почнуть тихенько нашіптувати, що "міра - це для слабаків, друже, для тих, хто взагалі не тямить ніц в житті, а ти ж не такий, правда?".
Тому дійсно - щоб нормально жити, треба знати міру, але в деяких випадках "міра" - це "жодного разу".

П.С. Мій підпис сюди не приплітати - він і так до біса гармоніює з кожним моїм дописом, як я помітив))
  • 0

#32 Sergiy_K

Старійшина

• Користувачі
  • 6889 повідомлень
  • Місто:штори

Відправлено 27.11.2008 – 02:37

треба розуміти коли це знання доречно використовувати :rolleyes:
  • 0

#33 Lemon

Писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 437 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 17.12.2008 – 19:18

Цитата

тобто ти не погоджуєшся з тим шоб не падати в крайності і завжди аналізувати свої залежності?
А що ти розумієш під словом залежність?
  • 0

#34 tHe_Eney

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 348 повідомлень
  • Місто:Косів

Відправлено 18.12.2008 – 00:15

Перегляд дописуMarcos (24.10.2008 16:26) писав:

ну то піди поколись декілька разів для розваги...якщо ти такий впевнений що воно не шкідливо в міру, то чого ти тоді не колишся?

цілком згідний! в чому ж пролема? іди спробуй - тобі ж ітак нічог не буде... :gryzin:
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних