Перейти до вмісту

Комплекс національної меншовартості

Повідомлень в темі: 135

#81 Katod

вєтєран

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3642 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Київ

Відправлено 21.10.2008 – 14:19

до чого тут рослини? вони неможуть створити соціум, і не можуть підтримати один одного якимось чином
думаю всім треба відідйти від своєї базарної мунтальності і зрозуміти, що національна принадлежність хоч річ і абстрактна, але будьякий пітріотизм є річ, від якої залежить виживання виду
  • 0

#82 Sotnik

Старійшина

• Користувачі
  • 1905 повідомлень

Відправлено 21.10.2008 – 14:34

Перегляд дописуОлеська (21.10.2008 15:02) писав:

Тут говориться про патріотизм саме нації, а не держави. Ти можеш не бути патріотом держави, але патріотом нації просто зобов"язаний.)
Ми маємо не антинародну державу, а антинародний уряд, правління (яке, до речі, той самий народ і вибирав). Той же народ може скинути свої верхи, своє правління і запровадити іншу політику, держава ж залишиться. Звичайно, якщо та політика не працюватиме на знищення самого поняття держави (кордонів, устрою і теде).
Патріот нації - це і є націоналіст. Ми вже досить давно тут спілкуємось, і в відсутності такого світогляду у мене, сподіваюсь, ти мене не підозрюєш? :brovy:
Мені здається, ти плутаєш поняття "держава" і "країна". Країна - це наша земля, де живе наш народ. А держава - це влада всіх рівнів з усім її бюрократичним апаратом, з законами, судами, мєнтами, податківцями та іншими паразитами, з виборчим законодавством і ЗМІ, які гарантують обрання саме цієї антинародної влади, незалежно від кольорів партійних прапорів.
Бути патріотом своєї країни - це святе право і священний обов'язок.
Бути патріотом такої держави - це виступати за знищення українського народу.
Треба міняти всю державну систему з верху до низу, тим самим перезасновуючи державу.

Повідомлення відредагував Sotnik: 21.10.2008 – 14:34

• 0

#83 Romun

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 573 повідомлень
  • Місто:Полтава

Відправлено 21.10.2008 – 20:17

Якщо мислити глобально, то через цю національну гордість і нації взагалі самі проблеми. Маю на увазі війни засновані на міжнаціональній нетерпимості. Майбутнє за тотальним взаємопроникненням культур і стирання меж націй. Від цього людство тільки виграє. Якщо проаналізувати останні війни, то їх розпочинають політики переслідуючи певні цілі, але як правило вони повинні заручитись підтримкою народу, а народ буде підтримувати, лише якщо йому навіювати ідеї національної загрози чи потребу в національному самовираженні.
Ще правда маніпулювання масами може відбуватись на основі міжрелігійної ворожнечі.
Коротше кажучи нації і релігії требі відкинути якк прежиток минулого.Сонця на всіх вистачить :brovy: .
  • 0

#84 Блискавиця

ωριμότητα

• Користувачі
  • 2624 повідомлень
  • Стать:Жінка

Відправлено 21.10.2008 – 20:57

Блискавиця: теми об*єднано.
  • 0

#85 Bublik

Генеральний писар

• Користувачі
  • 597 повідомлень

Відправлено 21.10.2008 – 22:10

Перегляд дописуMarcos (21.10.2008 09:17) писав:

та скільки вже можна жалітись та нити. Залишейте в спокої ту Росію, вас почитаєш так в україні крім Вас, більше патріотів та націоналістів немає.
Кому жалітись ? Вам? А що, якщо я Вам пожаліюсь, а Ви мене пожалієте, то виявивши цей жаль викличете Джинна з фляшки і вирішите проблеми України? Чому лишити в спокої Росію? А звідки наразі виходить найбільша загроза суверенітету України?

Ще , підозрюю , що Ви теж є патріотом (себе не вважаю, бо пуста балакинина тут, то ще не є доказом патріотичності)- Ви постійно модеруєте україномовний сайт, це велика робота і це реальна робота на сайті і дуже цікавому сайті. Єдине , що аватар Ваш не дуже україномовний. :brovy: Це я НЕ НАМАГАЮСЬ Вас похвалити чи щось в тому роді, заради того, щоб не забанили чи репутації. Мені воно всерівно. Щоб це довести , пропоную мене забанити по такій схемі : Я починаю матюкатись- а Ви мене баните і все, тільки скажіть! Тому Ваша теза , що я вважаю себе на сайті єдиним патріотом є хибною і недоведеною. Де я таке казав? Прошу посилання на мої дописи. Не буду називати імен людей, яких я вважаю патріотами, бо боюсь когось образити, або згенерувати непотрібну полеміку. Але вони є! Відтепер прошу не вважати мене патріотом, а по можливості просто думкою пересічного громадянина. Мені не важливо, як мене Ви будете називати. В мене є якась думка, най тупа чи абсурдна, тож прошу пропоную ввести бан на тупість.
Перепрошую за ліричний відступ від теми!

Перегляд дописуSotnik (21.10.2008 14:34) писав:

Патріот нації - це і є націоналіст. Ми вже досить давно тут спілкуємось, і в відсутності такого світогляду у мене, сподіваюсь, ти мене не підозрюєш? :ggggg:
Мені здається, ти плутаєш поняття "держава" і "країна". Країна - це наша земля, де живе наш народ. А держава - це влада всіх рівнів з усім її бюрократичним апаратом, з законами, судами, мєнтами, податківцями та іншими паразитами, з виборчим законодавством і ЗМІ, які гарантують обрання саме цієї антинародної влади, незалежно від кольорів партійних прапорів.
Бути патріотом своєї країни - це святе право і священний обов'язок.
Бути патріотом такої держави - це виступати за знищення українського народу.
Треба міняти всю державну систему з верху до низу, тим самим перезасновуючи державу.
Пане Сотнику, таке питання: Якщо державний орган Міністерство оборони або президент звернеться до українців з проханням стати до лав Збройних Сил для захисту суверенітету України , то Ви відгукнетесь ?
Я теж не вважаю цю державу ідеальною (власне цей державний устрій), єдине напевно, що сприймаю : мову, прапор, гімн, герб, державні кордони, всі закони, що визнають УПА та Геноцид , напевно ще є речі , які близькі до мого серця. Але я б став до лав армії для захисту України, навіть , якщо б закликав далеко неідеальний президент Ющенко. Звичайно- легко говорити, набагато складніше робити реальні вчинки, а тим більше йти на війну. Точно про це змогла б заявити людина, яка має досвід реальних бойових дій.
  • 0

#86 Sotnik

Старійшина

• Користувачі
  • 1905 повідомлень

Відправлено 21.10.2008 – 22:22

Я страшний сержант запасу :brovy: , тобто війсковозобов'язаний. Якщо війна, то мене мобілізують.
А якщо не мобілізують, то зустрічати загарбників буду не хлібом з сіллю, а зброєю.
Але захищати я буду не державу і владу, а країну і народ.
Та і навряд чи знайдеться схибнутий замполіт, який буде підіймати солдат в атаку з гаслом "За Ющенко, за Юлю!" :ggggg:
  • 0

#87 домовик

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 209 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 21.10.2008 – 22:24

В неті є такий собі критий на всю голову Дмитро Клець, то в нього ціла теорія про нашу з вами меншовартість, якою він пояснює чому ніхто не сприймає його геніального новаторства. Не сумніваюсь що в нього і до теревенів руки дойдуть.. погугліть, він досить популярний, занятний случай, з точки зору психіатрії
  • 0

#88 Блискавиця

ωριμότητα

• Користувачі
  • 2624 повідомлень

Відправлено 21.10.2008 – 22:45

Перегляд дописуKatod (21.10.2008 15:19) писав:

до чого тут рослини? вони неможуть створити соціум, і не можуть підтримати один одного якимось чином
думаю всім треба відідйти від своєї базарної мунтальності і зрозуміти, що національна принадлежність хоч річ і абстрактна, але будьякий пітріотизм є річ, від якої залежить виживання виду
Погоджуюся з вищесказаним.
Зокрема я бачу сенс національності - у своєрідному поєднанні генів, яке включає всі наші специфічні здобутки (генетичний розвиток) протягом тисячоліть :brovy:
Ці специфічні здобутки все ще є актуальними, зважаючи на особливості умов нашого проживання (природні, географічні, політичні, екологічні, релігійні, світоглядні тощо). Це означає найбільшу пристосованість до цих наших умов саме нашої національності.
  • 0

#89 Bublik

Генеральний писар

• Користувачі
  • 597 повідомлень

Відправлено 21.10.2008 – 23:09

Перегляд дописуБлискавиця (21.10.2008 22:45) писав:

Погоджуюся з вищесказаним.
Зокрема я бачу сенс національності - у своєрідному поєднанні генів, яке включає всі наші специфічні здобутки (генетичний розвиток) протягом тисячоліть :shok:
Ці специфічні здобутки все ще є актуальними, зважаючи на особливості умов нашого проживання (природні, географічні, політичні, екологічні, релігійні, світоглядні тощо). Це означає найбільшу пристосованість до цих наших умов саме нашої національності.
Тобто (за Вашою логікою) , якщо цих самих генів нема (за тисячоліття) людина не може гордитись національністю , до якої себе відносить. А як же нам визначитись у кого які гени? І чому, наприклад, найбільш пристосовані до наших умов євреї , татари (Фельдман, Ахметов) ? :brovy:
Я, звичайно, перепрошую шановну пані, але чомусь у мене виникло таке питання. :ggggg:

Повідомлення відредагував B.U.B.L.I.K: 21.10.2008 – 23:12

• 0

#90 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень
  • Місто:скіфські вали

Відправлено 21.10.2008 – 23:34

Перегляд дописуB.U.B.L.I.K (22.10.2008 00:09) писав:

І чому, наприклад, найбільш пристосовані до наших умов євреї , татари (Фельдман, Ахметов) ? :ggggg:
Євреї пристосовані до будь-яких умов :brovy: :shok:
  • 0

#91 Sotnik

Старійшина

• Користувачі
  • 1905 повідомлень

Відправлено 21.10.2008 – 23:44

Вони пристосовані не до умов. Вони пристосовані до проникнення в державний бюрократичний апарат. Без нього вони не зможуть паразитувати. Їхні "присоски" налаштовані на державну модель побудови суспільства. Не буде державної вертикалі влади - не буде до чого присосатися.
  • 0

#92 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень

Відправлено 21.10.2008 – 23:50

Перегляд дописуSotnik (22.10.2008 00:44) писав:

Вони пристосовані не до умов. Вони пристосовані до проникнення в державний бюрократичний апарат. Без нього вони не зможуть паразитувати. Їхні "присоски" налаштовані на державну модель побудови суспільства. Не буде державної вертикалі влади - не буде до чого присосатися.
Не присмокчуться глобально до всього, що є цілим, так тягнутимуть всі соки вроздріб - із кожного окремо.)
  • 0

#93 Bublik

Генеральний писар

• Користувачі
  • 597 повідомлень

Відправлено 22.10.2008 – 00:09

Перегляд дописуОлеська (21.10.2008 23:50) писав:

Не присмокчуться глобально до всього, що є цілим, так тягнутимуть всі соки вроздріб - із кожного окремо.)
Цікаво виходить. А в Ізраїлі вони що самі з себе смокчуть? Поздоровляю Лесюню ! Ти винайшла нову ідеологію "Національний мазохізм". :brovy:

Повідомлення відредагував B.U.B.L.I.K: 22.10.2008 – 00:15

• 0

#94 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень

Відправлено 22.10.2008 – 00:20

Перегляд дописуB.U.B.L.I.K (22.10.2008 01:09) писав:

Цікаво виходить. а в Ізраїлі вони що самі з себе смокчуть. Поздоровляю Лесюню ! Ти винайшла нову ідеологію "Нацмазохізм". :brovy:
Власне, сама в Ізраїлі не була, але знаю за словами близьких людей, яким за тих чи інших обставин вдалось там побувати. Так от, то за межами країни, будучи на чужині, жиди помагають одне одному. В Ізраїлі такого нема. Є найвища раса - хасиди, якщо не помиляюсь, далі жиди-аборигени, а далі "русскіє" - імігранти. Так от, хасиди ніде не працюють, натомість отримуюють державні гроші на своє утримання. Тобто виходить, що вони і смокчуть кров в простолюдинів-жидів. Може це і є той "нацмазохізм".)))
  • 0

#95 Bublik

Генеральний писар

• Користувачі
  • 597 повідомлень

Відправлено 22.10.2008 – 00:22

Перегляд дописуSotnik (21.10.2008 23:44) писав:

Якщо не буде державної вертикалі, то з'являться малі вертикалі на місцях. Хіба не можна припустити , що вони й там присмокчуться? Бюрократія є всюди і в Швейцарії і в США. Думаю євреї всюди знайдуть собі місце.
  • 0

#96 Sotnik

Старійшина

• Користувачі
  • 1905 повідомлень

Відправлено 22.10.2008 – 01:27

Перегляд дописуB.U.B.L.I.K (22.10.2008 01:22) писав:

Якщо не буде державної вертикалі, то з'являться малі вертикалі на місцях. Хіба не можна припустити , що вони й там присмокчуться? Бюрократія є всюди і в Швейцарії і в США. Думаю євреї всюди знайдуть собі місце.
В тім то й прикол, що вже сьогодні інститут держави відмирає. Майбутнє за країнами, які знайдуть в собі сили відмовитися від великих і малих вертикалей. Тільки "горизонталі". Тільки гнучкі методи управління замість державної бюрократії. Вища влада - тільки на случай шухєру. Якщо війна чи стихійне лихо якесь. Ну ще нацбанк і мінестерства транспорту та культури. І все. Всі гроші на місцях. В центральний бюджет - тільки для вищеозначених функцій.
  • 0

#97 Marcos

....

• Користувачі
  • 3363 повідомлень

Відправлено 22.10.2008 – 09:37

Перегляд дописуB.U.B.L.I.K (21.10.2008 23:10) писав:

Кому жалітись ? Вам? А що, якщо я Вам пожаліюсь, а Ви мене пожалієте, то виявивши цей жаль викличете Джинна з фляшки і вирішите проблеми України? Чому лишити в спокої Росію? А звідки наразі виходить найбільша загроза суверенітету України?

Вже сто разів писав і ще раз напишу, одна велика проблема української нації - це в тому що всі свої біди ми намагаємось перекласти на Росію.О це і є комплекс національної меншовартості. .

Цитата

Ще , підозрюю , що Ви теж є патріотом (себе не вважаю, бо пуста балакинина тут, то ще не є доказом патріотичності)- Ви постійно модеруєте україномовний сайт, це велика робота і це реальна робота на сайті і дуже цікавому сайті. Єдине , що аватар Ваш не дуже україномовний. :brovy: Це я НЕ НАМАГАЮСЬ Вас похвалити чи щось в тому роді, заради того, щоб не забанили чи репутації
.
дякую) але
тут про мене ходять різні легенди починаючи від " Як на такому сайті може бути супермодером людина що ненавидить націоналістів" і закінчуючи параноїдальними фантазіями хворих людей щодо моєї приналежності до іншої нації.

Яка б не була ваша думка, ви маєте право її висловити.
  • 0

#98 Атеїст

Генеральний писар

• Користувачі
  • 683 повідомлень
  • Місто:драстуй, рідне село!

Відправлено 22.10.2008 – 19:48

Перегляд дописуUnker (22.10.2008 17:58) писав:

хто вам дав право об єднувати теми у яких ставляться зовсім різні питання?
Питання Ваше є хорошою ілюстрацією і однією з відповідей на питання Еміки, так що приєднання напрошувалось - як на мій погляд збоку :rolleyes: Зрештою, хто ж, як не Ви, заоффтопив тему? Починаєте з гордості національною приналежністю, а вже через кілька постів переходите на право вибору національної самоідентифікації. Ви не помічаєте хіба, що це - абсолютно різні речі? Причому різні, але пов'язані між собою якраз комплексом національної меншовартості. Так що все справедливо. Надалі уважніше слідкуйте за тим, що пишете, й буде Вам щастя. Бо таке поняття, як "оффтоп на правах автора теми" правилами форуму поки що не передбачене. :rolleyes:
  • 0

#99 Блискавиця

ωριμότητα

• Користувачі
  • 2624 повідомлень

Відправлено 22.10.2008 – 21:51

Блискавиця: флуд видалено.

Перегляд дописуB.U.B.L.I.K (22.10.2008 00:09) писав:

Тобто (за Вашою логікою) , якщо цих самих генів нема (за тисячоліття) людина не може гордитись національністю , до якої себе відносить. А як же нам визначитись у кого які гени? І чому, наприклад, найбільш пристосовані до наших умов євреї , татари (Фельдман, Ахметов) ? :rolleyes:
Я, звичайно, перепрошую шановну пані, але чомусь у мене виникло таке питання. :rolleyes:
Гени визначаються батьками ;) В темі ми дискутуємо про національність, а не громадянство, не плутай поняття. Українська національність визначається генами батьків-українців.
Дуже прошу не приплітати в цю тему знову інші національності.
  • 0

#100 Bublik

Генеральний писар

• Користувачі
  • 597 повідомлень

Відправлено 22.10.2008 – 21:57

Перегляд дописуБлискавиця (22.10.2008 21:51) писав:

Блискавиця: флуд видалено.

Гени визначаються батьками :rolleyes: В темі ми дискутуємо про національність, а не громадянство, не плутай поняття. Українська національність визначається генами батьків-українців.
Дуже прошу не приплітати в цю тему знову інші національності.
А в мене така ситуація: мама - росіянка, тато- українець. Тобто гени помішані. Як ж я можу не приплітати інші національності? Ви мене ставите в логічний тупік пані Блискавице. То виходить я можу гордитись і російською національністю і українською, тут без приплітання не обійтись :rolleyes:

Повідомлення відредагував B.U.B.L.I.K: 22.10.2008 – 21:58

• 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних